pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Безлад й антисанітарія: у Франківську мати не доглядала чотирьох діток (фоторепортаж)13 Лют, 17:59

Надвечір 11 лютого в поліцію Франківська надійшло повідомлення від мешканців міста, що у їхньому помешканні перебуває 5-річний сусідський хлопчик і не хоче повертатися додому. Причина такої дивної поведінки дитини працівникам ювенальної превенції стала зрозумілою, коли вони прибули за вказаною адресою та спробували поспілкуватися з рідними хлопчика.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/yuv5.jpg

 

Виявилося, що малолітня дитина була голодною та потребувала допомоги медиків, а матері на це було байдуже. Більше того, до помешкання 30-річна жінка поліціянтів не впустила і взагалі відмовилася від спілкування з ними. Тож малюка правоохоронці доставили до лікарні, інформують на сторінці Ювенальної Превенції Прикарпаття у Фейсбуці.

Згодом з’ясувалося, що у квартирі, де проживають ще троє дітей віком – 10, 9 та 3 роки, страшенний безлад та антисанітарія. Це засвідчили й фахівці центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/yuv.jpg

 

Проте жінка вважає, що її діти мають необхідні умови для проживання та нормального розвитку – 12 лютого вона навіть поскаржилася керівництву обласного управління поліції на незаконні, на її думку, дії поліціянтів, які вилучили її сина.

Закономірно, що правоохоронці не залишили й решту діток у нестерпних умовах, у яких їм доводилося жити. 13 лютого їх доправили до центру соціально-психологічної реабілітації для дітей.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/yuv1.jpg

 

Матір за невиконання обов’язків щодо виховання дітей притягнули до адмінвідповідальності – вже вдруге протягом року.

Працівники поліції вдячні небайдужим мешканцям Івано-Франківська, які не залишилися осторонь проблеми у цій сім’ї та повідомили про неї правоохоронців.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/yuv2.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/yuv3.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/yuv4.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/yuv6.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/yuv7.jpg

 

(Visited 401 times, 1 visits today)