Форум видавців у Львові 2018: програма масштабного книжкового фестивалю

Форум видавців у Львові 2018 відбудеться 19-23 вересня. Упродовж 5 днів можна буде відвідати близько тисячі культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки, події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та ще 50 локаціях міста. Щоб не загубитися серед усього різноманіття – ознайомтесь з програмою Форуму далі в матеріалі.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день

Форум видавців | Book Forum – це найбільший книжковий, літературний, культурний фестиваль України і Центрально-Східної Європи. Фокусна тема фестивалю 2018 року – Ринок свободи.

У межах головної теми на фестивалі будуть говорити про те, як кожен з нас “торгує” своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем. Про спекуляції поняттями свободи, які активно використовуються у пропаганді.

В межах Форуму видавців відбудеться церемонія нагородження видавців 25 найкращих книжок “BFL Best Book Award”, Міжнародний літературний фестиваль, який відвідають автори з 25 країн, Міжнародний бібліофорум, благодійна акція для людей похилого віку “Третій вік: задоволення від читання” та книжковий ярмарок. Загалом очікують участь у Форумі 250 видавництв з усіх областей України.

Оскільки програма фестивалю дуже велика – ми відібрали ті події, які на наш погляд, важливі та варті уваги. Ознайомитися з детальною програмою фестивалю можна на сайті “Форуму видавців 2018”.

Форум видавців 2018 у Львові: програма по днях

Форум видавців 2018 – програма на 18 вересня

Playboy & Beigbeder party – вечірка
Де: Fest Republic (вул. Старознесенська, 24-26)
Коли: 21:00 – 03:00

Playboy & Beigbeder party на 25 BookForum – це можливість розпочати BookForum з крутої ноти. Це презентація книги головного редактора “Playboy Україна” Влада Іваненко – “Найкраща Книга для Стресу: Розмальовка для сучасних дорослих та для тих, хто мріє ними стати”.

Ця вечірка – декілька годин нестримних танців та відпочинку під діджей-сети відомих виконавців.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – Playboy & Beigbeder party

Форум видавців 2018 – програма на 19 вересня

Виставка Знайди цирк у собі і від***ись від тварин
Де: Галерея книгарні “Книжковий лев” (проспект Шевченка, 14)
Коли: 10:00 – 18:00

Виставка “Знайди цирк у собі і від***ись від тварин” – про 12 циркових персонажів, що відкривають у собі суперсилу. Для когось це прийняття себе, для іншого – вміння довіряти, хтось опановує мистецтво рівноваги, ну а комусь важливо прокачатись любов’ю. При всій зовнішній метушні маємо пам’ятати і про внутрішні челенджі, приймати їх і виходити на нові рівні сприйняття “того всього цирку” під назвою життя.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – виставка “Знайди цирк у собі і від***ись від тварин”

Презентація перекладу нового роману Фредеріка Беґбедера “Нескінченне життя”
Де: Палац Мистецтв, Конференц-зал (вул. Коперника 17)
Коли: 14:00 – 15:15

Спеціальним гостем Форуму Видавців у Львові стане культовий французький прозаїк Фредерик Беґбедер. Його, як і в 2016 році, знову запросили організатори Форуму. Зірковий автор презентує у Львові свою нову книгу, а також відіграє DJ-сет на вечірці.

Французький письменник презентуватиме український переклад своєї нової книжки. Роман письменника “Нескінченне життя” вийде у видавництві “КМ-Букс”.  Вечірка ж за участю Беґбедера, у якій він буде в амплуа діджея, а не письменника, відбудеться 18 вересня.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Фредерик Беґбедер

Майстер-клас “Ознаки емоційного вигорання та їхні причини”
Де: Львівський інститут ДВНЗ “Університет банківської справи” (проспект Т. Шевченка, 9)
Коли: 15:00 – 15:45

