Брати Шевченки найбезвідповідальніші депутати від Прикарпаття – ЗМІ

«Слово і Діло» продовжує відстежувати, як виконують свої обіцянки народні депутати. Наші аналітики склали рейтинг відповідальності депутатів-мажоритарників Івано-Франківської області під час їх перебування в складі Верховної Ради VIII скликання.

Результат пошуку зображень за запитом "брати шевченки"

брати-народні депутати Олександр і Віктор Шевченки

Загалом в області сім народних депутатів-мажоритарників, і жоден із них не зміг впоратися навіть із половиною своїх зобов’язань перед виборцями. Найвищий рівень виконання обіцяного – 41% у нардепа Юрія Тимошенка від одномандатного виборчого округу №88 (Коломия).

Юрій ТимошенкоНародний депутат України

Тимошенко обіцяє боротися з безробіттям в своєму виборчому окрузіСказано 23 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Нардепу належить виконати ще 10 обіцянок, серед яких передвиборче програмне запевнення боротися з безробіттям в своєму виборчому окрузі, надаючи максимальну підтримку бізнес-проектам, спрямованим на створення нових робочих місць.

Два роки тому з ініціативи депутата була організована зустріч заступника голови ОДА Сергія Бесараба, голови райради Коломиї Романа Дячука, голови Коломийської РДА Любомира Глушкова, головного лікаря Коломийської ЦРЛ Ірини Садов’як і міського голови Ігоря Слюзара з керівництвом Верховної Ради, метою якої було виділення коштів для виплати заробітної плати медичним працівникам округу. Неодноразово надсилалися відповідні звернення до вищих органів влади. За словами депутата, зазначені заходи дозволили зберегти вже створені робочі місця.

Для того, щоб дізнатися, що було зроблено для виконання обіцянки останнім часом, ми надіслали запит нардепу й очікуємо на відповідь.

Юрій СоловейНародний депутат України

Соловей обіцяє проводити громадські слухання для прийняття важливих рішеньСказано 24 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Також нагадаємо, що в листопаді 2017 року Тимошенко заявив, що не буде членом жодної партії.

«Той, хто хоче безкорисливо служити народу, співпрацює з громадськими та волонтерськими організаціями, на відміну від того, хто хоче дорватися до влади, вибираючи членство в партії. Програма дій, ідеологія й право брати участь у політичних виборах відрізняють партію від громадських організацій. Як український націоналіст я не хочу служити вузькопартійним інтересам, а виключно своєму народу», – заявив він.

Відзначимо, що депутат зараз є членом фракції «Народного фронту», а на момент обрання до парламенту був безпартійним.

Тоді ж Тимошенко пообіцяв голосувати за Виборчий кодекс. Нагадаємо, що завдяки масовим протестам на вимогу виборців Верховна Рада на початку листопада таки ухвалила за основу проект Виборчого кодексу України. Законопроект пропонує відкриті виборчі списки, відсутність можливості купівлі місця у виборчому списку або місця в парламенті, система має базуватися на регіональних відкритих списках. Передбачається, що під час виборів Україна розділиться на 27 виборчих регіонів, на відміну від виборця, лідер не зможе вплинути на місце в списку.

До лютого 2018 року до проекту Виборчого кодексу було подано 4400 поправок, із ними працює профільний комітет.

Друге місце в рейтингу відповідальності ділять Юрій Соловей (ОВО №89, місто Снятин) і Анатолій Дирів (ОВО №86, місто Долина). Чотири роки тому в своїй передвиборчій програмі Соловей обіцяв зробити все, щоб громадські слухання були реальним способом впливу на владу й мали винятковий вплив на остаточні рішення.

У відповідь на наш запит про виконання запевнення нардеп повідомив, що в 2017 році проводив громадські слухання для того, щоб з’ясувати пріоритетні напрямки розвитку районів. У 2016 році громадські слухання були проведені в селах Косинського, Снятинського, Верховинського районів.

