“Енергетичне дербі”: у Львові юні “ураганівці” двічі подолали місцевих футзалістів

Минулих вихідних, 24-25 лютого, підопічні Володимира Салія провели у Львові, де в рамках 12-го туру Юнацької Екстра-ліги зіграли з місцевою “Енергією-Інтер”.

У підсумку – провели напружені поєдинки, здобули дві вольові перемоги і бажані шість очок, чим продовжили свої безпрограшну і переможну серії у чемпіонаті. До того ж, “ураганівці”, які втратили всього 6 турнірних очок, зуміли перетнути позначку у 100 забитих м’ячів, йдеться на сайті НФК “Ураган”.

Статус “енергетичних дербі” обидва матчі повністю виправдали – команди продемонстрували шалене бажання, багато боротьби, обопільних моментів і забитих м’ячів.

“Насамперед відзначу, що спортивний зал дуже важкий, нестандартні розміри майданчика, тому було багато контактів, фолів. До того ж, суперник був налаштований, агресивний, але, загалом, гра була рівна”, – прокоментував тренер Володимир Салій.

Дебют першого матчу й справді видався неспокійним, суперники зі старту обмінювалися гострими моментами біля обох воріт, а господарі швидко повели в рахунку. Надалі “Ураган” зміг відігратися, перехопити ініціативу і повести в рахунку. Втім, футзальні “гойдалки” продовжилися, і на перерву команди пішли за бойової нічиєї – 3:3. В другому таймі франківцям вдалося отримати перевагу, натомість “Енергія” розпочала гру з п’ятим, що дозволило “Урагану” довести гру до переможного підсумку – 3:5.

Початок недільного матчу пройшов за схожим сценарієм, і знову на перерву команди пішли, так і не визначивши фаворита  – 3:3. Втім, другий тайм “Урагану” вдалося повністю провести під свою диктовку, незважаючи на 4-й пропущений м’яч. Далі забивали лише івано-франківці, тож “Енергії-Інтер” довелося один за одним витягувати з сітки чотири м’ячі – 4:7. Хет-триком у цій грі “вистрілив” Олександр Дичук, дублі оформили Дмитро Титов і Віктор Русин.

Юнацька Екстра-ліга (U-16). 12-й тур

24.02 “Енергія-Інтер” – “Ураган”- 3:5
Голи в “Урагану”: Русин, Титов, Роїк, Британ, автогол

25.02 “Енергія-Інтер”  – “Ураган” – 4:7
Голи: Квасній (4), Максимець (14), Лютий (16), Данилович (18) – Титов (1, 11), Русин (13, 31), Дичук (21, 25, 32).