МФК “Прикарпаття” зазнали четвертої поразки в Першій лізі

“Прикарпаття” продовжує проходити неприємний період знайомства з Першою лігою, зазнавши четвертої поразки в п’яти іграх. Цього разу франківці поступилися в Миколаєві однойменному клубу. Як і в попередніх трьох випадках все завершилося з рахунком 0:1 для команди Володимира Ковалюка.

МФК "Прикарпаття" зазнали четвертої поразки в Першій лізі

Можливо, господарі повели в рахунку вже до перерви, проте здорово на останньому рубежі “Прикарпаття” діяв новачок команди Новак, який кілька разів врятував свою команду від явних голів. Найкращий шанс забити у “Мико” був на початку другої половини. Цапій заробив пенальті, Семенина його взявся виконувати, але дуель воротареві гостей програв. І все ж Ігор зумів виправитися результативним ударом за десять хвилин. В кінці “Прикарпаттю” не відмовиш у бажання відігратися, але господарі контролювали ситуацію і не упустили перемогу.

“Миколаїв” піднімається на друге місце, попереду тільки “Волинь”. “Прикарпаття” поки ділить дванадцяту і тринадцяту сходинки із “Гірником-Спортом”.

17 серпня. Миколаїв. Центральний міський стадіон. Початок о 18:00
Головний арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків)
Асистенти: Роман Прощенко (Дніпро), Валерій Кисельов (Суми)
МФК Миколаїв – МФК Прикарпаття 1:0