Франківський суддя котрий виправдав Руслана Коцабу, визнаний таким, що не відповідає займані посаді, і буде звільнений

Суддя Апеляційного суду в Івано-Франківській області Володимир Гандзюк не пройшов кваліфікаційне оцінювання суддів та підлягає звільненню із займаної посади.

Володимир Гандзюк.

Вчора Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила рішення за результатами співбесіди з суддею Апеляційного суду в Івано-Франківській області Володимиром Гандзюком.

За результатами кваліфікаційного оцінювання суддів Володимир Гандзюк набрав 573,4 бали і визнаний таким, що не відповідає займані посаді.

«Внести до Вищої ради правосуддя подання-рекомендацію про звільнення з посади судді», – йдеться у рішенні комісії.

Володимир Гандзюк в Апеляційному суді виконував обов’язки судді-спікера.

У 2016 році Володимира Гандзюка спіймали п’яним за кермом. Суддя міського суду Лев Кишакевич визнав його винним за ч. 1 ст. 130 КупАП та призначив 3400 гривень штрафу. Суддя Гандзюк відомий також тим, що був одним із суддів, який входив до складу колегії, що розглядала справу Руслана Коцаби, франківського блогера, автора відеоролика із закликами до відмови від мобілізації, й зняла з нього обвинувачення в держаній зраді.

 

Нагадаємо, що Прикарпатські п’яні водії можуть запросто «порішати» свої питання у Апеляційному суді Івано-Франківської області?

В ніч перед винесенням вироку одіозному Коцабі, його суддю спіймали дуже сильно п’яним за кермом автомобіля (документи)

(Visited 893 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Коцаба герой і жертва порошенківської “демократії” .
  Найгірше , що серед нас є такі сексоти-доносчики як Т.Демянів , до речі хто не знає так це з його ініціативи Коцабі були принесли повістку у військомат одразу після скандалу .
  Демянів стучач – Смерть стукачам !

   Гість,

   Іди пососи, кацюба хер кінчений і втік з міста продажна скотина, зрадник за 100 доларів тепер посасує у рабіновича за тіж хуйловські 100 доларів, отаке то і це знають всі, так що не треба тут про жертви демократії впарювати

    Гість,

    Тому , що ви бикота тупа , кожного разу , коли Вальцман приїзджіє з робочим візитом на франківщину – ви готові лизати йому сраку і співати “многая літа ..”
    Жоден журналюга , чи просто громадянин боїться сказати про його дєлішки. А , Коцаба , до речі не продався за кавалок кубаси , чи за доляри , і в тюрьмі відсидів за свої політичні погляди , йому нема що робити серед стада баранів, тому і поїхав

     Гість,

     )))) ну є ж щось в цьому. В першому реченні звісно.
     Всі жабо-патрійоти лижуть зади приїжджаючим бонзам з КИЄВА, поять їх, по курортам возять (в тому числі і своїм курортам), а потім посади отримують. як хлоп з надвірної, потім замовлення на ремонт доріг на мільярди (як хлоп з Яремчого), посаду голови ода як хлоп з паляниці, і так само хлоп з міської ради міста Франківська, один вишиванко-патрійот навіть маму арбузова заступав і заміщав.

    Гість,

    99,43% nEREBECTU V KOCIB B CYD 3AMICTb krylyuk abo MATAMAHYKA

   Гість,

   CTYKA4YKIB+++ BA B/\ACTb!!! ,…..?? B CYD DO
   MATAMAHYKA i kRYLYUK B KOCIB !

  Гість,

  Морда на на фото страшних бід наробила по кримінальним справам області. І всі решта в апеляційносу суді такі самі. Та й дивно, що не чути шавок гандзюкових. Раніше вони тут були дуже активні. Всіх мразями називали. Мабуть побігли до богдана проситися перевести до іншого чергового гандзюка. А у богдана всі місця іншими родичами зайняті.
  Нічого гандзюк заздалегідь знав що його дискваліфікують – рішати ж їздив 100%. Он до цього часу ж дотягнув. Тому і подався на конкурс в антикорупційний суд.
  Очищення.

