pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Мешканці “Пасічної” повстають проти будівельної компанії “Вертикаль” (фоторепортаж)11 Лип, 15:55

Франківці блокують проїзд будівельної техніки біля ЗОШ №24.

Про це у соцмережі повідомила Женя Ступ’як, пише ГК.

“Сьогодні після 12 години ділянкою вулиці біля ЗОШ 24 почався рух великогабаритного транспорту за вказівкою БК “Вертикаль”. А саме – було два автомобілі Камаз. В 12:39 ми зателефонували в поліцію. Станом на 13:53 жоден екіпаж не прибув.

Техніка, що приїхала по вказівці БК “Вертикаль” успішно покинула територію ділянки. Зараз наша громада блокує цей проїзд. Приєднуйтеся. Тільки гуртом ми зможемо”, – пише вона.

Нагадаємо, в Івано-Франківську на земельній ділянці в районі вулиць Хіміків-Тролейбусна, поруч із ЗШ №24 розпочалось будівництво. На знак протесту, 3 липня, люди перекрили дорогу на вулиці Целевича, адже їх не почули.

5 липня мешканці вийшли на протест під адмінбудівлю. Люди вийшли із плакатами “Школа 24 за сквер”, “Діти хочуть сквер”, вони скандують “Ні будівництву Хіміків-Тролейбусна” та “Ми за зелену зону”.

9 січня СБУ уклала договір з БК «Вертикаль» на будівництво будинків на ділянці площею 0,48 га. Компанія отримала дозвіл на проведення підготовчих робіт, але ДПТ ще не затверджений.

А вчора, 10 липня, люди висадили там дерева, перетворивши ділянку на сквер.

(Visited 239 times, 1 visits today)