Івано-Франківський директор Центру краси та моди розповів про цьогорічні особливості відомого конкурсу «Star face of the season»

9 вересня світ відзначає Міжнародний день краси (Beauty International Day). Про те, як стати учасником відомого конкурсу «Star face of the season», яке навчання проходять майбутні моделі та чи лише дівчат цікавить модельний бізнес, читачам Правда.іф розповідає засновник та виконавчий директор Центру краси та моди «Star Face Familу» Олександр Грабовський.

– Пане Олександре, розкажіть про «Star Face Familу», чим займається ваш Центр?

– «Star Face Familу» – це центр краси і моди, ми займаємося організацією різних подій, фото і відеозйомок в напрямку краси, моди, стилю і естетики. І маємо основний свій проект – іміджевий конкурс краси і моди «Star face of the season», який ми проводимо двічі на рік, 30 листопада, в останній день осені. Цього року ми збільшуємо масштаб події, очікуємо понад 500 глядачів. Зараз завершується реєстрація для хлопців та дівчат, до речі хлопці в такому конкурсі можуть брати участь лише віднедавна. Ми проводимо кастинг, відбираємо учасників та учасниць і два місяці насичено їх готуємо.

– Як відбуваються ваші кастинги?

– Для початку усі учасники реєструються, потім ми організовуємо живий кастинг. Вікові обмеження – від 14 років. Для дівчат – з дозволу батьків. Зараз ми відмінили верхню вікову межу, тому усі люди, які хочуть себе проявити, мають змогу до нас прийти. Часто дівчата в нашому регіоні невисокого зросту і вважають, що не підходять для модельної справи. У нас не потрібно бути дуже високою і мати ідеальні модельні параметри. Ми беремо і невисоких дівчат, основна вимога – приємна зовнішність і, звісно, параметри, наближені до модельних.

У день кастингу учасники приходять до нас і їх оцінюють члени журі, а це зазвичай ті люди, які в процесі підготовки працюють з нашими дівчатами – стилісти, перукарі, візажисти, хореографи. Ми тільки організовуємо, виступаємо посередниками між тими, хто хоче взяти участь у конкурсі і тими, хто напряму долучається до організації події. Ми не впливаємо на результати кастингу і на те, хто згодом які місця займе. Кастинги у нас найпростіші з усіх можливих, бо ми заздалегідь маємо електронні анкети учасників. Конкурсантам потрібно продефілювати, ми робимо для них фотографії з номерком і члени журі спілкуються з ними.

 

– Скільки дівчат і хлопців ви плануєте відібрати цього року?

– Щодо кількості учасників – у нас немає точної цифри. Комфортна кількість для нас – 22-24 дівчинки і 12-14 хлопців.

– Ви уже згадали про вимоги до дівчат. А які вимоги до хлопців?

– Серед вимог до хлопців – їхня сміливість, бо хлопців у модельній сфері важче сприймають, тим більше на Західній Україні. Але тенденція приємна, щороку реєструється дедалі більше учасників. У нас іміджевий конкурс краси і моди, тому ми стараємося створити нашим учасникам імідж сучасних і стильних чоловіків. Процес підготовки триває два місяці. Протягом першого учасники відвідують різні семінари, майстер-класи, які сприяють їхньому розвитку і становленню. Це – догляд за собою, поведінка, робота на публіку, ораторське мистецтво. Також у них проходять фотосесії, фото і відеозйомки. І також ми готуємося до самої події, приступаємо до дефіле, яке у нас завжди відбувається під живу музику, що є досить нестандартним. А сама подія – для глядачів це вишуканий вечір, вони можуть гарно провести час, подивитися на красивих учасників і учасниць. Учасники, окрім того, що представляють себе, на кожному дефіле представляють ще й колекції одягу наших місцевих і не тільки бутиків та дизайнерів.

 

– Чи можете говорити про ріст конкурсу з часів його існування? Що саме спонукає вас з року в рік продовжувати працювати?

– У нас є стратегічні партнери, з якими ми працюємо кожного сезону і без яких захід не може відбуватися. У Івано-Франківську часто відбувається щось нове і люди хочуть бути залученими до нашої події. Для партнерів ми створили дуже хороший рекламний майданчик, де вони мають змогу презентувати свої товари і послуги, підвищити впізнаваність своїх брендів і налагодити нові контакти з потенційними партнерами. Тенденція постійно зростає. Що спонукає нас це робити? Я не можу сказати, що в першу чергу це комерційна мета, мільйонів тут не заробиш, але це подобається людям. Ми бачимо, що дедалі більше учасників реєструється, вони отримують від нас те, чого очікують, або й більше. Іноді учасники бояться, бо ми поставили дуже високу планку. Але насправді ми створюємо для них приємні умови.

– Тобто для участі в конкурсі людина не повинна обов’язково перед тим зніматися в рекламі? Прийти може будь-хто?

