Франківський суддя котрий виправдав Руслана Коцабу, визнаний таким, що не відповідає займані посаді, і буде звільнений

Суддя Апеляційного суду в Івано-Франківській області Володимир Гандзюк не пройшов кваліфікаційне оцінювання суддів та підлягає звільненню із займаної посади.

Володимир Гандзюк.

Вчора Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила рішення за результатами співбесіди з суддею Апеляційного суду в Івано-Франківській області Володимиром Гандзюком.

За результатами кваліфікаційного оцінювання суддів Володимир Гандзюк набрав 573,4 бали і визнаний таким, що не відповідає займані посаді.

«Внести до Вищої ради правосуддя подання-рекомендацію про звільнення з посади судді», – йдеться у рішенні комісії.

Володимир Гандзюк в Апеляційному суді виконував обов’язки судді-спікера.

У 2016 році Володимира Гандзюка спіймали п’яним за кермом. Суддя міського суду Лев Кишакевич визнав його винним за ч. 1 ст. 130 КупАП та призначив 3400 гривень штрафу. Суддя Гандзюк відомий також тим, що був одним із суддів, який входив до складу колегії, що розглядала справу Руслана Коцаби, франківського блогера, автора відеоролика із закликами до відмови від мобілізації, й зняла з нього обвинувачення в держаній зраді.

 

Нагадаємо, що Прикарпатські п’яні водії можуть запросто «порішати» свої питання у Апеляційному суді Івано-Франківської області?

В ніч перед винесенням вироку одіозному Коцабі, його суддю спіймали дуже сильно п’яним за кермом автомобіля (документи)

(Visited 864 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Коцаба герой і жертва порошенківської “демократії” .
  Найгірше , що серед нас є такі сексоти-доносчики як Т.Демянів , до речі хто не знає так це з його ініціативи Коцабі були принесли повістку у військомат одразу після скандалу .
  Демянів стучач – Смерть стукачам !

   Гість,

   Іди пососи, кацюба хер кінчений і втік з міста продажна скотина, зрадник за 100 доларів тепер посасує у рабіновича за тіж хуйловські 100 доларів, отаке то і це знають всі, так що не треба тут про жертви демократії впарювати

    Гість,

    Тому , що ви бикота тупа , кожного разу , коли Вальцман приїзджіє з робочим візитом на франківщину – ви готові лизати йому сраку і співати “многая літа ..”
    Жоден журналюга , чи просто громадянин боїться сказати про його дєлішки. А , Коцаба , до речі не продався за кавалок кубаси , чи за доляри , і в тюрьмі відсидів за свої політичні погляди , йому нема що робити серед стада баранів, тому і поїхав

     Гість,

     )))) ну є ж щось в цьому. В першому реченні звісно.
     Всі жабо-патрійоти лижуть зади приїжджаючим бонзам з КИЄВА, поять їх, по курортам возять (в тому числі і своїм курортам), а потім посади отримують. як хлоп з надвірної, потім замовлення на ремонт доріг на мільярди (як хлоп з Яремчого), посаду голови ода як хлоп з паляниці, і так само хлоп з міської ради міста Франківська, один вишиванко-патрійот навіть маму арбузова заступав і заміщав.

    Гість,

    99,43% nEREBECTU V KOCIB B CYD 3AMICTb krylyuk abo MATAMAHYKA

   Гість,

   CTYKA4YKIB+++ BA B/\ACTb!!! ,…..?? B CYD DO
   MATAMAHYKA i kRYLYUK B KOCIB !

  Гість,

  Морда на на фото страшних бід наробила по кримінальним справам області. І всі решта в апеляційносу суді такі самі. Та й дивно, що не чути шавок гандзюкових. Раніше вони тут були дуже активні. Всіх мразями називали. Мабуть побігли до богдана проситися перевести до іншого чергового гандзюка. А у богдана всі місця іншими родичами зайняті.
  Нічого гандзюк заздалегідь знав що його дискваліфікують – рішати ж їздив 100%. Он до цього часу ж дотягнув. Тому і подався на конкурс в антикорупційний суд.
  Очищення.

