Наступна сторінка

На Прикарпатті встановлено заборону на полювання благородного оленя 23 вересня, 23:12

Результат пошуку зображень за запитом "олень благородний" На Прикарпатті у вересні-жовтні в горах триває гон благородного оленя. У Карпатах можна почути рев, важкі зітхання, які переходять у рик. Так самець благородного оленя вишукує самку.

Такий розмір шкоди, яку суб’єкт господарювання завдав довкіллю внаслідок забруднення та засмічення земельних ресурсів.

Прикарпатець Сергій Борис оприлюднив знахідку в горах поблизу с. Снідавка Косівського району: купи побутового сміття, яке скоріш за все викидають сиди місцеві мешканці.

Результат пошуку зображень за запитом "парк молодіжний івано-франківськ" Мешканці «Братів» занепокоєні: невідомі особи вирубують молоді деревця у парку Молодіжному

Результат пошуку зображень за запитом "загинула риба" Комісія визначає причину масової загибелі риби у Калуському районі

Світлина від Володимира Гільщанського. У Калуському районі люди зафіксували масову загибель риби, що сигналізує про небезпечні процеси в воді чи отруйні викиди.

Пов’язане зображення Прикарпатці зафіксували ще один випадок завозу львівського сміття на Франківщину.

В Івано-Франківську вдруге скасували тендер на закупівлю сміттєсортувальної лінії06 вересня, 11:13

Результат пошуку зображень за запитом "роздільне сміття" Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради скасував тендер на придбання сортувально-подрібнюючого комплексу для сортування твердих побутових відходів м. Івано-Франківська.

На Прикарпатті відстрілюватимуть більше диких кабанів03 вересня, 0:24 | Коментарів: 1

Результат пошуку зображень за запитом "відстріл кабанів" 1 вересня у залі засідань районної ради відбулося спільне засідання районної та міської надзвичайних протиепізоотичних комісій. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець та заступник міського голови Калуша Наталія Табачук.

Результат пошуку зображень за запитом "вирубка лісів в карпатах" Відтепер прикарпатським «чорним лісорубам» є чого боятись

Результат пошуку зображень за запитом "синютка злодій" Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на телеканалі НТА пояснив, звідки на Івано-Франківщині взялося бродяче львівське сміття.

Результат пошуку зображень за запитом "стоки в річку" За ініціативи ГО «Відродження Ворохти» відбулись збори громади селища Ворохта. На зборах розглянули ситуацію, яка склалася з канатно-крісельною дорогою на П’ятихатки у Ворохті.

Результат пошуку зображень за запитом "браконьєр" Днями, 20 серпня, мешканці Галицького району впіймали браконьєра, який нахабно й неодноразово полював у заповідних місцях.

Результат пошуку зображень за запитом "полювання на кабана" На Івано-Франківщині вживатимуть заходи щодо зменшення чисельності диких кабанів та профілактики африканської чуми свиней (АЧС) в дикій фауні.

Результат пошуку зображень за запитом "річка-смердючка" На пошту Версій надійшов лист від читача та мешканця Івано-Франківська щодо забруднення річки Бистриця Солотвинська потіком в районі вулиць Мазепи-Набережна.

ДністроГЕСи й електричне майбутнє Галичини20 серпня, 13:37

news-image: ДністроГЕСи й електричне майбутнє Галичини У минулому столітті я був залучений до розробки перспективного плану розвитку гідроенергетики Західної України як альтернативи тепловим і атомним електростанціям для цього регіону великої країни, якою був СРСР, і хочу поділитися з жителями Тернопільської, Чернівецької й Івано-Франківської областей інформацією, яка, на мій погляд, є важливою і нині.

З Прикарпаття й надалі продовжують вивозити ліс цілими ешелонами Головний лісівник області пояснив, звідки везуть ліс ешелонами

Результат пошуку зображень за запитом "мілка річка" Річки та озера області зміліли майже до свого історичного мінімального значення

Франківські комунальники не встигають вивозити сміття з берегів річок16 серпня, 10:58

Пов’язане зображення Про це на оперативній нараді 15 липня розповів заступник директора ТзОВ «Західполіремкомплект» Руслан Джус – фірма прибирає дамбу у відпочинкових зонах.

Управлінням ДАБІ в Івано-Франківській області у червні під час проведення позапланової перевірки було скасовано дію декларації про початок виконання будівельних робіт з будівництва Торгово-готельного комплексу, що у с. Шешори, Косівського району (замовник Бейсюк Л.М.), та вручено припис про зупинення будівельних робіт.

https://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/20729346_10211502496091309_7806763064792510493_n.jpg Дим від електростанції, яка у місті Бурштин, сягає аж до Львова та засмічує все навкруги.

На Прикарпатті штрафують селян, які викидають сміття на берегах річок13 серпня, 21:06

1467495748_1-1 У Космацькій об’єднаній територіальній громаді оштрафували трьох селян за викидання сміття у прибережній зоні річки Пістинька.

Результат пошуку зображень за запитом "радіація" У восьми навчальних закладах Снятинського та Городенківського районів виявлені перевищення рівня зовнішнього гама-випромінювання.

У Галицькому НПП оселяться чотири бурі ведмеді з Херсонщини10 серпня, 20:17

Незабаром до Галицького НПП переселять чотирьох червонокнижних бурих ведмедів з Херсона, яких утримують у неналежних умовах.

Результат пошуку зображень за запитом "сміття івано-франківськ" В Urban Space 100 франківцям презентували соціальний ролик “Не сміти в своєму домі”.

 Наступна сторінка