Біатлон: Збірна України взяла “золото” у змішаній естафеті на ЧЄ, обійшовши РФ

Збірна України виграла золото у змішаній естафеті на Чемпіонаті Європи з біатлону.

У боротьбі за “золото” українці обійшли збірну Росії, яка стала другою та команду Норвегії, яка здобула “бронзу”.

Біатлон: Збірна України взяла "золото" у змішаній естафеті на ЧЄ, обійшовши РФ

Після першого етапу, де за Україну бігла Юлія Журавок, мало хто сподівався на медаль. Юлія припустилася трьох промахів у стрільбі і передавала естафету Ірині Варвинець лише 13-ю.

Варвинець пройшла свій етап бездоганно, відстрілявшись на “нуль” і додавши у швидкості, і вже чоловіки приймали гонку на 5-й позиції.

Артем Прима зумів з одним промахом вивести збірну України у лідери після третього етапу і відрив від росіян, які йшли другими, складав 11 секунд.

На завершальному етапі Дмитро Підручний дав понервувати українським фанатам, двічі не закривши мішень. Але росіянин Логінов тричі стріляв у “молоко” і Підручний фінішував першим з відривом від другого місця у майже 12 секунд.

Чемпіонат тривав з 24 до 28 січня у італійському Ріднау.

“Золото” стало третьою нагородою для збірної України на чемпіонаті Європи: раніше золоту і срібну нагороду завоювала Ірина Варвинець.

З перемогою збірну України привітав глава держави Петро Порошенко: “Пишаюся нашими біатлоністами, які вибороли перемогу для нашої країни, обійшовши команди Росії та Норвегії”.