Хто з прикарпатських нардепів першим зголосився взяти участь в програмі Суспільного програма “Виборчий округ”? (відеосюжет)

Результат пошуку зображень за запитом "юрій соловей"

  • В 2014 році у своїй передвиборчій програмі ви акцентували на трьох речах: це боротьба з корупцією, ремонт доріг, а також допомога малому і середньому бізнесу. Що вдалося зробити за цей період?
Перш за все я хотів, щоб території які мене делегували представляти їх у стінах парламенту змінили свій статус. На даний час вони є дотаційними і фінансуються з державного бюджету. Хоча я вважаю, що у них є ресурси, які можуть зробити ці населені пункти самодостатніми. Тому основна законодавча робота в плані відстоювання інтересів самого округу полягала в тому, щоб зробити такі законодавчі ініціативи, які б стимулювали розвиток гірських територій та Покуття.  Серед основних законодавчих ініціатив, які вже стали законами можна назвати поправку до Податкового кодексу. Тоді я запропонував, щоб акциз пального залишався в органах місцевого самоврядування. Ця поправка стосувалася не тільки мого округу, а й цілої України.
Зважаючи на те, що 2/3 округу це гірські території, 80% цих територій зайнято лісами, то основна проблематика пов’язана саме з лісом. На початку 2015 року нам вдалося прийняти Закон України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” щодо тимчасової заборони експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді». Суть цього закону полягала в тому, щоб ліс не просто рубали і відправляли на експорт, ми хотіли, щоб переробка цього лісу залишалася на місцях. Завдяки цьому закону за останні декілька років у Косівському, Верховинському та Снятинському районах запрацювало понад 30 нових деревообробних підприємств.
  • Чимало чого вдалося зробити. А що не встигли реалізувати?
Я не можу сказати, що саме не вдалося зробити. Тому, що цілі, які ставилися мною і моєю командою помалу виконуються.
Багато хто вважає, що завдання народного депутата це – заміна вікон в школах і т. д. Треба розуміти, що завдання народного депутата брати активну участь у законотворчому процесі. Я вже чотири роки займаюся темою інфраструктури доріг в області. Всі знають, чотири роки тому, для того щоб доїхати до Косова чи Верховини треба було мати джип, бо іншим транспортним засобом добратися було складно. Сьогодні там вже інша якість доріг. Є нова дорога Стопчатів-Косів, Косів-Верховина, Косів-Кути, Кути-Тюдів, Івано-Франківськ-Чернівці. Всі 32 кілометри доріг на території Снятинського району відремонтовано. Цьому посприяв Закон України про Дорожній фонд.  Я був одним зі співавторів цього закону і вніс велику кількість поправок. Цей закон дозволив усі кошти, які є в одній літрі пального спрямувати в державний Дорожній фонд і потім направити на відновлення доріг. Звичайно цих грошей критично не вистачає, але даний механізм дозволяє сказати, що всі дороги Гуцульщини й Покуття будуть відновлені.
  • У Верховинському районі люди кажуть, що не всі дороги відремонтовано. Як Ви це прокоментуєте?
Я знаю всю карту доріг Верховинщини. Там залишається відремонтувати Кривопільський перевал і сподіваюся, що наступного року це буде зроблено. Так само є шматок дороги, який потребує ремонту, при в’їзді до Верховини з Криворівні. У 2019 році мають завершити ремонт дороги Верхній Ясенів-Устеріки. Там залишається відремонтувати ще 8 км. шляху. Якщо говорити про дороги державного значення в межах Верховинського району, то вся дорога Р-24 зроблена повністю. Тобто за чотири роки спільними зусиллями було відновлено більшу частину магістральних шляхів Верховинщини, які до цього, від часу повені не відновлювались.
Що стосується доріг місцевого значення, то вони також у фокусі уваги цього року. Розпочато ремонт об’їзної та відремонтована центральна дорога у Верховині.
Якщо говорити про Косівський район то вдалось почати ремонт доріг Рожнів-Кути, Пістинь-Космач, Яблунів-Космач. У Снятинському районі взялись за дорогу Джурів-Ілінці, Стецева-Тулуків. Я говорю про ті дороги, які у найближчі роки будуть ремонтуватися.
Важливо, що вже зараз ремонт доріг не залежить від того хто буде народним депутатом. Адже ми прийняли закон “Про Дорожній фонд”, який дає впевненість у тому, що будуть виділені кошти саме на місцеві дороги. Раніше я мусив просити в міністрів гроші на ремонт дороги, а закон змінив ці правила.
Я впевнений, що через декілька років усі дороги місцевого значення будуть відновлені. Більше того, якщо зараз Прикарпаття сприймають через призму Буковеля, а скоро нас сприйматимуть через призму Гуцульщини й Покуття.
  • Згідно інформації розміщеної на сайті ВРУ, як народний депутат, ви взяли участь у понад 90% засідань парламенту. Але за 2018 рік,згідно паперової реєстрації ви пропустили 15 засідань, а згідно електронної – чотири. Чи пов’язано це з тим, що ваша картка знаходиться в стінах ВРУ тоді коли вас там немає?
Взагалі я взяв участь у 92% засідань. Реєструватися і брати участь у засіданні це дві різні речі. Для того, щоб з’ясувати якість роботи депутата треба взяти один показник – кількість голосувань в яких взяв участь нардеп. Цього року я двічі їхав у офіційне відрядження від парламенту до країн Європи і Південної Америки, де представляв Україну в світовій організації торгівлі. Тому два тижні я не був присутній на засіданнях, але це було з поважних причин і про це є відповідна інформація на сайті. Загалом, я не той депутат, який може дозволити собі пропустити засідання ВРУ без вагомої причини. 
  • За інформацією порталу “Слово і діло” Ви пообіцяли зареєструвати законопроект про пенсійну реформу, який передбачає запровадження обов’язкового накопичення пенсійної системи. Цю обіцянку Ви виконали. Як ще підтримуєте пенсійну реформу?
Ми зареєстрували законопроект №6677. Це глобальна тема якою я займаюся впродовж останніх трьох років. Вона стосується не лише мого округу, а й цілої держави. Минулого року під час голосування за пенсійну реформу вдалося внести поправку, згідно якої з 1 січня 2019 року в Україні повинна запрацювати обов’язкова накопичувальна система.
Сьогодні найбільшою статтею витрат українського бюджету є дотація Пенсійному фонду України для виконання ним повноважень щодо виплати пенсій. Тих коштів, які працюючі люди сплачують до Пенсійного фонду катастрофічно не вистачає. Тому державний бюджет за рахунок податків фінансує дефіцит Пенсійного фонду. Якщо ми не проведемо реформу пенсійного забезпечення, то коли ми з вами вийдемо на пенсію її просто не отримаємо.
Тому я виступив з ініціативою, яку на даний момент вдалося реалізувати на 50%. Суть в тому, що в державі повинна працювати не лише пенсійна система, а й накопичувальна. Коли людина має персональний накопичувальний рахунок, туди відраховується 7% від заробітної плати та щомісяця отримує вона інформацію про інвестиційний дохід. Коли людина вийде на пенсію то до першого рівня пенсійної системи, яка є сьогодні, отримуватиме фінансування зі свого накопичувального пенсійного рахунку.
Кошти, які накопичуються на персональних пенсійних рахунках працюють в українській економіці. Це внутрішнє найбільш глобальне джерело інвестицій в державі. Сьогодні активи державних пенсійних фондів у світі складають 34 трильйони доларів, це більше за сумарне ВВП усіх країн світу. Тому запізналися десь на 20 років з реалізацією цієї реформи. Але я роблю все для того, щоб її впровадити. Навіть більше, я вважаю її найбільш необхідною в Україні.
  • Думати про майбутнє, звісно, добре. А як щодо тих людей, які вже отримують пенсії?
Сьогодні 60% пенсійного фонду це дотації державного бюджету. Коштів більше не буде. Держава живе за тим принципом, коли більше витрачають,ніж заробляють. Ми постійно зичимо гроші. Я відношуся до тих політиків, які говорять людям правду. Треба казати так як є, що ми не заробляємо стільки. Дуже не просто це говорити пенсіонерам, але людей не варто обманювати. Єдиний спосіб вирішувати це питання – це розвивати українську економіку.

