pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Івано-Франківська облрада підтримає “церковне звернення” Порошенка13 Чер, 00:14

Івано-Франківська обласна рада заявляє про підтримку звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про визнання Православної Церкви в Україні Автокефальною.

Результат пошуку зображень за запитом "томос"

 

Про це йдеться у зверненні, яке обласна рада прийме на черговій сесії.

Проект рішення “Про заяву обласної ради” розглянули сьогодні, 11 червня, на засіданні постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Вважаємо, що рішення Константинопольської Матері-Церкви про визнання автокефалії Православної Церкви в Україні буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла хрещення. Рішення про автокефалію сприятиме міжконфесійному і церковно державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод та релігійних потреб громадян. Визнання Автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства. Усуне можливість деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні й соціальні процеси в Україні, – йдеться у зверненні.

Депутати облради закликають усі органи центральної та місцевої влади, а також місцевого самоврядування всебічно сприяти визнанню Української Автокефальної Православної Церкви заради миру і єдності, свободи та процвітання Української держави.

Щоб відчули всі, що це є загальна потреба християн України, – зазначив депутат облради Остап Дзеса.

Усі члени комісії підтримали винесення цього питання на порядок денний чергової сесії облради.

Джерело

(Visited 118 times, 1 visits today)