Франківський суддя котрий виправдав Руслана Коцабу, визнаний таким, що не відповідає займані посаді, і буде звільнений

Суддя Апеляційного суду в Івано-Франківській області Володимир Гандзюк не пройшов кваліфікаційне оцінювання суддів та підлягає звільненню із займаної посади.

Володимир Гандзюк.

Вчора Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила рішення за результатами співбесіди з суддею Апеляційного суду в Івано-Франківській області Володимиром Гандзюком.

За результатами кваліфікаційного оцінювання суддів Володимир Гандзюк набрав 573,4 бали і визнаний таким, що не відповідає займані посаді.

«Внести до Вищої ради правосуддя подання-рекомендацію про звільнення з посади судді», – йдеться у рішенні комісії.

Володимир Гандзюк в Апеляційному суді виконував обов’язки судді-спікера.

У 2016 році Володимира Гандзюка спіймали п’яним за кермом. Суддя міського суду Лев Кишакевич визнав його винним за ч. 1 ст. 130 КупАП та призначив 3400 гривень штрафу. Суддя Гандзюк відомий також тим, що був одним із суддів, який входив до складу колегії, що розглядала справу Руслана Коцаби, франківського блогера, автора відеоролика із закликами до відмови від мобілізації, й зняла з нього обвинувачення в держаній зраді.

 

Нагадаємо, що Прикарпатські п’яні водії можуть запросто «порішати» свої питання у Апеляційному суді Івано-Франківської області?

В ніч перед винесенням вироку одіозному Коцабі, його суддю спіймали дуже сильно п’яним за кермом автомобіля (документи)

(Visited 826 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Коцаба герой і жертва порошенківської “демократії” .
  Найгірше , що серед нас є такі сексоти-доносчики як Т.Демянів , до речі хто не знає так це з його ініціативи Коцабі були принесли повістку у військомат одразу після скандалу .
  Демянів стучач – Смерть стукачам !

   Гість,

   Іди пососи, кацюба хер кінчений і втік з міста продажна скотина, зрадник за 100 доларів тепер посасує у рабіновича за тіж хуйловські 100 доларів, отаке то і це знають всі, так що не треба тут про жертви демократії впарювати

    Гість,

    Тому , що ви бикота тупа , кожного разу , коли Вальцман приїзджіє з робочим візитом на франківщину – ви готові лизати йому сраку і співати “многая літа ..”
    Жоден журналюга , чи просто громадянин боїться сказати про його дєлішки. А , Коцаба , до речі не продався за кавалок кубаси , чи за доляри , і в тюрьмі відсидів за свої політичні погляди , йому нема що робити серед стада баранів, тому і поїхав

     Гість,

     )))) ну є ж щось в цьому. В першому реченні звісно.
     Всі жабо-патрійоти лижуть зади приїжджаючим бонзам з КИЄВА, поять їх, по курортам возять (в тому числі і своїм курортам), а потім посади отримують. як хлоп з надвірної, потім замовлення на ремонт доріг на мільярди (як хлоп з Яремчого), посаду голови ода як хлоп з паляниці, і так само хлоп з міської ради міста Франківська, один вишиванко-патрійот навіть маму арбузова заступав і заміщав.

    Гість,

    99,43% nEREBECTU V KOCIB B CYD 3AMICTb krylyuk abo MATAMAHYKA

   Гість,

   CTYKA4YKIB+++ BA B/\ACTb!!! ,…..?? B CYD DO
   MATAMAHYKA i kRYLYUK B KOCIB !

  Гість,

  Морда на на фото страшних бід наробила по кримінальним справам області. І всі решта в апеляційносу суді такі самі. Та й дивно, що не чути шавок гандзюкових. Раніше вони тут були дуже активні. Всіх мразями називали. Мабуть побігли до богдана проситися перевести до іншого чергового гандзюка. А у богдана всі місця іншими родичами зайняті.
  Нічого гандзюк заздалегідь знав що його дискваліфікують – рішати ж їздив 100%. Он до цього часу ж дотягнув. Тому і подався на конкурс в антикорупційний суд.
  Очищення.

