Дві прикарпатські борчині – призерки міжнародного турніру в Туреччині

У Стамбулі триває міжнародний борцівський турнір. Участь в ньому беруть і прикарпатські спортсмени, захищаючи честь української збірної.

Результат пошуку зображень за запитом "спортивні медалі"

У вазі 50 кг долинянка Оксана Лівач стала чемпіонкою, з приголомшливим рахунком 10:0. До слова, 10 балів вона здобула за перші 58 секунд. Інша прикарпатська спортсменка Ілона Семків завоювала бронзу, інформує sport.if.ua.

Калушанка Христина Береза у ваговій категорії 53 кг вийшла до фіналу, який відбудеться у неділю, 29 липня. Вихованка калуської школи боротьби Тетяна Кіт у ваговій категорії 57 кг змагатиметься за бронзу.

Успішно виступають й прикарпатські борці. Любомир Сагалюк з Коломиї вийшов до фіналу у ваговій категорії до 92 кг, а калушанин Андрій Квятковський у неділю, 29 липняборотиметься за перемогу у ваговій категорії до 70 кг.