“Говерла” перемагає в Миколаєві і виходить у фінал Вищої ліги

Говерла перемогла в Миколаєві НІКО-БАСКЕТ у п’ятому матчі півфінальної серії чемпіонату України в Вищій лізі – 70:89. Гості одразу впевнено пішли вперед. На результативну стартову атаку Адедирана вони відповіли ривком 7:0.

"Говерла" перемагає в Миколаєві і виходить у фінал Вищої ліги

Ледь господарі трохи вирівняли становище, як два поспіль влучних триочкових Шостухи знову відкинули їх назад. Складалося враження, що миколаївці не знають, як саме зупинити суперника. Говерла виграла стартову чверть в 10 очок і в другій 10-хвилинці продовжила натиск.

Переважаючи господарів майже в два рази за реалізацією прикарпатці продовжували збільшувати перевагу. Хоча по ходу гри миколаївці скорочували відставання до трьох очок, на велику перерву вони пішли за 14-очкового дефіциту.

За першу половину гри господарі програли реалізацію за паритету в підбираннях. Однак через пошкодження вони втратили на другу половину Романа Гуменюка, який якраз був найкращим у на майданчику в першій половині за цим компонентом.

З поновленням гри миколаївці спробували виправити становище. Та скоротивши різницю до 9 очок, вони вже за мить відпустили суперника на 18 – найбільше з початку поєдинку. На кінець третьої чверті Говерла вже мала 23 очки запасу. А миколаївці до цього часу не забили жодного з 18-ти триочкових.

У заключній 10-хвилинці дива не сталося. Прикарпатці спокійно довели зустріч до перемоги. Відтак Динамо-Одеса та Говерла 28 квітня починають у Одесі чемпіонську серію. А НІКО-БАСКЕТ зіграє вдома 29 квітня перший матч бронзової серії проти Рівного.