Дволикий Янус: однією рукою прикарпатський нардеп Шевченко пише закон, який заборонятиме московитську ідеологію, а іншою рахує гроші від спільного бізнесу з російським доктором Бубновським

Днями скандальновідомий прикарпатський нардеп Олександр Шевченко зареєстрував у Верховній раді законопроект про визнання ідеології “Русского міра” як фашистської і людиноненависницької та заборону її в Україні.

Після цього його прес-служба запустила велику піар-кампанію, у якій з Олександра Леонідовича зробили чи не більшого патріота, а ніж уся “Свобода” Ігоря Кривецького ще й з радикалом Мосійчуком на додачу.

Але наш земляк, вихідець із Косівщини Роман Реведжук відкопав, ще одного “скелета у шафі” найпоряднішого прикарпатського “кандидата”. Виявляється Олександр Леонідович, разом з усією своєю дорогою родиною, добряче заробляє на простих і заможних українцях, за допомогою московського медика доктора Бубновського, який ще й до того є громадянином Російської Федерації.

І як би у свій час сказав легендарний дід Панас: “Ось така от х..*ня малята!”

Але все по-порядку. Далі подаємо текст Романа Реведжука без змін:

Отже по справі.
Уже знайомив Вас раніше з двома кандидатами у президенти від Прикарпаття, зараз прийшла черга познайомити Вас з третім. Хоча він трішки випередив мене, бо уже встиг назнайомити Вас з собою коханим через рекламу добротно, на котру витратив 290 тисяч доларів, у гривнях це 8 млн 125 800 гривень). Звісно ці кошти він не вказав у своїй декларації, а може забув, то я нагадую. Бо та політика заклопотує так людину, що з голови вилітає все. Навіть порядність і повага. Але то таке, буває.

Знайомтесь #Олександр_Шевченко, народний депутат, співзасновник ТК Буковель, і як в народі говорять, гаманець олігарха Ігора Коломойського. Зараз хоче в перзиденти, навіть обіцяє посадити всіх в тюрми. У процесі знайомства я буду Вам розповідати не тільки про Олександра, а про інших членів олігархічної прислуги. Щоб мати повне розуміння, то Сашу, як окремого суб’єкта визначити не можливо. По факту, його самостійного немає. Є папіки котрі купують собі таких «сашків», а потім ті прислуговують їм все життя – це як продати душу дияволу називається. Щоб не вдаватися в деталі окремих історій умовно кажучи продажу собак, вернемося до наших баранів.

Результат пошуку зображень за запитом "коломойский жид"

Хотіти то одне, але треба розуміти звідки те збудження бере свій початок. Все дуже просто, Шевченко насправді боровся з олігархами і випадково заразився. Бо за останні роки, він увійшов в кураж тендерів так, що витягав з бюджету України, на будівництво доріг, не одну сотню мільйонів гривень. Використовуючи владу, він ще до впровадження системи #прозоро тиснув на тендерні комітети власною масою, від слова жир. Так тиснув, що ті не могли йому відмовити. А коли запрацювала система ProZorro.Продажі, вигравав тендери сам у себе, виставляючи на торги ще три свої підставні компанії. Про якість робіт його фірми ПБС не буду говорити, бо то окрема тема і треба додатково залучати фахівців. Якщо коротко, то дороги від #Буковельської_фірми_ПБС – це повне фуфло, рік-два і пливуть, як пласталінові. Хто не вірить, поїдьте на Буковель і гляньте, особливоті ті хто розбирається у дорожніх покриттях. А краще зробіть експертизу, де замовити я можу підказати. Бо люди не розуміються, а Сашко їм казки розказує, щоб потім мати чим оправдати чергові потреби бюджетних грошей, на оновлення та утримання цих доріг.

Результат пошуку зображень за запитом "ігор палиця"

Тут справа не тільки в дорогах, бо за роки своєї боротьби з олігархами він разом з своїми покровителями наборов собі доволі великий бекграунд махінацій. Прикарпаття для групи Приват Ігоря Коломойського під контролем Саші Шевченка стало справжньою дійною коровою. За часи будівництва Буковелю та і після, рубали ліси, на будівництві доріг випробовували новітні технології афер, особливої інтенсивності їх діяльність у публічному просторі набула після націоналізації ПриватБанк. Викачуючи кошти з українців, Коломойський і Игорь Палица реалізовували в нові проекти «Пангас» на території Земмерінга (Австрія). Це також окрема історія котра матиме своє гучне продовження, коли австрійські правоохоронні органи розслідують всі махінації цих персон, по масовому скуповуванню заповідної території. Але там окремі махінації й окремі історії.

