Мер Івано-Франківська про мешканців, які обурені будівництвом десятиповерхівки біля школи №24: «З терористами переговорів вести не будемо!»

Результат пошуку зображень за запитом "руслан марцінків"

Під час сьогоднішньої оперативної наради міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував ситуацію щодо перекриття дороги мешканцями мікрорайону Пасічна, які обурені будівництвом десятиповерхівки біля школи №24. Мер міста переконаний: усе це провокації одного з його політичних опонентів, якого Руслан Марцінків називає «борщівником», інформує Правда.іф.

«Міського голову легко знайти, є оперативна нарада по вівторках, прийом громадян у понеділок і в п’ятницю, прямі ефіри. Ми йдемо до виборів, і в місті будуть перекриття дороги, бо хтось буде вирішувати свої проблеми.

У США є політика Уряду – не вести жодних переговорів з терористами. От і я кажу: «З терористами переговорів вести не будемо!». Ми ніяких переговорів з тими, хто буде перекривати дороги, вести не будемо. І деяким працівникам ЗМІ я це гарантую.

На провокації «борщівника» ми вестися не будемо. І поліції кажу – до мене не дзвонити! Це ваша робота, перекриття дороги. А ви безпорадні на своїй роботі. Ще раз подзвоните, я трубку від вас брати не буду.

Я реагувати на такі речі не буду. Завтра це буде щодня. Область ,як собі хоче, а ми не будемо вестися на такі провокації. Можна блокувати вхід у міську раду, можна, як один депутат, прикуватися наручниками до батареї в моєму кабінеті.

Будь що робіть, але не створюйте незручності іншим громадянам. Я не буду у ваших війнах між службами вести сьогодні роботу», – сказав Руслан Марцінків.

Нагадуємо:

Скандальний мер Івано-Франківська врешті зустрівся із обуреними мешканцями мікрорайону “Пасічна” (фото+відео)

 

(Visited 957 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Давай, зроби собі початок кінця

  Гість,

  Місто вставай, гандона виганяй

  Гість,

  всі хто мішає йому ставити бруківку по тихому – ТЕРОРИСТИ !

  Гість,

  Мер все вірно каже! Нема чого панькатися з провокаторами.

  Гість,

  послав би тих дурнів, насправді вони не хочуть, щоб нові багатоповерхівки вікна їм затуляли і нове будівництво не створювало їм незручностей.Вся ця “проблема” яйця виїденого не вартує.

  Гість,

  Виблядок смердячий. Зарізати тебе мало гнида ти така. Тре шоб ти мучився на цьому світі. Нічо нічо. Ми тобі шось придумаєм. Вдавишся своїми грошима гандоняра

  Гість,

  Цікаво ,чому так не відповів на Мазепи ,35, на будівництві з іншого боку Пасічної ,біля дамби, там були ” праведники” зі “свободи”?

   Гість,

   там було все по серйозному.А це ху…ня, купка дурнів з недолугими захцянками.Марцінків використав їх для власного піару, хоч якась від них користь.

  Гість,

  Сука москалі єбучі вже міст построїли через море в криму. А цейво підар вже міст 2 роки будує через пасічну і добудувати не може. Пездуннннннннннннн

  Гість,

  Марцинків іди трахай свою жінку краще. Це тобі краще получається чим обіцяти і найобувати. Як вже заєбала ця брехня

  Гість,

  коли читаєш цих невдоволених владою а знаючи що це тільки їх бажання самим керувати або мати кусок роботи своєї починаєш боятисящо не дай БОЖЕ їм прийти до влади бо вони це малі путіни з тим минулим багажем з 90років

  Гість,

  Ці всі обурені це агенти кремля! Розхитують крісло під Марцінківим!

  Гість,

  Пішов нахуй виблядок. Прихуїв чи шо ? Хуйгент Кремля. Ти шо сука знаєш хто шо писав чи шо ? Ванга виблядська чи шо ? Запхай собі путню в горло і здохни а перед тим напийся помиїв. Кацап дурний.

  Гість,

  За що стояв майдан?

  Гість,

  Іди пососи порошенку і марцинківу ше за то шо зара пів Франківська на заробітках дітей і пенсіонерів годують із за цих гандонів.

