Дволикий Янус: однією рукою прикарпатський нардеп Шевченко пише закон, який заборонятиме московитську ідеологію, а іншою рахує гроші від спільного бізнесу з російським доктором Бубновським

Днями скандальновідомий прикарпатський нардеп Олександр Шевченко зареєстрував у Верховній раді законопроект про визнання ідеології “Русского міра” як фашистської і людиноненависницької та заборону її в Україні.

Після цього його прес-служба запустила велику піар-кампанію, у якій з Олександра Леонідовича зробили чи не більшого патріота, а ніж уся “Свобода” Ігоря Кривецького ще й з радикалом Мосійчуком на додачу.

Але наш земляк, вихідець із Косівщини Роман Реведжук відкопав, ще одного “скелета у шафі” найпоряднішого прикарпатського “кандидата”. Виявляється Олександр Леонідович, разом з усією своєю дорогою родиною, добряче заробляє на простих і заможних українцях, за допомогою московського медика доктора Бубновського, який ще й до того є громадянином Російської Федерації.

І як би у свій час сказав легендарний дід Панас: “Ось така от х..*ня малята!”

Але все по-порядку. Далі подаємо текст Романа Реведжука без змін:

Отже по справі.
Уже знайомив Вас раніше з двома кандидатами у президенти від Прикарпаття, зараз прийшла черга познайомити Вас з третім. Хоча він трішки випередив мене, бо уже встиг назнайомити Вас з собою коханим через рекламу добротно, на котру витратив 290 тисяч доларів, у гривнях це 8 млн 125 800 гривень). Звісно ці кошти він не вказав у своїй декларації, а може забув, то я нагадую. Бо та політика заклопотує так людину, що з голови вилітає все. Навіть порядність і повага. Але то таке, буває.

Знайомтесь #Олександр_Шевченко, народний депутат, співзасновник ТК Буковель, і як в народі говорять, гаманець олігарха Ігора Коломойського. Зараз хоче в перзиденти, навіть обіцяє посадити всіх в тюрми. У процесі знайомства я буду Вам розповідати не тільки про Олександра, а про інших членів олігархічної прислуги. Щоб мати повне розуміння, то Сашу, як окремого суб’єкта визначити не можливо. По факту, його самостійного немає. Є папіки котрі купують собі таких «сашків», а потім ті прислуговують їм все життя – це як продати душу дияволу називається. Щоб не вдаватися в деталі окремих історій умовно кажучи продажу собак, вернемося до наших баранів.

Результат пошуку зображень за запитом "коломойский жид"

Хотіти то одне, але треба розуміти звідки те збудження бере свій початок. Все дуже просто, Шевченко насправді боровся з олігархами і випадково заразився. Бо за останні роки, він увійшов в кураж тендерів так, що витягав з бюджету України, на будівництво доріг, не одну сотню мільйонів гривень. Використовуючи владу, він ще до впровадження системи #прозоро тиснув на тендерні комітети власною масою, від слова жир. Так тиснув, що ті не могли йому відмовити. А коли запрацювала система ProZorro.Продажі, вигравав тендери сам у себе, виставляючи на торги ще три свої підставні компанії. Про якість робіт його фірми ПБС не буду говорити, бо то окрема тема і треба додатково залучати фахівців. Якщо коротко, то дороги від #Буковельської_фірми_ПБС – це повне фуфло, рік-два і пливуть, як пласталінові. Хто не вірить, поїдьте на Буковель і гляньте, особливоті ті хто розбирається у дорожніх покриттях. А краще зробіть експертизу, де замовити я можу підказати. Бо люди не розуміються, а Сашко їм казки розказує, щоб потім мати чим оправдати чергові потреби бюджетних грошей, на оновлення та утримання цих доріг.

Результат пошуку зображень за запитом "ігор палиця"

Тут справа не тільки в дорогах, бо за роки своєї боротьби з олігархами він разом з своїми покровителями наборов собі доволі великий бекграунд махінацій. Прикарпаття для групи Приват Ігоря Коломойського під контролем Саші Шевченка стало справжньою дійною коровою. За часи будівництва Буковелю та і після, рубали ліси, на будівництві доріг випробовували новітні технології афер, особливої інтенсивності їх діяльність у публічному просторі набула після націоналізації ПриватБанк. Викачуючи кошти з українців, Коломойський і Игорь Палица реалізовували в нові проекти «Пангас» на території Земмерінга (Австрія). Це також окрема історія котра матиме своє гучне продовження, коли австрійські правоохоронні органи розслідують всі махінації цих персон, по масовому скуповуванню заповідної території. Але там окремі махінації й окремі історії.

