Актуально зараз

“Говерла” здобуває вольову перемогу над “Кремнем” і виходить до півфіналу Вищої ліги (відео)

spot_img

У другому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Вищої ліги України з баскетболу івано-франківська “Говерла” здобула вольову перемогу над “Кременем” на виїзді в Кременчузі, повідомляє WestNews.

Результат пошуку зображень за запитом "франківська говерла зіграла поєдинок"

Нагадаємо, суперник в підопічних Павла Піскарьова був досить серйозний, адже мав у своєму складі досвідчених гравців, що свого часу успішно виступали у вітчизняній Суперлізі.

Програвши першу половину з рахунком 37:45, «говерляни» переломили хід поєдинку в третій чверті (13:20). А в четвертій 10-хвилинці франківці на класі довели матч до перемоги – 88:76, яка вивела прикарпатську команду до півфіналу першості.

“КРЕМІНЬ-КДЮСШ-2” (Кременчук) – “ГОВЕРЛА” (Івано-Франківськ) – 76:88 (24:20, 21:17, 13:20, 18:31)

Найрезультативнішим у складі переможців став досвідчений Олександр Шостуха, на рахунку якого 18 очок. 15 пунктів записав до свого активу Кирило Подковиров, ще по 10 – здобули Сергій Старцев, Володимир Орленко і Станіслав Серпілін.

У складі господарів найбільше очок здобув екс-гравець «Говерли» Анатолій Челован, на рахунку якого 29 очок та 18 підбирань.

На стадії півфіналу «Говерла» зустрінеться із БК «Ніко-Баскет» з Миколаєва, який також у двох поєдинках здолав «Хімік-2» з Южного.