Мер Івано-Франківська про мешканців, які обурені будівництвом десятиповерхівки біля школи №24: «З терористами переговорів вести не будемо!»

Результат пошуку зображень за запитом "руслан марцінків"

Під час сьогоднішньої оперативної наради міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував ситуацію щодо перекриття дороги мешканцями мікрорайону Пасічна, які обурені будівництвом десятиповерхівки біля школи №24. Мер міста переконаний: усе це провокації одного з його політичних опонентів, якого Руслан Марцінків називає «борщівником», інформує Правда.іф.

«Міського голову легко знайти, є оперативна нарада по вівторках, прийом громадян у понеділок і в п’ятницю, прямі ефіри. Ми йдемо до виборів, і в місті будуть перекриття дороги, бо хтось буде вирішувати свої проблеми.

У США є політика Уряду – не вести жодних переговорів з терористами. От і я кажу: «З терористами переговорів вести не будемо!». Ми ніяких переговорів з тими, хто буде перекривати дороги, вести не будемо. І деяким працівникам ЗМІ я це гарантую.

На провокації «борщівника» ми вестися не будемо. І поліції кажу – до мене не дзвонити! Це ваша робота, перекриття дороги. А ви безпорадні на своїй роботі. Ще раз подзвоните, я трубку від вас брати не буду.

Я реагувати на такі речі не буду. Завтра це буде щодня. Область ,як собі хоче, а ми не будемо вестися на такі провокації. Можна блокувати вхід у міську раду, можна, як один депутат, прикуватися наручниками до батареї в моєму кабінеті.

Будь що робіть, але не створюйте незручності іншим громадянам. Я не буду у ваших війнах між службами вести сьогодні роботу», – сказав Руслан Марцінків.

Нагадуємо:

Скандальний мер Івано-Франківська врешті зустрівся із обуреними мешканцями мікрорайону “Пасічна” (фото+відео)

 

(Visited 983 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Давай, зроби собі початок кінця

  Гість,

  Місто вставай, гандона виганяй

  Гість,

  всі хто мішає йому ставити бруківку по тихому – ТЕРОРИСТИ !

  Гість,

  Мер все вірно каже! Нема чого панькатися з провокаторами.

  Гість,

  послав би тих дурнів, насправді вони не хочуть, щоб нові багатоповерхівки вікна їм затуляли і нове будівництво не створювало їм незручностей.Вся ця “проблема” яйця виїденого не вартує.

  Гість,

  Виблядок смердячий. Зарізати тебе мало гнида ти така. Тре шоб ти мучився на цьому світі. Нічо нічо. Ми тобі шось придумаєм. Вдавишся своїми грошима гандоняра

  Гість,

  Цікаво ,чому так не відповів на Мазепи ,35, на будівництві з іншого боку Пасічної ,біля дамби, там були ” праведники” зі “свободи”?

   Гість,

   там було все по серйозному.А це ху…ня, купка дурнів з недолугими захцянками.Марцінків використав їх для власного піару, хоч якась від них користь.

  Гість,

  Сука москалі єбучі вже міст построїли через море в криму. А цейво підар вже міст 2 роки будує через пасічну і добудувати не може. Пездуннннннннннннн

  Гість,

  Марцинків іди трахай свою жінку краще. Це тобі краще получається чим обіцяти і найобувати. Як вже заєбала ця брехня

  Гість,

  коли читаєш цих невдоволених владою а знаючи що це тільки їх бажання самим керувати або мати кусок роботи своєї починаєш боятисящо не дай БОЖЕ їм прийти до влади бо вони це малі путіни з тим минулим багажем з 90років

  Гість,

  Ці всі обурені це агенти кремля! Розхитують крісло під Марцінківим!

  Гість,

  Пішов нахуй виблядок. Прихуїв чи шо ? Хуйгент Кремля. Ти шо сука знаєш хто шо писав чи шо ? Ванга виблядська чи шо ? Запхай собі путню в горло і здохни а перед тим напийся помиїв. Кацап дурний.

  Гість,

  За що стояв майдан?

