Брати Шевченки найбезвідповідальніші депутати від Прикарпаття – ЗМІ

«Слово і Діло» продовжує відстежувати, як виконують свої обіцянки народні депутати. Наші аналітики склали рейтинг відповідальності депутатів-мажоритарників Івано-Франківської області під час їх перебування в складі Верховної Ради VIII скликання.

Результат пошуку зображень за запитом "брати шевченки"

брати-народні депутати Олександр і Віктор Шевченки

Загалом в області сім народних депутатів-мажоритарників, і жоден із них не зміг впоратися навіть із половиною своїх зобов’язань перед виборцями. Найвищий рівень виконання обіцяного – 41% у нардепа Юрія Тимошенка від одномандатного виборчого округу №88 (Коломия).

Юрій ТимошенкоНародний депутат України

Тимошенко обіцяє боротися з безробіттям в своєму виборчому окрузіСказано 23 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Нардепу належить виконати ще 10 обіцянок, серед яких передвиборче програмне запевнення боротися з безробіттям в своєму виборчому окрузі, надаючи максимальну підтримку бізнес-проектам, спрямованим на створення нових робочих місць.

Два роки тому з ініціативи депутата була організована зустріч заступника голови ОДА Сергія Бесараба, голови райради Коломиї Романа Дячука, голови Коломийської РДА Любомира Глушкова, головного лікаря Коломийської ЦРЛ Ірини Садов’як і міського голови Ігоря Слюзара з керівництвом Верховної Ради, метою якої було виділення коштів для виплати заробітної плати медичним працівникам округу. Неодноразово надсилалися відповідні звернення до вищих органів влади. За словами депутата, зазначені заходи дозволили зберегти вже створені робочі місця.

Для того, щоб дізнатися, що було зроблено для виконання обіцянки останнім часом, ми надіслали запит нардепу й очікуємо на відповідь.

Юрій СоловейНародний депутат України

Соловей обіцяє проводити громадські слухання для прийняття важливих рішеньСказано 24 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Також нагадаємо, що в листопаді 2017 року Тимошенко заявив, що не буде членом жодної партії.

«Той, хто хоче безкорисливо служити народу, співпрацює з громадськими та волонтерськими організаціями, на відміну від того, хто хоче дорватися до влади, вибираючи членство в партії. Програма дій, ідеологія й право брати участь у політичних виборах відрізняють партію від громадських організацій. Як український націоналіст я не хочу служити вузькопартійним інтересам, а виключно своєму народу», – заявив він.

Відзначимо, що депутат зараз є членом фракції «Народного фронту», а на момент обрання до парламенту був безпартійним.

Тоді ж Тимошенко пообіцяв голосувати за Виборчий кодекс. Нагадаємо, що завдяки масовим протестам на вимогу виборців Верховна Рада на початку листопада таки ухвалила за основу проект Виборчого кодексу України. Законопроект пропонує відкриті виборчі списки, відсутність можливості купівлі місця у виборчому списку або місця в парламенті, система має базуватися на регіональних відкритих списках. Передбачається, що під час виборів Україна розділиться на 27 виборчих регіонів, на відміну від виборця, лідер не зможе вплинути на місце в списку.

До лютого 2018 року до проекту Виборчого кодексу було подано 4400 поправок, із ними працює профільний комітет.

Друге місце в рейтингу відповідальності ділять Юрій Соловей (ОВО №89, місто Снятин) і Анатолій Дирів (ОВО №86, місто Долина). Чотири роки тому в своїй передвиборчій програмі Соловей обіцяв зробити все, щоб громадські слухання були реальним способом впливу на владу й мали винятковий вплив на остаточні рішення.

У відповідь на наш запит про виконання запевнення нардеп повідомив, що в 2017 році проводив громадські слухання для того, щоб з’ясувати пріоритетні напрямки розвитку районів. У 2016 році громадські слухання були проведені в селах Косинського, Снятинського, Верховинського районів.

