ФК «Калуш» зіграв на виїзді у нічию із рівненським «Вересом» (відео)

У суботу, 20 жовтня, в рамках 14 туру Другої ліги Чемпіонату України з футболу “Калуш” зіграв на виїзді проти рівненського “Вереса”.

Результат пошуку зображень за запитом "фк верес- фк калуш"

“Червоно-чорне” дербі завершилося бойовою нічиєю, інформує “Галка”.

Глядачам не довго довелося очікувати забитих голів: вже на 3-ій хвилині матчу відзначився прикарпатець Дмитро Скакун. Він вдало реалізував пенальті, яке призначив арбітр матчу за фол проти Данила Книша. Втім, у першому таймі більше забитих голів не було.

У другому таймі господарі поля намагалися відновити рівновагу на табло, і це врешті-решт дало свій результат. На 84-ій хвилині після подачі з флангу головою забив Антон Яременко.

У підсумку, – результативна нічия 1:1. Слід зазначити, що “Верес” догравав це протистояння в меншості: на 67-ій хвилині другу жовту картку отримав Борис Орловський.

Наразі ФК “Калуш” продовжує лідирувати в турнірці Другої “А” ліги. У команди Василя Малика в активі 26 очок. Друга сходинка у закарпатського “Миная” (24 очки).

До слова, прямий конкурент калушан за вихід до Першої Ліги сьогодні поступився “Черкащині-Академії” з рахунком 0:3. А вінницька “Нива” програла на виїзді “Поділлю” (0:2).