Івано-франківський «Ураган» на виїзді не зумів переграти рівненський «Кардинал»

6 жовтня в рамках чергового туру Екстра-ліги франківський “Ураган” зіграв на виїзді проти рівненської команди “Кардинал”.

Результат пошуку зображень за запитом "кардинал ураган футзал"

Чотири рази виграючи по ходу матчу, НФК “Ураган” не зумів втримати перевагу і поступився в неймовірно видовищній грі. “Кардинал” же здобув перемогу, і продовжує разом зі столичним “ХІТом” очолювати турнірну таблицю, інформують на сайті Vse.rv.ua.

Івано-франківський “Ураган” розпочав гру вдало,  забивши швидкий гол: Роман Кордоба на льоту впіймав м’яча і “прошив” оборону рівнян та голкіпера Олександра Сіріцького – 0:1.

Відігралися рівняни в середині тайму, коли у потрібний момент у потрібному місці опинився Олександр Басич. Але вже за півхвилини гості використали втрату м’яча від Івана Іванюка і екс-“кардиналівець” Юрій Когут свою колишню команду не пробачив – 1:2.

Відігралися рівняни завдяки четвертому в чемпіонаті точному удару Ігоря Салтанова. Той реалізував дабл-пенальті. Втім, франківці знову швидко вийшли вперед. “Ураган” реалізував “стандарт”, а рикошет допоміг відзначитися Лисенку – 2:3.

Гра на зустрічних курсах продовжилася і впродовж двох хвилин два шедеври створили Віктор Кравцов і Володимир Поночовний. Дві швидкі атаки, два обіграші Володимира Кардаша перекатами і вже – 4:3.

Перед перервою вже “дракони” встановили рівновагу на табло. Андрій Федюк вичекав момент і з правої поцілив у дальній кут воріт. Юрій Свинарчук не врятував, – 4:4.

Після перерви на майданчику точилася вперта боротьба. Проте, по справжньому гострих моментів було обмаль.

Вчетверте у цій зустрічі гості вийшли вперед після непорозуміння Свинарчука і Мануйленка. М’яч дістався Артему Фаренюку, який забивав у порожні ворота.

Гру підопічні Станіслава Гончаренка завершували з п’ятим польовим. І могли пропустити шостий гол. Екс-“кардиналівець” Артем Фаренюк не зміг поцілити у практично порожні ворота.

Натомість, забили рівняни. Ударом з гострого кута Володимира Кардаша застав Ігор Салтанов – 5:5.

А на заключній хвилині гри Ігор Салтанов ударом в дотик результативно завершив передачу Володимира Поночовного через увесь майданчик.

У підсумку в феєричному матчі “ураганівці” поступилися господарям майданчика з рахунком 6:5.