Івано-Франківський директор Центру краси та моди розповів про цьогорічні особливості відомого конкурсу «Star face of the season»

9 вересня світ відзначає Міжнародний день краси (Beauty International Day). Про те, як стати учасником відомого конкурсу «Star face of the season», яке навчання проходять майбутні моделі та чи лише дівчат цікавить модельний бізнес, читачам Правда.іф розповідає засновник та виконавчий директор Центру краси та моди «Star Face Familу» Олександр Грабовський.

– Пане Олександре, розкажіть про «Star Face Familу», чим займається ваш Центр?

– «Star Face Familу» – це центр краси і моди, ми займаємося організацією різних подій, фото і відеозйомок в напрямку краси, моди, стилю і естетики. І маємо основний свій проект – іміджевий конкурс краси і моди «Star face of the season», який ми проводимо двічі на рік, 30 листопада, в останній день осені. Цього року ми збільшуємо масштаб події, очікуємо понад 500 глядачів. Зараз завершується реєстрація для хлопців та дівчат, до речі хлопці в такому конкурсі можуть брати участь лише віднедавна. Ми проводимо кастинг, відбираємо учасників та учасниць і два місяці насичено їх готуємо.

– Як відбуваються ваші кастинги?

– Для початку усі учасники реєструються, потім ми організовуємо живий кастинг. Вікові обмеження – від 14 років. Для дівчат – з дозволу батьків. Зараз ми відмінили верхню вікову межу, тому усі люди, які хочуть себе проявити, мають змогу до нас прийти. Часто дівчата в нашому регіоні невисокого зросту і вважають, що не підходять для модельної справи. У нас не потрібно бути дуже високою і мати ідеальні модельні параметри. Ми беремо і невисоких дівчат, основна вимога – приємна зовнішність і, звісно, параметри, наближені до модельних.

У день кастингу учасники приходять до нас і їх оцінюють члени журі, а це зазвичай ті люди, які в процесі підготовки працюють з нашими дівчатами – стилісти, перукарі, візажисти, хореографи. Ми тільки організовуємо, виступаємо посередниками між тими, хто хоче взяти участь у конкурсі і тими, хто напряму долучається до організації події. Ми не впливаємо на результати кастингу і на те, хто згодом які місця займе. Кастинги у нас найпростіші з усіх можливих, бо ми заздалегідь маємо електронні анкети учасників. Конкурсантам потрібно продефілювати, ми робимо для них фотографії з номерком і члени журі спілкуються з ними.

 

– Скільки дівчат і хлопців ви плануєте відібрати цього року?

– Щодо кількості учасників – у нас немає точної цифри. Комфортна кількість для нас – 22-24 дівчинки і 12-14 хлопців.

– Ви уже згадали про вимоги до дівчат. А які вимоги до хлопців?

– Серед вимог до хлопців – їхня сміливість, бо хлопців у модельній сфері важче сприймають, тим більше на Західній Україні. Але тенденція приємна, щороку реєструється дедалі більше учасників. У нас іміджевий конкурс краси і моди, тому ми стараємося створити нашим учасникам імідж сучасних і стильних чоловіків. Процес підготовки триває два місяці. Протягом першого учасники відвідують різні семінари, майстер-класи, які сприяють їхньому розвитку і становленню. Це – догляд за собою, поведінка, робота на публіку, ораторське мистецтво. Також у них проходять фотосесії, фото і відеозйомки. І також ми готуємося до самої події, приступаємо до дефіле, яке у нас завжди відбувається під живу музику, що є досить нестандартним. А сама подія – для глядачів це вишуканий вечір, вони можуть гарно провести час, подивитися на красивих учасників і учасниць. Учасники, окрім того, що представляють себе, на кожному дефіле представляють ще й колекції одягу наших місцевих і не тільки бутиків та дизайнерів.

 

– Чи можете говорити про ріст конкурсу з часів його існування? Що саме спонукає вас з року в рік продовжувати працювати?

– У нас є стратегічні партнери, з якими ми працюємо кожного сезону і без яких захід не може відбуватися. У Івано-Франківську часто відбувається щось нове і люди хочуть бути залученими до нашої події. Для партнерів ми створили дуже хороший рекламний майданчик, де вони мають змогу презентувати свої товари і послуги, підвищити впізнаваність своїх брендів і налагодити нові контакти з потенційними партнерами. Тенденція постійно зростає. Що спонукає нас це робити? Я не можу сказати, що в першу чергу це комерційна мета, мільйонів тут не заробиш, але це подобається людям. Ми бачимо, що дедалі більше учасників реєструється, вони отримують від нас те, чого очікують, або й більше. Іноді учасники бояться, бо ми поставили дуже високу планку. Але насправді ми створюємо для них приємні умови.

– Тобто для участі в конкурсі людина не повинна обов’язково перед тим зніматися в рекламі? Прийти може будь-хто?

– Так, прийти може кожна людина. Головне – бажання, як і в будь-якій справі.

