Брати Шевченки найбезвідповідальніші депутати від Прикарпаття – ЗМІ

«Слово і Діло» продовжує відстежувати, як виконують свої обіцянки народні депутати. Наші аналітики склали рейтинг відповідальності депутатів-мажоритарників Івано-Франківської області під час їх перебування в складі Верховної Ради VIII скликання.

Результат пошуку зображень за запитом "брати шевченки"

брати-народні депутати Олександр і Віктор Шевченки

Загалом в області сім народних депутатів-мажоритарників, і жоден із них не зміг впоратися навіть із половиною своїх зобов’язань перед виборцями. Найвищий рівень виконання обіцяного – 41% у нардепа Юрія Тимошенка від одномандатного виборчого округу №88 (Коломия).

Юрій ТимошенкоНародний депутат України

Тимошенко обіцяє боротися з безробіттям в своєму виборчому окрузіСказано 23 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Нардепу належить виконати ще 10 обіцянок, серед яких передвиборче програмне запевнення боротися з безробіттям в своєму виборчому окрузі, надаючи максимальну підтримку бізнес-проектам, спрямованим на створення нових робочих місць.

Два роки тому з ініціативи депутата була організована зустріч заступника голови ОДА Сергія Бесараба, голови райради Коломиї Романа Дячука, голови Коломийської РДА Любомира Глушкова, головного лікаря Коломийської ЦРЛ Ірини Садов’як і міського голови Ігоря Слюзара з керівництвом Верховної Ради, метою якої було виділення коштів для виплати заробітної плати медичним працівникам округу. Неодноразово надсилалися відповідні звернення до вищих органів влади. За словами депутата, зазначені заходи дозволили зберегти вже створені робочі місця.

Для того, щоб дізнатися, що було зроблено для виконання обіцянки останнім часом, ми надіслали запит нардепу й очікуємо на відповідь.

Юрій СоловейНародний депутат України

Соловей обіцяє проводити громадські слухання для прийняття важливих рішеньСказано 24 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Також нагадаємо, що в листопаді 2017 року Тимошенко заявив, що не буде членом жодної партії.

«Той, хто хоче безкорисливо служити народу, співпрацює з громадськими та волонтерськими організаціями, на відміну від того, хто хоче дорватися до влади, вибираючи членство в партії. Програма дій, ідеологія й право брати участь у політичних виборах відрізняють партію від громадських організацій. Як український націоналіст я не хочу служити вузькопартійним інтересам, а виключно своєму народу», – заявив він.

Відзначимо, що депутат зараз є членом фракції «Народного фронту», а на момент обрання до парламенту був безпартійним.

Тоді ж Тимошенко пообіцяв голосувати за Виборчий кодекс. Нагадаємо, що завдяки масовим протестам на вимогу виборців Верховна Рада на початку листопада таки ухвалила за основу проект Виборчого кодексу України. Законопроект пропонує відкриті виборчі списки, відсутність можливості купівлі місця у виборчому списку або місця в парламенті, система має базуватися на регіональних відкритих списках. Передбачається, що під час виборів Україна розділиться на 27 виборчих регіонів, на відміну від виборця, лідер не зможе вплинути на місце в списку.

До лютого 2018 року до проекту Виборчого кодексу було подано 4400 поправок, із ними працює профільний комітет.

Друге місце в рейтингу відповідальності ділять Юрій Соловей (ОВО №89, місто Снятин) і Анатолій Дирів (ОВО №86, місто Долина). Чотири роки тому в своїй передвиборчій програмі Соловей обіцяв зробити все, щоб громадські слухання були реальним способом впливу на владу й мали винятковий вплив на остаточні рішення.

У відповідь на наш запит про виконання запевнення нардеп повідомив, що в 2017 році проводив громадські слухання для того, щоб з’ясувати пріоритетні напрямки розвитку районів. У 2016 році громадські слухання були проведені в селах Косинського, Снятинського, Верховинського районів.

Два роки тому нардеп обіцяв сприяти будівництву й реконструкції дитячих садків та навчально-виховних комплексів.