Детальніше у сюжеті UA Карпати

(Visited 225 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6265

загрузка...

"Кобзар" та "Політика для початківців": Зеленський відвідав Книжковий арсенал (відео) 16:30

Новоспечений президент Володимир Зеленський 23-го травня таки завітав на Книжковий арсенал та накупив книжок. Відео візиту гаранта оприлюднив Skrypin.ua. З Арсеналу Зеленський пішов із повними руками книжок. "Кобзар" та "Енеїду" йому подарували. А...

«Король контрабанди» і глава «Регіонів» : з'явилися скандальні факти про члена команди Зеленського (фото, відео) 15:06 2 коментарі

На початку своєї передвиборної кампанії Володимир Зеленський обіцяв привести в політику нові обличчя. Але під час більш детального вивчення оточення глави держави, спливає все більше сумнівних фактів і зв'язків. Йдеться, наприклад, про...

Військові на фронті, які підтримували Зеленського, вже почали чистити свої сторінки у соцмережах (відео) 14:05 1 коментар

Військові, які голосували і активно підтримували Володимира Зеленського на виборах у соцмережах, почали видаляти свої сторінки після ініціативи президента провести референдум щодо миру з Російською Федерацією. Про це у ток-шоу "Прямий...

Чергова "відмазка" Зе: У Зеленського передумали подавати у ВР законопроект про імпічмент президента 13:36 1 коментар

Свої програмні законопроекти Президент Володимир Зеленський буде подавати до парламенту тільки після утворення в ньому своєї більшості, оскільки нинішній склад парламенту вже продемонстрував свою недоговороздатність із головою держави.  Про це...

Зеленський обсміяв Ляшка на форумі (фото) 13:04

Президент Зеленський, виступаючи з доповіддю «Гарант Інновацій: створюємо майбутнє разом», розкритикував українських чиновників за те, що вони не підтримують інновації і діджиталізацію. Як приклад такого чиновника Зеленський назвала нардепа Ляшка....