  Гість,

  розправилися із найсильнішим суддею,тому інші тремтіть

   Гість,

   Нехай дякує що його не опустили як коцабу в сізо

   Гість,

   Який найсильніший, мразюка кончена. А несе з себе по повній програмі. Там двоє нормальних і читаючих судей – Пвзло і Васильє. Все остальне непотріб . А гандзюк має колибу, хай валить

  Гість,

  Коцаба пішов проти системи , не прогнувся як інші , тому і постраждав.
  Суддя цей тільки робив свою роботу . Те , що був один раз випившим за кєрмом – не робить його гіршим фахівцем. Те, що він там не набрав якісь бали – то дурниці.
  Он у львівський області , коли “атестували” працівників поліції – основною вимогою було знання гімну упа і голосно крикнути “слава україні”,про це навіть в газетах писали.Так само могло бути і тут , ” пройшов кваліфікаційне оцінювання суддів” не зміг голосно крикнути “слава рошену”

  Гість,

  давайте по порядку те що говорив кацаба про схід виявилося брехнею-що немає там руссолдатів і що це громадянська війна і що непотрібно іти в армію і пр пр-і придуманим матеріалом з росії і тоді багато упирів-суддя цей невиняток-думав що путін придьот в УКР і почали готуватися до цього-якийсь БАРАН призвіще говорив що він кацабі руку пожме за правду і згадайте таких всіх хто навіть повірив проплаченому кацабі-і зараз потрібно поступити як з тими кого атовці приводили до сбу власноруч за їх антиукр діяльність і тих русагентів судили а тому суддю покарати кримінально і кацабу а ще позвільняти з держроботи регів які і так роблять зло бо пояснити перебування на роботі члєна партії королевської якого пяного піймали чи радника в ода який колорадострічку вигулював чи туж болюк важко коли атовці без роботи

  Гість,

  давайте по порядку те що говорив кацаба про схід виявилося брехнею-що немає там руссолдатів і що це громадянська війна і що непотрібно іти в армію і пр пр-і придуманим матеріалом з росії і тоді багато упирів-суддя цей невиняток-думав що путін придьот в УКР і почали готуватися до цього-якийсь БАРАН призвіще говорив що він кацабі руку пожме за правду і згадайте таких всіх хто навіть повірив проплаченому кацабі-і зараз потрібно поступити як з тими кого атовці приводили до сбу власноруч за їх антиукр діяльність і тих русагентів судили а тому суддю покарати кримінально і кацабу а ще позвільняти з держроботи регів які і так роблять зло бо пояснити перебування на роботі члєна партії королевської якого пяного піймали чи радника в ода який колорадострічку вигулював чи туж болюк важко коли атовці без роботиі ще інтересно-А ЯК ДІЗНАЮТЬСЯ хто пише хіба це не є порушенням ЗАКОНУ для тих хто ці дані здає

  Гість,

  З суддею розправилися за те що він сумлінно виконував правосуддя і як і було положено по букві закона виправдав героя України Руслана Коцабу вязня концтаборів, котрий мужньо боровся з диктатурою Порошенка. Честь і хвала таким суддям. Але при гнобителі Порошенці вони не потрібні. От вам і так звана демократія коли журналіста садять за свободу слова, а суддю за те що судить по закону. Не дарма після майдану Україна перетворилася на саму корумповану державу в світі. А тим часом з Івано ФРанківська продовжують йти рошенівські ешелони краденого в громадян лісу. І українці продовжують тікати з концтабору Україна. Здається в Україні комфортно жити тільки Порошенкові та його злочинному угрупованню

   Гість,

   Виглядає, що його прославляє тільки коцаба.
   От вам і оцінка.
   В косів він не поїде. Там вже немає, що розглядати. Звідти всі гуцули виїхали в Чехію, Іспанію. Грошей там нема. Він стане тут адвокатом, ксіву має і буде з іншими поліцаями косити під правозахисника. Не спроста керівництво апеляційного суду віддало адвокатам пів першого поверху. Готували майданчик на випадок фарсмажора.

  Гість,

  спарава честі для силовиків показати -чесність-цього судді бо якщо виявиться він ще і хабарником то тоді і до силовиків є питання про їх компитентність

  Гість,

  Суддя думає на майбутнє коли влада поміняється. Хоча всім владам продажні судді потрібні. Може це й спектакль усе і звинувачення і виправдання. Тітушок відпускають а якогос продажного кнура Коцаба, який на російський канал побіг працювати бо там більше плалять звинуватили в тому за що весь Опозиційний блок з Мураєвим і його каналом НьюзВан можна судити. Розіграли виставу з псевдожертвою “цензури” наче влада бореться зі зрадниками, а насправді кум Путіна Медведчук в рекламних роликах. Скоро торгівлю з РФ і сепаратистами рекламувати будуть після видачі Тумогаєва ФСБ.