«На моє глибоке переконання, якщо в селі є садок, то є надія, що збережеться село. Саме тому одним із моїх пріоритетів бачу будівництво та реконструкцію дитячих садків та навчально-виховних комплексів», – заявив нардеп.

Він обіцяв, що до кінця 2016 року буде добудована Верховинська ЗОШ, завершене будівництво сучасної спортивної зали в Довгопільській ЗОШ, замінені вікна та двері й обладнаний спортивний майданчик у Микитинецькій школі, завершений ремонт і зданий в експлуатацію спортивний зал Пістінской школи, відремонтований дах у Снятинській школі імені Стефаника, утеплені класи Джурівської школи, а також була відремонтована покрівля старого корпусу Снятинської ЗОШ №1.

У 2017 році нардеп повідомив, що оновлений дитячий садок і сільська рада в селі Білоберізці. А в липні Юрій Соловей повідомив, що в 2017 році будуть виділені кошти на потреби навчальних закладів Снятинського та Косівського районів.

Пізніше нардеп повідомив, що 1 вересня цього року відкрили свої двері 3 нових класи Верховинскої ЗОШ 1-3 ступенів.

29 травня 2018 року Юрій Соловей повідомив, що в селі Зелене відкрили новий дитячий садок. З 1996 року, коли був закритий лісокомбінатівській садок, діти й батьки були позбавлені можливості користуватися послугами садка. Вже з нового навчального року 30 дітей зайдуть до нового дитячого садка.

Михайло ДовбенкоНародний депутат України

Довбенко пообіцяв вирішити екологічні проблем, пов’язані з роботою Бурштинської ДРЕССказано 24 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Анатолій Дирів планує збудувати школу в селі Раковець Богородчанського району Івано-Франківської області. Рік тому нардеп заявляв, що школу збудують до кінця 2018 року, проте в березні під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з жителями села Раковець ішлося про незадовільне виконання взятих на себе зобов’язань генеральним підрядником і необхідність розірвання договору із зазначеним підприємцем.

За останніми відомостями, на будівництво школи виділено 31,2 мільйона гривень, її планують добудувати до 1 лютого 2019 року.

На третьому місці нашого рейтингу відповідальності розташувався Юрій Дерев’янко від ОВО №87 (Надвірна), який заявив, що йде на президентські вибори. За чотири роки як нардеп він виконав 29% зобов’язань. Йому належить виконати ще 14 обіцянок, при тому, що нардеп впорався лише з 8 запевненнями, а ще 9 – провалив.

У своїй передвиборчій програмі чотири роки тому Дерев’янко пообіцяв завершити розподіл земель національних парків, що розташовані на території округу. Влітку 2015 року домігся, щоб у місті Волочиську Хмельницької області без урахування думки громади не починалося будівництво житлового кварталу в парковій зоні.

Олександр ШевченкоНародний депутат України

Шевченко пообіцяв допомогти придбати сміттєзбиральну техніку селу ПоляницяСказано 12 червня 2018 р.Статус обіцянки: У процесі

За рік нардеп звернувся із запитом до прокурора Івано-Франківської області, в якому просив відновити розслідування кримінальної справи про незаконну вирубку дерев у Національному природному парку «Гуцульщина» й отримав задовільну відповідь від прокурора Івано-Франківської області.

Також Дерев’янко запевнив, що оприлюднюватиме на fb-сторінці та на сайті «Руху нових сил» результати кількості підписів до письмового подання для ініціювання питання про усунення президента України з посади в порядку імпічменту. Станом на 4 вересня 2018 року нардеп повідомив, що 65 народних депутатів уже поставили свої підписи під постановою про ініціювання розслідування можливих злочинів чинного президента Порошенка, й нардеп продовжує збір підписів під цим документом.

Михайло Довбенко від Тисмениці (ОВО №84) виконав чверть обіцянок, і йому ще потрібно встигнути втілити 12 запевнень. Наприклад, передвиборче зобов’язання вирішити екологічні проблеми, пов’язані з роботою Бурштинської ДРЕС. Поки що нардеп не надіслав жодного запиту та не ініціював жодного законопроекту для вирішення цього питання.