Пов’язане зображення

В Україні історія проста й коротка, тут є Саша, котрому для кращого захисту, з допомогою свого телеканалу 1+1 зробили брата Viktor Shevchenko також народним депутатом, а розуміючи, що рано чи пізно історія Приватбанку матиме логічне продовження, то Сашка відправили у президентський праймеріз, для додаткової порції імунітету. Тільки не розрахували по часу, адже Служба безпеки України в рамках розслідування провела обшуки в буковельській імперії олігархів. Зрозуміло, що Саша кричав з трибуни Верховної Ради про політичне замовлення, бо він комплексує з приводу того, що залізли в його «Сало» (тут нічого особистого, лише назва ресторану).

Пов’язане зображення

Комплексів кажуть у нього багато. Наприклад можна пригадати той нашумівший інцидент, коли Олег Ляшко у кулуарах ВР назвав його цитую «серуном», чим вивів з рівноваги Шевченка, котрий у відповідь вдарив радикала. У Коломиї де Саша виріс кажуть, що цей комплекс у нього ще з дитинства, тому він Ляшка вдарив через глибоку психологічну травму. А ще він дуже не любить, коли про нього розповідають правду, тоді в рух йде увесь набір матюччя та погроз з обіцянками фізичної розправи. Колись мені надсилали приклади його навиків культури та рівня справжнього парламентаризму.

Ну а позаяк наше коротке знайомство з моїм земляком та майбутнім кандидатом у президенти Олександром Шевченком добігає кінця, розкажу Вам ще одну травел-версію бізнесу його сім’ї. Цілком зрозуміло, що на гірськолижному курорті Буковель, доволі часто люди травмуються. Для таких випадків сім’я Шевченків мають «Центр реабілітації доктора Бубновського». Ідентифікаційний код юридичної особи: 38731787

Засновники цього центру:
1. БУБНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Адреса засновника: 109156, МОСКВА, ВИХІНО-ЖУЛЕБІНО, ВУЛ.САРАНСЬКА, 6, КОРП.2, КВ.64, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ
2. ПАВЛЕНКО КОСТЯНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ
Адреса засновника: 14000, Чернігівська обл., місто Чернігів, Деснянський район, ВУЛИЦЯ РОКОСОВСЬКОГО, будинок 37, квартира 143

Результат пошуку зображень за запитом "доктор бубновский россия"

Практично всі ТОВ «Центр реабілітації доктора Бубновського» по Україні, та навіть у Севастополі, записані на Павленка Костянтина Віталійовича. А Івано-Франківське відділення, розділяє з ним Жанна Шевченко, дружина нардепа Віктора Шевченка рідного брата Олександра Шевченка. Ну і звісно сам гуру закладу Бубновський Сергій Михайлович, громадянин РФ. Саме цих трьох людей найчастіше можна побачити у документах власників «Центр реабілітації доктора Бубновського» по всій Україні, і навіть в окупованому Криму. Відвідувачам котрі звертають увагу на стару ліцензію МОЗ терміном за 2014-й, для спокою кажуть є нова, але не встигли вивісити. Міністерство охорони здоров’я України варто звернути на це увагу та перевірити наявність ліцензії. Але що там якась ліцензія, коли чоловік нардеп, а брат чоловіка наполовину кандидат у президенти.

Ой, такий невдобняк получився, а Саша 20 вересня з трибуни Верховної Ради, патріотично, у вишиванці, говорив про обшуки СБУ, що це політичне замовлення, про бізнес Порошенко у Росії, про те що посадить всіх до тюрми, навіть завершуючи свою промову кричав «Слава Україні». Доречі якраз те саме, котре Петро Порошенко зробив офіційним вітанням в армії. Ой що тепер буде, це ж всі зафукають Шевченка, стидоба то яка і сморід на всю Україну.

А позаяк я пишу також політичне замовлення, то доїдаючи зарплатну рошенку поясню, що треба ще зробити, аби поставити все на свої місця. Значить СБУ на правильному шляху, потрібно серйозніше взятися, за цю сімейну династію Прикарпатських прислужників олігарха. Хто цей громадянин Росії Бубновський, що працює під олігархічною парасолею на всій території України в тому числі й на окупованій. Також за моєю інформацією, у цих центрах Бубновського, люди в білих халатах навіть не всі компетентні в медичній термінології, можливо й взагалі не мають медичної освіти. Переживаю, аби не нашкодили Саші, може він незнав про це все, може треба оголосити спецоперацію #врятуйте_Сашу. Смішно. І якщо серйозно то завершальним етапом для держави має бути конфіскація та подальша націоналізація структури ТК Буковель Bukovell, за борги олігарха Ігоря Коломойського перед Приватбанком, а це понад 100 мільярдів.