 

– Чи існує співпраця з вами для переможців конкурсу?

– Бренд «Star Face Familу» був першим і як його наслідок, з’явився «Star face of the season». Після участі в конкурсі ми пропонуємо дівчатам, які хочуть продовжити співпрацю з нами, підписати контракти і на базі цих контрактів працюємо на локальному рівні, в Івано-Франківську. До нас часто звертаються різні партнери, клієнти, яким потрібні моделі для рекламних послуг. Тому ми надаємо таку можливість. І в «Star Face Familу» зібрані ті дівчата, з якими ми вже працювали, у яких ми впевнені.

– Якщо врахувати усі фешн-події в Івано-Франківську, а їх не так уже й багато, то на якому місці наше місто в галузі краси і моди серед інших міст країни?

– Серед міст України ця сфера більш розвинена в столиці, там є велика кількість конкурсів, в тому числі і національних. Потім у рейтингу – Одеса, де також є велика кількість конкурсів краси. Потім – Львів, а далі, мені здається, Івано-Франківськ.

– Чи є у вас плани якихось нових проектів, заходів?

– Є і дуже багато. Зокрема напрямок розширення того, що ми робимо і напрямок масштабування того, що ми робимо. Розширення – на інші міста, так ми проводили «Star face of the season» у Львові і львівським глядачам це сподобалося. Поїхали лише ми, організатори, із своїми ідеями і своїми стандартами і провели захід для львівських учасників і львівських партнерів, для львівської публіки. Організовували наші події і в Парижі, у нас там є партнери, які нам допомагають дистанційно. Це – вечірка в поєднанні з показом мод. У нас було три дизайнери, одна з Санкт-Петербургу і двоє з Парижу. Захід відбувався в більш закритому форматі для понад ста людей. Організували його ми в центрі Парижу, біля самої Ейфелевої вежі.

 

– Чи плануєте в подальшому залучати до проведення заходів інші міста і країни?

– Плануємо, але поки що у ближній перспективі. Зокрема люди запитують про дитячий «Star face». Уже декілька років поспіль наші партнери, які мають своїх дітлахів і яким подобається те, що ми робимо, хочуть віддавати нам своїх дітей. Поки що ми не маємо такої пропозиції, але вже почали над цим працювати. Ми дозріваємо до дитячого рівня.

– Окрім моди, у вам є інші проекти?

– З роками проведення конкурсу краси ми побачили, що багатьом учасникам подобається навчальний курс в рамках підготовки. Їм подобається набувати нові знання. У зв’язку з цим ми вирішили створити ще один проект Освітня платформа «INSIGHT education lab» – це декілька напрямків навчання в напрямку краси, підприємництва, здорового харчування, спорту. В даному проекті у нас є багато спікерів, кожен з них – спеціаліст-практик, який має певне суспільне визнання, якому люди довіряють. Тому ми створюємо таку платформу і ділимося знаннями. У нас є сторінка в Інстаграмі, є сайт і там зібрана уся інформація.

– Тобто врода не найважливіше в людині?

– Врода має значення, але вона має бути підкріплена потужною свідомістю людини, світосприйняттям і ми готові сприяти людині в розвитку.

 

(Visited 210 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7956

загрузка...

У Івано-Франківську розпочали ремонт ще одного двору 21:07

У Івано-Франківську розпочали ремонт ще одного двору, про це розповів міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. "Розпочали ремонт біля будинку №34 на вул. Вовчинецькій та №24...

У Івано-Франківській області приводять у порядок узбіччя 20:18

У Івано-Франківській області приводять у порядок узбіччяУ Івано-Франківській області приводять у порядок узбіччя, про це повідомила Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. "Працюємо на впорядкуванні узбіч. А зокрема на а/д Н-09...

Хто з прикарпатців потрапив до парламенту за списками "Слуги народу" 19:43

ЦВК вже опрацювала 70.49% протоколів виборів у загальномандатному виборчому окрузі. За наявними даними до Верховної Ради проходять 5 партій: "Слуга народу" - 126 голосів, "Опозиційна платформа - За життя" -...

Екоінспекцію знову не допустили перевірити Бурштинську ТЕС 19:35 2 коментарі

З 22 липня по 2 серпня екологічна інспекція Карпатського округу мала провести велику перевірку на Бурштинській ТЕС та золовідвалах. Втім, як повідомив прикарпатський активіст Василь Абрамів, інспекцію на підприємство знову не...

У Івано-Франківську багатодітна родина потребує допомоги 18:47

У соціальній мережі Фейсбук Валерия Кушниренко виклала допис про те, що багатодітна родина з Івано-Франківська потребує допомоги. "В 2016 році у жінки помирає чоловік, батько троїх дітей, і від тоді,...

На Богородчанщині невідомі обікрали будинок 18:16

До поліції Івано-Франківщини часто надходять заяви про квартирні крадіжки. Особливо злодії активізуються в сезон літніх відпусток. До прикладу, за минулу добу злодії обікрали будинок мешканця села Маркова, що на Богородчанщині....

