«Миттєвого покращення не буде»: у Франківську обговорили збільшення тарифів на проїзд в громадському транспорті

Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківській міській раді відбулись громадські обговорення. Обговорювали проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування», повідомляє Правда іф.

Результат пошуку зображень за запитом "маршрутки івано франківськ"

Розробник проекту регуляторного акта – управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.

Задекларована розробником мета проекту рішення – встановлення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування.

Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак наголосив на змінах, які будуть внесені у договір.

«Основні зміни: з 6 години ранку до 20 години вечора проїзд коштуватиме 5 гривень, а з 20 години до 23 години – 7 гривень. Перевезення пенсіонерів в період 10-16 год. здійснюватиметься без обмежень, а після 16 години буде тільки три пільгові місця в кожному маршрутному автобусі», – повідомив начальник управління.

Керівник приватної аудиторської фірми «Аудит-сервіс» Руслан Янчук пояснив чому варто збільшити вартість проїзду в громадському транспорті.

«Варто зазначити, що ціни ростуть не лише на паливо. Просто ціну на паливо на автозаправках бачать усі. Наприклад ціна на акумулятори колись становила 1600 гривень, а зараз – понад три тисячі. Найбільше частка фінансових витрат іде на паливо, на другому місці за фінансовими витратами є акумулятори, потім масла, шини і запчастини», – сказав Руслан Янчук.

І додав, що при новому тарифі не варто чекати закупівлю нових автобусів Проте, наголосив на тому, що вже за рік можна буде замінити 10 відсотків транспортних засобів. Це будуть не нові автобуси, але вони будуть в кращому стані аніж ті, які є тепер.

Водій 25 маршруту каже, що перевізників ніхто не поважає, якщо пасажир чимось не задоволений – відразу біжить жалітися владі.

«Те, що робиться тепер, не вкладається у жодні рамки. Я водій з великим стажем і бачив усяке, але такого не було. Навіть за Анушкевичуса було інакше, а тепер всі жаліються на водіїв Руслану Марцінківу. Водія за людину ніхто не вважає, лиш чую: «Хам», Бидло!». Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

«Наявність картки франківця полегшить ситуацію з пільговими перевезеннями», – сказав Олег Ганчак.

На що перевізник порадив перераховувати на цю карточку гроші і тоді не буде ніяких скарг.

Олег Ганчак підсумовуючи сказав, що на засідання виконкому буде винесено цей проект рішення. У дію він має ступити 1 квітня після внесення змін у договір.

(Visited 814 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Сука шакали! Миттевого покращення не буде а ось миттеве підвищення цін запросто! Як іздили в металобрухті з хамовитими водіями так і будемо іздити дальше тільки по Киівським тарифам адже місто в нас також дуже велике!

  Гість,

  Ая-я-яй! Бідолашні водіі! Жаліються на них часто і не хочуть люди терпіти вільного графіку та загаджених маршруток! Ще пенсіонери знахабніли та сваряться що водій курить та дітей виганяе в мороз з автобуса! Так за такий проізд люди мають всі гроші віддати і мовчки іхати і не псувати настрій шоферу!

  Гість,

  Ну не можу зрозуміти як проводиться аудит, коли не продаються білети? Як можна порахувати пасажирів.Нехай затрати на маршрут 1млн. , так перевізши 1млню пасажирів по 1грн, або 500000 по 2грн і затрати покриті. А ми рахуємо затрати на транспорт і розказуємо якісь звідкись висмоктані кількість пасажирів.

   Гість,

   Міліон пасажирів? У франківську? Та ще й в кожен автобус по мільону пасажирів? Ти шо куриш чувак?

    Гість,

    Це я навів як приклад, що не знаючи скільки перевозимо пасажирів всі розрахунки це туфта.

  Гість,

  Марцинків а чому пенсіонери не платять,за них мають люди платити , а пенсіонери катаються собі треба чи нетреба ,і деякі мають і пенсію велику а платити сукі нехочуть,а люди які получають мінімалку і мають сімї які здають гроші каждого місяця в садок в школу мають платити

   Галя,

   Ви ще запропонуйте забрати в старих людей всю пенсію і віддати іі перевізнику! Раз не можемо відстояти свое та перевізник все ж таки буде піднімати вартість проізду скільки забажае, то хоча б пенсіонери тоді нехай також платять! Ви зрозумійте що пенсіонери не взмозі щось змінити своіми грошами, перевізники голодні на гроші і ніколи вже не нажеруться ними на цьому світі!

