Актуально зараз

Бій за чемпіонство Вищої ліги: “Говерла” привезла з Одеси нічию

spot_img

За підсумком двох матчів у Південній Пальмірі рахунок у фінальній серії між БК “Динамо-Одеса” та франківською “Говерлою” складає 1:1.

Картинки по запросу баскетбол

Перша половина другої гри пройшла за мінімальної переваги франківців і на велику перерву суперники пішли за рахунку 32:35 на користь “Говерли”. Та вирішальною у зустрічі стала провальна для “ведмедів” третя чверть, протягом якої гості зуміли набрати всього вісім очок, що й призвело до підсумкової поразки – 68:81. Найвлучнішим у складі “говерлян” став Юрій Лохманчук, в активі якого дабл-дабл – 24 очки та 11 підбирань, пише sport.if.ua .

Фінальна серії за нічийного рахунку переїжджає до Івано-Франківська. Поєдинки відбудуться у Манежі КФВ 1 та 2 травня. Початок обох ігор о 18:00.

БК “Динамо-Одеса” (Одеса) – БК “Говерла” 81:68 (12:11, 20:24, 27:8, 22:25)
“Динамо-Одеса”: Кривич (24 очки + 2 підбирання + 2 передачі), Найко (19+6+6), Новіков (13+5+1), Скрипець (7+11+6), Костюченко (6+0+1), Волчанов (5+4+2), Ходов (5+3+1), Решетило (2+1+0),Шашков (0+0+1), Мамотенко. Запас: Політов, Алфьоров. Головний тренер: Олег Юшкін.
“Говерла”: Лохманчук (24 очки + 11 підбирань + 1 передача), Орленко (15+11+1), Серпілін (9+3+0),Шостуха (9+1+1), Подковиров (6+1+3), Калашніков (5+4+1), Коровяков (0+10+1), Старцев (0+1+1), Кошовець (0+1+0). Запас: Лонюк. Аврахов, Белла.
28 квітня 2018 року. Одеса. УСК “Одеса” – 14.00.
Рахунок у серії – 1:1