Два роки тому нардеп обіцяв сприяти будівництву й реконструкції дитячих садків та навчально-виховних комплексів.

«На моє глибоке переконання, якщо в селі є садок, то є надія, що збережеться село. Саме тому одним із моїх пріоритетів бачу будівництво та реконструкцію дитячих садків та навчально-виховних комплексів», – заявив нардеп.

Він обіцяв, що до кінця 2016 року буде добудована Верховинська ЗОШ, завершене будівництво сучасної спортивної зали в Довгопільській ЗОШ, замінені вікна та двері й обладнаний спортивний майданчик у Микитинецькій школі, завершений ремонт і зданий в експлуатацію спортивний зал Пістінской школи, відремонтований дах у Снятинській школі імені Стефаника, утеплені класи Джурівської школи, а також була відремонтована покрівля старого корпусу Снятинської ЗОШ №1.

У 2017 році нардеп повідомив, що оновлений дитячий садок і сільська рада в селі Білоберізці. А в липні Юрій Соловей повідомив, що в 2017 році будуть виділені кошти на потреби навчальних закладів Снятинського та Косівського районів.

Пізніше нардеп повідомив, що 1 вересня цього року відкрили свої двері 3 нових класи Верховинскої ЗОШ 1-3 ступенів.

29 травня 2018 року Юрій Соловей повідомив, що в селі Зелене відкрили новий дитячий садок. З 1996 року, коли був закритий лісокомбінатівській садок, діти й батьки були позбавлені можливості користуватися послугами садка. Вже з нового навчального року 30 дітей зайдуть до нового дитячого садка.

Михайло ДовбенкоНародний депутат України

Довбенко пообіцяв вирішити екологічні проблем, пов’язані з роботою Бурштинської ДРЕССказано 24 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Анатолій Дирів планує збудувати школу в селі Раковець Богородчанського району Івано-Франківської області. Рік тому нардеп заявляв, що школу збудують до кінця 2018 року, проте в березні під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з жителями села Раковець ішлося про незадовільне виконання взятих на себе зобов’язань генеральним підрядником і необхідність розірвання договору із зазначеним підприємцем.

За останніми відомостями, на будівництво школи виділено 31,2 мільйона гривень, її планують добудувати до 1 лютого 2019 року.

На третьому місці нашого рейтингу відповідальності розташувався Юрій Дерев’янко від ОВО №87 (Надвірна), який заявив, що йде на президентські вибори. За чотири роки як нардеп він виконав 29% зобов’язань. Йому належить виконати ще 14 обіцянок, при тому, що нардеп впорався лише з 8 запевненнями, а ще 9 – провалив.

У своїй передвиборчій програмі чотири роки тому Дерев’янко пообіцяв завершити розподіл земель національних парків, що розташовані на території округу. Влітку 2015 року домігся, щоб у місті Волочиську Хмельницької області без урахування думки громади не починалося будівництво житлового кварталу в парковій зоні.

Олександр ШевченкоНародний депутат України

Шевченко пообіцяв допомогти придбати сміттєзбиральну техніку селу ПоляницяСказано 12 червня 2018 р.Статус обіцянки: У процесі

За рік нардеп звернувся із запитом до прокурора Івано-Франківської області, в якому просив відновити розслідування кримінальної справи про незаконну вирубку дерев у Національному природному парку «Гуцульщина» й отримав задовільну відповідь від прокурора Івано-Франківської області.

Також Дерев’янко запевнив, що оприлюднюватиме на fb-сторінці та на сайті «Руху нових сил» результати кількості підписів до письмового подання для ініціювання питання про усунення президента України з посади в порядку імпічменту. Станом на 4 вересня 2018 року нардеп повідомив, що 65 народних депутатів уже поставили свої підписи під постановою про ініціювання розслідування можливих злочинів чинного президента Порошенка, й нардеп продовжує збір підписів під цим документом.