  Гість,

  Іди пососи порошенку і марцинківу ше за то шо зара пів Франківська на заробітках дітей і пенсіонерів годують із за цих гандонів.

  Гість,

  Терори́зм (від лат. terror — «жах») — у широкому сенсі використання або загроза застосування насильства для досягнення політичної, релігійної або ідеологічної мети.
  Люди які вийшли, щоб їх почули заслуговують …що вони зробили з вище вказаного, якщо Ви не знаєте значення термінів, то не вживайте їх, щоб ці люди не подали в суд за некоректне ставлення

   Гість,

   Вживання термінів не до місця – зараза з російського телебачення пропаганди. Свідчить про небажання розбиратись, а закричати опонента байдуже якими словами.

  Гість,

  Цілком підтримую Мера,чому кучка провокаторів створюють не зручності для мешканців міста.

   Гість,

   Правильно так – купка людей створюють проблему мерові, яку він не хоче вирішувати бо як мінімум очкує

  Гість,

  На майдані теж були терористами,ніхто нас не чув,а опозиція,хіба свобода не була в опозиції? Стояла за нашими спинами, пам’ять яка у мера коротка

  Гість,

  З мусорного бака скоро будеш пищати про терористів!

  Гість,

  Путін хуйло.

  Гість,

  Хоч я не являюсь прихильником Марцинківа, але позицію мера підтримую. Давно пора навести порядок в місті, а то кожен робить те, що йому заманеться. В мене є сусідка від якої неприємно пахне, то виходить, я маю перекрити вулицю чи вихід з будинку?

   Гість,

   З сусідкою сам можеш справитись, а от якщо, не сусідка, а сусід, з пітбулем, і в МВС на джипі, то так – перекривай якщо це тобі допоможе.

  Гість,

  А порядок для тебе що означає? Забудувати геть все щоб ні пройти ні проїхати? Підтримуй скільки хочеш, твоє собаче діло, а люди які так не хочуть нехай роблять свою справу. І ще одне, читаючи про купку дурнів чи то провокаторів чи терористів, хочеться сказати пішли ви ублюдки…
  Привикли жити в рабстві так і подохнете.
  Вони будують будинок на будинку, а ви сидіть і підтримуйте тому що вам дорогу на певний час перекрили, бо є люди які хочуть щоб діти могли нормально розвиватись.
  Надіюсь дуже на те, що завтра вам прямо перед вікнами почнуть будувати…

   Гість,

   Я розумію, що для вас такого поняття, як “порядок” не існує, адже звикли жити в безладі. Тому, вам цього не збагнути. Надіюсь дуже на те, що завтра вам прямо перед вікнами садитимуть квіти і дерева…

  Гість,

  Зрозуміло Марцінків не хоче постійного перекриття доріг у Франківську по приводам. Сам спочатку обурювався створенням проблем стороннім людям – водіям, які не причетні до конфлітку. В Делятині спрацювало. Чому іншим не спробувати. Бо подумати, а іншого способу плинути на чиновницьких свиней то ж не існує. І якщо це єдиний спосіб народовладдя, то не вмирають ж водії і культура таких блокувань уже випрацювалась – попередження, пропуск швидких, рейсових автобусів, автомобілівз дітьми. Інакше нехай Марцінків розкаже якого результату досягли “робочі групи” і “приковування депутата у нього в кабінеті” чи зупинились забудови проти яких виступали люди? Тому Марцінків тут мав бути дипломатом, а не помилятись як я приміром спочатку виступаючи дуже проти. Блокування доріг зараз як майдан – починають політики для власної вигоди, а переростає в народний спосіб досягати більшого результату. Згадайте, опозиція не збиралась проганят Януковича, а хотіла бути в Уряді і вернути євроасоціацію(забулось таке). Так і в Делятині лише вимагали для фірми ПБС бюджетних коштів осовїти на ремонті доріг у селі, а посипалось по всій області блокування з такими самими і іншими вимогами. Коли блокував воєнкомат з мвс і зараз виловлює хлопців по примусовій мобілізації і призову то чомусь Марцінків їх терористами не називав, а вони значно більше тероризували населення ніж незручності водіям. Вказаний мером Франківська спосіб достукатись д оуродів не продавати ділянки між будинками на забудову не діє. Поки не запропонують реально альтернативи зупиняти схеми продажу людських територій паразитами місцевими, доти хай блокують, можна і потерпіти незручності аби діяло на уродів.