Ще один кандидат у президенти Олександр Шевченко (ОВО №83, Івано-Франківськ) виконав лише 13% обіцянок. З 30 обіцянок йому потрібно завершити ще 24. Шевченко мав намір ремонтувати сільські дороги, домагатися бюджетного финансування на відпочинок дітей на недержавних курортах, голосувати за закон, що вирішує проблеми власників євроблях.

Ще Шевченко пообіцяв допомогти придбати сміттєзбиральну техніку селу Поляниця. Відповідаючи на питання глядача про сміття на узбіччі дороги в «Буковелі», він зазначив: «Напевно, це стосується села Поляниця. Звернемо на це увагу, допоможемо селу придбати сучасні автомобілі».

На останньому місці рейтингу розташувався Віктор Шевченко (ОВО №85, Калуш), який впорався лише з 5% обіцянок.

Детальніше – на інфографіці.

Жоден мажоритарник Івано-Франківської області не зміг виконати й половини зобов'язань перед виборцями. Претенденти на президентське крісло перебувають у хвості рейтингу.

 

Нагадаємо, що Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із “смотрящим” Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині

Джерело

(Visited 180 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7650

загрузка...

Зеленський розважався на концерті Ліги сміху, і навіть вийшов на сцену (фотофакт) 09:44 16 коментарів

Президент Володимир Зеленський відвідав концерт "Ліги сміху" (проект "Студії Квартал 95") в МЦКМ "Жовтневий палац" у Києві і вийшов на сцену. Про це 25 травня у соцмережах повідомляють глядачі, присутні...

Франківці нарікають на стихію: у Хриплині через негоду погоріла техніка 20:19 5 коментарів

Вчора на Івано-Франківщині знову вирувала негода. Прикарпатські міста накрило зливами з громом та блискавками. Після негоди мешканці Хриплина поскаржились на погорілу техніку в оселях. Про це повідомляють в Телеграм-чаті 112, інформує Фіртка....

"Мами в декреті": новий проект у Івано-Франківську 17:16

Вчора, 24 травня в Івано-Франківську представили проект ,,Мами в декреті”, організаторками якого виступили Софія Воробій та Мар’яна Вершиніна спільно із організацією ГО “Мами Прикарпаття”. Ідея проекту полягає в тому, щоб об’єднати матусь за...

"Кобзар" та "Політика для початківців": Зеленський відвідав Книжковий арсенал (відео) 16:30

Новоспечений президент Володимир Зеленський 23-го травня таки завітав на Книжковий арсенал та накупив книжок. Відео візиту гаранта оприлюднив Skrypin.ua. З Арсеналу Зеленський пішов із повними руками книжок. "Кобзар" та "Енеїду" йому подарували. А...

Новий правопис: що змінять в українській мові та чому це важливо 15:38 7 коментарів

Кабінет міністрів 22 травня схвалив нову редакцію Українського правопису, яка замінить версію 1992 року. Які слова та як тепер писати правильно – розбирались журналісти 24 каналу. Як зазначили у Кабміні,...

«Король контрабанди» і глава «Регіонів» : з'явилися скандальні факти про члена команди Зеленського (фото, відео) 15:06 7 коментарів

На початку своєї передвиборної кампанії Володимир Зеленський обіцяв привести в політику нові обличчя. Але під час більш детального вивчення оточення глави держави, спливає все більше сумнівних фактів і зв'язків. Йдеться, наприклад, про...

Настю Каменських запідозрили у вагітності (фото) 14:37

У нареченої помітили ледь округлий животик. Для церемонії наречена обрала розкішну весільну сукню досить обтислого силуету, фасону "риб'ячий хвіст", якою підкреслила свої форми. Однак у онлайн-трансляції з весілля, яке Оля Полякова розмістила...

Військові на фронті, які підтримували Зеленського, вже почали чистити свої сторінки у соцмережах (відео) 14:05 4 коментарі

Військові, які голосували і активно підтримували Володимира Зеленського на виборах у соцмережах, почали видаляти свої сторінки після ініціативи президента провести референдум щодо миру з Російською Федерацією. Про це у ток-шоу "Прямий...

