Дволикий Янус: однією рукою прикарпатський нардеп Шевченко пише закон, який заборонятиме московитську ідеологію, а іншою рахує гроші від спільного бізнесу з російським доктором Бубновським

Днями скандальновідомий прикарпатський нардеп Олександр Шевченко зареєстрував у Верховній раді законопроект про визнання ідеології “Русского міра” як фашистської і людиноненависницької та заборону її в Україні.

Після цього його прес-служба запустила велику піар-кампанію, у якій з Олександра Леонідовича зробили чи не більшого патріота, а ніж уся “Свобода” Ігоря Кривецького ще й з радикалом Мосійчуком на додачу.

Але наш земляк, вихідець із Косівщини Роман Реведжук відкопав, ще одного “скелета у шафі” найпоряднішого прикарпатського “кандидата”. Виявляється Олександр Леонідович, разом з усією своєю дорогою родиною, добряче заробляє на простих і заможних українцях, за допомогою московського медика доктора Бубновського, який ще й до того є громадянином Російської Федерації.

І як би у свій час сказав легендарний дід Панас: “Ось така от х..*ня малята!”

Але все по-порядку. Далі подаємо текст Романа Реведжука без змін:

Отже по справі.
Уже знайомив Вас раніше з двома кандидатами у президенти від Прикарпаття, зараз прийшла черга познайомити Вас з третім. Хоча він трішки випередив мене, бо уже встиг назнайомити Вас з собою коханим через рекламу добротно, на котру витратив 290 тисяч доларів, у гривнях це 8 млн 125 800 гривень). Звісно ці кошти він не вказав у своїй декларації, а може забув, то я нагадую. Бо та політика заклопотує так людину, що з голови вилітає все. Навіть порядність і повага. Але то таке, буває.

Знайомтесь #Олександр_Шевченко, народний депутат, співзасновник ТК Буковель, і як в народі говорять, гаманець олігарха Ігора Коломойського. Зараз хоче в перзиденти, навіть обіцяє посадити всіх в тюрми. У процесі знайомства я буду Вам розповідати не тільки про Олександра, а про інших членів олігархічної прислуги. Щоб мати повне розуміння, то Сашу, як окремого суб’єкта визначити не можливо. По факту, його самостійного немає. Є папіки котрі купують собі таких «сашків», а потім ті прислуговують їм все життя – це як продати душу дияволу називається. Щоб не вдаватися в деталі окремих історій умовно кажучи продажу собак, вернемося до наших баранів.

Результат пошуку зображень за запитом "коломойский жид"

Хотіти то одне, але треба розуміти звідки те збудження бере свій початок. Все дуже просто, Шевченко насправді боровся з олігархами і випадково заразився. Бо за останні роки, він увійшов в кураж тендерів так, що витягав з бюджету України, на будівництво доріг, не одну сотню мільйонів гривень. Використовуючи владу, він ще до впровадження системи #прозоро тиснув на тендерні комітети власною масою, від слова жир. Так тиснув, що ті не могли йому відмовити. А коли запрацювала система ProZorro.Продажі, вигравав тендери сам у себе, виставляючи на торги ще три свої підставні компанії. Про якість робіт його фірми ПБС не буду говорити, бо то окрема тема і треба додатково залучати фахівців. Якщо коротко, то дороги від #Буковельської_фірми_ПБС – це повне фуфло, рік-два і пливуть, як пласталінові. Хто не вірить, поїдьте на Буковель і гляньте, особливоті ті хто розбирається у дорожніх покриттях. А краще зробіть експертизу, де замовити я можу підказати. Бо люди не розуміються, а Сашко їм казки розказує, щоб потім мати чим оправдати чергові потреби бюджетних грошей, на оновлення та утримання цих доріг.

Результат пошуку зображень за запитом "ігор палиця"

Тут справа не тільки в дорогах, бо за роки своєї боротьби з олігархами він разом з своїми покровителями наборов собі доволі великий бекграунд махінацій. Прикарпаття для групи Приват Ігоря Коломойського під контролем Саші Шевченка стало справжньою дійною коровою. За часи будівництва Буковелю та і після, рубали ліси, на будівництві доріг випробовували новітні технології афер, особливої інтенсивності їх діяльність у публічному просторі набула після націоналізації ПриватБанк. Викачуючи кошти з українців, Коломойський і Игорь Палица реалізовували в нові проекти «Пангас» на території Земмерінга (Австрія). Це також окрема історія котра матиме своє гучне продовження, коли австрійські правоохоронні органи розслідують всі махінації цих персон, по масовому скуповуванню заповідної території. Але там окремі махінації й окремі історії.