Підводячи рисочку цієї драми, утримаюсь про написання деталей поїздок Саші Шевченка на Донбас у підтримку наших солдат на фронті. Бо їх просто не було. Так само не вдаюся в деталі про його вміння підкуповувати виборців, високоморальність, культуру спілкування та чистоплотність. Лише хочу побажати всім виборцям терпіння та здорового глузду у виборі на наступних перегонах. Такі от в мене землячки, що тут скажеш, патріоти. Бо навіть у підтримку Саші на каналі 1+1 в сюжеті про обшуки СБУ в Буковелі, виступив сам Валентин Наливайченко і також казав, що замовив все #Порошенко, аби політично розправитись з Сашою. На прикарпатті окопалися вони доволі міцно, позаздрить любий окоп з Донбасу. У Шевченка в місті Івано-Франківську є свої бандюки, під керівництвом партійця Украпу з міської ради, які блокували концерти артистів не з патріотичних позицій, а тому, що організатори не хотіли їм платити. Ну і що не мало важливо треба згадати, як людей підбурювали на мітинги, щоб ті вимагали грошей у керівництва ОДА на ремонт доріг для вірми ПБС. А маючи підпорядкованого собі керівника САДу та власні ЗМІ, можна інтерпритувати інформацію, як завгодно і вигідно для себе.

Завершуючи, пригадав один важливий момент, я про це ще ніразу не писав. За моєю інформацією, коли в Дніпрі головою ОДА був Ігор Коломойський. Який насправді прийшов на посаду для порятунку власних статків, а порятунок країни то лише ширма для прикриття, так само як і створення приватних батальйонів. Зіграли на патріотизмі. Гроші він тримав якраз там у Дніпрі твердими валютами. І за перші три тижні своєї роботи на посаді голови ОДА, вивозив інкасаторськими машинами до РФ. Все прикриття через кордон, забезпечував його друг тодішній голова СБУ Наливайченко. Я припускаю, ще це навіть не ті суми, які нібито вивіз з України Янукович. На моє глибоке переконання, він нічого не вивіз, гадаю це зробив саме Коломойський, маючи ресурс і будучи в долі. А всі оті висловлювання у бік російської влади, то теж не більше, як пилюка в очі. Бо очевидність дружніх стосунків у Коломойського з керівництвом РФ, тягнеться давно. І дружба доволі міцна. Достатньо пригадати лише суд з Абрамовичем, та фантастичну історію, як Коломойський йогов играв. Це також інформація пригодиться #СБУ, або як мінімум для роздумів людям.

Отакі вони мелодрами олігархів, – розповів Роман Реведжук.

 

Нагадаємо, що Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із “смотрящим” Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині

(Visited 34 984 times, 1 visits today)
загрузка...

У Франківську підприємці з однаковими документами вчетверте розіграли тендер на харчування 18:12 4 коментарі

Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 за результатами відкритих торгів підписала договір з приватним підприємцем Любов’ю Коритан на харчування учнів на 651 тис. грн. Про це стало відомо з порталу...

Фірми з однаковими документами «розіграли» мільйон гривень на автомобілі для прикарпатських медиків 19:53

Комунальне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Долинської районної ради в результаті відкритих торгів придбало два автомобілі Renault Duster у приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.». Сума договору становить 999 тис. грн.  Про...

У торгах на закупівлю риби для одного з управлінь Долинщини змагалися фірма та її працівник 13:11

Управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА 26 грудня опублікувало протокол про намір укласти договір з ТОВ «Галицька торгова компанія» на закупівлю риби. Сума договору становитиме 220 тис. грн, про...

Журналісти розкрили корупційну схему скандального прикарпатського нардепа Іванчука та міністра Насалика довкола заводу «Карпатнафтохім» 08:47 15 коментарів

У Калуші Івано-Франківської області загорівся поліофіновий завод "Карпатнафтохім". За інформацією ЗМІ, саме це підприємство, яке належить скандальному народному депутату від "Народного фронту" коломиянину Андрію Іванчуку, замішане в мільярдних махінаціях. Зазначимо,...

Де працюють діти та близькі родичі суддів Івано-Франківського апеляційного суду 08:02 1 коментар

Кожен п’ятий помічник судді в Івано-Франківському апеляційному суді пов’язаний родинними зв’язками з суддями. У жовтні 2018 року запрацював новий Івано-Франківський апеляційний суд. Його утворили на місці Апеляційного суду в Івано-Франківській...

Перед згортанням схеми з апробацією Держгеонадра без аукціонів роздало родовища газу на Прикарпатті 16:29

Тимчасовий в.о. державної служби геології та надр Олег Кирилюк 27 грудня підписав наказ №521 про видачу спецдозволів без проведення аукціонів на користування 20 років шістьма родовищами газу та нафти в...