  Гість,

  розправилися із найсильнішим суддею,тому інші тремтіть

   Гість,

   Нехай дякує що його не опустили як коцабу в сізо

   Гість,

   Який найсильніший, мразюка кончена. А несе з себе по повній програмі. Там двоє нормальних і читаючих судей – Пвзло і Васильє. Все остальне непотріб . А гандзюк має колибу, хай валить

  Гість,

  Коцаба пішов проти системи , не прогнувся як інші , тому і постраждав.
  Суддя цей тільки робив свою роботу . Те , що був один раз випившим за кєрмом – не робить його гіршим фахівцем. Те, що він там не набрав якісь бали – то дурниці.
  Он у львівський області , коли “атестували” працівників поліції – основною вимогою було знання гімну упа і голосно крикнути “слава україні”,про це навіть в газетах писали.Так само могло бути і тут , ” пройшов кваліфікаційне оцінювання суддів” не зміг голосно крикнути “слава рошену”

  Гість,

  давайте по порядку те що говорив кацаба про схід виявилося брехнею-що немає там руссолдатів і що це громадянська війна і що непотрібно іти в армію і пр пр-і придуманим матеріалом з росії і тоді багато упирів-суддя цей невиняток-думав що путін придьот в УКР і почали готуватися до цього-якийсь БАРАН призвіще говорив що він кацабі руку пожме за правду і згадайте таких всіх хто навіть повірив проплаченому кацабі-і зараз потрібно поступити як з тими кого атовці приводили до сбу власноруч за їх антиукр діяльність і тих русагентів судили а тому суддю покарати кримінально і кацабу а ще позвільняти з держроботи регів які і так роблять зло бо пояснити перебування на роботі члєна партії королевської якого пяного піймали чи радника в ода який колорадострічку вигулював чи туж болюк важко коли атовці без роботи

  Гість,

  давайте по порядку те що говорив кацаба про схід виявилося брехнею-що немає там руссолдатів і що це громадянська війна і що непотрібно іти в армію і пр пр-і придуманим матеріалом з росії і тоді багато упирів-суддя цей невиняток-думав що путін придьот в УКР і почали готуватися до цього-якийсь БАРАН призвіще говорив що він кацабі руку пожме за правду і згадайте таких всіх хто навіть повірив проплаченому кацабі-і зараз потрібно поступити як з тими кого атовці приводили до сбу власноруч за їх антиукр діяльність і тих русагентів судили а тому суддю покарати кримінально і кацабу а ще позвільняти з держроботи регів які і так роблять зло бо пояснити перебування на роботі члєна партії королевської якого пяного піймали чи радника в ода який колорадострічку вигулював чи туж болюк важко коли атовці без роботиі ще інтересно-А ЯК ДІЗНАЮТЬСЯ хто пише хіба це не є порушенням ЗАКОНУ для тих хто ці дані здає

  Гість,

  З суддею розправилися за те що він сумлінно виконував правосуддя і як і було положено по букві закона виправдав героя України Руслана Коцабу вязня концтаборів, котрий мужньо боровся з диктатурою Порошенка. Честь і хвала таким суддям. Але при гнобителі Порошенці вони не потрібні. От вам і так звана демократія коли журналіста садять за свободу слова, а суддю за те що судить по закону. Не дарма після майдану Україна перетворилася на саму корумповану державу в світі. А тим часом з Івано ФРанківська продовжують йти рошенівські ешелони краденого в громадян лісу. І українці продовжують тікати з концтабору Україна. Здається в Україні комфортно жити тільки Порошенкові та його злочинному угрупованню

   Гість,

   Виглядає, що його прославляє тільки коцаба.
   От вам і оцінка.
   В косів він не поїде. Там вже немає, що розглядати. Звідти всі гуцули виїхали в Чехію, Іспанію. Грошей там нема. Він стане тут адвокатом, ксіву має і буде з іншими поліцаями косити під правозахисника. Не спроста керівництво апеляційного суду віддало адвокатам пів першого поверху. Готували майданчик на випадок фарсмажора.

  Гість,

  спарава честі для силовиків показати -чесність-цього судді бо якщо виявиться він ще і хабарником то тоді і до силовиків є питання про їх компитентність

  Гість,

  Суддя думає на майбутнє коли влада поміняється. Хоча всім владам продажні судді потрібні. Може це й спектакль усе і звинувачення і виправдання. Тітушок відпускають а якогос продажного кнура Коцаба, який на російський канал побіг працювати бо там більше плалять звинуватили в тому за що весь Опозиційний блок з Мураєвим і його каналом НьюзВан можна судити. Розіграли виставу з псевдожертвою “цензури” наче влада бореться зі зрадниками, а насправді кум Путіна Медведчук в рекламних роликах. Скоро торгівлю з РФ і сепаратистами рекламувати будуть після видачі Тумогаєва ФСБ.