  Гість,

  Ці йобані селюхи понаїхали з сіл суки купляють будь які квартири їм похуй які бо вони в італії сраки миють або в москалів на заробітках треба кудась гроші вкласти і купують будь які квартири якщо б не купували не якісне житло без парковок без майданчиків то будівельники б хуйню не набудовували. Пиздити всіх селюхів рагулів, ні одного інтелегентного обличчя не зустрінеш в місті одні бики. Виселити нахуй всіх биків нахуй

  Гість,

  Правильно всіх селюхів які мають сільську прописку на вила бо вони засрали суки моє місто

  Гість,

  марціньків хуйло

  Гість,

  ЩОСЬ ПРО МІСТ НІЧОГО НЕ ЧУТИ. НА ЦЬОМУ БУДІВНИЦТВО І ЗАКІНЧИЛОСЬ.

  Гість,

  В Івано-Франківську ає місце неконтрольована забудова з порушенням будівельних, санітарних, екологічних, пожежних і сейсмічних норм. При забудові не враховується мінімальна відстань між будівлями та іншими спорудами. Не враховуються сторони горизонту, “роза вітрів”. Як наслідок значна частина міста позбавлена сонячного проміння, не провітрується або навпаки з протягами. Фундамент і стіни будинків покриваються пліснявою, грибком, які шеідливі не тільки для будівель, але і для здоров’я людей. Не всі будинки обладнані необхідними дитячими майданчиками, пішохідними зонами. В деяких будинках діти прямо з під’їздів виходять на проїзжу частину, наражаючись на небезпеку.

  Гість,

  В Україні (в тому числі в Івано-Франківську) ще не було нормальної, справжньої української влади. Чому ніхто не називає терористами справжніх терористів: корумпованих чиновників, суддів, правоохоронців, “земельників”, тих, кого вони “кришують” і тих, хто їх “кришує”?! Чому ніхто не називає терористами тіньових спиртовиків, які так добре почуваються в місті?! Мабуть корумповані представники влади мають з них добрі “відкати”. Чому ніхто не називає терористами тих, хто доводить підприємства до стану банкрутства, а потім ріже їх на металолом і продає землю (територію), на які вони розміщені?!

  Гість,

  Цікаво, а на міське озеро і парк Шевченка вже плани є? От би будинків та бруківки можна було би понаставити! Скільки місця простоює! А всі хто не згоден, то є бездушні скоти,і провокатори. Не дають чиновникам копійочку заробити,а вони так довго йшли до своїх посад….

  Гість,

  Марцинців забув про те що народ йому довірив бути на службі.Він гадає що з небес спустився.Розпоряжається грошовими коштами платників податків,як йому заманеться,призначає на посади сраколизів,задовбав своєю рекламою та СМС-ками.Та схаменися йолупе.Ти вже і поліції не боїшся.Всім указуєш, що хтось не вміє працювати.А сам тільки вершки збираєш.Заслуга в місті за зміни не Марцинківа а всього населення міста – платників податків.

  Гість,

  Гляньте що ця сука зробила з міським озером, які дороги в місті, через цю гниду перевізники кожні три місяці піднімають вартість проізду на своіх коритах, вся його бруківка вже провалюеться і всю вже потрібно знову переставляти або викидати і робити нормальні тротуарні доріжки.