Діагностика емоційного вигорання. Стадії розвитку синдрому вигорання. Детальніше про: психофізичні, соціально-психологічні та поведінкові ознаки. Методи попередження синдрому емоційного вигорання.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – майстер-клас “Ознаки емоційного вигорання та їхні причини”

Форум видавців 2018 – програма на 20 вересня

Арт-проект “Знайомство з туконі”
Де: Хол бібліотеки на Ринку (пл. Ринок, 9)
Коли: 11:00 – 17:45

Арт-проект “Знайомство з туконі” – це поєднання віртуальної реальності з відео 360°, анімації та класичної книжкової ілюстрації. Одягаючи VR-окуляри Google Cardboard, відвідувач неначе опиняється всередині самої книги, а отже, потрапляє в магічний світ туконі, створений ілюстраторкою Оксаною Булою.

Такий підхід до історії дає змогу розширити звичні способи сприйняття, потрапити в справжній ліс і познайомитись із такими ж справжніми персонажами. Однак і це ще не все – проект запрошує читача стати активним співучасником розповіді.

Туконі – мешканці лісу. Усі вони різні, але водночас їх об’єднує дружба та любов до природи й світу, в якому вони живуть. Туконі дбають про рослини і про тварин – насправді це їхня улюблена справа.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – арт-проект “Знайомство з туконі

#НашіНаКартіСвіту. Історій про людей, якими захоплюється світ
Де: Дзиґа (вул. Вірменська, 35)
Коли: 16:00 – 16:45

Презентація спільного проекту “Видавництва Старого Лева” та 24 каналу, який дасть 80 причин для гордості та 80 історій для натхнення. Про видатних людей, яких поєднує коріння та досягнення світового рівня.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – #НашіНаКартіСвіту

Творчий вечір Ірен Роздобудько та Ігоря Жука
Де: Порохова вежа (Будинок архітектора, вул. Підвальна, 4)
Коли: 17:00 – 17:45

Творче подружжя письменниці та кіносценаристки Ірен Роздобудько та барда Ігоря Жука представить літературно-музичну програму “Прилетіла ластівочка” (з нагоди виходу в світ однойменного роману письменниці).

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – Ірен Роздобудько та Ігор Жук

Читайте також: Де погуляти у Львові: небанальні місця міста Лева, що вас здивують

Дискусія “Битва поколінь: чому ми не хочемо жити, як наші батьки?”
Де: Leopolis Hall (пр. Свободи, 27, 4-й поверх)
Коли: 19:00 – 19:45

Автор бестселера “Почніть говорити НІ”, Л. Калабуха розкаже про своє ставлення до заробляння та витрачання грошей, інтернету, вищої освіти та шлюбу.

Церемонія нагородження “BookForum Best Book Award”
Де: Львівська обласна національна філармонія (вул. Чайковського, 7)
Коли: 19:00 – 21:00

Конкурс на отримання Премії “BookForum Best Book Award” (до 2017 року – “Найкраща книга Форуму видавців”) заснований у 1995 році і традиційно проводиться в рамках Міжнародного книжкового форуму видавців у Львові.

Цього року книжки оцінюватимуться в шістнадцяти номінаціях. Окрім цього буде декілька спеціальних номінацій: “Свобода” (спеціальна відзнака за розкриття ідеї свободи як однієї з основних цінностей) та “Місто” (спеціальна відзнака, яка надається кожним містом, де відбуватимуться цьогорічні засідання Малих Журі – Львовом, Києвом, Харковом).

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – церемонія нагородження “BookForum Best Book Award”

Поетична вечірка: SANTA MUERTE КАРНАВАЛ
Де: Паб “Купіца” (вул. Братів Рогатинців, 18)
Коли: 19:00 – 20:15

Учасниками вечірки стануть – Дмитро Лазуткін, Іван Кулінський, Тетяна Ковалевич, Олександра Ткаченко, Антон Полунін, Володимир Жбанков, Сергій Шабуцький, Олексій Кащеєв.