Пов’язане зображення

В Україні історія проста й коротка, тут є Саша, котрому для кращого захисту, з допомогою свого телеканалу 1+1 зробили брата Viktor Shevchenko також народним депутатом, а розуміючи, що рано чи пізно історія Приватбанку матиме логічне продовження, то Сашка відправили у президентський праймеріз, для додаткової порції імунітету. Тільки не розрахували по часу, адже Служба безпеки України в рамках розслідування провела обшуки в буковельській імперії олігархів. Зрозуміло, що Саша кричав з трибуни Верховної Ради про політичне замовлення, бо він комплексує з приводу того, що залізли в його «Сало» (тут нічого особистого, лише назва ресторану).

Пов’язане зображення

Комплексів кажуть у нього багато. Наприклад можна пригадати той нашумівший інцидент, коли Олег Ляшко у кулуарах ВР назвав його цитую «серуном», чим вивів з рівноваги Шевченка, котрий у відповідь вдарив радикала. У Коломиї де Саша виріс кажуть, що цей комплекс у нього ще з дитинства, тому він Ляшка вдарив через глибоку психологічну травму. А ще він дуже не любить, коли про нього розповідають правду, тоді в рух йде увесь набір матюччя та погроз з обіцянками фізичної розправи. Колись мені надсилали приклади його навиків культури та рівня справжнього парламентаризму.

Ну а позаяк наше коротке знайомство з моїм земляком та майбутнім кандидатом у президенти Олександром Шевченком добігає кінця, розкажу Вам ще одну травел-версію бізнесу його сім’ї. Цілком зрозуміло, що на гірськолижному курорті Буковель, доволі часто люди травмуються. Для таких випадків сім’я Шевченків мають «Центр реабілітації доктора Бубновського». Ідентифікаційний код юридичної особи: 38731787

Засновники цього центру:
1. БУБНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Адреса засновника: 109156, МОСКВА, ВИХІНО-ЖУЛЕБІНО, ВУЛ.САРАНСЬКА, 6, КОРП.2, КВ.64, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ
2. ПАВЛЕНКО КОСТЯНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ
Адреса засновника: 14000, Чернігівська обл., місто Чернігів, Деснянський район, ВУЛИЦЯ РОКОСОВСЬКОГО, будинок 37, квартира 143

Результат пошуку зображень за запитом "доктор бубновский россия"

Практично всі ТОВ «Центр реабілітації доктора Бубновського» по Україні, та навіть у Севастополі, записані на Павленка Костянтина Віталійовича. А Івано-Франківське відділення, розділяє з ним Жанна Шевченко, дружина нардепа Віктора Шевченка рідного брата Олександра Шевченка. Ну і звісно сам гуру закладу Бубновський Сергій Михайлович, громадянин РФ. Саме цих трьох людей найчастіше можна побачити у документах власників «Центр реабілітації доктора Бубновського» по всій Україні, і навіть в окупованому Криму. Відвідувачам котрі звертають увагу на стару ліцензію МОЗ терміном за 2014-й, для спокою кажуть є нова, але не встигли вивісити. Міністерство охорони здоров’я України варто звернути на це увагу та перевірити наявність ліцензії. Але що там якась ліцензія, коли чоловік нардеп, а брат чоловіка наполовину кандидат у президенти.

Ой, такий невдобняк получився, а Саша 20 вересня з трибуни Верховної Ради, патріотично, у вишиванці, говорив про обшуки СБУ, що це політичне замовлення, про бізнес Порошенко у Росії, про те що посадить всіх до тюрми, навіть завершуючи свою промову кричав «Слава Україні». Доречі якраз те саме, котре Петро Порошенко зробив офіційним вітанням в армії. Ой що тепер буде, це ж всі зафукають Шевченка, стидоба то яка і сморід на всю Україну.

А позаяк я пишу також політичне замовлення, то доїдаючи зарплатну рошенку поясню, що треба ще зробити, аби поставити все на свої місця. Значить СБУ на правильному шляху, потрібно серйозніше взятися, за цю сімейну династію Прикарпатських прислужників олігарха. Хто цей громадянин Росії Бубновський, що працює під олігархічною парасолею на всій території України в тому числі й на окупованій. Також за моєю інформацією, у цих центрах Бубновського, люди в білих халатах навіть не всі компетентні в медичній термінології, можливо й взагалі не мають медичної освіти. Переживаю, аби не нашкодили Саші, може він незнав про це все, може треба оголосити спецоперацію #врятуйте_Сашу. Смішно. І якщо серйозно то завершальним етапом для держави має бути конфіскація та подальша націоналізація структури ТК Буковель Bukovell, за борги олігарха Ігоря Коломойського перед Приватбанком, а це понад 100 мільярдів.