В Івано-Франківську суд помістив до СІЗО колишнього високопоставленого чиновника, якого підозрюють у розкраданні мільйонів гривень із бюджету 10:12 7 коментарів

Івано-Франківський міський суд обрав запобіжний захід тримання під вартою Роману Мочерняку, який донедавна працював заступником директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації. Його підозрюють у привласненні коштів...

Конфлікт інтересів: НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо депутатки Івано-Франківської міськради 15:12

За вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів на депутатку Івано-Франківської міської ради Олександри Федорук була складено 2 протоколи, які направлені до суду. Два протоколи про адміністративні правопорушення складено стосовно...

Найбільша кількість танків була розпродана при керівництві Гриценка, – полковник Соболєв 09:00 6 коментарів

Полковник Дмитро Соболєв, колишній співробітник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України, вважає, що військові чиновники впродовж багатьох років цілеспрямовано розпродавали бронетехніку за неринковими цінами. Найбільшу кількість танків було продано...

Франківський нардеп Шевченко знову влаштував вже традиційний підкуп своїх потенційних виборців 21:47

Потенційний кандидат у президенти від партії "УКРОП" Олександр Шевченко на своїй публічній сторінці у Facebook влаштував розіграш поїздки у Буковель. Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА, так Шевченко прорекламував ефіри із...

Скандальний прикарпатський нардеп заперечує факт свого затримання разом із наближеним до Путіна олігархом у Мексиці 18:46

Скандальний прикарпатський нардеп заперечує факт свого затримання разом із наближеним до Путіна олігархом у Мексиці. Про це народний обранець з Коломиї Андрій Іванчук повідомляє на власній сторінці у ФБ: "Інформація...

Джерело підтвердило, що скандальний прикарпатський нардеп прилетів до Мексики разом із близьким до Путіна олігархом 10:55

Журналіст програми "Схеми" Наталія Седлецька каже, що, за її інформацією, відомого українського олігарха російського походження Павла Фукса затримали по прильоту на мексиканський курорт Канкун. Про це вона пише у Facebook...

Суд арештував автомобіль та нерухомість керівника "Івано-Франківськ-Пропан", у якого вилучили півмільйона доларів, золото та зброю 20:58

Івано-Франківський міський суд обрав запобіжний захід керівнику підприємства "Івано-Франківськ-Пропан" Ігорю Сикалу та арештував його майно, інформує КУРС. Як писали ЗМІ, наприкінці грудня правоохоронці затримали керівника "Івано-Франківськ-Пропан" (дочірнє підприємсто ПАТ "Івано-Франківськгаз") Ігоря Сикалу, який...

Скандального прикарпатського нардепа затримали в мексиканському аеропорту разом із наближеним до Путіна олігархом 20:24 7 коментарів

Скандального прикарпатського нардепа затримали в мексиканському аеропорту разом із наближеним до Путіна олігархом. Про це повідомляє цілий ряд українських ЗМІ: У мексиканському аеропорту Канкун у понеділок, 7 січня, затримали громадянина...

Франківська депутатка потрапила у ТОП-10 НАЗК за несвоєчасне подання декларації 17:54 5 коментарів

У прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції назвали ТОП-10 виявлених ознак порушень антикорупційного законодавства за грудень. На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції –...

Службу автодоріг Франківщини підозрюють у розтраті 105 мільйонів на користь буковелівської фірми ПБС 19:13 11 коментарів

Прокуратура Івано-Франківської області розпочала кримінальне провадження за фактом розтрати 105 млн грн державних коштів. У неналежному використанні грошей підозрюють посадовців Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Гроші були виділені на...

Замначальника Івано-Франківського автодору підозрюють у розтраті 105 млн грн для фірми наближеної до нардепа Шевченка 11:54 5 коментарів

Замначальника Івано-Франківського автодору підозрюють у розтраті 105 млн грн для фірми з орбіти нардепа Шевченка. Суд застосував запобіжний захід до першого заступника начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Про це...

Депутатку Івано-Франківської міськради вдруге запрошують до НАЗК через конфлікт інтересів 23:21 2 коментарі

Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило 3 посадових осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення....

У Франківську засудили майора патрульної поліції, який за хабар допомагав отримати права 19:27 9 коментарів

Івано-Франківський міський суд виніс вирок начальнику відділу адміністративної практики управління патрульної поліції Івано-Франківської області Івану Слободяну, якого затримали на отриманні хабара. Фото із фейсбук-сторінки Івана Слободяна Майор поліції Іван Слободян з 6...

Чи не найбільше в Івано-Франківській області заробляє на бюджетних субвенціях, через підставних осіб, нардеп Олександр Шевченко 11:41 2 коментарі

Субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток виділяються місцевим бюджетам на конкретні об'єкти та цілі – на зразок, заміни вікон у школі чи облаштування спортивного майданчика. Часто до цього процесу долучаються...
  • ріел ІФ виринаюча