  Гість,

  розправилися із найсильнішим суддею,тому інші тремтіть

   Гість,

   Нехай дякує що його не опустили як коцабу в сізо

   Гість,

   Який найсильніший, мразюка кончена. А несе з себе по повній програмі. Там двоє нормальних і читаючих судей – Пвзло і Васильє. Все остальне непотріб . А гандзюк має колибу, хай валить

  Гість,

  Коцаба пішов проти системи , не прогнувся як інші , тому і постраждав.
  Суддя цей тільки робив свою роботу . Те , що був один раз випившим за кєрмом – не робить його гіршим фахівцем. Те, що він там не набрав якісь бали – то дурниці.
  Он у львівський області , коли “атестували” працівників поліції – основною вимогою було знання гімну упа і голосно крикнути “слава україні”,про це навіть в газетах писали.Так само могло бути і тут , ” пройшов кваліфікаційне оцінювання суддів” не зміг голосно крикнути “слава рошену”

  Гість,

  давайте по порядку те що говорив кацаба про схід виявилося брехнею-що немає там руссолдатів і що це громадянська війна і що непотрібно іти в армію і пр пр-і придуманим матеріалом з росії і тоді багато упирів-суддя цей невиняток-думав що путін придьот в УКР і почали готуватися до цього-якийсь БАРАН призвіще говорив що він кацабі руку пожме за правду і згадайте таких всіх хто навіть повірив проплаченому кацабі-і зараз потрібно поступити як з тими кого атовці приводили до сбу власноруч за їх антиукр діяльність і тих русагентів судили а тому суддю покарати кримінально і кацабу а ще позвільняти з держроботи регів які і так роблять зло бо пояснити перебування на роботі члєна партії королевської якого пяного піймали чи радника в ода який колорадострічку вигулював чи туж болюк важко коли атовці без роботи

  Гість,

  давайте по порядку те що говорив кацаба про схід виявилося брехнею-що немає там руссолдатів і що це громадянська війна і що непотрібно іти в армію і пр пр-і придуманим матеріалом з росії і тоді багато упирів-суддя цей невиняток-думав що путін придьот в УКР і почали готуватися до цього-якийсь БАРАН призвіще говорив що він кацабі руку пожме за правду і згадайте таких всіх хто навіть повірив проплаченому кацабі-і зараз потрібно поступити як з тими кого атовці приводили до сбу власноруч за їх антиукр діяльність і тих русагентів судили а тому суддю покарати кримінально і кацабу а ще позвільняти з держроботи регів які і так роблять зло бо пояснити перебування на роботі члєна партії королевської якого пяного піймали чи радника в ода який колорадострічку вигулював чи туж болюк важко коли атовці без роботиі ще інтересно-А ЯК ДІЗНАЮТЬСЯ хто пише хіба це не є порушенням ЗАКОНУ для тих хто ці дані здає

  Гість,

  З суддею розправилися за те що він сумлінно виконував правосуддя і як і було положено по букві закона виправдав героя України Руслана Коцабу вязня концтаборів, котрий мужньо боровся з диктатурою Порошенка. Честь і хвала таким суддям. Але при гнобителі Порошенці вони не потрібні. От вам і так звана демократія коли журналіста садять за свободу слова, а суддю за те що судить по закону. Не дарма після майдану Україна перетворилася на саму корумповану державу в світі. А тим часом з Івано ФРанківська продовжують йти рошенівські ешелони краденого в громадян лісу. І українці продовжують тікати з концтабору Україна. Здається в Україні комфортно жити тільки Порошенкові та його злочинному угрупованню

   Гість,

   Виглядає, що його прославляє тільки коцаба.
   От вам і оцінка.
   В косів він не поїде. Там вже немає, що розглядати. Звідти всі гуцули виїхали в Чехію, Іспанію. Грошей там нема. Він стане тут адвокатом, ксіву має і буде з іншими поліцаями косити під правозахисника. Не спроста керівництво апеляційного суду віддало адвокатам пів першого поверху. Готували майданчик на випадок фарсмажора.

  Гість,

  спарава честі для силовиків показати -чесність-цього судді бо якщо виявиться він ще і хабарником то тоді і до силовиків є питання про їх компитентність

  Гість,

  Суддя думає на майбутнє коли влада поміняється. Хоча всім владам продажні судді потрібні. Може це й спектакль усе і звинувачення і виправдання. Тітушок відпускають а якогос продажного кнура Коцаба, який на російський канал побіг працювати бо там більше плалять звинуватили в тому за що весь Опозиційний блок з Мураєвим і його каналом НьюзВан можна судити. Розіграли виставу з псевдожертвою “цензури” наче влада бореться зі зрадниками, а насправді кум Путіна Медведчук в рекламних роликах. Скоро торгівлю з РФ і сепаратистами рекламувати будуть після видачі Тумогаєва ФСБ.