– Так, прийти може кожна людина. Головне – бажання, як і в будь-якій справі.

 

– Чи існує співпраця з вами для переможців конкурсу?

– Бренд «Star Face Familу» був першим і як його наслідок, з’явився «Star face of the season». Після участі в конкурсі ми пропонуємо дівчатам, які хочуть продовжити співпрацю з нами, підписати контракти і на базі цих контрактів працюємо на локальному рівні, в Івано-Франківську. До нас часто звертаються різні партнери, клієнти, яким потрібні моделі для рекламних послуг. Тому ми надаємо таку можливість. І в «Star Face Familу» зібрані ті дівчата, з якими ми вже працювали, у яких ми впевнені.

– Якщо врахувати усі фешн-події в Івано-Франківську, а їх не так уже й багато, то на якому місці наше місто в галузі краси і моди серед інших міст країни?

– Серед міст України ця сфера більш розвинена в столиці, там є велика кількість конкурсів, в тому числі і національних. Потім у рейтингу – Одеса, де також є велика кількість конкурсів краси. Потім – Львів, а далі, мені здається, Івано-Франківськ.

– Чи є у вас плани якихось нових проектів, заходів?

– Є і дуже багато. Зокрема напрямок розширення того, що ми робимо і напрямок масштабування того, що ми робимо. Розширення – на інші міста, так ми проводили «Star face of the season» у Львові і львівським глядачам це сподобалося. Поїхали лише ми, організатори, із своїми ідеями і своїми стандартами і провели захід для львівських учасників і львівських партнерів, для львівської публіки. Організовували наші події і в Парижі, у нас там є партнери, які нам допомагають дистанційно. Це – вечірка в поєднанні з показом мод. У нас було три дизайнери, одна з Санкт-Петербургу і двоє з Парижу. Захід відбувався в більш закритому форматі для понад ста людей. Організували його ми в центрі Парижу, біля самої Ейфелевої вежі.

 

– Чи плануєте в подальшому залучати до проведення заходів інші міста і країни?

– Плануємо, але поки що у ближній перспективі. Зокрема люди запитують про дитячий «Star face». Уже декілька років поспіль наші партнери, які мають своїх дітлахів і яким подобається те, що ми робимо, хочуть віддавати нам своїх дітей. Поки що ми не маємо такої пропозиції, але вже почали над цим працювати. Ми дозріваємо до дитячого рівня.

– Окрім моди, у вам є інші проекти?

– З роками проведення конкурсу краси ми побачили, що багатьом учасникам подобається навчальний курс в рамках підготовки. Їм подобається набувати нові знання. У зв’язку з цим ми вирішили створити ще один проект Освітня платформа «INSIGHT education lab» – це декілька напрямків навчання в напрямку краси, підприємництва, здорового харчування, спорту. В даному проекті у нас є багато спікерів, кожен з них – спеціаліст-практик, який має певне суспільне визнання, якому люди довіряють. Тому ми створюємо таку платформу і ділимося знаннями. У нас є сторінка в Інстаграмі, є сайт і там зібрана уся інформація.

– Тобто врода не найважливіше в людині?

– Врода має значення, але вона має бути підкріплена потужною свідомістю людини, світосприйняттям і ми готові сприяти людині в розвитку.

 

(Visited 181 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6611

загрузка...

ЧЕСНО дослідило, як прикарпатські депутати відвідують сесії 22:06

Дисципліна депутатів Івано-Франківської облради значно погіршилася. Якщо 2017 року прогульником був кожен третій, то за рік до парламентських виборів цей показник зріс майже до 50%. Свої пропуски обранці громади пояснюють...

Цими вихідними у високогір'ї Прикарпаття буде лавинонебезпечно 18:51

Цими вихідними у високогір'ї Прикарпаття буде лавинонебезпечно У зв’язку з інтенсивною відлигою 16-18 лютого у горах Iвано-Франкiвської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень), йдеться у повідомленні УПЦЗ. Нагадаємо, що ...

У Франківську розповіли, як вшанують пам’ять Небесної Сотні 18:12 3 коментарі

Вчора, 14 лютого в Івано-Франківську під час засідання виконавчого комітету затвердили заходи відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні. Так, 20 лютого о 12:45 у Меморіальному сквері відбудеться віче-реквієм і...

У Франківську налічується близько 1000 безпритульних собак 15:55

Виконавчий комітет міської ради заслухав інформацію про виконання програми поводження з безпритульними тваринами. Програма покликана зменшити кількість безпритульних тварин, забезпечити їх комфортне співіснування поряд з людиною та утвердити в суспільстві...

Понад 150000 переглядів за добу! Маленькі івано-франківці по-новому переспівали відому пісню «Гуцулка Ксеня» 13:16 9 коментарів

Відома українська пісня «Гуцулка Ксеня» зазвучала по новому і набирає популярності в мережі. За день відео, над яким працював відомий режисер Андрій Снімщиков, набрало понад 150000 переглядів та 7000 перепостів,...