  Гість,

  а до -суки-що робили і чому негарчали 10років місто гнило а тепер все потрібно зробити і ще недати політклоунам місто розхитати і довести до стану 90років

  Гість,

  Але які свята родини проводить в дворах, скільки люди на такі дійства чекали, аж марцінків змусив бариг і чиновників виконувати побажання громади, ще і все освячено, які гарні комунальні котельні і підприємства постворював, спитайте як ДУЖЕ довольні працівники локомотиворемонтного заводу він дав їм по 20000 грн. зарплат, скільки наремонтував доріг по нових технологіях, навіть вовчинецьку вже через 2 роки доробить, і міст, міст якого чекала ВСЯ область якщо не україна, яка там розвязка турбо розвязка із ноухаутехнологіями буде ви собу навітьуявити не можете, а кольца по всіх дорогах, і ще багато іншого зробить якщо ОЛІГАРХИ не будуть заважати… от таке, хто ще так зможе та ніхто, нічто неможе так , просто більше так незможе в нас ніхто … чого в президенти не йде не розумію , вся б країна безплатно їздила в пижиках

  Гість,

  Ця скотина в місті халтуру гонить за наші гроші і ще сміє нас купкою терористів називати, ге буде там будинка !!! Місто не дозволить!!! Люди не дають добра.

  Гість,

  Або роби шо тобі кажуть люди або пішов до сраки, ти наш слуга і має нам сраки лизати

  Гість,

  Ото в марцінківа підгорає якщо люди поламали його партійну лінію і його босів, видно там люлеїв добрих дістав, що йому дно прорвало підгорівше

  Жорік,

  Пане Марцінків! Згадайте як Ви під час своєї каденції у ВРУ самі ламали паркани незаконних будівель і Вас ще тоді називали “”людина кувалда”. Було таке? Га? Пригадайте. Народ також хоче здобути перемогу. Підтримайте!!!

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3381

загрузка...

До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю 22:06 8 коментарів

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав розпорядження "Про організацію громадських зборів", на яких планують обговорити можливе створення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади. Збори відбудуться 19 січня о 15.00 годині в приміщенні...

Стало відомо, у яких закладах освіти Прикарпаття неякісно годують дітей 21:47

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини продовжує реалізацію регіональної цільової Програми «Дітям Прикарпаття - якісне харчування». Так, станом на 1 січня відібрано для досліджень харчові продукти в 344 закладах, інформує Бліц-Інфо з посиланням на Держпродспоживслужбу....

Цього тижня на Прикарпатті виступатиме популярна Тіна Кароль 20:35

18 січня гостей гірськолижного курорту Буковель розважатиме відома співачка Тіна Кароль: 18 січня у РЦ БУКА вас чекає РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ З Тіною Кароль! У концерті співачка виконає найвідоміші українські колядки в новій...

Фірми з однаковими документами «розіграли» мільйон гривень на автомобілі для прикарпатських медиків 19:53

Комунальне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Долинської районної ради в результаті відкритих торгів придбало два автомобілі Renault Duster у приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.». Сума договору становить 999 тис. грн.  Про...

Україну чекає невелике потепління 16:30

Погода в Україні у четвер, 17 січня буде сонячною та теплою. Вдень температура повітря зросте і по всій території України істотно відчуватиметься "плюс", лише на Сході спостерігатиметься невеликий "мінус". Про...

В Коломийському Катедральному соборі прокоментували свій перехід з РПЦ до Православної Церкви України (відео) 15:44 3 коментарі

Як вже раніше повідомляли ЗМІ Миколаєво-Успенський Собор, що в Коломиї, 13 січня перейшов у лоно Православної церкви України. Настоятелем Собору залишився отець Микола Сметанюк, який служить у цій церкві понад...

У мережі пригадали, як Дональд Трамп знявся у головній ролі реклами бургерів (відео) 14:37 2 коментарі

У мережі пригадали, як 2002-го 56-річний Дональд Трамп знявся у головній ролі реклами бургерів McDonald's. Пише Gazeta.ua У ролику Трамп спілкується з одним із друзів клоуна Рональда Макдональда Гримасом, намагаючись дізнатися у нього...

Футболісти “Прикарпаття” розпочали підготовку до весняної частини сезону 14:27

15 січня ФК “Прикарпаття” розпочало підготовку до весняної частини сезону. Цього тижня на футболістів чекає поглиблений медичний огляд та невеликий втягуючий збір. На період зимового міжсезоння тренерський штаб Команди рідного краю...