  Гість,

  це гриновецький ганцюка зів бо бачив в нього конкуренти а ще йому жінк а його помогла дуже високо голову несе хача дурна як чобіт але дуже нагпв

  Гість,

  Гандзюк суддя від бога і його зірка ще яскраво засвітити,
  . ви боти є хуї і вам незроз уміти що таке падати і підніматися

  Гість,

  краще б шкарібпяка завалили той гуцул навіть говорити добре не вміє а дурний і тупий як гуцульська срака

  Гість,

  Мабуть, агенти ФСБ, прихильники СРСР і “русского міра” є в кожній сільській раді (в тому числі в с. Васючин рогатинського району), кожному районному суді, райвідділі МВС та інших органах влади. Інакше в нас би так не переслідували чесних і порядних людей і не “кришували” злочинців.

  Гість,

  Наші судді часто стають для злочинців – як вовчиця для вовченят, а для чесних і порядних людей – як лисиця для зайченят. А фальшивість і жорстокість наших суддів правоохоронців я побачив в 2000 році на прикладі суддів Рогатинського районного суду, коли розглядалась справа про побиття і нанесення середніх тілесних ушкодшень (перелом ребра) моїй бабусі (1929 року народження) в селі Васючин агресивними і ласими до чужої землі сусідами, які мають впливових родичів (на той час: начальника одного з підрозділів обласного МВС; депутата облради і члена правління одної з провідних нафтогазових компаній; заступницю головного лікаря одного з медзакладів району). Місцеві “жреці Феміди” діяли за старими перевіреними НКВдистсько-КДБістськими і бандитсько-хуліганськими методами: спотворювали дійсні очевидні факти і висували неправдиві абсурдні звинувачення своїй жертві. На сьогоднішній день ситуація мало змінилася. Я не можу приватизувати подвір’я і городи своїх дідів і прадідів, лишених мені в спадок, тому, що добробут і безпека людини в наші державі залежить не від її поведінки і відношення до людей, а від агресивних сусідів, корумпованих чиновників і правоохоронців!
  В нормальних державах такі горе-судді сиділи б за гратами, разом з тими, кого вони прикривають, і тими, хто їх прикриває.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9185

У франківчанки Мар’яни Чуловської – рецидив онко. Вона не здається, але потрібна допомога 01:09

Мар’яна Чуловська у 24 роки дізналася, що її життя може обірватися через діагноз – лімфома Ходжкіна. Вона – інженер Центру міжнародної освіти ІФНТУНГ. Уже два роки дівчина бореться з цією...

ФРАНКІВСЬК. ЛЮДИ. Як Надія Амброзяк випікає у печі унікальні прикраси (фоторепортаж) 00:13

«Бліц-Інфо» продовжує спецтему- «ФРАНКІВСЬК. ЛЮДИ». Тут розповідаємо про людей, що віддані своїй справі та роблять наше місто особливим. Франківка Надія Амброзяк вже шість років виготовляє керамічні прикраси. Захоплення глиною розпочалось...

З 1 грудня запрацює новий дитсадок у Микитинцях 23:22 1 коментар

Про це міський голова Руслан Марцінків розповів під час прямого ефіру у Facebook, відповідаючи на питання франківців. Як відомо, наприкінці серпня у Микитинцях урочисто відкрили дитячий садок. Він розрахований на...

На Бурштинському водосховищі “на гарячому” зловили браконьєра (фоторепортаж) 23:08 4 коментарі

З вечора 16 листопада, держрибінспектори розпочали рейд на Бурштинському водосховищі. Вже після опівночі, 17 листопада о 2:30 було виявлено браконьєрську сітку, інформує WestNews. У 200-метровій сітці була риба: 37 кг...

Екс-директор «Оріани» претендує на міністерську посаду 22:44 2 коментарі

8 листопада Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства оголосило конкурс на зайняття вакантних посад держслужбовців в апараті Міністерства. Зокрема, на посаду головного спеціаліста відділу нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів...

Поліція та родичі розшукують24-річного жителя Рожнятівщини, який пішов з дому 5 днів тому та не повернувся (фотофакт) 22:17 1 коментар

Поліція т ародичі розшукують24-річного жителя Рожнятівщини, який пішов з дому 5 днів тому та не повернувся. Зниклий Яремчук Володимир є жителем села Верхній Струтин 1994 року народження.

Франківець Василь Вірастюк презентував комедію, яка знімалась на Прикарпатті (відеосюжет) 22:06 1 коментар

Відомий франківець розповів про участь у зйомках сімейної комедії Семена Горова «Пригоди S Миколая». За сюжетом, напередодні зимового свята до будинку 8-річного хлопчика Артема та його сестри вдирається грабіжник, якого...