Форум видавців 2018 – програма на 21 вересня

Тренінг “Як досягати успіху легко, по-жіночому”
Де: Фестиваль-ресторація “Лівий берег” (просп. Свободи, 28)
Коли: 11:00 – 11:45

Навіщо йти на цю зустріч? Зрозуміти свої справжні цілі й бажання; вибудувати шлях їх досягнення; гармонізувати сфери “Сім’я – Робота – Саморозвиток”; навчитися досягати цілей легко, по-жіночому, в задоволення.

“Війна і пам’ять”. Що пам’ятають українці про війни на своїй території? 
Де: Палац Мистецтв, Конференц-зал (вул. Коперника 17)
Коли: 12:30 – 13:45

Кластер “Війна”, покликаний осмислити тему війни не лише як питання політики, безпеки й соціальної сфери, але й як предмету рефлексії у культурі загалом й літературі зокрема. У межах дискусії “Війна і пам’ять: що пам’ятають українці про війни на своїй території” планується поговорити про те, що цього року виповнюється 100 років від завершення Першої світової війни, чи пам’ятають її в Україні? Як змінюється інтерпретація події Другої світової війни у контексті Закону України про декомунізацію? Якою є роль громадянського суспільства у формуванні наративу щодо теми війни? Якою є/має бути стратегія формування наративу щодо війни на Сході України?

Читайте також: Критика фільму про Петлюру вражає: що треба знати про скандальну українську драму

Заняття з йоги – гармонізувати свій розум та краще відчувати своє тіло
Де: Mantra HOUSE (вул. Дудаєва, 14)
Коли: 13:00 – 15:00

Потурбуйтеся про своє здоров’я та внутрішній спокій, відвідавши заняття з йоги від Наталі Білої. На заняттях ви навчитеся відчувати своє тіло, працювати з ним, дивитися на світ щасливими очима у будь-якій життєвій ситуації.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Заняття з йоги у Mantra HOUSE

Презентація нового роману Андрія Кокотюхи “Темні таємниці”
Де: Львівський академічний обласний театр ляльок (пл. Д. Галицького, 1)
Коли: 15:00 – 15:45

“Темні таємниці” – новий детективний роман Андрія Кокотюхи. В ньому автор повертається до сучасного детективу, в якому не працював 5 попередніх років.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – презентація нового роману Андрія Кокотюхи “Темні таємниці”

Презентація роману Андрія Любки “Твій погляд, Чіо-Чіо-сан”
Де: Паб “Купіца” (вул. Братів Рогатинців, 18)
Коли: 16:00 – 16:45

За сюжетом книги, п’яний суддя на пішохідному переході збиває на смерть молоду жінку і, ясна річ, без особливих зусиль уникає покарання. Але чоловік збитої – не з тих, кого можна купити чи залякати, він краще втратить усе, та помститься.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – презентація роману Андрія Любки “Твій погляд, Чіо-Чіо-сан”

BookUP Night 
Де: Палац Мистецтв, Конференц-зал (вул. Коперника 17)
Коли: 20:30 – 23:00

Топ-менеджери з книговидавничої галузі, медія та гуманітарної сфери збираються разом, щоб обговорити промахи, провали та фіаско, що стояли на шляху в їхній кар’єрі!

Форум видавців 2018 – програма на 22 вересня

Від Ґемінгвея до … – війна у сучасній світовій літературі. Розмова Андрія Куркова і Сергія Жадана
Де: Палац Мистецтв, Конференц-зал (вул. Коперника 17)
Коли: 11:00 – 11:45

Ернест Ґемінгвей, відомий американський письменник, який сам брав участь у воєнних діях, традиційно асоціюється із романістикою на тему війни. Європа після Першої світової війни пережила не менш криваву Другу світову війну, багато авторів описували її у своїх творах. Як сучасна література осмислює тему війни і чи зв’явився у світовій літературі новий Ернест Ґемінгвей. Про це вестимуть діалог два відомі українські письменники Андрій Курков і Сергій Жадан.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Сергій Жадан та Андрій Курков

Поетичні читання: Олександр Корж, Гєник Беляков, Артем Полежака
Де: Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Курбаса, 3)
Коли: 12:00 – 12:45

Читання у форматі поетичного тріо. З нагоди виходу нових збірок авторів.

