Попередня сторінка Наступна сторінка

Не встиг вщухнути скандал в Отинії між місцевими мешканцями та орендарями з фірми «Оскар», як знову хлинули звинувачення на адресу землеробів, цього разу в Печеніжині.

Результат пошуку зображень за запитом "вирубка лісів у карпатах" Сьогодні, 26 травня, в обласному лісництві відбулася нарада з приводу лісовпорядкування, рубок та іншої діяльності в лісах Прикарпаття.

На Прикарпатті браконьєри наловили риби на майже 70 тисяч гривень (фото)26 травня, 15:13

Під час патрулювання на ділянці Дністра в Городенківському районі працівниками відділення поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та держінспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля було виявлено браконьєрів поблизу с. Незвисько.

Результат пошуку зображень за запитом "витік нафти" В Долинському районі триває ліквідація прориву нафтопроводу

Результат пошуку зображень за запитом "бізони на прикарпатті" На Прикарпатті тривають суди через нічийних диких тварин, яких завезли у гірську частину області

Результат пошуку зображень за запитом "прорив каналізації у річку" В Рожнятові прорвало каналізацію й усі стоки попадають у річку

Результат пошуку зображень за запитом "витік нафти" В Долинському районі трапився витік нафти у потічок

Пов’язане зображення У Лебединому озері що знаходиться в міському парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка гине риба. Відео метрової риби оприлюднив Руслан Безручко.

Результат пошуку зображень за запитом "знищення карпат" Гості Закарпаття запідозрили, що ліс рубають незаконно і зафіксували місце за допомогою мобільної карти.

Нідерландці допомагатимуть Прикарпаттю подолати проблему зі сміттям15 травня, 13:10

Результат пошуку зображень за запитом "сміття" На виїзному засіданні XV сесії обласної ради, яка відбулася 12 травня у Калуші, прикарпатські обранці обговорили стан поводження з побутовими відходами на Прикарпатті.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/05/dombrovskiy-karyer-kalush-01132.jpg Ризик катастрофи є. Затоплений Домбровський кар’єр у Калуші стає все більшим. Науковці б’ють на сполох – уся ця соляна маса рухається в бік Калуша і річки Лімниця, де є водозабір.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/05/dombrovskiy-karyer-kalush-01103.jpg 12 травня, в ході виїзної сесії, депутати обласної ради оглянули Домбровський кар’єр поблизу Калуша.

Результат пошуку зображень за запитом "львівське сміття" Львівські сподвижники Садового підкидають власне сміття прикарпатцям

На кожного прикарпатця припадає 142,4 кг шкідливих викидів 09 травня, 23:05 | Коментарів: 1

Результат пошуку зображень за запитом "димить бурштинська тес" У 2016 році викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення підприємств порівняно з 2015 роком зменшились на 12,2% та становили 196,7 тис. т. Крім того, у повітряний басейн надійшло 11,3 млн.т діоксиду вуглецю (на 2,7% менше порівняно з 2015 роком) – основного парникового газу, який впливає на зміну клімату.

ГО «Клуб рибалок Калущини» намагається привернути увагу міської влади до озера в міському парку, яке міліє на очах.

Результат пошуку зображень за запитом "сміттєзвалище рибне" Наразі міське сміттєзвалище приймає за добу 300 тонн сміття.

Із настанням тепла, прикарпатські авторагулі знову почали мити свій транспорт в місцевих водоймах06 травня, 18:04 | Коментарів: 1

Результат пошуку зображень за запитом "мив автомобіль в річці" Із настанням тепла. прикарпатські авторагулі знову почали мити свій транспорт в місцевих водоймах

Результат пошуку зображень за запитом "техніка у полі" Блокуватимемо техніку будь-яких інвесторів. Саме так рішуче налаштовані мешканці Малої Кам’янки.

Результат пошуку зображень за запитом "вирубка лісів у карпатах" В мережі Ютуб оприлюднили відео вирубки лісів у Карпатах:

У річку Сівку зливають “бірюзові” стоки. ФОТОФАКТ Користувавчі соцмереж повідомляють, що невідому рідину бірюзового кольору зливають в річку Сівку поблизу автатопарку.

Результат пошуку зображень за запитом "дністер" У зв’язку з намірами влади в Україні спорудити каскад ГЕС на Дністрі своїми роздумами як з приводу тих задумів, так і про роль водних артерій у житті людей загалом, про розвиток електроенергетики та її вплив на екологію ділиться наш читач.

Результат пошуку зображень за запитом "забруднена водойма" У зв’язку з намірами влади в Україні спорудити каскад ГЕС на Дністрі своїми роздумами як з приводу тих задумів, так і про роль водних артерій у житті людей загалом, про розвиток електроенергетики та її вплив на екологію ділиться наш читач.

Івано-франківські рибалки полюбляють рибалити у заборонених місцях30 квітня, 14:31

Результат пошуку зображень за запитом "осіння риболовля" Івано-франківські рибалки полюбляють рибалити у заборонених місцях

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/04/18209005_10209276305404280_4835833879050096748_o.jpg Ввечері у четвер, 27 квітня, на каналізаційні очисні споруди Івано-Франківська в приміській Ямниці поступили стоки із нехарактерними забрудненнями.

Результат пошуку зображень за запитом "сміття садового" Горезвісне львівське сміття, як відомо, подорожує більше, ніж багато хто з українців. Цього разу медичні відходи завезли прямісінько до Долини.

Попередня сторінка Наступна сторінка