Рідні просять допомогти знайти мешканця Чернієва, що пропав безвісти (фотофакт) 21:32 3 коментарі

Прикарпатців просять допомогти з пошуками 31-річного Романа Приймака з села Черніїв, Тисменицького району. З проханням про допомогу звернувся знайомий чоловіка Василь Хомицький. "Хлопець хворіє психічними захворюваннями! Кому щось відомо про його...

Базари старого Станиславова ІІ. Де у місті процвітала роздрібна торгівля 20:56

Нині невеликі базарчики є ледь не в кожному районі Франківська. А от наші предки особливого вибору щодо походу на закупи й не мали. Хоча, скільки було того Станиславова? Після «ґаздування»...

Родичі та близькі просять розшукати зниклого у Польщі жителя Прикарпаття (фотофакт) 20:47

Родичі та близькі просять розшукати зниклого у Польщі жителя Прикарпаття. З мешканцем Коломийщини Андрієм Карпенюком вже майже тиждень відсутній будь який зв'язок. Раніше із ним такого не траплялося і він...

У Франківську перевізник сміття безкоштовно роздає контейнери власникам приватних будинків 20:35

ПрАТ "Автотранспортне підприємство – 0928", яке займається вивезенням сміття в Івано-Франківську, змінило схему збору твердих побутових відходів (ТПВ) для мешканців приватних секторів та перейшло частково на планово-подвірну систему збирання побутових...

Чоловік, який сьогодні ввечері, на вулиці Бандери, потрапив під колеса відразу двох автівок, помер на місці від отриманих травм (фотофакт) 20:03 9 коментарів

Аварія сталася приблизно о 19 годині. Фото: телеграм-чат Frankivsk 112 У прес-службі патрульної поліції в Івано-Фанківській області повідомили, що пішохід раптово вибіг на проїжджу частину з-за тролейбуса, який стояв на зупинці....

На вулиці Бандери, поза межами пішохідного переходу, авто збило пішохода (фотофакт) 19:48

Про це повідомили в оперативному чаті 112. 20 листопада, близько 19 години, на вулиці Бандери, в районі бази АТП сталася ДТП. За попередніми даними, водій Фольксвагена збив людину за межами...

У Галицькому районі освятили капличку на честь загиблого героя АТО (фоторепортаж) 18:51

Поминальні заходи зі вшанування пам’яті учасника АТО Андрія Добровольського, життя якого рік тому було обірвано ворожою снайперською кулею, відбулися в селі Тустань. На подвір’ї рідної оселі героя священики Галицького деканату...

Одностороння Надрічна: у Франківську пояснили, що змінить другий міст (фото+відео) 18:01 9 коментарів

Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську провели прес-конференцію щодо будівництва нового мосту на Пасічній. Нагадаємо, в Івано-Франківську з травня 2016 року тривають суперечки щодо нового моста через Бистрицю Солотвинську. Попри те,...

Франківський хірург розповів, як українці підкорюють Німеччину (фоторепортаж) 17:09 4 коментарі

Франківець Тарас Бережанський уже шість років працює в Німеччині. Починав як науковий співробітник в Інституті експериментальної онкології медичного факультету Технічного університету м. Мюнхен, а вже згодом почав працювати хірургом в...

Першій леді США нагадали модельне минуле пікантним фото з обкладинки 15:38 2 коментарі

Меланія Трамп стала жертвою резонансної насмішки. Голлівудська акторка Бетт Мідлер опублікувала фото оголеної першої леді, спричинивши чимале обговорення в мережі. Пише expres.online Як повідомляє The Daily Mail, світлину знаменитість знайшла з архівних...

Руслан Марцінків поділився враженнями про нічне патрулювання. 14:58

Руслан Марцінків поділився враженнями про нічне патрулювання. Такий досвід, за словами міського голови, дуже цінний. Бо корисно подивитись на зовсім інший бік життя міста, нічний бік, зазначив Руслан Марцінків. Враження...

В Прикарпатському університеті оберуть “Міс Першокурсницю" (фото учасниць) 13:11 1 коментар

У середу, 28 листопада у приміщенні актової зали ПНУ імені Василя Стефаника відбудеться щорічний конкурс краси «Міс Першокурсниця ПНУ 2018». 10 учасниць змагатимуться за титул найкрасивішої першокурсниці. Конкурс передбачає не...

Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували, – пара з Івано-Франківська про участь в реаліті-шоу (фоторепортаж) 12:57

Румунія, Сербія, Чорногорія, Албанія, Греція, Туреччина – ні, це не країни з туру по Європі. Це місця, де побувала пара з Івано-Франківська Женя та Жанна під час участі в реаліті-шоу...
 • ріел ІФ виринаюча