pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Частина мешканців горе-будинку на Січових Стрільців хочуть дозвіл на забудову (відео)11 Лип, 15:44

Як раніше повідомляли ЗМІ, 5 липня, в Івано-Франківську по вулиці Січових Стрільців обвалився балкон разом з мешканкою.

Результат пошуку зображень за запитом "обвалився балкон січових стрільців"

 

Після падіння 87-річна жінка потрапила до лікарні з діагнозом політравма (травми голови, грудної клітини та правої нижньої кінцівки). Проте вже на наступний ранок жінку не вдалося врятувати – вона померла у лікарні.

Вчора, 10 липня, мешканці будинку, управитель та мерія зібралася обговорити дане питання. Так, частина мешканців хочуть дозвіл на забудову. Пояснюючи це тим, що забудовник гарантує відновлення всього фасаду і нові квартири для людей.

Далі, дивіться сюжет WestNews з місця події:

Нагадаємо, 14 січня на вулиці Січових Стрільців, в 16 будинку обвалилась сходова клітка. Мешканця будинку врятувало диво – повз нього пролетів бетон від сходової клітки. На місце виїхали рятувальники. Сходову клітку обстежили, огородили місце й відкрили для людей запасний евакуаційний вихід з приміщення офісу “Мері Кей”, який знаходиться в будівлі.

Журналістка WestNews поспілкувалася з мешканцями будинку і приватними підприємцями, офіси, яких знаходяться у цьому будинку. Виявилося, що в загальному ні ті, ні ті не проти воріт під арку будинку чи шлагбауму.

Але мешканці нарікають на підприємців, а підприємці на мешканців. 24 січня, виконавчий директор ТОВ “Балтія-Сервіс” Максим Сирлик та мешканці міста зібралися, щоб обговорити подальшу долю будинку. Тоді люди були налаштовані рішуче і навіть збиралися перекрити дорогу на Січових Стрільців.

(Visited 188 times, 1 visits today)