Франківська “Говерла” зрівняла рахунок в півфінальній серії Вищої ліги

“Говерла” перемогла вдома “НІКО-БАСКЕТ” у четвертому матчі півфінальної серії чемпіонату України в Вищій лізі – 77:65.

Франківська "Говерла" зрівняла рахунок в півфінальній серії Вищої ліги

У першій половині на майданчику йшла практично рівна боротьба. Гості після першої чверті мали 4 очки переваги, а на велику перерву господарі вже були попереду на 2 бали, інформує прес-служба федерації баскетболу України.

Переломною стала друга половина гри. Прикарпатці захопили ініціативу й стали поступово збільшувати перевагу. У миколаївців не вистачило сил на порятунок.

Відтак другий фіналіст визначиться 23 квітня в Миколаєві у п’ятому матчі серії.

“Говерла” (Івано-Франківськ) – “НІКО-БАСКЕТ” (Миколаїв) – 77:65. Рахунок серії – 2:2.

Нагадаємо, першим фіналістом стало “Динамо-Одеса”, яке в трьох поєдинках перемогло Рівне.