pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

“Бюджет участі” в Івано-Франківську: стали відомі цьогорічні переможці11 Лип, 17:09

У вівторок, 10 липня, у міськвиконкомі відбулось нагородження переможців програми “Бюджет участі”, інформує WestNews.

Нагадаємо, ідеї проектів приймались з 5 березня до 5 квітня включно.

У рамках голосування, в якому брали участь 25 000 мешканців Франківська, перемогло 37 проектів зі 139: п’ять великих і 32 маленьких. Переможцями цього року були не тільки міські, а й обласні проекти, спрямовані на покращення умов для населення у сільській місцевості.

“Можливо, наступного року проекти ми будемо розподіляти по категоріях: освіта, зелений бюджет тощо,”- каже міський голова Руслан Марцінків.

Оскільки на проекти виділяють більше, ніж 50 тисяч гривень, то закупівлю послуг будуть здіснювати без системи “Прозоро”.

Переможцями стали проекти Тараса Дитка, Галини Штиркало, Наталії Стасюк, Олександри Звончук, Надії Марковської, Ірини Гаврилюк, Вадима Маковійчука, Галини Голуб’як, Надії Полячок, Алли Шуляк та інших.

Переміг також не менш важливий проект для міста “Відкриття ветеринарної клініки “Дім сірка”.  Автор проекту каже, що не варто осуджувати їх тільки через те, що вони не допомагають садкам чи школам, а “братам меншим”. Адже “брати” також потребують допомоги.

“Подали проект, щоб дітям було цікавіше і легше вчитись,” – каже автор-переможець проекту про купівлю мультимедійного комплексу для школи №28 міста Івано-Франківськ.

Переможцям вручили сертифікати та пам’ятні сувеніри. Після вручення автори проектів мали змогу познайомитись з розпорядниками коштів, представниками  Департаментів освіти, архітектури, комунальної політики МВК.

(Visited 101 times, 1 visits today)