Михайло Довбенко від Тисмениці (ОВО №84) виконав чверть обіцянок, і йому ще потрібно встигнути втілити 12 запевнень. Наприклад, передвиборче зобов’язання вирішити екологічні проблеми, пов’язані з роботою Бурштинської ДРЕС. Поки що нардеп не надіслав жодного запиту та не ініціював жодного законопроекту для вирішення цього питання.

Ще один кандидат у президенти Олександр Шевченко (ОВО №83, Івано-Франківськ) виконав лише 13% обіцянок. З 30 обіцянок йому потрібно завершити ще 24. Шевченко мав намір ремонтувати сільські дороги, домагатися бюджетного финансування на відпочинок дітей на недержавних курортах, голосувати за закон, що вирішує проблеми власників євроблях.

Ще Шевченко пообіцяв допомогти придбати сміттєзбиральну техніку селу Поляниця. Відповідаючи на питання глядача про сміття на узбіччі дороги в «Буковелі», він зазначив: «Напевно, це стосується села Поляниця. Звернемо на це увагу, допоможемо селу придбати сучасні автомобілі».

На останньому місці рейтингу розташувався Віктор Шевченко (ОВО №85, Калуш), який впорався лише з 5% обіцянок.

Детальніше – на інфографіці.

Жоден мажоритарник Івано-Франківської області не зміг виконати й половини зобов'язань перед виборцями. Претенденти на президентське крісло перебувають у хвості рейтингу.

 

Нагадаємо, що Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із “смотрящим” Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині

Джерело

(Visited 136 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6950

Знаменитий співак Стінг відмовився виступати в Росії та висунув ультиматум 16:30 5 коментарів

Знаменитий британський співак Стінг відмовився виступати на російській сцені через наявність VIP-зони в залі, де йому запропонували заспівати на корпоративі. Музикант висунув ультиматум, заявивши, що хоче виступати тільки перед "нормальною...

Угорщина надалі видає українцям свої паспорти, – ЗМІ 15:38 3 коментарі

Угорщина не припинила видавати свої паспорти громадянам України, а тільки перенесла урочисту церемонію на свою територію. Про це мовиться у статті видання LB.ua. Будапешт доручив тимчасово призупинити урочистості при врученні громадянства...

Російський очільник Криму Аксьонов зустрівся із президентом Сирії Асадом: про що домовлялися (фото) 15:06 1 коментар

Російський глава анексованого Криму Сергій Аксьонов зустрівся із президентом Сирії Башаром Асадом. Серед іншого говорили про можливе відкриття авіасполучення між півостровом та Сирією. Про це інформують "Крим. Реалії", посилаючись на...

Коли в Україні похолодає: відповідь синоптика 14:05

В Україні продовжує тривати бабине літо. Проте, вже наприкінці цього тижня, на зміну теплій, сонячній і ясній погоді прийдуть холоди та дощі. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй...

Перехід на зимовий час 2018: коли переводять годинники в Україні 13:36

Перехід на зимовий час у 2018 році в Україні традиційно відбудеться в останню неділю жовтня – в ніч на 28 жовтня. Коли потрібно переводити годинник на зимовий час і як...

Оксана Марченко влаштувала вечірку після виходу з шоу "Танці з зірками 2018": фотофакт 13:04 3 коментарі

Скандальна Оксана Марченко, яка є дружиною Віктора Медведчука, вирішила відсвяткувати свій вихід з шоу "Танці з зірками 2018". Телеведуча влаштувала вечірку, фото з якої опублікувала в мережі. Напередодні 8 прямого...

Стало відомо, хто представлятиме Україну у Мінську замість Кучми 12:35 1 коментар

На переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську 16 жовтня Україну представлятиме дипломат Руслан Демченко. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко. Вона...

Відома українська співачка йде із сцени (фото) 12:03 2 коментарі

Українська співачка Анастасія Приходько, яка нещодавно представила новий кліп, приголомшила фанатів заявою, що іде зі сцени. Приходько повідомила про таке рішенні у своєму Facebook. Зокрема, співачка розповіла, що втомилася чути...