Посол Британії в Україні потролила Зеленського (фото) 12:35 1 коментар

Посол Джудіт Гоф опублікувала в Twitter картинку із своїм фото та запитанням: «Старушка?» Передає Главком. Президент України Володимир Зеленський під час виступу на iForum 23 травня назвав Велику Британію «старушкою»...

Коломойський про Портнова: він мені допомагає у дечому (відео) 12:03

Коломойський заявив, що Портнов юридично йому допомагає років 20. Пише Главком. Олігарх Ігор Коломойський заявив, що заступник глави Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов допомагає йому з деякими юридичними питанням...

Відбувається тотальне підминання країни під одну фінансово-олігархічну групу 11:02 1 коментар

Ну що, пристебуємо ремені? Хоча, можна і не пристебувати – навряд чи злетимо. Бо які польоти в країні ідіотів? Пише Главком. На фото – ті, хто вирішив свої молоді життя,...

Батьки Яценюка відзначили 45-річчя політика з друзями за кавою у парку Чернівців (фото) 10:33

Батьки українського політика Арсенія Яценюка у Чернівцях у колі найближчих друзів відзначили день народження сина, якому у середу, 22 травня, виповнилося 45 років. Про це повідомляє видання «Молодий буковинець».  "22 травня,...

Президент тільки для селфі: охоронці Зеленського тричі вдарили журналіста (фото) 10:01 1 коментар

Охорона президента Володимира Зеленського не дозволила журналісту Юрію Смирнову задати питання про причини призначення його друга Івана Баканова на пост заступника голови СБУ. Про це повідомляє UAportal. На каналі в месенджері Telegram «Котимося» блогер...

Екс-регіонал Разумков поведе "Слугу народу" до Верховної Ради 08:24 3 коментарі

Радник президента Володимира Зеленського та екс-спікер його передвиборчого штабу Дмитро Разумков очолить партію "Слуга народу" на виборах до Верховної Ради. Про це журналістам сказав заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка....

В Україні стартувала виборча кампанія в Раду 06:37 2 коментарі

24 травня в Україні розпочинається виборчий процес дострокових виборів до Верховної Ради, які призначені на 21 липня. Виборча парламентська кампанія починається згідно із законодавством на наступний день після оприлюднення указу...

Мільйонні доходи, десятки квартир, вілла та офшори: простий президент з народу оновив декларацію 16:30 20 коментарів

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про доходи за 2018 рік. Про це повідомляється на сайті НАЗК. У декларації Зеленський зазначив 9,2 млн грн доходу. Зокрема, зарплата склала 4,1 млн грн, а дружина президента...

Хто наступний? Скандальний депутат-втікач хоче повернутися в Україну і йти на вибори 14:37 5 коментарів

Онищенко планує приїхати на друге судове засідання у так званій газовій справі. Пише Главком Народний депутат Олександр Онищенко заявив, що повернеться в Україну для участі в судовому процесі. Про це...

Новий керівник СБУ. Досьє на Івана Баканова (фото) 14:05 1 коментар

Засновник «95 Кварталу» – перший заступник голови СБУ… Зеленський про друзів не забуває. Пише Главком. Довгоочікувані перші призначення президента Володимира Зеленського, який два дні тому присягнув народу України, тривають. Першим...

Курйоз: Зеленський в указі неправильно написав власне прізвище (фото) 13:36 3 коментарі

В указі про скасування призначення Зеркаль заступником голови Адміністрації президента, Зеленський у власному прізвищі замість м'якого знаку написав літеру «б». Пише Главком. Президент Володимир Зеленський в указі №315 від 22...

Андрій Богдан - адвокат широкого профілю. Хто очолив адміністрацію президента (Досьє) 13:04 1 коментар

За чутками, саме Коломойський був зацікавлений посадити цю людину на Банковій. Пише Главком. Одним з перших указів нового голови держави Володимира Зеленського стало призначення голови Адміністрації президента. Це – одне...

Порошенко втратив статус мільярдера за час президентства, - Bloomberg 12:03 3 коментарі

Чистий капітал Порошенка знизився майже на 40%. Пише Главком. П'ятий президент України Петро Порошенко втратив статус мільярдера після обрання на пост глави держави. Про це повідомляє Bloomberg. Згідно з індексом...

Хто такий Ігор Коломойський: біографія олігарха та одного з найвпливовіших людей України (фото,відео) 11:34 4 коментарі

Його неодноразово включали до рейтингів найвпливовіших людей України, він посідає 6 місце за розміром статків серед українців та відомий низкою скандальних заяв. Після двох років добровільного "вигнання" Ігор Коломойський повернувся...

Льовочкін розповів, що сильно підтримує двомовного Зеленського 11:02 1 коментар

Нардепа, колишнього керівника Адміністрації президента Януковича вразила інавгураційна промова Зеленського. Пише Главком. Народний депутат, співвласник телеканалу «Інтер» Сергій Льовочкін заявив, що «сильно підтримує» президента України Володимира Зеленського. Про це він...
  • ріел ІФ виринаюча