На Прикарпатті шахраї видурили у жінки 27 тисяч гривень 17:44 2 коментарі

Шановні прикарпатці, будьте пильними – не довіряйте шахраям, які під різними приводами намагаються заволодіти вашими грошима. Поліцейські вкотре застерігають мешканців Прикарпаття не довіряти незнайомцям, які можуть представлятися банківськими працівниками, «правоохоронцями»...

У Снятині відреставрували оглядовий майданчик на ратуші 17:10

На оглядовому майданчику снятинської ратуші провели ремонтні роботи. Згідно проекту «Столиця Покуття очима туристів (реставраційно-відновлювальні роботи приміщення міської ратуші в м.Снятин)» нещодавно працівники підрядної організації провели роботи зі встановлення плитки на...

На Франківщині день виборів розпочався з дрібних порушень 16:45

За інформацією окружних виборчих комісій Прикарпаття усі 1034 дільничні виборчі комісії розпочали роботу вчасно. Спостерігачі ОПОРИ повідомили про нестачу виборчих скриньок на п’ятьох дільницях та спробу не допустити спостерігача. На...

Коли в Україні спаде спека і прийде похолодання: прогноз синоптика 16:30

Стовпчики термометрів подекуди сягали до +35 градусів. Проте, напередодні країну накрили короткочасні дощі, які принесли з собою свіжість. Вже з 23-24 липня спека почне спадати, а похолодання буде відчутнішим. Синоптик...

У Івано-Франківську на КП"Івано-Франківськводоекотехром" через грозу погоріла техніка 16:10

Цими вихідними у Івано-Франківську та області пройшли рясні дощі та грози. У Івано-Франківську на КП"Івано-Франківськводоекотехром" через грозу погоріла техніка, про це повідомили у соціальній мережі Фейсбук. "У зв"язку з тим,...

У Івано-Франківську добу не буде водопостачання 15:44

У Івано-Франківську добу не буде води, про це повідомили на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук КП Івано-Франківськводоекотехпром. У відповідності з програмою планових заходів по реконструкції та ремонту об'єктів КП"Івано-Франківськводоекотехпром"...

У день виборів поліцією Прикарпаття відкрито два кримінальних проваджень 15:39

Протягом дня волевиявлення громадян поліцією Івано-Франківщини зареєстровано 31 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Складено 2 адміністративних протоколи, за 2 фактами розпочаті кримінальні провадження. За день позачергових виборів до Верховної...

Хлопця, який зник у водойомі, знайшли мертвим 15:13

Сьогодні, 22 липня, Правда.іф повідомляла, що на Прикарпатті під час відпочинку на водойомі хлопець стрибнув у ріку та зник з поля зору. Близько 20:52 рятувальникам повідомили, що в селі Борщів...

Дружина отримує таємну зарплату у Ахметова, а чоловік сестри імпортує авто. Що відомо про нового начальника митниці Нефьодова (фото) 15:06

Украина получила нового начальника таможенной службы. Конкурс выиграл Максим Нефедов, первый замминистра экономического развития и торговли. Пише "Страна". Отдельная таможенная служба является новым органом власти и создается "с чистого листа". Раньше...

У Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні завершують ремонтні роботи 14:45

Масштабні ремонти тривають і в міській дитячій клінічній лікарні на вулиці Чорновола. Тут завершують капітальні ремонти у інфекційному відділенні для найменших діток та хол закладу, йдеться на офіційному сайті міського...

У Івано-Франківську триває новий набір у патрульну поліцію 14:16 2 коментарі

Свавілля нетверезих водіїв, дитина, яка потерпає від недбалого відношення, наркотики на вулицях твого міста, крадіжки, хуліганство – саме ти можеш це змінити! Саме ти можеш стати героєм, який змінить людські...

Двоє чоловіків у стані алкогольного сп'яніння напали на поліцейських під час несення служби на ДВК 13:37

Інцидент стався 21 липня, близько 23:30 год., у с. Акрешори, Косівського району біля однієї з дільничних виборчих комісій. За попередньою інформацією, старший лейтенант поліції, 1978 р.н., зробив зауваження невідомим чоловікам,...

"Росія точно не нападала": Гвоздик шокував визнанням про війну на Донбасі (фото) 13:04 9 коментарів

Український чемпіон за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) в напівважкій вазі Олександр Гвоздик (17-0, 14 КО) впевнений, що війну на Донбасі могла розв'язати і Україна.   "Ось чому-то ми з росіянами стали...

На Прикарпатті у селах видавали бюлетені без паспортів 12:46

21 липня, станом на 14.00 спостерігачі ОПОРИ повідомляють про видачу бюлетенів без паспортів на п’ятьох дільницях Івано-Франківської області. За словами спостерігачки, у Чернятині, Городенківського району на дільниці №260216 люди масово...
  • ріел ІФ виринаюча