pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

“Амбасадор дружби між народами” Повалій дала сольник у Кремлі (фото)08 Лис, 14:37

Співачка Таїсія Повалій уперше за 6 років дала сольник у Москві. І не просто десь, а у Кремлі.

Російські ЗМІ та Філіп Кіркоров уже наспівали дифірамбів українці та навіть назвали її амбасадором дружби між народами.

“Ти стала амбасадором любові, дружби, краси і музики”, – цитують “Дни.ру” Кіркорова.

 Тая зібрала 6 тисяч людей у Кремлі

“Я не можу собі уявити, щоб сьогодні у Палаці спорту в Україні звучали пісні російською мовою, а ти представила цілий блок українською на головній сцені Росії”, – підкреслив Філіп.

За інформацією видання, Повалій у Кремлі виконала “Ой, у вишневому саду” і “Цвіте терен”, які “у Росії гаряче люблять та співають на застіллях”.

“Тому народ у Кремлі не міг стримати сліз, коли артистка виконувала їх. А хіт всіх часів “Червона рута” зал заспівав хором. За це варто вклонитися в ноги Повалій, тому що вона об’єднує братні народи, які політики чомусь намагаються посварити”, – пишуть “Дни.ру”.

 До речі, цього року Тая співала “Цвіте терен” на російському каналі

Крім того, видання побачило патріотизм ще й у тому, що на бенкеті після концерту присутні гості підтримали тост “Будьмо! Гей! Гей! Гей!”.

“Це теж показник величезної любові в Росії до українських культури, музики і мови”, – пише “Дни.ру”.

Повалій теж прокоментувала свій концерт у Кремлі.

“Деякий час тому у мене всередині була якась зупинка. Раптом зник вогонь, який завжди має горіти в артиста. Мені не хотілося нічого. Саме тоді на мене почалися гоніння, період в житті був непростий. Я навіть не святкувала свій ювілей – просто було дуже сумно. Поїхала в Іспанію, довго жила серед природи, пішла в себе і шукала відповіді на всі питання”, – побідкалася артистка.

 Хочеться згадати жарт сина Повалій та запитати: “Знову напилася?”

“І ось тоді я багато чого зрозуміла, усвідомила, що маювиконувати свою місію на цій землі, дану мені Богом. Виконувати, незважаючи ні на які перешкоди. І як тільки я до цього прийшла, мені одна за одною стали приходити пісні. Ось і захотілося їх виконати, а заодно відзначити ювілеї, які тоді довелося пропустити. Концерт в Кремлі – певний життєвий етап”, – заявила Повалій.

Як відомо, Таїсія періодично буває у Кремлі. То на преміях, то узбірних концертах.

Фото “Дни.ру” та з Instagram

Джерело

(Visited 108 times, 1 visits today)