Над прірвою в репортажі: презентація книжки-переможця конкурсу “Самовидець”
Де: Книгарня “Є” (просп. Свободи, 7)
Коли: 14:00 – 14:45

В 2017-му репортаж Павла Стеха переміг у конкурсі художнього репортажу імені Майка Йогансена “Самовидець”. Павло зробив, на перший погляд, дуже просту річ – проїхався електричками від Харкова до Ковеля й описав людей, яких зустрів, та діалоги й ситуації, свідком або учасником яких став. Цей репортаж став для автора початком роботи над книжкою, в основі якої – подорожі електричками по периметру країни.

Книжка проілюстровано фотографіями харківського митця Гамлета Зінківського, який теж буде присутнім на презентації.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Павло Стех

Читайте також: Топ найкращих фільмів 2018 року, які варто побачити кожному

Презентація книжки Олега Каданова “Не я, а той”
Де: Дзиґа (вул. Вірменська, 35)
Коли: 21:00 – 21:45

Музикант Олег Каданов (екс-фронтмен харківського колективу “Оркестр Че”) презентує свою першу збірку віршів “Не я, а той”. У збірку увійшли тексти пісень, які за словами автора, “отримали друге життя у друкованому варіанті”.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Олег Каданов

Ніч поезії та музики NON-STOP
Де: Fest Republic (вул. Старознесенська, 24-26)
Коли: 22:00 – 06:00

“Ніч музики та поезії non-stop” – це поєднання найкращої поезії від іноземних та українських учасників, літературного фестивалю з прогресивною музикою відомих українських та закордонних гуртів.

Цьогорічний line-up виглядає так: Karbido (Вроцлав, Польша), Familia Perkalaba (Івано-Франківськ, Україна), ZSUF (Тернопіль, Україна), OY Sound System (Київ, Україна) та BRAT (Львів, Україна).

Форум видавців 2018 – програма на 23 вересня

Презентація нової книжки Макса Кідрука “Де немає Бога”
Де: Кінопалац “Копернік” (вул. Коперника, 9)
Коли: 14:00 – 14:45

Нова книга автора зовсім не буде схожою на минулі. Це не фантастичний роман, там не буде містики, це буде потужна життєва історія. Події засновані на авіакатастрофі, яка відбулась у листопаді 1979. Літак врізався в гору Ербус і розбився. Того дня загинули 237 пасажирів та 20 членів екіпажу, тобто всі, хто був на борту.

Макс Кідрук вирішив змінити цю жахливу історію. На сторінках нової книги будуть описані події цієї авіакатастрофи, але з поправкою на те, що хтось у рейсі – вижив. Що б з ними було, якими були б їхні дії. Як би вони виживали на території, яка абсолютно непристосована для цього. Це і лягло в основу нової книжки. Головними героями будуть 7 людей: чоловіки, жінки та маленька дівчинка. Всі люди – різних національностей, серед них будуть і українці.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – презентація нової книжки Макса Кідрука “Де немає Бога”

Дискусія “Голоси Свободи” 
Де: Палац Культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1)
Коли: 17:00 – 18:45

Дискусія “Голоси Свободи” – узагальнюючий захід в спецпрограмі “Голоси Свободи” від Офісу “Львів – Місто літератри ЮНЕСКО”. Спецпрограма присвячена свободі у всіх її проявах – свобода слова, волі, думки, і тд.