Пов’язане зображення

В Україні історія проста й коротка, тут є Саша, котрому для кращого захисту, з допомогою свого телеканалу 1+1 зробили брата Viktor Shevchenko також народним депутатом, а розуміючи, що рано чи пізно історія Приватбанку матиме логічне продовження, то Сашка відправили у президентський праймеріз, для додаткової порції імунітету. Тільки не розрахували по часу, адже Служба безпеки України в рамках розслідування провела обшуки в буковельській імперії олігархів. Зрозуміло, що Саша кричав з трибуни Верховної Ради про політичне замовлення, бо він комплексує з приводу того, що залізли в його «Сало» (тут нічого особистого, лише назва ресторану).

Пов’язане зображення

Комплексів кажуть у нього багато. Наприклад можна пригадати той нашумівший інцидент, коли Олег Ляшко у кулуарах ВР назвав його цитую «серуном», чим вивів з рівноваги Шевченка, котрий у відповідь вдарив радикала. У Коломиї де Саша виріс кажуть, що цей комплекс у нього ще з дитинства, тому він Ляшка вдарив через глибоку психологічну травму. А ще він дуже не любить, коли про нього розповідають правду, тоді в рух йде увесь набір матюччя та погроз з обіцянками фізичної розправи. Колись мені надсилали приклади його навиків культури та рівня справжнього парламентаризму.

Ну а позаяк наше коротке знайомство з моїм земляком та майбутнім кандидатом у президенти Олександром Шевченком добігає кінця, розкажу Вам ще одну травел-версію бізнесу його сім’ї. Цілком зрозуміло, що на гірськолижному курорті Буковель, доволі часто люди травмуються. Для таких випадків сім’я Шевченків мають «Центр реабілітації доктора Бубновського». Ідентифікаційний код юридичної особи: 38731787

Засновники цього центру:
1. БУБНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Адреса засновника: 109156, МОСКВА, ВИХІНО-ЖУЛЕБІНО, ВУЛ.САРАНСЬКА, 6, КОРП.2, КВ.64, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ
2. ПАВЛЕНКО КОСТЯНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ
Адреса засновника: 14000, Чернігівська обл., місто Чернігів, Деснянський район, ВУЛИЦЯ РОКОСОВСЬКОГО, будинок 37, квартира 143

Результат пошуку зображень за запитом "доктор бубновский россия"

Практично всі ТОВ «Центр реабілітації доктора Бубновського» по Україні, та навіть у Севастополі, записані на Павленка Костянтина Віталійовича. А Івано-Франківське відділення, розділяє з ним Жанна Шевченко, дружина нардепа Віктора Шевченка рідного брата Олександра Шевченка. Ну і звісно сам гуру закладу Бубновський Сергій Михайлович, громадянин РФ. Саме цих трьох людей найчастіше можна побачити у документах власників «Центр реабілітації доктора Бубновського» по всій Україні, і навіть в окупованому Криму. Відвідувачам котрі звертають увагу на стару ліцензію МОЗ терміном за 2014-й, для спокою кажуть є нова, але не встигли вивісити. Міністерство охорони здоров’я України варто звернути на це увагу та перевірити наявність ліцензії. Але що там якась ліцензія, коли чоловік нардеп, а брат чоловіка наполовину кандидат у президенти.

Ой, такий невдобняк получився, а Саша 20 вересня з трибуни Верховної Ради, патріотично, у вишиванці, говорив про обшуки СБУ, що це політичне замовлення, про бізнес Порошенко у Росії, про те що посадить всіх до тюрми, навіть завершуючи свою промову кричав «Слава Україні». Доречі якраз те саме, котре Петро Порошенко зробив офіційним вітанням в армії. Ой що тепер буде, це ж всі зафукають Шевченка, стидоба то яка і сморід на всю Україну.

А позаяк я пишу також політичне замовлення, то доїдаючи зарплатну рошенку поясню, що треба ще зробити, аби поставити все на свої місця. Значить СБУ на правильному шляху, потрібно серйозніше взятися, за цю сімейну династію Прикарпатських прислужників олігарха. Хто цей громадянин Росії Бубновський, що працює під олігархічною парасолею на всій території України в тому числі й на окупованій. Також за моєю інформацією, у цих центрах Бубновського, люди в білих халатах навіть не всі компетентні в медичній термінології, можливо й взагалі не мають медичної освіти. Переживаю, аби не нашкодили Саші, може він незнав про це все, може треба оголосити спецоперацію #врятуйте_Сашу. Смішно. І якщо серйозно то завершальним етапом для держави має бути конфіскація та подальша націоналізація структури ТК Буковель Bukovell, за борги олігарха Ігоря Коломойського перед Приватбанком, а це понад 100 мільярдів.