  Гість,

  Терори́зм (від лат. terror — «жах») — у широкому сенсі використання або загроза застосування насильства для досягнення політичної, релігійної або ідеологічної мети.
  Люди які вийшли, щоб їх почули заслуговують …що вони зробили з вище вказаного, якщо Ви не знаєте значення термінів, то не вживайте їх, щоб ці люди не подали в суд за некоректне ставлення

   Гість,

   Вживання термінів не до місця – зараза з російського телебачення пропаганди. Свідчить про небажання розбиратись, а закричати опонента байдуже якими словами.

  Гість,

  Цілком підтримую Мера,чому кучка провокаторів створюють не зручності для мешканців міста.

   Гість,

   Правильно так – купка людей створюють проблему мерові, яку він не хоче вирішувати бо як мінімум очкує

  Гість,

  На майдані теж були терористами,ніхто нас не чув,а опозиція,хіба свобода не була в опозиції? Стояла за нашими спинами, пам’ять яка у мера коротка

  Гість,

  З мусорного бака скоро будеш пищати про терористів!

  Гість,

  Путін хуйло.

  Гість,

  Хоч я не являюсь прихильником Марцинківа, але позицію мера підтримую. Давно пора навести порядок в місті, а то кожен робить те, що йому заманеться. В мене є сусідка від якої неприємно пахне, то виходить, я маю перекрити вулицю чи вихід з будинку?

   Гість,

   З сусідкою сам можеш справитись, а от якщо, не сусідка, а сусід, з пітбулем, і в МВС на джипі, то так – перекривай якщо це тобі допоможе.

  Гість,

  А порядок для тебе що означає? Забудувати геть все щоб ні пройти ні проїхати? Підтримуй скільки хочеш, твоє собаче діло, а люди які так не хочуть нехай роблять свою справу. І ще одне, читаючи про купку дурнів чи то провокаторів чи терористів, хочеться сказати пішли ви ублюдки…
  Привикли жити в рабстві так і подохнете.
  Вони будують будинок на будинку, а ви сидіть і підтримуйте тому що вам дорогу на певний час перекрили, бо є люди які хочуть щоб діти могли нормально розвиватись.
  Надіюсь дуже на те, що завтра вам прямо перед вікнами почнуть будувати…

   Гість,

   Я розумію, що для вас такого поняття, як “порядок” не існує, адже звикли жити в безладі. Тому, вам цього не збагнути. Надіюсь дуже на те, що завтра вам прямо перед вікнами садитимуть квіти і дерева…

  Гість,

  Зрозуміло Марцінків не хоче постійного перекриття доріг у Франківську по приводам. Сам спочатку обурювався створенням проблем стороннім людям – водіям, які не причетні до конфлітку. В Делятині спрацювало. Чому іншим не спробувати. Бо подумати, а іншого способу плинути на чиновницьких свиней то ж не існує. І якщо це єдиний спосіб народовладдя, то не вмирають ж водії і культура таких блокувань уже випрацювалась – попередження, пропуск швидких, рейсових автобусів, автомобілівз дітьми. Інакше нехай Марцінків розкаже якого результату досягли “робочі групи” і “приковування депутата у нього в кабінеті” чи зупинились забудови проти яких виступали люди? Тому Марцінків тут мав бути дипломатом, а не помилятись як я приміром спочатку виступаючи дуже проти. Блокування доріг зараз як майдан – починають політики для власної вигоди, а переростає в народний спосіб досягати більшого результату. Згадайте, опозиція не збиралась проганят Януковича, а хотіла бути в Уряді і вернути євроасоціацію(забулось таке). Так і в Делятині лише вимагали для фірми ПБС бюджетних коштів осовїти на ремонті доріг у селі, а посипалось по всій області блокування з такими самими і іншими вимогами. Коли блокував воєнкомат з мвс і зараз виловлює хлопців по примусовій мобілізації і призову то чомусь Марцінків їх терористами не називав, а вони значно більше тероризували населення ніж незручності водіям. Вказаний мером Франківська спосіб достукатись д оуродів не продавати ділянки між будинками на забудову не діє. Поки не запропонують реально альтернативи зупиняти схеми продажу людських територій паразитами місцевими, доти хай блокують, можна і потерпіти незручності аби діяло на уродів.