  Гість,

  це гриновецький ганцюка зів бо бачив в нього конкуренти а ще йому жінк а його помогла дуже високо голову несе хача дурна як чобіт але дуже нагпв

  Гість,

  Гандзюк суддя від бога і його зірка ще яскраво засвітити,
  . ви боти є хуї і вам незроз уміти що таке падати і підніматися

  Гість,

  краще б шкарібпяка завалили той гуцул навіть говорити добре не вміє а дурний і тупий як гуцульська срака

  Гість,

  Мабуть, агенти ФСБ, прихильники СРСР і “русского міра” є в кожній сільській раді (в тому числі в с. Васючин рогатинського району), кожному районному суді, райвідділі МВС та інших органах влади. Інакше в нас би так не переслідували чесних і порядних людей і не “кришували” злочинців.

  Гість,

  Наші судді часто стають для злочинців – як вовчиця для вовченят, а для чесних і порядних людей – як лисиця для зайченят. А фальшивість і жорстокість наших суддів правоохоронців я побачив в 2000 році на прикладі суддів Рогатинського районного суду, коли розглядалась справа про побиття і нанесення середніх тілесних ушкодшень (перелом ребра) моїй бабусі (1929 року народження) в селі Васючин агресивними і ласими до чужої землі сусідами, які мають впливових родичів (на той час: начальника одного з підрозділів обласного МВС; депутата облради і члена правління одної з провідних нафтогазових компаній; заступницю головного лікаря одного з медзакладів району). Місцеві “жреці Феміди” діяли за старими перевіреними НКВдистсько-КДБістськими і бандитсько-хуліганськими методами: спотворювали дійсні очевидні факти і висували неправдиві абсурдні звинувачення своїй жертві. На сьогоднішній день ситуація мало змінилася. Я не можу приватизувати подвір’я і городи своїх дідів і прадідів, лишених мені в спадок, тому, що добробут і безпека людини в наші державі залежить не від її поведінки і відношення до людей, а від агресивних сусідів, корумпованих чиновників і правоохоронців!
  В нормальних державах такі горе-судді сиділи б за гратами, разом з тими, кого вони прикривають, і тими, хто їх прикриває.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9039

загрузка...

У Франківську відкрили новий спортивний майданчик (фоторепортаж) 22:29 1 коментар

На вулиці Галицькій 66А в Івано-Франківську облаштували місце для дитячого відпочинку. У дворі облаштували й вже запустили новий ігровий майданчик. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків: “Раніше тут був старий...

У франківському міському пологовому будинку триває капітальний (фоторепортаж) 20:54

КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” змінюється. Зараз тут відбуваються ремонтні роботи та переоблаштування руху потоку хворих у акушерських, а також у гінекологічному відділеннях. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків....

Поради щодо основних принципів схуднення від популярного франківського спортклубу (фото) 18:59

Тренер спортклубу InterFit в Івано-Франківську Оля Черненко розповіла, яких принципів слід дотримуватись щоб схуднути. Дефіцит калорій (переважно цей дефіцит має йти з вуглеводів, жирів не менше 1 г на 1...

Нардеп Євген Дейдей повінчався з дружиною (фото) 16:30

Депутат Євген Дейдей вже рік, як одружений з матір’ю свого первістка, Дариною, але повінчався з нею лише днями. У свій 32-й день народження 12-го липня він повів жінку до церкви, аби...

Військові підкорили Говерлу та проспівали гімн України 16:20

Військовослужбовці і ветерани Збройних Сил України підкорили найвищу вершину Українських гір. Усі вони брали участь у другому Всеукраїнському фестивалі військової патріотичної пісні «Пісні народжені війною». Про це повідомив військовий журналіст, полковник Тарас Грень...

У Франківську нетверезий водій розтрощив вітрину кафе (фоторепортаж) 15:44

Сьогодні вранці, під час патрулювання, інспектори виявили авто, припарковане в приміщенні одного з кафе на вулиці Пасічній. Зі слів очевидців, водій автомобіля ВАЗ 21099 не впорався з керуванням та в'їхав...

Проукраїнський топ-блогер в оригінальній формі закликав любити Івано-Франківськ (відеофакт) 15:39 1 коментар

Проукраїнський топ-блогер в оригінальній формі закликав любити Івано-Франківськ. Про це політичний оглядач Мирон Дмитрик розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. "Дивитись тим, хто вважає, що має монопольне право...

Олімпійська призерка народила первістка (фото) 14:37

Ольга Земляк тепер заклопотана тим, як назвати сина. Пише Главком. 29-річна легкоатлетка Ольга Земляк народила первістка. Про це сама спортсменка сповістила у власному Instagram. «Забрали своє немовля і додому. Залишається...

