Івано-Франківський директор Центру краси та моди розповів про цьогорічні особливості відомого конкурсу «Star face of the season»

9 вересня світ відзначає Міжнародний день краси (Beauty International Day). Про те, як стати учасником відомого конкурсу «Star face of the season», яке навчання проходять майбутні моделі та чи лише дівчат цікавить модельний бізнес, читачам Правда.іф розповідає засновник та виконавчий директор Центру краси та моди «Star Face Familу» Олександр Грабовський.

– Пане Олександре, розкажіть про «Star Face Familу», чим займається ваш Центр?

– «Star Face Familу» – це центр краси і моди, ми займаємося організацією різних подій, фото і відеозйомок в напрямку краси, моди, стилю і естетики. І маємо основний свій проект – іміджевий конкурс краси і моди «Star face of the season», який ми проводимо двічі на рік, 30 листопада, в останній день осені. Цього року ми збільшуємо масштаб події, очікуємо понад 500 глядачів. Зараз завершується реєстрація для хлопців та дівчат, до речі хлопці в такому конкурсі можуть брати участь лише віднедавна. Ми проводимо кастинг, відбираємо учасників та учасниць і два місяці насичено їх готуємо.

– Як відбуваються ваші кастинги?

– Для початку усі учасники реєструються, потім ми організовуємо живий кастинг. Вікові обмеження – від 14 років. Для дівчат – з дозволу батьків. Зараз ми відмінили верхню вікову межу, тому усі люди, які хочуть себе проявити, мають змогу до нас прийти. Часто дівчата в нашому регіоні невисокого зросту і вважають, що не підходять для модельної справи. У нас не потрібно бути дуже високою і мати ідеальні модельні параметри. Ми беремо і невисоких дівчат, основна вимога – приємна зовнішність і, звісно, параметри, наближені до модельних.

У день кастингу учасники приходять до нас і їх оцінюють члени журі, а це зазвичай ті люди, які в процесі підготовки працюють з нашими дівчатами – стилісти, перукарі, візажисти, хореографи. Ми тільки організовуємо, виступаємо посередниками між тими, хто хоче взяти участь у конкурсі і тими, хто напряму долучається до організації події. Ми не впливаємо на результати кастингу і на те, хто згодом які місця займе. Кастинги у нас найпростіші з усіх можливих, бо ми заздалегідь маємо електронні анкети учасників. Конкурсантам потрібно продефілювати, ми робимо для них фотографії з номерком і члени журі спілкуються з ними.

 

– Скільки дівчат і хлопців ви плануєте відібрати цього року?

– Щодо кількості учасників – у нас немає точної цифри. Комфортна кількість для нас – 22-24 дівчинки і 12-14 хлопців.

– Ви уже згадали про вимоги до дівчат. А які вимоги до хлопців?

– Серед вимог до хлопців – їхня сміливість, бо хлопців у модельній сфері важче сприймають, тим більше на Західній Україні. Але тенденція приємна, щороку реєструється дедалі більше учасників. У нас іміджевий конкурс краси і моди, тому ми стараємося створити нашим учасникам імідж сучасних і стильних чоловіків. Процес підготовки триває два місяці. Протягом першого учасники відвідують різні семінари, майстер-класи, які сприяють їхньому розвитку і становленню. Це – догляд за собою, поведінка, робота на публіку, ораторське мистецтво. Також у них проходять фотосесії, фото і відеозйомки. І також ми готуємося до самої події, приступаємо до дефіле, яке у нас завжди відбувається під живу музику, що є досить нестандартним. А сама подія – для глядачів це вишуканий вечір, вони можуть гарно провести час, подивитися на красивих учасників і учасниць. Учасники, окрім того, що представляють себе, на кожному дефіле представляють ще й колекції одягу наших місцевих і не тільки бутиків та дизайнерів.

 

– Чи можете говорити про ріст конкурсу з часів його існування? Що саме спонукає вас з року в рік продовжувати працювати?

– У нас є стратегічні партнери, з якими ми працюємо кожного сезону і без яких захід не може відбуватися. У Івано-Франківську часто відбувається щось нове і люди хочуть бути залученими до нашої події. Для партнерів ми створили дуже хороший рекламний майданчик, де вони мають змогу презентувати свої товари і послуги, підвищити впізнаваність своїх брендів і налагодити нові контакти з потенційними партнерами. Тенденція постійно зростає. Що спонукає нас це робити? Я не можу сказати, що в першу чергу це комерційна мета, мільйонів тут не заробиш, але це подобається людям. Ми бачимо, що дедалі більше учасників реєструється, вони отримують від нас те, чого очікують, або й більше. Іноді учасники бояться, бо ми поставили дуже високу планку. Але насправді ми створюємо для них приємні умови.

– Тобто для участі в конкурсі людина не повинна обов’язково перед тим зніматися в рекламі? Прийти може будь-хто?

– Так, прийти може кожна людина. Головне – бажання, як і в будь-якій справі.