Підводячи рисочку цієї драми, утримаюсь про написання деталей поїздок Саші Шевченка на Донбас у підтримку наших солдат на фронті. Бо їх просто не було. Так само не вдаюся в деталі про його вміння підкуповувати виборців, високоморальність, культуру спілкування та чистоплотність. Лише хочу побажати всім виборцям терпіння та здорового глузду у виборі на наступних перегонах. Такі от в мене землячки, що тут скажеш, патріоти. Бо навіть у підтримку Саші на каналі 1+1 в сюжеті про обшуки СБУ в Буковелі, виступив сам Валентин Наливайченко і також казав, що замовив все #Порошенко, аби політично розправитись з Сашою. На прикарпатті окопалися вони доволі міцно, позаздрить любий окоп з Донбасу. У Шевченка в місті Івано-Франківську є свої бандюки, під керівництвом партійця Украпу з міської ради, які блокували концерти артистів не з патріотичних позицій, а тому, що організатори не хотіли їм платити. Ну і що не мало важливо треба згадати, як людей підбурювали на мітинги, щоб ті вимагали грошей у керівництва ОДА на ремонт доріг для вірми ПБС. А маючи підпорядкованого собі керівника САДу та власні ЗМІ, можна інтерпритувати інформацію, як завгодно і вигідно для себе.

Завершуючи, пригадав один важливий момент, я про це ще ніразу не писав. За моєю інформацією, коли в Дніпрі головою ОДА був Ігор Коломойський. Який насправді прийшов на посаду для порятунку власних статків, а порятунок країни то лише ширма для прикриття, так само як і створення приватних батальйонів. Зіграли на патріотизмі. Гроші він тримав якраз там у Дніпрі твердими валютами. І за перші три тижні своєї роботи на посаді голови ОДА, вивозив інкасаторськими машинами до РФ. Все прикриття через кордон, забезпечував його друг тодішній голова СБУ Наливайченко. Я припускаю, ще це навіть не ті суми, які нібито вивіз з України Янукович. На моє глибоке переконання, він нічого не вивіз, гадаю це зробив саме Коломойський, маючи ресурс і будучи в долі. А всі оті висловлювання у бік російської влади, то теж не більше, як пилюка в очі. Бо очевидність дружніх стосунків у Коломойського з керівництвом РФ, тягнеться давно. І дружба доволі міцна. Достатньо пригадати лише суд з Абрамовичем, та фантастичну історію, як Коломойський йогов играв. Це також інформація пригодиться #СБУ, або як мінімум для роздумів людям.

Отакі вони мелодрами олігархів, – розповів Роман Реведжук.

 

Нагадаємо, що Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із “смотрящим” Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині

(Visited 34 934 times, 1 visits today)

Суд продовжив розслідування справи франківського судді, якого зловили на хабарі 09:39

Суд продовжив досудове розслідування в кримінальному провадженні за підозрою судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки в одержанні неправомірної вигоди до 4 місяців і 20 днів. Таке рішення ухвалив суддя...

Як в Івано-Франківську залучають корупційні схеми для перемог у тендерах, а місцеві чиновники цього «не помічають» 17:33

Бізнесмени-конкуренти навіть користуються однаковим номером телефону. Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради 4 жовтня повідомив про намір укласти договір з приватним підприємцем Ярославом Дідиком на проведення капремонту...

Франківський забудовник погрожує жителям міста, які відмовляються віддати йому свій будинок під знесення? 08:09 4 коментарі

Франківський забудовник погрожує жителям міста, які відмовляються віддати йому свій будинок під знесення? На "Гарячу лінію" Правди іф, надійшов лист від обуреного мешканця Івано-Франківська Андрія Бондаренка. Чоловік розповів про погрози,...

В Івано-Франківській області посадовці реабілітаційного центру нажилися на дітях-інвалідах 15:06 1 коментар

У кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами під час придбання спеціального автомобіля фігурантам оголошено про підозру. Відомо, що на Івано-Франківщині службові особи центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів під час закупівлі...

НАБУ знайшло 220 пам'ятних монет України в судді з Івано-Франківська 18:01 1 коментар

У підозрюваного детективами НАБУ в отриманні неправомірної вигоди в 5 тисяч євро судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки знайшли 220 пам'ятних монет України. Про це йдеться в ухваду Солом'янського...

Посадовцям франківського МІУКу, які без конкурсів віддавали підряди «свободівській» фірмі, тепер загрожує до п’яти років позбавлення волі 21:07 8 коментарів

Слідчі Івано-Франківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів посадовців комунального підприємства «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» під час виконання робіт, що пов’язані з утепленням житлових будинків. Про...