Підводячи рисочку цієї драми, утримаюсь про написання деталей поїздок Саші Шевченка на Донбас у підтримку наших солдат на фронті. Бо їх просто не було. Так само не вдаюся в деталі про його вміння підкуповувати виборців, високоморальність, культуру спілкування та чистоплотність. Лише хочу побажати всім виборцям терпіння та здорового глузду у виборі на наступних перегонах. Такі от в мене землячки, що тут скажеш, патріоти. Бо навіть у підтримку Саші на каналі 1+1 в сюжеті про обшуки СБУ в Буковелі, виступив сам Валентин Наливайченко і також казав, що замовив все #Порошенко, аби політично розправитись з Сашою. На прикарпатті окопалися вони доволі міцно, позаздрить любий окоп з Донбасу. У Шевченка в місті Івано-Франківську є свої бандюки, під керівництвом партійця Украпу з міської ради, які блокували концерти артистів не з патріотичних позицій, а тому, що організатори не хотіли їм платити. Ну і що не мало важливо треба згадати, як людей підбурювали на мітинги, щоб ті вимагали грошей у керівництва ОДА на ремонт доріг для вірми ПБС. А маючи підпорядкованого собі керівника САДу та власні ЗМІ, можна інтерпритувати інформацію, як завгодно і вигідно для себе.

Завершуючи, пригадав один важливий момент, я про це ще ніразу не писав. За моєю інформацією, коли в Дніпрі головою ОДА був Ігор Коломойський. Який насправді прийшов на посаду для порятунку власних статків, а порятунок країни то лише ширма для прикриття, так само як і створення приватних батальйонів. Зіграли на патріотизмі. Гроші він тримав якраз там у Дніпрі твердими валютами. І за перші три тижні своєї роботи на посаді голови ОДА, вивозив інкасаторськими машинами до РФ. Все прикриття через кордон, забезпечував його друг тодішній голова СБУ Наливайченко. Я припускаю, ще це навіть не ті суми, які нібито вивіз з України Янукович. На моє глибоке переконання, він нічого не вивіз, гадаю це зробив саме Коломойський, маючи ресурс і будучи в долі. А всі оті висловлювання у бік російської влади, то теж не більше, як пилюка в очі. Бо очевидність дружніх стосунків у Коломойського з керівництвом РФ, тягнеться давно. І дружба доволі міцна. Достатньо пригадати лише суд з Абрамовичем, та фантастичну історію, як Коломойський йогов играв. Це також інформація пригодиться #СБУ, або як мінімум для роздумів людям.

Отакі вони мелодрами олігархів, – розповів Роман Реведжук.

 

Нагадаємо, що Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із “смотрящим” Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині

(Visited 35 012 times, 1 visits today)
загрузка...

Команда Володимира Зеленського: Хто ці люди? 21:19 6 коментарів

Вчора кандидат у Президенти Володимир Зеленський показав представників своєї команди. Він прийшов у телестудію програми "Право на владу" разом із представниками своєї команди. Володимир зеленський показав два десятки людей, які...

Суд зняв арешт з рахунків у банку Януковича-молодшого 09:47 2 коментарі

Шевченківський райсуд Києва 17 квітня скасувала арешт рахунків у "Всеукраїнському банку розвитку", який належав сину екс-президента Віктора Януковича Олександру. Про це у Twitter повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган. "Ухвалою...

Коломойський: "Коли переможе Зеленський, я повернусь в Україну" 08:24 6 коментарів

У випадку перемоги Володимира Зеленського на виборах президента України олігарх Ігор Коломойський обіцяє повернутись в Україну. Про це він розповів в інтерв'ю журналістам програми "Схеми". На запитання, чи повернеться він,...

Держаудитслужба перевірить тендер на ремонт старої Надрічної, який виграло ПБС 20:56

Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому визначила підрядника робіт з капітального ремонту вулицы Надрічної (старої частини) в Івано-Франківську. Переможцем тендеру стало ТОВ «ПБС» (м.Івано-Франківськ). Вартість ремонту 28,71 млн. гривень, пише Галичина...

На Прикарпатті чотирьох посадовців державних лісгоспів визнали винними у корупційних злочинах 09:50

Правоохоронними органами встановлено порушення вимог ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» щодо обов’язку щорічно до 1 квітня подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, посадовими...

Шоу-бізнес, ресторани та рибні консерви: з яким бізнесом пов'язана родина Зеленських 09:47 3 коментарі

Родина Зеленських має бізнес-інтереси в розважальній індустрії, ресторанному бізнесі та навіть консервуванні риби та молюсків Про це йдеться у дослідженні YouControl. “Зеленський, який не лише втримує, а й нарощує свій...

Прикарпатський олігарх ОлегБахматюк поскаржився на шантаж і тиск з боку НАБУ 23:08 4 коментарі

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) чинить тиск на власника групи компаній “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка справою кількарічної давнини про рефінансування банку, яким він раніше володів. Про це сам Бахматюк розповів в...