#депресіянемаєобличчя
Де: Паб “Купіца” (вул. Братів Рогатинців, 18)
Коли: 17:30 – 18:15

Чи допомагає творчість побороти депресію? Концепція даного заходу полягає в тому, що поети ділитимуться власним досвідом долання депресивних станів і читати вірші, які допомогли вийти із такого стану. Учасники: Аза Пауалішвілі, Ярослав Гадзінський, Тарас Малкович, Оксана Гаджій, Ігор Астапенко, Богуслав Поляк, Богдан-Олег Горобчук, Остап Сливинський, Ростислав Кузик, Михайло Жаржайло, Микола Антощак, Ірина Сажинська, Єлизавета Жарікова, Павло Коробчук.

ПРОХАСЬКО party: “непрОста” презентація “НепрОстих”
Де: Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Курбаса, 3)
Коли: 19:00 – 20:45

Нагода задати своє питання класику укрсучліту, промовити святковий тост і привітати з ювілеєм, взяти автограф і заспівати Многая літа з “Перкалабою”.

Форум видавців у Львові 2018: програма Форуму видавців на кожен день
Форум видавців 2018 – ПРОХАСЬКО party

Тільки світло, тільки хардкор 
Де: Дзиґа (вул. Вірменська, 35)
Коли: 20:00 – 21:15

Музично-поетичні читання, пройняті світлим переконанням кожного з учасників перформансу – лише безумовний оптимізм та позитивне мислення врятують людство.

Джерело

(Visited 45 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6904

Псевдовибори на Донбасі проходять "у кращих традиціях СРСР": промовисті фото 16:30 2 коментарі

Російські окупанти, які проводять псевдовибори ватажків бойовиків на окупованому Донбасі, організували продаж продуктів на "виборчих дільницях". Таким чином вони хочуть заманити побільше людей до незаконного голосування. Про це повідомляє прес-служба...

Приходько зі скандалом покинула прямий ефір після питання про Тимошенко: відео 15:38 6 коментарів

Колишня співачка Анастасія Приходько, яка нещодавно пішла у політику і долучилася до партії Юлії Тимошенко "Батьківщина", зі скандалом пішла з прямого ефіру "5 каналу", не витримавши незручних запитань. Інтерв'ю з...

У мережі висміяли поведінку Путіна в Парижі (фото) 15:06 6 коментарів

У мережі бурхливо обговорюють момент зустрічі Дональда Трампа та Володимира Путіна у Парижі на церемонії з нагоди ювілею завершення Першої світової війни. Користувачі висміяли жест російського лідера та напророкували майбутню...

Коли в Україні настане справжня зима зі снігом і морозами 14:37

Погода в Україні у листопаді та грудні влаштує температурні "гойдалки" з середньодобовими позначками від 0 до +2 +3 градусів. А справжня зима в Україні зі снігом і морозами настане вже...

У Луценка зросла зарплата: відома сума 14:05 4 коментарі

Зарплата генерального прокурора України Юрія Луценка за жовтень зросла на 5 тисяч гривень порівняно з вереснем. Так, очільник ГПУ заробив 104 тисячі 640 гривень. Про це мовиться у відповіді Генпрокуратури...

Володимир Зеленський з голим торсом виконав фізичні вправи: відео 13:36 2 коментарі

Один із найвідоміших гумористів країни Володимир Зеленський вкотре підкорив мережу мотиваційним відео. Кількасекундний ролик з'явився у його блозі та одразу ж розбурхав Instagram. Попри насичені зйомки у фільмах та гумористичних...

Україно, повернись: мешканці "ДНР" зненавиділи "республіку" 13:04 4 коментарі

Днями довелося мати не зовсім приємну розмову із ярою "ватницею", яка з початку війни залишилися жити в одному з окупованих міст, раділа приходу російських військ, ходила на "референдум" та всіляко...

У центрі Києва з'явилась реклама "Партії регіонів": фото 12:35 1 коментар

У центрі Києва з'явилась реклама з символікою "Партії регіонів". Агітаційні білборди встановили на вулиці Малій Житомирській та Дмитрівській. На одному з рекламних щитів розміщено плакат з текстом "Повернемо своїх з БПП"....

