Коломиянка Інна Оробець виборола срібло на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу (фоторепортаж)

У місті Плзень (Чехія) відбувся Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків і жінок.  Повідомляє НТК

У цих змаганнях брали участь понад 350 спортсменів з 22-х країн світу.

Україну та Коломию серед жінок представляли заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи і світу Інна Оробець.

У сумі триборства вона підняла 622,5 кг та виборола срібну нагороду Чемпіонату Європи.

А також у присіданні завоювала бронзу з результатом 182,5 кг, у тязі – срібло із результатом 200 кг.

А ще на цих змаганнях Інна Оробець склала іспити та отримала сертифікат і посвідчення судді 1-ої міжнародної категорії.

Спортсменка тренується у ФСК «Локомотив» під керівництвом заслуженого тренера України Василя Оробця.

У командній першості серед жінок збірна України зайняла перше місце, а серед чоловіків посіла другу сходинку.

Коломиянка Інна Оробець виборола срібло на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу (фоторепортаж)Коломиянка Інна Оробець виборола срібло на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу (фоторепортаж)