Ляшко у День закоханих зробив романтичне зізнання: Ростік, дякую, що ти є (фото) 13:04 3 коментарі

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, як і його колеги, влаштував публічні вітання у мережі своїй коханій людині – Ростіку. Саме так депутат і кандидат у президенти назвав свою жінку Росіту. Окрім...

У 2019 році Івано-Франківськ повинен віддати більше 100 млн грн боргу 12:57

Івано-Франківськ повинен віддати 105,5 млн. основної суми боргу у 2019 році. Відповідна сума передбачена у бюджеті міста на 2019 рік. Загальна сума запозичень міста сягнула 646 мільйонів гривень, з яких...

«Кричіть собі на підлеглих, а не тут», - депутат облради до прокурора Івано-Франківської області 12:54 7 коментарів

Сьогодні, 15 лютого відбувається засідання 27- сесії обласної ради. Депутати вже заслухали інформацію про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2018 рік, про програму соціально-економічного та культурного розвитку...

15 лютого – Стрітення Господнє: традиції та прикмети 12:35

15 лютого християни східного обряду святкують Стрітення Господнє. У 2019 році свято припадає на п'ятницю. Це одне із 12 найголовніших церковних свят у році, хоча і не є вихідним. Стрітення...

СБУ закликає мешканців та гостей Івано-Франківщини бути пильними перед виборами 12:26 1 коментар

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Івано-Франківської області бути уважними та обережними.  Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих...

Будинок Кошулинського: що відомо про маєтки кандидата в президенти (фото) 12:03 2 коментарі

19 листопада 2018 року Руслана Кошулинського висунули як єдиного кандидата в президенти від націоналістичних сил. Кандидатом на пост Президента України ЦВК зареєструвала його 28 січня 2019 року. Що відомо про нерухомість Руслана...

Депутати обласної ради просять прем’єр-міністра навести порядок в роботі АТ «Укрзалізниця» 11:16 1 коментар

Сьогодні, 15 лютого, відбувається засідання 27-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання. На сесії присутні 69 депутатів. На сьогоднішньому засіданні депутати планують розглянути 26 питань, повідомляє Правда.іф. Першим питанням у...

Цієї ночі на Франківщині невідомі вкрали дитячий інвалідний візок. Мама дитини просить про допомогу (фотофакт) 11:12 2 коментарі

Сьогодні, на сторінці Типовий Калуш соціальної мережі Фейсбук, Ніна Турянська написала про крадіжку дитячого інвалідного візка. Жінка просить зголоситися очевидців події, інформує Правда.іф. «Доброго дня. Прошу про допомогу....Сьогодні вночі було...

«Ще на початку грудня розрили тротуар і так залишили», – мешканець Івано-Франківська шукає справедливості в міського голови 10:41 1 коментар

Сьогодні, на сторінці Комуналка.іф соціальної мережі Фейсбук, мешканець Івано-Франківська Віталій Боднар звернувся до міського голови Руслана Марцінківа із скаргою на служби, які розкопали і не відновили тротуар, інформує Правда.іф. «На...

«За 5 років у нас загинуло 30 осіб». Жителі Старих Кривотул просять депутатів встановити обіцяні світлофори 10:35 2 коментарі

Сьогодні, на чергову сесію обласної ради, приїхав представник громади села Старі Кривотули, повідомляє Правда.іф. Чоловік каже, що люди вже неодноразово зверталися з проханням врегулювати їхнє питання, тобто встановити світлофори. Але,...

зо років потому: як живуть воїни-афганці на Прикарпатті 10:25

Сьогодні відзначається  30-та річниця з дня виводу військ з Афганістану. З кожним роком ми все дальше від вогняних років афганської війни. Вона тривала довгих десять років і принесла смерть у...

Прикарпатця, який вбив співчарочника, триматимуть під вартою 10:16

Снятинським відділом Коломийської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. Встановлено, що 08.02.2019 26-річний житель Снятинського району на ґрунті...

У Коломиї візит Юлії Тимошенко завершився конфліктом та сутичками (відео) 09:47 4 коментарі

Вчора, 14 лютого на Прикарпаття з візитом в рамках передвиборчої агітації завітала кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко. Зустріч із містянами відбулась на одній із площ міста, інформує Типовий Франківськ....

Що цікавого сьогодні в Івано-Франківську 08:57

Що цікавого сьогодні в Івано-Франківську Анонс подій на 15.02.2019 Події: 09:00 Комплексна програма «Здорова Я» - Фітнес-студія "Адам і Єва" (вул. Курінного Чорноти, 2, корп. 4) 10:00 From Delikacia With...

Сьогодні відзначаємо дату: 08:50

15 лютого – Стрітення Господнє; День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Рубрика виходить за підтримки Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.Франка. Окрема подяка відділу краєзнавчої літератури....
  • ріел ІФ виринаюча