«Миттєвого покращення не буде»: у Франківську обговорили збільшення тарифів на проїзд в громадському транспорті

Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківській міській раді відбулись громадські обговорення. Обговорювали проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування», повідомляє Правда іф.

Результат пошуку зображень за запитом "маршрутки івано франківськ"

Розробник проекту регуляторного акта – управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.

Задекларована розробником мета проекту рішення – встановлення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування.

Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак наголосив на змінах, які будуть внесені у договір.

«Основні зміни: з 6 години ранку до 20 години вечора проїзд коштуватиме 5 гривень, а з 20 години до 23 години – 7 гривень. Перевезення пенсіонерів в період 10-16 год. здійснюватиметься без обмежень, а після 16 години буде тільки три пільгові місця в кожному маршрутному автобусі», – повідомив начальник управління.

Керівник приватної аудиторської фірми «Аудит-сервіс» Руслан Янчук пояснив чому варто збільшити вартість проїзду в громадському транспорті.

«Варто зазначити, що ціни ростуть не лише на паливо. Просто ціну на паливо на автозаправках бачать усі. Наприклад ціна на акумулятори колись становила 1600 гривень, а зараз – понад три тисячі. Найбільше частка фінансових витрат іде на паливо, на другому місці за фінансовими витратами є акумулятори, потім масла, шини і запчастини», – сказав Руслан Янчук.

І додав, що при новому тарифі не варто чекати закупівлю нових автобусів Проте, наголосив на тому, що вже за рік можна буде замінити 10 відсотків транспортних засобів. Це будуть не нові автобуси, але вони будуть в кращому стані аніж ті, які є тепер.

Водій 25 маршруту каже, що перевізників ніхто не поважає, якщо пасажир чимось не задоволений – відразу біжить жалітися владі.

«Те, що робиться тепер, не вкладається у жодні рамки. Я водій з великим стажем і бачив усяке, але такого не було. Навіть за Анушкевичуса було інакше, а тепер всі жаліються на водіїв Руслану Марцінківу. Водія за людину ніхто не вважає, лиш чую: «Хам», Бидло!». Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

«Наявність картки франківця полегшить ситуацію з пільговими перевезеннями», – сказав Олег Ганчак.

На що перевізник порадив перераховувати на цю карточку гроші і тоді не буде ніяких скарг.

Олег Ганчак підсумовуючи сказав, що на засідання виконкому буде винесено цей проект рішення. У дію він має ступити 1 квітня після внесення змін у договір.

(Visited 755 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Сука шакали! Миттевого покращення не буде а ось миттеве підвищення цін запросто! Як іздили в металобрухті з хамовитими водіями так і будемо іздити дальше тільки по Киівським тарифам адже місто в нас також дуже велике!

  Гість,

  Ая-я-яй! Бідолашні водіі! Жаліються на них часто і не хочуть люди терпіти вільного графіку та загаджених маршруток! Ще пенсіонери знахабніли та сваряться що водій курить та дітей виганяе в мороз з автобуса! Так за такий проізд люди мають всі гроші віддати і мовчки іхати і не псувати настрій шоферу!

  Гість,

  Ну не можу зрозуміти як проводиться аудит, коли не продаються білети? Як можна порахувати пасажирів.Нехай затрати на маршрут 1млн. , так перевізши 1млню пасажирів по 1грн, або 500000 по 2грн і затрати покриті. А ми рахуємо затрати на транспорт і розказуємо якісь звідкись висмоктані кількість пасажирів.

  Гість,

  Марцинків а чому пенсіонери не платять,за них мають люди платити , а пенсіонери катаються собі треба чи нетреба ,і деякі мають і пенсію велику а платити сукі нехочуть,а люди які получають мінімалку і мають сімї які здають гроші каждого місяця в садок в школу мають платити

   Галя,

   Ви ще запропонуйте забрати в старих людей всю пенсію і віддати іі перевізнику! Раз не можемо відстояти свое та перевізник все ж таки буде піднімати вартість проізду скільки забажае, то хоча б пенсіонери тоді нехай також платять! Ви зрозумійте що пенсіонери не взмозі щось змінити своіми грошами, перевізники голодні на гроші і ніколи вже не нажеруться ними на цьому світі!

  Гість,

  Якщо я правильно рахую то 500 пенсіонерів це 70% ,тоді за день перевозять 714 пасажирів ,з них 20% які платять за проїзд – це буде 142 людини! Тоді 142 множимо на 4 грн і получаємо 568 грн в день , а якщо піднімемо проїзд до 5 грн тоді буде 710 грн в день! Питання! Кого шановні водії ви хочете обманути разрахунками? Данні то не правильні! Робіть електронний квиток-тоді буде все чесно і ми узнаємо скільки людей ви перевозите! Тільки з ранку автобуси перевозять( від 7,00 до 10,00) більше
  300 пасажирів!

   Гість,

   А бензин амортизацію зарплату податки порахував? Чи то все безплатно?