Чергова "відмазка" Зе: У Зеленського передумали подавати у ВР законопроект про імпічмент президента 13:36 2 коментарі

Свої програмні законопроекти Президент Володимир Зеленський буде подавати до парламенту тільки після утворення в ньому своєї більшості, оскільки нинішній склад парламенту вже продемонстрував свою недоговороздатність із головою держави.  Про це...

Зеленський обсміяв Ляшка на форумі (фото) 13:04

Президент Зеленський, виступаючи з доповіддю «Гарант Інновацій: створюємо майбутнє разом», розкритикував українських чиновників за те, що вони не підтримують інновації і діджиталізацію. Як приклад такого чиновника Зеленський назвала нардепа Ляшка....

Посол Британії в Україні потролила Зеленського (фото) 12:35 1 коментар

Посол Джудіт Гоф опублікувала в Twitter картинку із своїм фото та запитанням: «Старушка?» Передає Главком. Президент України Володимир Зеленський під час виступу на iForum 23 травня назвав Велику Британію «старушкою»...

Коломойський про Портнова: він мені допомагає у дечому (відео) 12:03

Коломойський заявив, що Портнов юридично йому допомагає років 20. Пише Главком. Олігарх Ігор Коломойський заявив, що заступник глави Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов допомагає йому з деякими юридичними питанням...

Потап ледь стримував сльози, а у Насті тремтів голос: все про весілля зіркової пари (фото, відео) 11:34 4 коментарі

23 травня Потап та Настя Каменських стали чоловіком і дружиною. Зіркова пара офіційно одружилася у Києві і провела церемонію в одному з ресторанів за містом. На грандіозну подію прибули Кароль, Ступка, "Время и...

Відбувається тотальне підминання країни під одну фінансово-олігархічну групу 11:02 1 коментар

Ну що, пристебуємо ремені? Хоча, можна і не пристебувати – навряд чи злетимо. Бо які польоти в країні ідіотів? Пише Главком. На фото – ті, хто вирішив свої молоді життя,...

Батьки Яценюка відзначили 45-річчя політика з друзями за кавою у парку Чернівців (фото) 10:33

Батьки українського політика Арсенія Яценюка у Чернівцях у колі найближчих друзів відзначили день народження сина, якому у середу, 22 травня, виповнилося 45 років. Про це повідомляє видання «Молодий буковинець».  "22 травня,...

Президент тільки для селфі: охоронці Зеленського тричі вдарили журналіста (фото) 10:01 1 коментар

Охорона президента Володимира Зеленського не дозволила журналісту Юрію Смирнову задати питання про причини призначення його друга Івана Баканова на пост заступника голови СБУ. Про це повідомляє UAportal. На каналі в месенджері Telegram «Котимося» блогер...

Власникам "євроблях" дали ще 90 днів на оформлення: у ДФС розповіли про нові штрафи 09:47

Державна фіскальна служба нагадала, що Верховна Рада України відтермінувала до 22 серпня 2019 року введення в дію норм щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних...

Глава АП про петицію за відставку Зеленського: Ми розцінюємо її як жарт 09:13 4 коментарі

Глава Адміністрації президента Володимира Зеленського Андрій Богдан прокоментував петицію про відставку глави держави, яка набрала необхідну кількість голосів для її розгляду. Це він зробив в ефірі програми "Право на владу"...

Екс-регіонал Разумков поведе "Слугу народу" до Верховної Ради 08:24 3 коментарі

Радник президента Володимира Зеленського та екс-спікер його передвиборчого штабу Дмитро Разумков очолить партію "Слуга народу" на виборах до Верховної Ради. Про це журналістам сказав заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка....

Люстрація Богдана: Мін’юст взявся перевіряти, чи порушив Зеленський закон 07:51

Міністерство юстиції просить Адміністрацію президента надати копії трудових книжок та інформацію про початок люстраційної перевірки щодо призначених керівників відомства. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра юстиції...
  • ріел ІФ виринаюча