Актуально зараз

ФК “Калуш” на виїзді програв закарпатському “Минаю”

spot_img

Калушани на старті другого кола чемпіонату вирушили на Закарпаття, а саме в гості до амбітного новачка Другої ліги ФК “Минай”.

Результат пошуку зображень за запитом "минай калуш"

Саме поєдинок на “Минай-Арені” викликав найбільше уваги серед футбольної громадськості, адже в гості до третьої команди завітав лідер турнірної таблиці.

Розуміючи, що на кону лідерство, обидві команди розпочали дуже обережно – мінімум гострих випадів і позиційна боротьба спостерігалась на смарагдовому газоні “Минай-Арени”. Все ж на 7-ій хвилині помилкою в оборонних редутах калушан скористався Гегедош, що потужним ударом відкрив рахунок у зустрічі. Такий поворот подій не завадив нашим хлопцям, які й надалі шукали щастя в атаках. Та за сім хвилин невпевнена гра оборонців призвела до другого взяття воріт. Цього разу маленька пожежа у карному калушан завершилась великими проблемами і Кополовець з гострого кута увігнав “круглого” у сітку воріт Романа Герича, пише Sport.if.ua.

Забитий м’яч справив ефект “нокдауну” для “червоно-чорних”, як ще довго не змогли знайти свою звичну гру. Згодом Анатолій Ульянов у кращих традиціях останнього оборонця вибив м’яча з порожніх воріт і не дозволив гсоподарям збільшити перевагу у рахунку. Згодом вихід Ярослава Олевича та Романа Николишина додав впевненості нашій обороні і гра перемістилась ближче до воріт минайців. Найреальнішу можливість відзначитись втратив Дмитро Скакун, що хитнув захисника і пробив з лінії карної – Мелашенко накрив “круглого”. Згодом Владислав Андрусенкр мов на велосипеді промчав півполя, та в останній момент оборонцям вдалось вибити м’яч з-під ніг нашого вінгера. Під завісу тайму “Калушу” вдалось скоротити відставання у рахунку, та арбітр вгледів положення поза грою у Андрія Кохмана. За рахунку 2:0 на користь господарів суперники пішли на перерву.

Після відпочинку “Калуш” заграв жвавіше, забравши м’яча під свій контроль, тоді як господарям випала роль контратакуючої команди. І все ж минайці краще впорались зі своєю роллю і Роману Геричу довелось добряче попотіти після дальніх пострілів Гегедоша та Пиняшка. У відповідь Данило Книш у притаманному стилі виводив на побачення з голкіпером новачка ФК “Калуш” Антона Антошина, та останньому не вдалось дотягнутись до м’яча та завдати прицільного удару.

Далі “свіжий” Ярослав Матвіїв потужним дальнім пострілом намагався покарати Мелашенка за невдалу гру на виході, та ігровий снаряд пройшов у лічених сантиметрах від стійки. Заключні хвилини поєдинку обидві команди провели в атаках, та відзначитись більше нікому так і не вдалось – друга гостьова поразка футбольного клубу “Калуш” в сезоні.

Вже у середу на “Калуш” очікує випробуванням першоліговим “Металістом 1925″ у рамках 1/16 фіналу Кубка України. Гра відбудеться на стадіоні “Хімік” у Калуші. Початок о 16:00.