У РПЦ розказали, як каратимуть за молитви у храмах Константинопольської патріархії 11:34

За молитви в "заборонених" храмах Константинопольського патріархату священнослужителів РПЦ чекає покарання, а віряни, які порушили заборону зобов'язані будуть покаятися в цьому гріху на сповіді. Під заборону, зокрема, потрапили всі православні...

Росія планує інтегрувати ОРДЛО в свій склад, – експерт 11:02 2 коментарі

Росія не відміняє незаконні вибори так званих "керівників" в ОРДЛО, щоб і далі продовжувати тиск на Захід. Кремль свідомо йде на загострення ситуації, підкреслюючи, що не піде на жодні компроміси...

Вагітна Меган Маркл вперше показала округлий живіт: фото 10:33

15 жовтня, Кенсінгтонський палац приголомшив цілий світ оголошенням про те, що дружина принца Гаррі Меган Маркл вагітна. Так, 16 жовтня герцогиня Сассекська вперше вийшла на публіку після новини про поповнення...

Мураєв запускає новий телеканал: що відомо про ресурс екс-"регіонала" 10:01

Завдяки великій пожежі у Києві з'явилася інформація, що опальний екс-"регіонал" Євгеній Мураєв готується запустити новий канал, назва якого, імовірно, буде співзвучною його політсилі. Раніше 24 канал повідомляв, що удень 15...

Спецоперація "Розкол" 09:47 1 коментар

Чим скоріше виникне Українська помісна церква, тим скоріше знизиться загроза кривавих провокацій. І збільшиться ймовірність ізоляції РПЦ 15 жовтня в Мінську пройшов синод РПЦ, який оголосив, що РПЦ розриває єдність...

Катастрофа Су-27: з'явилися перші фото і відео 09:13

ЗМІ публікують перші фото і відео з місця падіння винищувача Су-27 біля села Уланів, що на Вінничині На знімках видно, як військові, рятувальники і поліцейські працюють на місці падіння літака....

На українських АЗС дещо знизилися ціни на бензин 08:24

У період з 12 по 16 жовтня мережі WOG і ОККО знизили ціни на бензини на 50 копійок за літр. Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу "Консалтингової групи А-95",...

Збірна України у Лізі Націй перемогла Чехію і вийшла в еліт-групу 07:51

Збірна України у матчі 3 туру Ліги Націй в групі В здолала команду Чехії з рахунком 1:0. Матч проходив у Харкові, 16 жовтня. Після перемоги над Чехією українська команда набрала...

Мінський процес: Україна поставила жорстку вимогу до РФ 06:26

Україна гостро поставила вимогу до РФ і представників Кремля з ОРДЛО негайно скасувати підготовку так званих виборів на окупованому Донбасі. Про це написала перший заступник голови Верховної Ради України Ірина...

Сенцов потрапив у реанімацію 06:11

Політв'язень Кремля Олег Сенцов, який нещодавно припинив голодування, потрапив в реанімацію лікарні Лабитнангі Про це заявила сестра Сенцова, Наталія Каплан на прес-конференції в Києві, передає Еспресо.TV. "Він зараз знаходиться в...

Під час навчань упав винищувач Су-27 – загинули український і американський пілоти 19:49 4 коментарі

Під час військових навчань впав літак Су-27. Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу. “Близько 17 години в районі села Уланів (між населеними пунктами Бердичів та Хмільник) у ході виконання навчально-бойового...

На Донбасі виявили новітню російську військову техніку: фото 16:30 1 коментар

На непідконтрольній Україні території Донбасу виявлені докази присутності сучасної російської військової техніки. Йдеться про нещодавно створений модуль супутникового зв'язку. Про це розповідає лабораторія цифрової судової експертизи DFRLab у своєму розслідуванні. Дослідникам вдалось довести...
  • ріел ІФ виринаюча