Два роки тому нардеп обіцяв сприяти будівництву й реконструкції дитячих садків та навчально-виховних комплексів.

«На моє глибоке переконання, якщо в селі є садок, то є надія, що збережеться село. Саме тому одним із моїх пріоритетів бачу будівництво та реконструкцію дитячих садків та навчально-виховних комплексів», – заявив нардеп.

Він обіцяв, що до кінця 2016 року буде добудована Верховинська ЗОШ, завершене будівництво сучасної спортивної зали в Довгопільській ЗОШ, замінені вікна та двері й обладнаний спортивний майданчик у Микитинецькій школі, завершений ремонт і зданий в експлуатацію спортивний зал Пістінской школи, відремонтований дах у Снятинській школі імені Стефаника, утеплені класи Джурівської школи, а також була відремонтована покрівля старого корпусу Снятинської ЗОШ №1.

У 2017 році нардеп повідомив, що оновлений дитячий садок і сільська рада в селі Білоберізці. А в липні Юрій Соловей повідомив, що в 2017 році будуть виділені кошти на потреби навчальних закладів Снятинського та Косівського районів.

Пізніше нардеп повідомив, що 1 вересня цього року відкрили свої двері 3 нових класи Верховинскої ЗОШ 1-3 ступенів.

29 травня 2018 року Юрій Соловей повідомив, що в селі Зелене відкрили новий дитячий садок. З 1996 року, коли був закритий лісокомбінатівській садок, діти й батьки були позбавлені можливості користуватися послугами садка. Вже з нового навчального року 30 дітей зайдуть до нового дитячого садка.

Михайло ДовбенкоНародний депутат України

Довбенко пообіцяв вирішити екологічні проблем, пов’язані з роботою Бурштинської ДРЕССказано 24 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Анатолій Дирів планує збудувати школу в селі Раковець Богородчанського району Івано-Франківської області. Рік тому нардеп заявляв, що школу збудують до кінця 2018 року, проте в березні під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з жителями села Раковець ішлося про незадовільне виконання взятих на себе зобов’язань генеральним підрядником і необхідність розірвання договору із зазначеним підприємцем.

За останніми відомостями, на будівництво школи виділено 31,2 мільйона гривень, її планують добудувати до 1 лютого 2019 року.

На третьому місці нашого рейтингу відповідальності розташувався Юрій Дерев’янко від ОВО №87 (Надвірна), який заявив, що йде на президентські вибори. За чотири роки як нардеп він виконав 29% зобов’язань. Йому належить виконати ще 14 обіцянок, при тому, що нардеп впорався лише з 8 запевненнями, а ще 9 – провалив.

У своїй передвиборчій програмі чотири роки тому Дерев’янко пообіцяв завершити розподіл земель національних парків, що розташовані на території округу. Влітку 2015 року домігся, щоб у місті Волочиську Хмельницької області без урахування думки громади не починалося будівництво житлового кварталу в парковій зоні.

Олександр ШевченкоНародний депутат України

Шевченко пообіцяв допомогти придбати сміттєзбиральну техніку селу ПоляницяСказано 12 червня 2018 р.Статус обіцянки: У процесі

За рік нардеп звернувся із запитом до прокурора Івано-Франківської області, в якому просив відновити розслідування кримінальної справи про незаконну вирубку дерев у Національному природному парку «Гуцульщина» й отримав задовільну відповідь від прокурора Івано-Франківської області.

Також Дерев’янко запевнив, що оприлюднюватиме на fb-сторінці та на сайті «Руху нових сил» результати кількості підписів до письмового подання для ініціювання питання про усунення президента України з посади в порядку імпічменту. Станом на 4 вересня 2018 року нардеп повідомив, що 65 народних депутатів уже поставили свої підписи під постановою про ініціювання розслідування можливих злочинів чинного президента Порошенка, й нардеп продовжує збір підписів під цим документом.

