Франківчанки стали срібними призерками чемпіонату з волейболу серед дівочих збірних (фотофакт)

Минулих вихідних у Запоріжжі завершився чемпіонат EEVZA з волейболу серед дівочих збірних, складених з гравців 2002-2003 р. н, пише Правда.іф посилаючись на “sport.if.ua”.

Протягом трьох днів у Палаці Спорту “Юність” змагались п’ять дівочих збірних, що входять у Східноєвропейську Зональну Асоціацію Волейболу – України, Естонії, Білорусі, Польщі та Азербайджану.

Перший ігровий день домашнього турніру завершився для збірної України двома перемогами – у трьох сетах “синьо-жовті” розібрались з волейболістками з Азербайджану та Естонії. У п’ятницю наші дівчата зазнали поразки від одноліток з Польщі (1:3), а в заключному матчі турніру з таким же рахунком здолали білорусок.

За підсумком турніру одразу три збірні набрали по дев’ять очок – Україна, Польща та Білорусь. Найкращими за додактовими показниками стали білоруски, які вибороли звання чемпіонок. Підопічні Юлії Якушевої фінішували на другому місці, тоді як польські волейболістки вибороли бронзові нагороди.

Чемпіонат EEVZA. Дівчата U-16 (м. Запоріжжя, 22-24 листопада)
Україна – Азербайджан 3:0 (25:7, 25:9, 25:4)
Україна
– Естонія 3:0 (25:22, 25:10, 25:11)
Україна – Польща 1:3 (16:25, 21:25, 25:18, 23:25)
Україна
– Білорусь 3:1 (21:25, 25:23, 26:24, 25:13)

Підсумкове становище команд:
1. Білорусь – 9 очок (різниця партій – 10:3)
2. Україна – 9 (10:4)
3. Польща – 9 (9:4)
4. Естонія – 3 (3:9)
5. Азербайджан – 0 (0:12)

Не обійшовся “срібний” тріумф юнацької збірної і без представниць Прикарпаття. У складі збірної на турнірі в Запоріжжі виступали і двоє вихованок івано-франківської ДЮСШ №2 – Марта Федик та Любов Кеніз.