  Гість,

  це гриновецький ганцюка зів бо бачив в нього конкуренти а ще йому жінк а його помогла дуже високо голову несе хача дурна як чобіт але дуже нагпв

  Гість,

  Гандзюк суддя від бога і його зірка ще яскраво засвітити,
  . ви боти є хуї і вам незроз уміти що таке падати і підніматися

  Гість,

  краще б шкарібпяка завалили той гуцул навіть говорити добре не вміє а дурний і тупий як гуцульська срака

  Гість,

  Мабуть, агенти ФСБ, прихильники СРСР і “русского міра” є в кожній сільській раді (в тому числі в с. Васючин рогатинського району), кожному районному суді, райвідділі МВС та інших органах влади. Інакше в нас би так не переслідували чесних і порядних людей і не “кришували” злочинців.

  Гість,

  Наші судді часто стають для злочинців – як вовчиця для вовченят, а для чесних і порядних людей – як лисиця для зайченят. А фальшивість і жорстокість наших суддів правоохоронців я побачив в 2000 році на прикладі суддів Рогатинського районного суду, коли розглядалась справа про побиття і нанесення середніх тілесних ушкодшень (перелом ребра) моїй бабусі (1929 року народження) в селі Васючин агресивними і ласими до чужої землі сусідами, які мають впливових родичів (на той час: начальника одного з підрозділів обласного МВС; депутата облради і члена правління одної з провідних нафтогазових компаній; заступницю головного лікаря одного з медзакладів району). Місцеві “жреці Феміди” діяли за старими перевіреними НКВдистсько-КДБістськими і бандитсько-хуліганськими методами: спотворювали дійсні очевидні факти і висували неправдиві абсурдні звинувачення своїй жертві. На сьогоднішній день ситуація мало змінилася. Я не можу приватизувати подвір’я і городи своїх дідів і прадідів, лишених мені в спадок, тому, що добробут і безпека людини в наші державі залежить не від її поведінки і відношення до людей, а від агресивних сусідів, корумпованих чиновників і правоохоронців!
  В нормальних державах такі горе-судді сиділи б за гратами, разом з тими, кого вони прикривають, і тими, хто їх прикриває.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7819

загрузка...

Сумна звістка: прикарпатські "едельвейси" зазнали ще однієї втрати на передовій (фотофакт) 09:50

Сумна звістка: прикарпатські "едельвейси" зазнали ще однієї втрати на передовій . Старший солдат Сергій Данилейченко загинув увечері 16 лютого біля Кримського Новоайдарівського району Луганської області. Героєві було 28 років. Чоловік...

Збройні сили отримали більше 100 модернізованих танків Т-64 (фото+відео) 07:51

Збройні сили України отримали понад сотню модернізованих на Харківському бронетанковому заводі танків Т-64. Про це повідомив Урядовий портал. "Українська армія отримала понад 100 модернізованих танків Т-64!", - йдется у повідомленні....

Стали відомими подробиці вчорашньої жахливої ДТП у Калуші: загинула водій одного із автомобілів, ще четверо осіб травмовані, серед них вагітна жінка і чоловік у вкрай важкому стані (фоторепортаж) 07:16

Стали відомими подробиці вчорашньої жахливої ДТП у Калуші: загинула водій одного із автомобілів, ще четверо осіб травмовані, серед них вагітна жінка і чоловік у вкрай важкому стані Вчора в обідню...

Онкохвора мати двох дітей з починає новий курс лікування: жінка просить про допомогу 00:16

В онкохворої Тетяни Кусенко починається новий курс лікування. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці. Волинянка зазначає, що її єдиний шанс на життя залишається у таргентному препараті «Ібранс»....

У театрі навчають людяності. Як у Франківську діти від 6 до 16 відвідують театральну майстерню (фоторепортаж) 23:24

У Франківську з вересня діє Дитяча театральна майстерня при драмтеатрі. 90 дітей від 6 до 16 років вчаться презентувати себе, передавати емоції та вживаються в ролі. Дехто з них вже...

У Франківську затвердили нові правила бюджету участі – як мешканці розділять чотири мільйони на ідеї 20:13

У Франківську вже четвертий рік реалізовують бюджет участі. Цьогоріч мешканці можуть подати на голосування громади свої ініціативи і розділити на їх реалізацію 4 млн грн. Стільки грошей ще не виділяли, пише...

Міські легенди Франківська: Бійка у «Карпатах» 19:51

Ця історія описана у книзі Степана Пушика «Блискавиці б’ють у найвищі дерева». На початку 1970-х в Івано-Франківську жив Микола Сакадел, який дружив зі знаменитим композитором Володимиром Івасюком. Але тоді Івасюка ще...

Ганчірки та целофан: Франківці зробили з каналізації смітник (фотофакт) 19:22 1 коментар

Мешканці Івано-Франківська продовжують використовувати каналізаційну мережу як сміттєпровід та додавати роботи комунальникам. Інформують на сторінці "КП Івано-Франківськводоекотехпром". "Шановні мешканці міста. Ми уже не знаємо, як Вас просити щоб ви не...