Михайло Довбенко від Тисмениці (ОВО №84) виконав чверть обіцянок, і йому ще потрібно встигнути втілити 12 запевнень. Наприклад, передвиборче зобов’язання вирішити екологічні проблеми, пов’язані з роботою Бурштинської ДРЕС. Поки що нардеп не надіслав жодного запиту та не ініціював жодного законопроекту для вирішення цього питання.

Ще один кандидат у президенти Олександр Шевченко (ОВО №83, Івано-Франківськ) виконав лише 13% обіцянок. З 30 обіцянок йому потрібно завершити ще 24. Шевченко мав намір ремонтувати сільські дороги, домагатися бюджетного финансування на відпочинок дітей на недержавних курортах, голосувати за закон, що вирішує проблеми власників євроблях.

Ще Шевченко пообіцяв допомогти придбати сміттєзбиральну техніку селу Поляниця. Відповідаючи на питання глядача про сміття на узбіччі дороги в «Буковелі», він зазначив: «Напевно, це стосується села Поляниця. Звернемо на це увагу, допоможемо селу придбати сучасні автомобілі».

На останньому місці рейтингу розташувався Віктор Шевченко (ОВО №85, Калуш), який впорався лише з 5% обіцянок.

Детальніше – на інфографіці.

Жоден мажоритарник Івано-Франківської області не зміг виконати й половини зобов'язань перед виборцями. Претенденти на президентське крісло перебувають у хвості рейтингу.

 

Нагадаємо, що Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із “смотрящим” Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині

Джерело

(Visited 154 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6355

загрузка...

"Миле янголятко". Дзідзьо показав себе без бороди (фото) 16:30

Фоловери артиста впевнені, що він ані трохи не змінився відтоді, коли ще не мав пишної рослинності на обличчі. Український співак Дзідьо, який лікує вухо після нападу, опублікував архівну світлину з...

"150 відтінків 3D ям": як виглядає найгірша дорога в Україні (фото, відео) 15:38 3 коментарі

У мережі показали відео дороги в Заводському районі Запоріжжя. Дорога - вся у ямах і вибоїнах. "Титаномагнієвий комбінат і дорога на склади Запоріжсталь, Дніпроспецсталь. Уже років 10 така дорога. Багато...

Гриценко втрачає соратників через свої публічні висловлювання (фото) 15:19 3 коментарі

Необережні вислови лідера партії «Громадянська позиція» в ефірі одно з політичних шоу, звели нанівець всі політичні перспективи Анатолія Гриценка та унеможливили перспективи об’єднання з  представниками інших демократичних сил, - вважає...

Місячне затемнення 21 січня 2019: яскраві фото та відео незвичного явища (фото) 15:06

У ніч на 21 січня можна було побачити місячне затемнення. Частково це явище могли бачити і українці. Пік припав на 7:12 за Києвом. Незвичним це явище вважають ще й тому,...

Школярів Івано-Франківська запрошують на всеукраїнський конкурс з програмування 14:48

Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. Організатори проекту – Фонд BrainBasket та компанія EPAM. Реєстрація учасників вже відкрита за...

Пластиковые окна Rehau от компании "Евроокна" 14:41

Столкнувшись с необходимостью выбирать окна в свой дом или квартиру, многие теряются. И не удивительно, ведь выбор оконных конструкций огромен, и что лучше выбрать, понятно не сразу. К тому же,...

Вихідні дні-2019: календар свят в Україні 14:37

Згідно із попереднім календарем вихідних на 2019 рік на українців чекають 13 офіційних вихідних впродовж цього року. Також можливими є додаткові вихідні, якщо свято випадає на суботу чи неділю. Усі...

Практическое пособие по запуску обувной мастерской 14:28

Ремонт обуви – бизнес, который никогда не теряет актуальности. По статистике, порядка 30% всей обуви нуждается в починке уже на второй год использования и 15% людей (владельцев обуви) отказываются от...

