Івано-франківське “Прикарпаття” громить удома команду “Інгулець” (фото+відео)

Сьогодні, 11 листопада, в Івано-Франківську на стадіоні “Рух” відбувся футбольний матч між клубами першої ліги “Прикарпаття” та “Інгулець”.

В першому колі франківці вже перемогли “Інгулець” на виїзді з рахунком 1 – 0. У Петровому долю зустрічі вирішив єдиний гол зі штрафного Ярослава Конкольняка, який, щоправда, згодом був записаний як автогол Кучеренка. До очного протистояння суперників розділяють 10 очок у турнірній таблиці: господарі із 14-ма йдуть на 11-му місці, а гості наразі сьомі з 24-ма балами, пише ГК.

У сьогоднішньому матчі також перемогли франківські футболісти. Ще в першому таймі рахунок став 2 – 0 на користь ФК “Прикарпаття” – відзначились Богдан Оринчак та Василь Француз.

Після перерви Роман Барчук на 54-й хвилині забив ще один гол у ворота суперників, збільшивши розрив до 3 – 0. А вже за чотири хвилини Богдан Оринчак, легко обійшовши голкіпера “Інгульця”, забив у ворота ще раз.

Матч завершився з рахунком 4 – 0 на користь ФК “Прикарпаття”.

Івано-франківське "Прикарпаття" громить удома команду "Інгулець" (фото+відео)