 

– Чи існує співпраця з вами для переможців конкурсу?

– Бренд «Star Face Familу» був першим і як його наслідок, з’явився «Star face of the season». Після участі в конкурсі ми пропонуємо дівчатам, які хочуть продовжити співпрацю з нами, підписати контракти і на базі цих контрактів працюємо на локальному рівні, в Івано-Франківську. До нас часто звертаються різні партнери, клієнти, яким потрібні моделі для рекламних послуг. Тому ми надаємо таку можливість. І в «Star Face Familу» зібрані ті дівчата, з якими ми вже працювали, у яких ми впевнені.

– Якщо врахувати усі фешн-події в Івано-Франківську, а їх не так уже й багато, то на якому місці наше місто в галузі краси і моди серед інших міст країни?

– Серед міст України ця сфера більш розвинена в столиці, там є велика кількість конкурсів, в тому числі і національних. Потім у рейтингу – Одеса, де також є велика кількість конкурсів краси. Потім – Львів, а далі, мені здається, Івано-Франківськ.

– Чи є у вас плани якихось нових проектів, заходів?

– Є і дуже багато. Зокрема напрямок розширення того, що ми робимо і напрямок масштабування того, що ми робимо. Розширення – на інші міста, так ми проводили «Star face of the season» у Львові і львівським глядачам це сподобалося. Поїхали лише ми, організатори, із своїми ідеями і своїми стандартами і провели захід для львівських учасників і львівських партнерів, для львівської публіки. Організовували наші події і в Парижі, у нас там є партнери, які нам допомагають дистанційно. Це – вечірка в поєднанні з показом мод. У нас було три дизайнери, одна з Санкт-Петербургу і двоє з Парижу. Захід відбувався в більш закритому форматі для понад ста людей. Організували його ми в центрі Парижу, біля самої Ейфелевої вежі.

 

– Чи плануєте в подальшому залучати до проведення заходів інші міста і країни?

– Плануємо, але поки що у ближній перспективі. Зокрема люди запитують про дитячий «Star face». Уже декілька років поспіль наші партнери, які мають своїх дітлахів і яким подобається те, що ми робимо, хочуть віддавати нам своїх дітей. Поки що ми не маємо такої пропозиції, але вже почали над цим працювати. Ми дозріваємо до дитячого рівня.

– Окрім моди, у вам є інші проекти?

– З роками проведення конкурсу краси ми побачили, що багатьом учасникам подобається навчальний курс в рамках підготовки. Їм подобається набувати нові знання. У зв’язку з цим ми вирішили створити ще один проект Освітня платформа «INSIGHT education lab» – це декілька напрямків навчання в напрямку краси, підприємництва, здорового харчування, спорту. В даному проекті у нас є багато спікерів, кожен з них – спеціаліст-практик, який має певне суспільне визнання, якому люди довіряють. Тому ми створюємо таку платформу і ділимося знаннями. У нас є сторінка в Інстаграмі, є сайт і там зібрана уся інформація.

– Тобто врода не найважливіше в людині?

– Врода має значення, але вона має бути підкріплена потужною свідомістю людини, світосприйняттям і ми готові сприяти людині в розвитку.

 

(Visited 163 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:8826

Завтра на Прикарпатті проводитимуться навчання цивільної оборони 16:02

Завтра 16 листопада о 14.00 буде проводитись перевірка обласної системи централізованого оповіщення з запуском сирен та передачею мовної інформації по засобах масової інформації і вуличних гучномовцях. Почувши довгий уривчастий сигнал...

На прохання мешканців, у Івано-Франківську на вулиці Шевченка відремонтують дах 15:22

У житловому будинку на вулиці Шевченка, що у Івано-Франківську, відремонтують дах. Про це стало відомо сьогодні, 15 листопада, на засіданні виконкому міської ради, пише Правда.іф. На підставі усного звернення мешканців...

Для духовного збагачення: франківських прочан безкоштовно возитимуть у Тернопільську та Львівську області 15:16

Для духовного збагачення: франківських прочан безкоштовно возитимуть у Тернопільську та Львівську області. Про це стало відомо сьогодні, 15 листопада, на засідання виконкому, пише Правда.іф. Керуючись ст. 24 Закону України «Про...

До Дня пам’яті жертв голодоморів у Івано-Франківську відбудеться віче та хода пам’яті 15:13 1 коментар

24 листопада о 16.00 год. у Франківську відбудеться віче-реквієм на Вічевому майдані, інформує Правда.іф. Після того, о 16.30 год. заплановано ходу пам’яті за маршрутом: Вічевий майдан – Меморіальний сквер. о...

Івано-Франківську «Новорічна ніч-2019» обійдеться у кругленьку суму 15:10

Сьогодні, 15 листопада, на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради стало відомо, що на проведення «Новорічної ночі» витратять майже 100 тисяч гривень, пише Правда.іф. Ці кошти потрібні для обладнання сценічної...