  Гість,

  Ці йобані селюхи понаїхали з сіл суки купляють будь які квартири їм похуй які бо вони в італії сраки миють або в москалів на заробітках треба кудась гроші вкласти і купують будь які квартири якщо б не купували не якісне житло без парковок без майданчиків то будівельники б хуйню не набудовували. Пиздити всіх селюхів рагулів, ні одного інтелегентного обличчя не зустрінеш в місті одні бики. Виселити нахуй всіх биків нахуй

  Гість,

  Правильно всіх селюхів які мають сільську прописку на вила бо вони засрали суки моє місто

  Гість,

  марціньків хуйло

  Гість,

  ЩОСЬ ПРО МІСТ НІЧОГО НЕ ЧУТИ. НА ЦЬОМУ БУДІВНИЦТВО І ЗАКІНЧИЛОСЬ.

  Гість,

  В Івано-Франківську ає місце неконтрольована забудова з порушенням будівельних, санітарних, екологічних, пожежних і сейсмічних норм. При забудові не враховується мінімальна відстань між будівлями та іншими спорудами. Не враховуються сторони горизонту, “роза вітрів”. Як наслідок значна частина міста позбавлена сонячного проміння, не провітрується або навпаки з протягами. Фундамент і стіни будинків покриваються пліснявою, грибком, які шеідливі не тільки для будівель, але і для здоров’я людей. Не всі будинки обладнані необхідними дитячими майданчиками, пішохідними зонами. В деяких будинках діти прямо з під’їздів виходять на проїзжу частину, наражаючись на небезпеку.

  Гість,

  В Україні (в тому числі в Івано-Франківську) ще не було нормальної, справжньої української влади. Чому ніхто не називає терористами справжніх терористів: корумпованих чиновників, суддів, правоохоронців, “земельників”, тих, кого вони “кришують” і тих, хто їх “кришує”?! Чому ніхто не називає терористами тіньових спиртовиків, які так добре почуваються в місті?! Мабуть корумповані представники влади мають з них добрі “відкати”. Чому ніхто не називає терористами тих, хто доводить підприємства до стану банкрутства, а потім ріже їх на металолом і продає землю (територію), на які вони розміщені?!

  Гість,

  Цікаво, а на міське озеро і парк Шевченка вже плани є? От би будинків та бруківки можна було би понаставити! Скільки місця простоює! А всі хто не згоден, то є бездушні скоти,і провокатори. Не дають чиновникам копійочку заробити,а вони так довго йшли до своїх посад….

  Гість,

  Марцинців забув про те що народ йому довірив бути на службі.Він гадає що з небес спустився.Розпоряжається грошовими коштами платників податків,як йому заманеться,призначає на посади сраколизів,задовбав своєю рекламою та СМС-ками.Та схаменися йолупе.Ти вже і поліції не боїшся.Всім указуєш, що хтось не вміє працювати.А сам тільки вершки збираєш.Заслуга в місті за зміни не Марцинківа а всього населення міста – платників податків.

  Гість,

  Гляньте що ця сука зробила з міським озером, які дороги в місті, через цю гниду перевізники кожні три місяці піднімають вартість проізду на своіх коритах, вся його бруківка вже провалюеться і всю вже потрібно знову переставляти або викидати і робити нормальні тротуарні доріжки.

  Гість,

  а до -суки-що робили і чому негарчали 10років місто гнило а тепер все потрібно зробити і ще недати політклоунам місто розхитати і довести до стану 90років

  Гість,

  Але які свята родини проводить в дворах, скільки люди на такі дійства чекали, аж марцінків змусив бариг і чиновників виконувати побажання громади, ще і все освячено, які гарні комунальні котельні і підприємства постворював, спитайте як ДУЖЕ довольні працівники локомотиворемонтного заводу він дав їм по 20000 грн. зарплат, скільки наремонтував доріг по нових технологіях, навіть вовчинецьку вже через 2 роки доробить, і міст, міст якого чекала ВСЯ область якщо не україна, яка там розвязка турбо розвязка із ноухаутехнологіями буде ви собу навітьуявити не можете, а кольца по всіх дорогах, і ще багато іншого зробить якщо ОЛІГАРХИ не будуть заважати… от таке, хто ще так зможе та ніхто, нічто неможе так , просто більше так незможе в нас ніхто … чого в президенти не йде не розумію , вся б країна безплатно їздила в пижиках

  Гість,

  Ця скотина в місті халтуру гонить за наші гроші і ще сміє нас купкою терористів називати, ге буде там будинка !!! Місто не дозволить!!! Люди не дають добра.