Франківський приватний ВНЗ вимагає від своєї колишньої студентки 5 тисяч гривень за відновлення втраченого диплому - ЗМІ 23:42 3 коментарі

Франківка Христина Шаварська у 2010 році закінчила Івано-Франківський інститут менеджменту та економіки «Галицька академія». А півроку тому вона зауважила, що загубила диплом вишу. Спочатку у виші колишній студентці пообіцяли відновити...

Прикарпатський чиновник вимагав хабар у матері-одиначки за оформлення соціальної допомоги 16:42 4 коментарі

Прикарпатський чиновник вимагав хабар у матері-одиначки за оформлення соціальної допомоги Начальник відділу опрацювання заяв та прийняття рішень управління соціального захисту населення Верховинської райдержадміністрації Роман Чурук двічі вимагав хабар у мешканки...

Головний «укропівець» Микола Палійчук Прикарпаття отримує приблизно 250% премій та надбавок до зарплати, від якої привселюдно відмовився 19:41 8 коментарів

Часто політики роблять гучні заяви, щоб просто маніпулювати громадською думкою. І їхні “чесні” обіцянки в результаті виявляються порожніми словами. Доказ цьому – “прокол” в е-декларації головного “укропівця” Франківщини, куратора обласного...

Бізнес-омбудсмен звернув увагу прокуратури на порушення з боку поліції при обшуках в МІУК (документ) 13:43 3 коментарі

Створена при Кабміні рада бізнес-омбудсмена звернула увагу прокурора Івано-Франківської області Олександра Стратюка на порушення з боку поліції при здійсненні обшуків в КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” та при розгляді скарг...

Прикарпатський олігарх Олег Бахматюк підозрює, що НАБУ створене спеціально для того, щоб кошмарити бізнес 19:53 3 коментарі

Олег Бахматюк розповів про утиски з боку правоохоронців. Власник «Укрлендфармінг», одного з найбільших українських агрохолдингів, заявляє про конфлікт інтересів у НАБУ, через що у справу був змушений втрутитись генеральний прокурор....

Поліція підозрює, що у франківській Муніципальній варті нараховували зарплату "мертвим душам". Вчора пролилась "перша кров"... 19:44 10 коментарів

Восьмого квітня у приміщенні міського відділу національної поліції в Івано-Франківську  (вул. Бельведерська) травм лезом собі завдав Андрій Чепердюк. Чоловік зробив собі численні непроникаючі рани в районі живота і грудної клітини,...

ДБР розпочне кримінальне провадження за фактом обшуків у МІУК 11:41 1 коментар

Державне бюро розслідувань розпочне кримінальне провадження за фактом обшуків у івано-франківському комунальному підприємстві. Таке рішення ухвалив Личаківський районний суд міста Львова 26 березня. Як йдеться в ухвалі, комунальне підприємство “Муніципальна...

Порошенко пообіцяв не призначати на посади своїх бізнеспартнерів 09:14 5 коментарів

Президент України Петро Порошенко визнав помилки в кадровій політиці і обіцяє не призначати більше на відповідальні посади своїх бізнеспартнерів і близьких людей. Про це він заявив в програмі "Свобода слова"...

ФБР веде розслідування проти Коломойського - ЗМІ 09:13 1 коментар

Федеральне бюро розслідувань веде розслідування проти олігарха Ігоря Коломойського стосовно можливих фінансових злочинів, включно з відмиванням коштів. Про це повідомляє видання The Daily Beast з посиланням на 3 джерела. "За...

Справу франківського керівника Служби автомобільних доріг про розтрату коштів передали до НАБУ 18:01

Прокуратура Івано-Франківської області передала до Національного антикорупційного бюро кримінальне провадження за підозрою першого заступника начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області в розтраті понад 105 мільйонів гривень. Про це йдеться...

На Прикарпатті затримали чергову хабарницю з "медицини" 17:35 11 коментарів

П’ятого квітня в одній з лікарень міста Коломия в Івано-Франківській області на хабарі затримали начальницю відділу кадрів. Про це інформують джерела “Галки” в правоохоронних органах. Наразі відомо, що жінка вимагала...

Сім мільйонів за півроку: компанія брата франківського депутата, який став довіреною особою Шевченка, “погоріла” на підряді з будівництва скверу 15:44 3 коментарі

Успіх бізнесу залежить не стільки від якісної роботи та професійної компетенції, скільки від того, хто є власником чи співвласником компанії. Вочевидь, за такими принципами за півроку “розкрутились” дві калуські компанії,...

Близько 70 мільйонів гривень - розмах земельної корупції на Івано-Франківщині 10:17

Фактор корумпованого чиновника залишається поширеним явищем у земельній сфері. Про це свідчать офіційні дані прокуратури Івано-Франківської області за 2018 рік. Чим вища роль чиновника в розпорядженні державними землями, тим більше...
  • ріел ІФ виринаюча