pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Франківський ресторан “Витребеньки”, у якому отруїлися гості, закрили через антисанітарію та відсутність документів13 Лют, 15:10

Суд підтвердив правомірність закриття франківського ресторану “Витребеньки”, у якому отруїлися відвідувачі.

Як повідомлялося раніше,  14 січня під час святкування хрестин у франківському ресторані “Витребеньки”  отруїлися 6 осіб.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в області Віталій Фіглевський сьогодні під час прес-конференції повідомив, що за результатами перевірок було виявлено ряд порушень.

“Заклад працював без належних документів, не був зареєстрований оператором ринку харчових продуктів, хоча ця процедура є безкоштовна. Заклад працював без сталого колективу. Люди наймалися спеціально під певні заходи, не мали медичних книжок. У закладі виявлена антисанітарія, неналежно зберігалися продукти харчування, недостатньо холодильників”, – сказав Фіглевський.

Наразі ресторан закритий. Держпродспоживслужба зверталася до суду, і суд підтвердив правомірність закриття. Матеріали перевірки передані до правоохоронних органів.

(Visited 388 times, 1 visits today)