    Гість,

    Якщо 568 помножити на 30 днів то получаємо 17000. І хочете довести що Київ менший за Франківськ якщо ціни таки самі будуть чи в Києві не рахують бензин і амортизацію…

   Гість,

   Розвели знову людей як завжди! Таку вже муть нарахували що виходить що люди платять за проізд а вони всерівно в мінусах! Виходить що вони навпаки платять щоб ми каталися! Що саме цікаво що іх позбутися просто нереально, не підуть вони з міста і будуть цього року ще три раза піднімати вартість проізду і наша влада паршива не проти таких дій!

    Гість,

    Пішки впірйод!! Лівою,правою…

     Гість,

     Нахер з міста! Досить воняти своім металобрухтом і створювати затори на вулицях міста! Ви як саранча якоі не можливо позбутися! Для такого малого міста вистачить 20 тролейбусів.

  Гість,

  треба водіям здавати всю касу,і небрати гроші собі в кишеню,а то їм наглюкам все мало

  Гість,

  Не знаю як на рахунок доріг і бруківки але якщо мер наш любий буде так чинити з людьми на рахунок проізду і прогинатися під перевізниками то на другий термін йому буде важко зацепитися бо ця тема вже дістала мешканців Франківська і наші шофера і перевізники граються з вогнем! Це вже все на грані.

  Гість,

  В автобусах сморід, везуть як дрова,холодно-за що платити,за який сервіс, водії білети пачками віддають на вимогу дати білет

  Гість,

  Один і той самий коментатор пише одні і ті самі коментарі ніби від імені різних людей. Це шизофренія

  Гість,

  це якийсь дурдом з цими перевізниками і з цими пижиками! підняли зарплату на пару копійок а вони стерв”ятники вже кричать щоб ім побільше віддати! я впевнена що якби ім було не вигідно то вони б не возили людей а так вони ще мають дякувати людям що ті мерзнуть в іх коритах і ще й платять

  Гість,

  Жити по новому

   Гість,

   Не думав, що так багато людей читає pravda.if.ua Там де можна поскаржитись нас багато, а де де треба щось зробити то нас нема. Цікаво чи ці читачі беруть активну участь громадській діяльності? Ну хоча б голосують на електронних петиціях? Чи вони тільки лаятися можуть?

    Гість,

    Якщо б була петиція про відставку президента то я б з радістю проголосував

    Гість,

    Всі хто голосує проти влади миттєво попадають в чорні списки СБУ

     Гість,

     Працівників сбу менше ніж бажаючих імпічменту порошена. Тим більше поліція(сбу) з народом як би. Чи нє

      Гість,

      Може кадебістів і менше, але вони при владі. В людей є сімї. Не так лячно за себе як за близьких. А поліцію вже давно змішали з гівном. Вони ніколи проти влади більше не рипнуться. Тому що відразу кримінальна справа, як проти того що суддю спинив

  Гість,

  Марцинків а де акціія підвези ти що вже впав перед перевізниками на коліна

  Гість,

  Білети не видають, GPS і відеореєстратор не працює, ніхто їх не прибирає головне ціни підняти. Спочатку умови створіть і графіку руху дотримуйтеся.

   Гість,

   Може тобі ще й каву з тортиком в автобус і особистого офіціанта

    Гість,

    А ти хотів просто у вільний час іздити по вулицях міста і гроші збирати? Як думаеш довго ще ти так протянеш на своему кориті? Будуть люди довго ще таке терпіти?

  Гість,

  Вам пенсіонери місця займають в транспорті, мало місця оплаченим пасажирам???
  Наїстися не можете?!!!

  Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:У Калуші дитячий садок Зірочка" потребує термінового ремонту 09:54

Раніше "Вікна" писали, що у Калуші понад десять років на дітей чекає дитсадок "Зірочка". У 2013 році на дитсадок були виділені значні кошти, у тому числі — з обласного бюджету....

В Івано-Франківську вимагають маршрутки замінити на електротранспорт 09:16 2 коментарі

В Івано-Франківську 23 березня зареєстрували електронну петицію до влади міста. В ній вимагають позбутися всіх маршруток, а натомість перейти на електротранспорт. “З метою задоволення потреб в пересуванні містом та недопущення...

Сьогодні відзначаємо дату: 08:50

24 березня – 140 років від дня народження Ярослава Пстрака (1878-1916), живописця і графіка, родом із смт. Гвіздець Коломийського району.   Рубрика виходить за підтримки Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки...

Сьогодні в Дем'яновому Лазу відбудеться перепоховання останків 134 жертв НКВД (фото 18+ ) 08:31 5 коментарів

  У Франківську готуються до перепоховання жертв комуністичного терору НКВС 1939-1941 рр. у історико-меморіальному комплексі Дем’янів Лаз. Світлини підготовки до завтрашнього перепоховання виклав у мережі депутат міської ради Віталій Мерінов. Нагадаємо,...

Франківці просять встановити “лежачого поліцейського” неподалік однієї зі шкіл міста 08:02

На сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська з’явилася нова пропозиція, повідомляє WestNews. Автор просить встановити “лежачого поліцейського” на вулиці Сахарова, 27  навпроти школи № 21. Як зазначили у петиції, на даній ділянці складно...