  Гість,

  Або роби шо тобі кажуть люди або пішов до сраки, ти наш слуга і має нам сраки лизати

  Гість,

  Ото в марцінківа підгорає якщо люди поламали його партійну лінію і його босів, видно там люлеїв добрих дістав, що йому дно прорвало підгорівше

  Жорік,

  Пане Марцінків! Згадайте як Ви під час своєї каденції у ВРУ самі ламали паркани незаконних будівель і Вас ще тоді називали “”людина кувалда”. Було таке? Га? Пригадайте. Народ також хоче здобути перемогу. Підтримайте!!!

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3281

Марцінків готовий змінити керівника міської архітектури на одного з громадських активістів 18:14

Міський голова Івано-Франківська готовий призначити активістів руху #ФранківськЯкийТребаБерегти Марію або Юрія Козакевичів керівником департаменту архітектури міськвиконкому.  Про це мер написав у соціальній мережі, відповідаючи на чергову критику. “Краще нічого не робити і...

Правоохоронці затримали стрільця, який розстріляв бійців спецназу прикарпатської поліції - ЗМІ 17:57 2 коментарі

Правоохоронці затримали стрільця, який розстріляв бійців спецназу прикарпатської поліції - ЗМІ Станом на ранок неділі план перехоплення, який був частиною спецоперації із затримання стрільців на дорогах Прикарпаття, скасували. Фото ілюстративне...

ОДА виділить понад 6 га землі для будівництва сонячної електростанції 17:08

Івано-Франківська облдержадміністрація надала ТОВ «С-Капітель» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення двох земельних ділянок для будівництва та обслуговування сонячної електростанції. Йдеться про земельні ділянки державної власності площею 2,94 га...

Незабаром 1 вересня. Що обіцяв мер Франківська зробити у галузі освіти 12:58 1 коментар

Наближається новий навчальний рік, проте очільники деяких міст так і не виконали своїх обіцянок щодо шкіл. Про це пише сайт громадської журналістики на основі даних порталу Слово і Діло, пише видання...

Архів прикарпатської поліції перебуває за сімома замками 10:47

У Брошнів-Осаді хочуть створити єдиний в Україні музей депортації. Саме тут був один з пересильних пунктів для відправки людей у Сибір з 1946 по 1953 роки. Для цього історикам потрібно...

ФК «Калуш» здобуває чергову перемогу у Другій лізі 10:26 1 коментар

У домашньому матчі проти рівненського "Вересу" ФК "Калуш" здобув дуже важливу звитягу. Підопічні Василя Малика знову стали лідерами своєї групи другої ліги, оскільки "Черкащина-Академія" зазнала поразки на Закарпатті. ФК Калуш...

Сьогодні святкують Яблучний Спас: традиції, прикмети, що святять й чого не можна робити в цей день 09:57

19 серпня відзначають Преображення Господнє. Це одне з 12 головних християнських свят. У народі його ще називають Яблучний Спас. У неділю, 19 серпня, відзначають Преображення Господнє, або Яблучний Спас –...

Рейтинг шкіл Івано-Франківська (інфографіка) 09:43 1 коментар

В Івано-Франківську найкраще державну підсумкову атестацію у формі ЗНО склали випускники Української гімназії №1, найгірше – учні, які закінчили ЗОШ №28 і ЗОШ №17. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання, які...

В передмісті Франківська, під час "розбірок", підстрелили двох бійців поліцейського спецназу 08:52 13 коментарів

В передмісті Франківська, під час розбірок, підстрелили двох бійців поліцейського спецназу В ніч на суботу, 18-те серпня, в приміському селі Крихівці сталася стрілянина. Після неї травми отримали двоє чоловіків, котрі...