Катерина Осадча показала себе без макіяжу на батьківщині знаменитого конструктора Lego (фото) 14:05 1 коментар

Ведуча показала своє перше відрядження у новому році. Пише ТСН. Українська телеведуча Катерина Осадча, яка нещодавно повернулася з відпустки на Маврикії, вже взялася до роботи. Так, знаменитість показала, куди вирушила...

Руда у дивному вбранні: Надя Дорофєєва показала себе 18-річною (фото) 13:36 1 коментар

Співачка пожартувала, що ще за десять років планує зібрати повний комплект "ВІА Гри". Пише ТСН. Українська співачка Надя Дорофєєва, яка спокусливо шикувала надувних лебедів у Дубаї, показала себе з рудим...

В Україні почнуть масово забирати субсидії (відео) 13:04

Українці, які отримують зарплату «в конвертах», залишаться без субсидій через урядову кампанію з боротьби з нелегальним працевлаштуванням. Про це розповів в.о. заступника голови Державної фіскальної служби Євген Бамбізов, повідомляє «Обозреватель». За його словами, ДФС для...

Ані Лорак розлучається із чоловіком (фото) 12:35

Судячи з реєстру столичного Шевченківського суду, слухання у справі про розлучення Ані Лорак та її чоловіка, бізнесмена Мурата Налчаджиоглу, призначено на 11:00 31 січня, пише ТСН. У справі №761/46326/18 йдеться, що...

Сонце, пальми і яскраві сукні: Джамала показала фото з відпочинку (фото) 12:03

Співачка з чоловіком відпочиває на острові Марвирій. На знімках, які зірка опублікувала у соціальній мережі Instagram, вона купається, плаває у човні і засмагає серед мальовничих пейзажів екзотичної країни. "Вражаюча природа острова...

Дружина українського футболіста шокувала фанатів відвертими світлинами в міні-бікіні (фото 18+) 11:34

Ірина, дружина захисника турецького "Різеспора" Миколи Морозюка поділилася постом в соцмережах. Про це повідомляє Depo.Сектор. Цієї зими подружжя відпочивало на Мальдівах.   Джерело

Разом із Зеленським в політику хоче піти ще один "кварталівець" 11:02 1 коментар

З "Кварталу 95" хоче піти в політику ще один актор. Про це заявив шоумен, кандидат в президенти Володимир Зеленський в інтерв'ю "Українській правді", передає Depo.ua. "Одна людина хоче. Це буде сюрприз....

Як Кремль віддячує своїм пропагандистам за брехню 10:33 1 коментар

У Всеросійській державній телерадіокомпанії, куди входять такі пропагандистські телеканали, як "Росія 1" і "Росія 24", оклади є дуже мізерними, однак це не заважає деяким ведучим приїжджати на роботу на розкішних...

"Назва ПЦУ неправильна": Філарет розповів, як правильно називати українську церкву 10:01 7 коментарів

Назва "Православна церква України" є неправильною, адже новостворену помісну церкву потрібно називати Українська православна церква. Про це заявив патріарх Філарет в інтерв'ю ТСН. Зараз поширюють неправильну назву "ПЦУ" − Православна церква...

Як вибрати якісну витяжку на кухню? 21:38

Чи не кожен українець бодай раз стикався з покупкою такого механізму як витяжка. Але не кожен знає в чому відрізняються сучасні вентиляційні прибори. Які функції потрібні, а які ні. Перед...

Українка народила 19-ту дитину (фото) 16:30 6 коментарів

На Рівненщині жінка встановила новий рекорд із народжуваності. Жителька села Глинне Рокитнівського району Світлана Ковалевич народила 19-ту дитину. Хлопчик з'явився на світ у день народження свого батька Петра - на Водохреща. Старші сестри назвали...

Машина часу: якими були зірки і політики 10 років тому (фото) 15:38

Уже кілька днів у соцмережах не вщухає флешмоб під назвою #10yearsChallenge. У рамках нього зірки та звичайні люди показують, як вони виглядали у 2008 чи 2009-му роках порівняно із тим, які вони...
  • ріел ІФ виринаюча