Франківськ виграв конкурс на впровадження інноваційного проекту 14:15 1 коментар

Місто виграло конкурс та буде реалізовувати проект «Впровадження інноваційних та безпечних для клімату рішень концепції Smart City в галузі інфраструктури, мобільності та енергоефективності в містах України». Підписали меморандум між представниками...

Франківських школярів кличуть на безкоштовне навчання зі створення мобільного додатку 13:11

Навчання зі створення мобільного додатку проходитиме в рамках дитячого проекту “Eco City”, що отримав грант від Urban Space 100. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів Олексій Трелевській, повідомляє “Галка”....

У Путіна назвали умову, за якої війна на Донбасі може тривати десятки років 12:35 5 коментарів

Ймовірність того, що ситуація на Донбасі, де триває російсько-українська війна, з часом перетвориться на заморожений конфлікт, залежить від результатів виборів в Україні. Про це заявив прес-секретар президента Росії Володимира Путіна...

В Івано-Франківську на міському озері буде корабель 12:13 1 коментар

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що на міському озері планують встановити корабель. До мера звернулися БО "Дороги предків" щодо реалізації в місті проекту "Середньовічна корабельня". "Хлопці планують на міському...

Зухвалий напад на Дзідзьо: у поліції показали відео інциденту (фото,відео) 11:02 3 коментарі

Український співак Дзідзьо став жертвою зухвалого нападу. Артист досі відновлює своє здоров'я та змушений був перенести всі заплановані виступи та інтерв'ю. Вперше у мережі показали відео, на якому видно момент...

В Івано-Франківській області батьки дуже погано вакцинують власних дітей від кору 10:29 1 коментар

З 28 грудня 2018 по 11 січня 2019 року на кір в Україні захворіли 5 059 людей - 2 042 дорослих та 3 017 дітей. Від ускладнень кору з початку...

Вибори у шапіто. Звідки беруться преZEденти-коміки 09:13 2 коментарі

Найвдаліший жарт завжди той, який залишає певну недомовленість, інтригу, місце, аби виявитись правдою. Якщо придивитись під цим кутом до творчості коміка Володимира Зеленського, то найкращим жартом виявиться його президентський рейтинг....

Що цікавого сьогодні в Івано-Франківську 08:57

Що цікавого сьогодні в Івано-Франківську Анонс подій на 16.01.2019 Події: 09:00 V Всеукраїнський з'їзд Асоціації студентів стоматологів України - Готель "Надія" (вул. Незалежності 40) 12:00 Відкритий простір. Поліція і Суспільство...

Сьогодні відзначаємо дату: 08:50

16 січня – 70 років виповнюється Марії Бабій (1949), івано-франківській поетесі, педагогу, авторці збірок «Світанкові джерела», «Польова криниця», члену НСПУ, родом з с. Нижній Струтин Рожнятівського району. Рубрика виходить за...

Хто з івано-франківців сьогодні перебуватиме без благ цивілізації (перелік адрес) 08:42

У середу, 16 січня, в Івано-Франківську – плановi вiдключення oкремих пoслуг, – нагoлoшує служба oперативнoгo реагування викoнавчoгo кoмітету Івано-Франківської міськoї ради. Частина будинкiв в Івано-Франківську буде без води, газу чи світла....

До ЦВК подали документи на нового кандидата 08:24

Партія "5.10" подала до Центральної виборчої комісії документи на реєстрацію кандидатом в президенти лідера політичної сили Геннадія Балашова. Про це "Українській правді" повідомив речник ЦВК Костянтин Хівренко. За його словами,...

ЦВК зареєструвала Гриценка, Мураєва і Купрія кандидатами в президенти 07:51 1 коментар

Голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, лідер партії "Наші" Євген Мураєв і позафракційний народний депутат Віталій Купрій офіційно зареєстровані кандидатами на посаду президента України. Відповідне рішення було прийнято на засіданні...
 • ріел ІФ виринаюча