У мікрорайоні Пасічна візьмуться відновлювати старе педіатричне відділення (фоторепортаж) 13:44

В Івано-Франківську запланували ремонт педіатричного відділення № 7 що у мікрорайоні Пасічна. Відділення педіатрії є єдиним у мікрорайоні Пасічна та обслуговує кілька тисяч дітей. Приміщення вже давно потребує ремонту. Наразі здійснюється підготовка...

"Готова бігти за ним на край світу": Каменських із Потапом у ліжку показали романтику поглядів (фото) 13:36 1 коментар

У травні зіркова парочка, Настя Каменських та Олексій Потапенко нарешті здійснили "камінг аут" зі своїм романом та одружилися. Відтоді артисти, вже не криючись, тішать шанувальників у мережі своєю романтикою та еротикою. Чергові зворушливі зізнання...

Франківці скаржились на самовільне поселення ромів: вартові допомогли вирішити конфлікт (фоторепортаж) 13:25 1 коментар

Вчора, 18 липня, в Івано-Франківську працівники Комунального підприємства “Муніципальна варта” отримали звернення від мешканців мікрорайону Пасічна. Фото ілюстративне Люди повідомили про групу осіб ромської національності, які самовільно поселилися поряд з...

У Івано-Франківську розпочався фестиваль "Меди Прикарпаття-2019" (фоторепортаж) 12:42 3 коментарі

Сьогодні у Івано-Франківську на Площі Ринок розпочався міжнародний фестиваль меду "Меди Прикарпаття 2019", інформує Правда.іф. "Я дуже люблю мед і називаю людей, які його роблять, медовиками. Хочу подякувати нашим пасічникам,...

Олексій Петечел подякував Юрію Андруховичу за підтримку "Європейської солідарності" та членів її команди (відео) 12:12

Олексій Петечел подякував Юрію Андруховичу за підтримку "Європейської солідарності" та членів її команди. Відомий франківський письменник Юрій Андрухович записав емоційний ролик зі словами підтримки команди Петра Порошенка та членів "Європейської...

Катя Осадча показала спортивну фігуру в купальнику: звабливі фото 12:03

Українська 35-річна телеведуча Катерина Осадча може похизуватися ідеальною фігурою. Додамо, що лише два роки тому знаменитість народила другу дитину – Івасика Горбунова. Після пологів Катя швидко прийшла в форму та...

У Карпатах провели тренування снайпери ССО (фоторепортаж) 11:34

На днях у Карпатах снайпери ССО провели тренування. Гори, безшумне пересування та маскування розвідників в тилу противника, перепади висот, ущелини з завихрінням вітрів на дистанції польоту кулі та багато іншого...

«Чорна п'ятниця» - за розкладом: Марцінків подався на Каскад та у Вовчинці (фоторепортаж) 10:39 3 коментарі

Франківські чиновники провели традиційну "чорну п'ятницю". Про це написав міський голова Руслан Марцінків у соцмережі Фейсбук. Не важливо який день тижня чи погода на дворі, бо якщо п'ятниця - шукайте...

"Під українським сонечком": Світоліна показала пікантні світлини з відпочинку на яхті (фото) 10:33 3 коментарі

Сьома ракетка світу Еліна Світоліна після рекордного виступу на Wimbledon продовжує відпочивати і відновлюватися в рідній Україні. 24-річна одеситка викликала справжню бурю в соцмережах, похвалившись гарячим знімком з борта яхти. "Brra-ta-ta-ta" – підписала...

Чотири водоспади Прикарпаття увійшли в ТОП-10 найкращих в Україні (фоторепортаж) 19:10

Чудова альтернатива відпочинку на морі "all inclusive" – подорожі Україною! Адже тут є багато цікавий та мальовничих локацій, які варто відвідати. Радіо Максимум підготувало 10 найгарніших водоспадів України, на які варто поїхати....

"Прирівняти мінімальну пенсію до мінімальної плати" - кандидат від "Європейської солідарності" Олексій Петечел розповів про свої перші законотворчі ініціативи (відео) 16:16

Кандидат від "Європейської солідарності" Олексій Петечел розповів про свої перші законопроекти у соціальній сфері. Спілкуючись із журналістами член команди Петра Порошенка Олексій Петечел розповів про свої численні зустрічі із виборцями...

Услід за округами №83 та №89 історія про підтримку "регіоналами" "Слуг народу" продовжилась і на окрузі №84 (фоторепортаж) 15:16 2 коментарі

Услід за округами №83 та №89 історія про підтримку "регіоналами" "Слуг народу" продовжилась і на окрузі №84. Цього разу мова піде про підтримку колишнім "головним регіоналом" Прикарпаття Назаром Федиком теж...
 • ріел ІФ виринаюча