Прикарпатського депутата упіймали на рекордному хабарі 10:48 14 коментарів

Прикарпатського депутата упіймали на рекордному хабарі Прокуратура Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»)...

Комітет Ради схвалив зняття недоторканності з "опоблоківця" Дунаєва 05:45

Регламентний комітет Верховної Ради підтримав клопотання Генпрокуратури про зняття недоторканності з нардепа від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва і направив це питання на розгляд парламенту. Про це повідомив журналістам у середу...

Колишня та теперішня фірма франківця позмагалися за 4-мільйонне замовлення 22:06

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради 24 вересня уклав контракт з ТОВ «Шобелі Україна» на капітальний ремонт міжбудинкового проїзду за 3,9 млн грн. Про це стало відомо з системи...

Франківська «Свобода» схаменулась: скандального чиновника Тараса Рибака так і не призначили на «хлібну» посаду? 20:36

Після нещодавньої публікації нашого нашим сайтом статті Хто може стати новим «смотрящим» за Івано-Франківськом від львіського кримінального авторитета «Пупса»?, до редакції звернулося декілька місцевих підприємців, які займаються будівельним бізнесом, і...

Створена через тиждень після оголошення тендеру фірма отримала підряд на 4 мільйони в Івано-Франківську 18:51 1 коментар

Створена через тиждень після оголошення тендеру фірма отримала підряд на 4 мільйони. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші. Ремонтні роботи відбуватимуться на вулиці Вовчинецькій...

Фірма нардепа Шевченка відремонтує 15 кілометрів за 185 мільйонів гривень 12:26

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області визначила підрядника поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш (на ділянці км 52+264 – км 67+776). У тендері взяли участь...

Колишнього міністра-регіонала затримали в Москві, - росЗМІ 08:24 5 коментарів

За даними журналістів, колишнього міністра транспорту і зв'язку часів президентства Віктора Ющенка, екс-депутата від Партії регіонів Миколу Рудьковського затримували у Москві Про це повідомляє агентство "Москва" з посиланням на власні...

Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із "смотрящим" Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині 15:01 5 коментарів

24 сентября премьер-министр Владимир Гройсман опубликовал в фейсбуке пост про ремонт дорог в Косовском районе Иввано-Франковской области. Он цитировал местного жителя, который с восторгом описывал новую дорогу в селе Старые...

Франківські комунальники уклали договір з фірмою, власника якої підозрюють у заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах 08:02 1 коментар

Івано-франківське комунальне підприємство “Теплокомуненерго” за результатами тендеру нещодавно уклало угоду з львівською фірмою “ЗІО-Спорт” на постачання 120 тонн технічної солі. Під час аукціону львів’яни запропонували ціну всього на 100 гривень...

Головний лікар приховав від нас гроші, які нам належать, – лікарі Івано-Франківської ОДКЛ відстоюють право на індексацію зарплат (фоторепортаж) 20:35 1 коментар

Лікарі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні прийшли в Управління Держпраці шукати справедливості – з 2015 року їм не нараховують індексацію заробітної плати. Понад два десятки медиків підписалися під колективною заявою....

Новостворена після оголошення тендеру фірма, збрехавши в документах, отримала підряд на 4 мільйони у Франківську 18:51 3 коментарі

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради в результаті відкритих торгів підписав договір з ТОВ «Карпатновобуд» на ремонт міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій. Сума договору становить 4,32 млн грн, про...

Вилучають документи, починаючи з 2011 року: в офісі обласної Служби автомобільних доріг триває обшук 15:17 5 коментарів

В межах розслідування правоохоронці виявили списання державних коштів зі Служби автомобільних доріг у 15 областях України, за попередніми даними сума збитків державі складає понад 224 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба столичної...

Вища рада правосуддя звільнила франківського суддю, якого упіймали під час отримання хабара 21:07 5 коментарів

Вища рада правосуддя 25 вересня ухвалила звільнити у відставку суддю господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку. Як йдеться у повідомленні Вищої ради правосуддя, Володимира Булку звільнили  з посади "за загальними обставинами"....

Прикарпатський нардеп Шкварилюк взяв компенсацію за житло при тому, що його дружина купила квартиру в Києві 20:56 9 коментарів

Прикарпатський нардеп Володимир Шкварилюк скористався компенсацією за оренду житла чи готельного номеру у Києві. Сума компенсації у серпні склала майже 20 тис. гривень, про це пише Чесно. Громадська організація відзначає,...
  • Підкладка Альянс
  • ріел ІФ виринаюча