Переляканий Путін: У мережі порівняли прихід світових лідерів на Паризький форум (відео) 15:06 1 коментар

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо і глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, які взяли участь в Паризькому форумі миру, заходили в зал в порядку живої черги. А от російський президент Володимир...

Стало відомо як у Івано-Франківську відзначать День Гідності та Свободи 15:04 1 коментар

Сьогодні, 15 листопада, на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради обговорили програму відзначення в місті Дня Гідності та Свободи, інформує Правда.іф. 21 листопада о 14.00 год. відбудеться студентське віче на...

Випускникам прикарпатських ПТУ складно знайти роботу 15:01

Випускникам прикарпатських професійно-технічних училищ складно знайти роботу. Про це говорили на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету, пише Правда.іф. Молоді спеціалісти не можуть знайти собі роботу тому, що їм пропонують малу заробітну...

На Прикарпатті є 14 районів, які забруднені спорами небезпечної хвороби – “сибірки” 14:58

На території Івано-Франківської області нараховується 179 стаціонарно небезпечних пунктів в 14 районах. Вільна від забруднень спорами сибірки територія Рожнятівського району та Яремчанська зона, інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківський обласний лабораторний...

В Івано-Франківську планують відремонтувати системи опалення у 14-х ДНЗ 14:56 1 коментар

Сьогодні, 15 листопада, на засіданні виконавчого комітету розглянули інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Івано-Франківська за 9 місяців 2018 року, пише Правда.іф. Продовжується впровадження Проекту «Підвищення енергоефективності...

У Франківську відкриють другу громадську вбиральню (фотофакт) 13:34 3 коментарі

Неодмінною ознакою сучасного європейського міста є наявність зручних і доступних громадських вбиралень. Незабаром в місті Івано-Франківську запрацює вже друга така вбиральня. Розміщена вона на вулиці Валовій, про це написав Михайло...

Абонплата за 28 днів: проти трьох мобільних операторів відкрили справи 13:04

Антимонопольний комітет відкрив справу проти трьох найбільших операторів мобільного зв'язку: "Київстар", "Vodafone Україна" і lifecell через 4-тижневий тариф. Про це державна уповноважена АМКУ Марія Процишен повідомила у Facebоok. Зі серпня 2018 року деякі користувачі...

У франківському ліцеї через спалах кору зупинили навчання 12:57

В Івано-Франківському обласному академічному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей, що знаходиться по вулиці Юності, 13, уже кілька днів тривають вимушені канікули. Так через спалах кору навчальний процес призупинили ще 9 листопада,...

У Франківську створять басейнову раду Дністра 10:36

Сьогодні, 15 листопада, в Івано-Франківську відбулися перші установі збори зацікавлених сторін щодо формування басейнової ради Дністра, інформує Правда.іф. Участь в зборах взяли начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк, заступник міністра екології...

В Україні вперше легально виготовлятимуть продукти з марихуани 09:47 4 коментарі

Державна служба з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала першу ліцензію компанії C21 на імпорт високоякісного канабідіолу — сировини, екстрактів і концентратів, готових КБД-продуктів. Про це повідомляється у прес-релізі...

Джапарова: ухвалення в ООН антиросійської резолюції по Криму очікується в грудні 09:13 2 коментарі

Вже 35 країн приєдналися до співавторства спеціальної резолюції ООН щодо окупованого Криму, яка 15 листопада буде ухвалюватися в третьому комітеті, а в грудні - у Генасамблеї. В документі РФ визнається...

Що цікавого сьогодні у Івано-Франківську 08:57

Що цікавого сьогодні у Івано-Франківську Анонс подій на 15.11.2018 Події: 09:00 Бадьорий ранок з Інною Сідлярчук - Yogaischool (вул. Стуса, 35А) 10:00 Академконцерт (відділ народних інструментів – баян, акордеон) -...

Зоря: Підготовка до Об'єднавчого Собору триває, дату оголосять офіційно 08:24 1 коментар

Архієпископ Української православної церкви Київського патріархату, речник УПЦ КП Євстратій Зоря наголосив, що дату Об'єднавчого Собору оголосять офіційно. За його словами, "доки вона офіційно не оголошена - по суті дати...

На Надвірнянщині поліцейські виявили наркотики в автомобілі водія (фотофакт) 08:15

Поліцейські зупинили водія у нього не підсвічувався номерний знак, а при огляді авто у чоловіка виявили наркотики. 13 листопада близько 22 години 35 хвилин в смт. Делятин, що на Надвірнянщині,...

Хто з івано-франківців сьогодні перебуватиме без благ цивілізації (перелік адрес) 06:46 3 коментарі

Службa оперaтивного реaгування повідомляє про відключeння для провeдення рeмонтних рoбіт в місті Івано-Франківську. У четвер, 15 листопада, чaстина будинкiв в Івaно-Фрaнківську буде без вoди, гaзу чи світлa, інформує WestNews.
  • ріел ІФ виринаюча