Що цікавого цими вихідними у Івано-Франківську 06:53

Що цікавого цими вихідними у Івано-Франківську     Анонс подій на вікенд 24.03-25.03 2018 Події у суботу: о 9.00 Майстер-клас з писанкарства в Музеї мистецтв Прикарпаття о 9.00 Міні-лекції "Cupping...

У Коломиї провели турнір “Що? Де? Коли?” в пам‘ять про Небесну сотню і полеглих атовців (фоторепортаж) 00:24

У четвер, 22 березня,  у приміщенні Коломийського медичного коледжу відбувся турнір “Що? Де? Коли?”. Його провела Івано-Франківська обласна і міська спілки сімей загиблих в зоні АТО в пам'ять про Небесну сотню...

У Франківську презентують інтерактивний календар-казкову вежу 23:59

У неділю, 25 березня, у Першій сімейній ресторації Мулярових ініціатива Франківськ Який Треба Берегти презентує свій новий проект #КалендарФранківськ. Для усіх франківчан ініціатори підготували яскравий, інтерактивний, життєрадісний подарунок. Можна розглядати...

Задля експерименту хлопець ночував у снігу при мінусовій температурі 23:11

Поки песимісти нарікали на екстремально холодний березень, поки гумористи щохвилини поширювали на цю тему смішні пости у соціальних мережах, оптимісти з гуртка «Гірська школа» Косівського районного центру дитячої творчості вирішили...

У місті Надвірна 580 тисяч гривень виділили на організацію безпеки дорожнього руху 22:55

Рішенням  Надвірнянської міської ради затверджено програму безпеки та організації дорожнього руху в місті на 2018-2020 роки. Стратегічною метою цієї програми є запобігання дорожньому травматизму та ДТП, покращення дорожньої інфраструктури, сприяння...

Відомий український історик презентував у Франківську свої видання 22:04

Презентація актуальних наукових видань доктора історичних наук, професора, завідувача відділу Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С.Грушевського Національної академії наук України Віктора Брехуненка відбулася 21 березня у Прикарпатському національному університеті. Відомий...

У Микитинцях встановлять вуличні антивандальні тренажери 21:54

Микитинецька сільська рада перемогла у конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства 2018 року. Сума гранту складає 100 000 грн. Конкурс фінансується за підтримки міської ради  Івано-Франківське...

Прикарпатець із в’язниці погрожує екс-дружині і сину 21:14

Шестирічний франківець не знає свого батька і не може отримати допомогу від нього. Таке питання підняли на комісії у справах дитини. Хлопець 2011 року народження. Подружжя розлучене. Син живе з...

Франківець не хоче платити аліменти дитині 20:39

Жителька Франківська на комісії у справах дітей просить допомогти позбавити екс-чоловіка прав на батьківство. Наразі його місце знаходження невідоме. Жінка упевнена, що чоловік за межами області, а може й країни....

У Франківську дітей вчили малювати писанки (фото) 20:04

У п’ятницю, 23 березня, в Музеї мистецтв Прикарпаття був майстер-клас з писанкарства. Музей щороку організовує майстерню з малювання писанок до Великодня – пише “Репортер”. Музейні працівники займаються з дітьми зі...

У Калуші команда «Більше ніж» перемогла у чемпіонаті учнівських команд КВН 19:36

21 та 22 березня 2018 року в палаці культури «Юність» відбувся шкільний чемпіонат учнівських команд КВН. 21 березня за перемогу в шкільному весняному кубку змагалися команди шкіл № 3, 4,...

Чиновники подякували сім’ї, яка 10 років виховує прийомного сина 18:56

Сьогодні, 23 березня, проходить засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання заслухали питання про прийомну сім’ю, яка всиновила хлопчика 2002 року народження. Вони проживають в Угорниках. Хлопець...

На Прикарпатті відбудеться унікальний концерт духовної музики 18:13

У період великого посту в Коломиї відбудеться унікальний концерт духовної музики “Stabat Mater”. Для всіх поціновувачів духовної музики 4 березня в Катедральному Соборі Преображення Христового УГКЦ, відбудеться мистецька програма “Stabat...

Військовослужбовець показав, як виглядає обід військових (фоторепортаж) 18:02 8 коментарів

Військовослужбовець Тарас Грень у Фейсбуці розповів та показав, чим харчуються військові. “«Що ви бажаєте?» З цим питанням щодня стикаються курсанти, слухачі та персонал 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ...

У Франківську вшановують пам’ять В’ячеслава Чорновола (фоторепортаж) 17:58 1 коментар

У п’ятницю, 23 березня, в Івано-Франківську відбулося поминальне віче з нагоди дня смерті В’ячеслава Чорновола. Івано-Франківська крайова організація «Народний рух України» зібрала небайдужих франківців, аби вшанувати пам’ять Героя України В’ячеслава...
 • ріел ІФ виринаюча