Сьогодні відзначаємо дату: 08:50

19 серпня – 90 років виповнюється Дарії Рихтицькій-Мельникович (1928), поетесі, члену НСПУ, авторці збірок поезій «Шовкова косиця» (1992), «Крижаний цвіт» (1995), «Кольори вітру» (1998). Народилася в смт. Рожнятові, нині живе...

У неділю на Прикарпатті буде мінлива хмарність, без опадів, термометри показуватимуть до +31 22:10

Якою буде погода в Івано-Франківській області у неділю 19 серпня. інформує Правда іф     Західні(Долинський та Рожнятівський)райони:Мінлива хмарність,без опадів.Температура повітря вночі +8...+18°С вдень +19...+31°С; Північні(Калуський,Рогатинський,Галицький)райони:Мінлива хмарність,без опадів.Температура повітря вночі +15...+19°С...

На Прикарпатті запустили світловий музичний фонтан (відео) 21:45

Калушани зняли відео, як будівничі нового калуського фонтану випробовують водограй на площі Героїв, інформує Правда.іф посилаючись на "Вікна".   Фото ілюстративне. Як відомо, офіційний запуск фонтану відбудеться наступної п'ятниці, 24...

Наші майбутні реставратори Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стажуватимуться у Європі 21:02

Прикарпатський національний університет разом з Академією Мистецтв Варшави розпочинають спільну програму з підготовки реставраторів. Відповідний інтенційний лист про співпрацю сьогодні підписали ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда та проректор з наукової...

На Прикарпатті ведмеді з Центру реабілітації тварин “від пуза” ласують смаколиками (відео) 19:55

На Прикарпатті в центрі реабілітації дикої природи ведмеді ласують смаколиками, інформує Правда.іф.     "КАВУНЧИКИ ДЛЯ ВЕДМЕДІВ! Дякуємо, дорогі друзі! Завдяки вашій фінансовій підтримці наші ведмеді можуть поласувати смаколиками "від пуза"!",-повідомляють...

На Прикарпатті депутати Старогвіздецької сільської ради передали державну церкву у власність громаді «Київського Патріархату» 18:24 1 коментар

1 серпня 2018 року Івано-Франківським відділом поліції розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального Кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем) з приводу передання...

Троє прикарпаток увійшли в ТОП-50 найпрогресивіших учителів України 17:54

Престижна премія Global Teacher Prize Ukraine назвала ТОП-50 найпрогресивніших вчителів України.     Серед номінантів премії троє прикарпаток: Грицишин Марія — Українська література; Івано-Франківськ; Українська гімназія № 1; Ладовська Наталія — Вчитель початкових...

У Польщі в ДТП потрапив автобус із українцями, - є загиблі 17:16 1 коментар

У Польщі увечері 17 серпня поблизу села Лещава-Долішня в ДТП потрапив автобус з львівськими туристами, 3 людей загинули, 51 постраждали. Постраждалих доставили до лікарень у містах Сянок, Лісько та Перемишль....

В Івано-Франківській школі №5 встановили шафки-локери, щоб діти мали можливість зберігати свої власні речі (фоторепортаж) 16:22

В Івано-Франківській школі № 5 генерують інноваційні проекти, інформує Правда.іф.     "Цьогоріч батьківський комітет школи взяв участь у конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Проект...

МФК "Прикарпаття" зазнали четвертої поразки в Першій лізі 15:55 7 коментарів

"Прикарпаття" продовжує проходити неприємний період знайомства з Першою лігою, зазнавши четвертої поразки в п'яти іграх. Цього разу франківці поступилися в Миколаєві однойменному клубу. Як і в попередніх трьох випадках все...

На Прикарпатті молода сім'я намагається врятувати лелеку, який поранив крило (відео) 15:15

У селі Молодків на Надвірнянщині сім’я Вирстюків намагається врятувати молодого лелеку, який вчився літати і поранив крило, інформує Правда.іф посилаючись на "Галку".     Птасі потрібно надати належну якісну медичну...
 • ріел ІФ виринаюча