Слідами останнього цісаря: майбутній імператор Австро-Угорщини Карл І жив у Коломиї і нагороджував героїв, які розбили росіян біля Тлумача (фоторепортаж) 18:04

Архикнязь (ерц-герцог) Карл Франц Йосиф із династії Габсбургів був останнім імператором Австро-Угорщини, королем Чехії, Угорщини, Галичини та Володимерії. Йому довелося очолити монархію у надскладний період – у розпал Першої світової...

В курортному Татарові трапилась курйозна ДТП - іномарка протаранила підводу із сіном. Місцеві жителі просять встановити світлофор на небезпечному перехресті (фотофакт) 17:21

В курортному Татарові трапилась курйозна ДТП - іномарка протаранила підводу із сіном. Місцеві жителі просять встановити світлофор на небезпечному перехресті. Про цю пригоду розповів у Фейсбук сільський голова Татарова Олег...

Як зимує Білий Слон. Один день з життя рятувальників на висоті 2028 метрів над рівнем моря (фоторепортаж) 17:16

«Дай Боже здоровля, ґаздики, до Шибеного їдете?» – окинула щирою посмішкою старенька бабуся. В автобусі, що виїхав з Верховини, до людей з важкими наплічниками давно звикли. З Шибеного, невеличкого прикордонного...

Маленька прикарпатка, у якої виявили рак, потребує допомоги 16:32

Мешканка Рожнятівщини Оксана Шпакович просить допомоги – їй потрібні кошти, щоб врятувати 11-річну дочку Діану. Все почалося із звичайного кашлю, на який не діяли антибіотики. Потім почав збільшуватись животик та...

Навесні на Прикарпатті відновлюватимуть дорогу, яку не ремонтували п’ять років (фотофакт) 15:23

Із настанням весни на Прикарпатті будуть продовжені роботи із відновлення дорожнього полотна на окремих ділянках дороги національного значення Н-09 Мукачево – Львів. Цю дорогу не ремонтували середнім поточним ремонтом протягом...

У мережі з’явився неймовірний знімок Говерли (фотофакт) 14:42

Закарпатець поширив красиве фото гори Говерли у соціальній мережі. Кадром у мережі Фейсбук поділився художник Вячеслав Попович, повідомляє Типовий Франківськ. «Хтось колись бачив таку Говерлу?» – запитує чоловік у читачів....

Global Village: франківцям показали культуру інших країн (фоторепортаж) 13:50

У Івано-Франківській фортечній галереї Бастіон відбувається традиційний фестиваль культур «Global Village». Сьогодні тут можна скуштувати національні страви, напої та поринути в танцювальне мистецтво, повідомляє Правда.іф. Своєю культурою та традиціями цьогоріч...

Прикарпатські військовослужбовці отримали бойові відзнаки (фотофакт) 13:45 13 коментарів

Сьогодні, під час відзначення річниці виходу з Дебальцевого бойові нагороди отримали учасники подій в Дебальцево, пише Правда.іф.

На Вічевому майдані розгорнули польову кухню (фотофакт) 13:41 1 коментар

Сьогодні в Івано-Франківську відзначають четверту річницю виходу з Дебальцевого. Зранку відбулася Літургія, хода та молитва в Меморіальному сквері, інформує Правда.іф. Також на Вічевому майдані для військовослужбовців розгорнули польову кухню. Для...

Мешканці дворів на Пулюя продовжують захищати двір від забудови (відео) 13:07 2 коментарі

Мешканці будинків на вулиці Пулюя та Галицькій, в Івано-Франківську, вимагають не розпочинати будівництво на Пулюя, 9. Там міська асоціація учасників АТО планує збудувати житло. З такою вимогою люди вранці 16...

Ходою та молитвою в Івано-Франківську відзначили річницю завершення битви за Дебальцеве (фоторепортаж) 12:50 8 коментарів

Сьогодні, 17 лютого, в Івано-Франківську відзначають четверту річницю виходу з Дебальцевого. Від 15 і до 18 лютого 2015 року на Дебальцівському плацдармі точилися найзапекліші бої. Тоді загинуло щонайменше 110 українських...

“Принеси радість іншим”: заповіді 104-річного карпатського мудреця для здоров’я душі і тіла 00:24 2 коментарі

Високо в Карпатах жив безжурний і працьовитий Андрій Ворон. Він не знав про існування мотивуючих тренінгів, не був лайф-коучем і не виступав на конференціях. Це був звичайний чоловік, який прожив...
 • ріел ІФ виринаюча