Дружина генпрокурора Луценка виштовхала вагітну журналістку через незручне питання (відео) 12:03 5 коментарів

Дружина Юрія Луценка народна депутатка Ірина Луценко виштовхала журналістку 24 каналу через незручне питання щодо нецензурної лексики генпрокурора України. Скандал навколо лайки Юрія Луценка розгорівся 6 листопада під час його...

Цветы с доставкой Киев – отличный способ сделать приятное близким людям 11:40

Дарить цветы на различные праздники – это уже традиция. Цветочный сюрприз вряд ли оставит кого-то равнодушным. Даже наоборот, милый букет, большая цветочная композиция или же красиво оформленная роза – вызовут...

Чому погіршилися взаємини України та її найближчих сусідів: названо промовисту причину 11:34 1 коментар

Російські спецслужби є причетними як погіршення взаємин між Україною та Угорщиною, так і до конфлікту між Варшавою та Києвом. Таку заяву зробив колишній секретар РНБО та екс-очільник Міноборони Євген Марчук,...

Про спростування недостовірної інформації 11:06 2 коментарі

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що інформація в статті, котра була опублікована на сайті Pravda.if.ua 11.11.2018 р. о 15-40 год. за назвою «Прикарпатських підприємців внадились перевіряти псевдоінспектори?», є...

Розмитнення євроблях: що змінює новий закон (відео) 11:02 1 коментар

Верховна Рада проголосувала за законопроект, що передбачає зменшення вартості розмитнення в Україні автомобілів на європейській реєстрації. Також він містить низку інших змін. Розмитнення євроблях: що змінює новий закон Цей закон...

Співачка Tayanna прийшла на світську подію у пікантному вбранні: гарячі фото 10:33 1 коментар

Популярна українська співачка Tayanna, менш відома як Тетяна Решетняк, вирішила обрати для світського заходу досить пікантний образ. Відповідні фото зірка опублікувала у своєму блозі. Співачка Tayanna стрімко увірвалась до українського шоу-бізнесу....

У Лондоні з’явилися білборди з Путіним на тему Brexit: фото 10:01 1 коментар

По всьому Лондону невідомі розмістили сатиричні білборди, присвячені стосунку російської військової розвідки і президента РФ Володимира Путіна до виходу Великобританії зі складу Євросоюзу – Brexit. Нещодавно у Британії заявили, що...

Медведчук розкрив плани Путіна на Донбас 09:47 1 коментар

Лідер проросійського руху "Український вибір", голова політради партії "За життя", кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив, що окремі райони Донецької і Луганської областей повинні мати автономію у складі...

Усик увірвався до топ-3 рейтингу найкращих боксерів світу 09:13 1 коментар

Українець Олександр Усик увійшов до топ-3 рейтингу найкращих боксерів світу, незалежно від вагової категорії Усик займає третю позицію у оновленому рейтингу, який вчора оприлюднив BoxRec. Завдяки перемозі над британцем Тоні...

Після виборів Медведчук може паралізувати парламент, - Рибачук 08:24 4 коментарі

Одним з небажаних результатів парламентських виборів 2019 року й проявом реваншу проросійських сил може стати здатність кума Путіна Віктора Медведчука "паралізувати" роботу Верховної Ради у напрямі членства в ЄС та...

Країни світу не визнають фейкові "вибори" на Донбасі, - Порошенко 07:51 2 коментарі

Президент України Петро Порошенко заявив, що фейкові "вибори" на окупованому Донбасі не будуть визнані у світі Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України. Петро Порошенко наголосив, що країни світу засудили...

З понеділка в Україні - стабільний нічний "мінус", дощі і мокрий сніг 06:17

У понеділок, 12 листопада, у більшості регіонів України очікується зниження темпетарури, вночі мороз від -1 до -6 градусів. За прогнозами Укргідрометцентру, 12 листопада - мінлива хмарність у всіх областях, вдень...
  • Вертикальні меблі
  • ріел ІФ виринаюча