  Гість,

  Якщо я правильно рахую то 500 пенсіонерів це 70% ,тоді за день перевозять 714 пасажирів ,з них 20% які платять за проїзд – це буде 142 людини! Тоді 142 множимо на 4 грн і получаємо 568 грн в день , а якщо піднімемо проїзд до 5 грн тоді буде 710 грн в день! Питання! Кого шановні водії ви хочете обманути разрахунками? Данні то не правильні! Робіть електронний квиток-тоді буде все чесно і ми узнаємо скільки людей ви перевозите! Тільки з ранку автобуси перевозять( від 7,00 до 10,00) більше
  300 пасажирів!

   Гість,

   А бензин амортизацію зарплату податки порахував? Чи то все безплатно?

    Гість,

    Якщо 568 помножити на 30 днів то получаємо 17000. І хочете довести що Київ менший за Франківськ якщо ціни таки самі будуть чи в Києві не рахують бензин і амортизацію…

   Гість,

   Розвели знову людей як завжди! Таку вже муть нарахували що виходить що люди платять за проізд а вони всерівно в мінусах! Виходить що вони навпаки платять щоб ми каталися! Що саме цікаво що іх позбутися просто нереально, не підуть вони з міста і будуть цього року ще три раза піднімати вартість проізду і наша влада паршива не проти таких дій!

    Гість,

    Пішки впірйод!! Лівою,правою…

     Гість,

     Нахер з міста! Досить воняти своім металобрухтом і створювати затори на вулицях міста! Ви як саранча якоі не можливо позбутися! Для такого малого міста вистачить 20 тролейбусів.

  Гість,

  треба водіям здавати всю касу,і небрати гроші собі в кишеню,а то їм наглюкам все мало

  Гість,

  Не знаю як на рахунок доріг і бруківки але якщо мер наш любий буде так чинити з людьми на рахунок проізду і прогинатися під перевізниками то на другий термін йому буде важко зацепитися бо ця тема вже дістала мешканців Франківська і наші шофера і перевізники граються з вогнем! Це вже все на грані.

  Гість,

  В автобусах сморід, везуть як дрова,холодно-за що платити,за який сервіс, водії білети пачками віддають на вимогу дати білет

  Гість,

  Один і той самий коментатор пише одні і ті самі коментарі ніби від імені різних людей. Це шизофренія

  Гість,

  це якийсь дурдом з цими перевізниками і з цими пижиками! підняли зарплату на пару копійок а вони стерв”ятники вже кричать щоб ім побільше віддати! я впевнена що якби ім було не вигідно то вони б не возили людей а так вони ще мають дякувати людям що ті мерзнуть в іх коритах і ще й платять

  Гість,

  Жити по новому

   Гість,

   Не думав, що так багато людей читає pravda.if.ua Там де можна поскаржитись нас багато, а де де треба щось зробити то нас нема. Цікаво чи ці читачі беруть активну участь громадській діяльності? Ну хоча б голосують на електронних петиціях? Чи вони тільки лаятися можуть?

    Гість,

    Якщо б була петиція про відставку президента то я б з радістю проголосував

    Гість,

    Всі хто голосує проти влади миттєво попадають в чорні списки СБУ

     Гість,

     Працівників сбу менше ніж бажаючих імпічменту порошена. Тим більше поліція(сбу) з народом як би. Чи нє

      Гість,

      Може кадебістів і менше, але вони при владі. В людей є сімї. Не так лячно за себе як за близьких. А поліцію вже давно змішали з гівном. Вони ніколи проти влади більше не рипнуться. Тому що відразу кримінальна справа, як проти того що суддю спинив

  Гість,

  Марцинків а де акціія підвези ти що вже впав перед перевізниками на коліна

  Гість,

  Білети не видають, GPS і відеореєстратор не працює, ніхто їх не прибирає головне ціни підняти. Спочатку умови створіть і графіку руху дотримуйтеся.

   Гість,

   Може тобі ще й каву з тортиком в автобус і особистого офіціанта

    Гість,

    А ти хотів просто у вільний час іздити по вулицях міста і гроші збирати? Як думаеш довго ще ти так протянеш на своему кориті? Будуть люди довго ще таке терпіти?

  Гість,

  Вам пенсіонери місця займають в транспорті, мало місця оплаченим пасажирам???
  Наїстися не можете?!!!

  Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

   Гість,

   Ага. І ім ще треба місце уступати. А як не встанеш то дивляться як на ворога народу

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:5850

загрузка...

Сьогодні відзначаємо дату: 08:50

18 лютого – 95 років від дня народження Івана Фіцаловича (1924-2018), композитора, понад 50 років викладав у музичній школі, писав музику для оркестрів, створив майже сотню обробок народних пісень. Рубрика...

Сьогодні на Прикарпатті перебуватиме Президент Порошенко 08:02 1 коментар

Сьогодні на Прикарпатті перебуватиме Президент Порошенко. Упродовж дня в області заплановано декілька заходів за участі Гаранта, пише Правда іф. В 11.00 годині на нього очікуватимуть у Манявському монастирі, де він...

Хто з івано-франківців сьогодні перебуватиме без благ цивілізації (перелік адрес) 07:07

У понеділок, 18 лютого, в Івано-Франківську – плановi вiдключення oкремих пoслуг, – нагoлoшує служба oперативнoгo реагування викoнавчoгo кoмітету Івано-Франківської міськoї ради. Частина будинкiв в Івано-Франківську буде без води, газу чи світла....

Висота снігового покриву на Драгобраті становить понад півтора метри 22:10

на Сл ПОЖЕЖЕВСЬКА: температура повітря: 5,4°С, вітер: північно-західний 5 м/с, пориви 7 м/с. Висота снігового покриву становить 39-140 см, сніг старий, злежаний, стабільний. на Сл ПЛАЙ: температура повітря: -1,8°С, вітер:...

За два роки кількість комунального транспорту у Франківську має сягнути 50%, – Марцінків 21:07 1 коментар

Про це міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив в ефірі ОТБ “Галичина”. Марцінків має надію, що до липня в місті з’являться ще два нові комунальні автобусні маршрути. Він наголосив, що...

Православна міграція. На Прикарпатті ще є 30 храмів московського патріархату 18:35 3 коментарі

10 лютого у Богородчанах на громадських слуханнях вирішували, кому має належати Домініканський собор. Суперечки навколо храму тривають роками. А з переходом вірян до Української помісної автокефальної православної церкви розгорівся новий конфлікт, пише...

«Приватбанк» завищив вартість курорту «Буковель» майже на мільярд 16:53

У 2016 році службовці «Приватбанку» завищили вартість гірськолижного курорту в Буковелі на 800 мільйонів гривень, а потім віддали його під заставу НБУ для отримання великого стабілізаційного кредиту. Отримані кошти були...

Прикарпатські військовослужбовці отримали бойові відзнаки (фотофакт) 13:45 13 коментарів

Сьогодні, під час відзначення річниці виходу з Дебальцевого бойові нагороди отримали учасники подій в Дебальцево, пише Правда.іф.

На Вічевому майдані розгорнули польову кухню (фотофакт) 13:41 1 коментар

Сьогодні в Івано-Франківську відзначають четверту річницю виходу з Дебальцевого. Зранку відбулася Літургія, хода та молитва в Меморіальному сквері, інформує Правда.іф. Також на Вічевому майдані для військовослужбовців розгорнули польову кухню. Для...

В Івано-Франківську збудують військовий гарнізонний храм 13:36 4 коментарі

В Івано-Франківську збудують військовий гарнізонний храм. Про це під час сьогоднішнього віча на якому вшановували пам'ять героїв полеглих під Дебальцево повідомив військовий капелан. Священнослужитель повідомив присутнім, що уже завершились перемовини...

Сьогодні на Прикарпатті у смертельній ДТП загинула жінка (фоторепортаж) 13:33 1 коментар

Сьогодні, 17 лютого в Калуші сталася дорожньо-транспортна пригода. Аварія сталася автомобілями «Рено» на іноземній реєстрації та «Фольксваген». Як повідомляє прес-служба Івано-Франківського ГУНП, внаслідок ДТП пасажирка автомобіля Рено від отриманих травм...

У Івано-Франківську рятувальники виїхали на пожежу, а виявили мешканців, які готували собі шашлики 23:27 3 коментарі

На сторінці Комунальної установи «Івано-Франківська міська рятувальна служба» соціальної мережі Фейсбук зявилося повідомлення про досить незвичний виклик, інформує Правда.іф. «Сьогодні МАРСіани отримали незвичний виклик на вул. Довженка 11. У повідомленні...

Франківська лікарка Олександра Бойчук може очолити перинатальний центр у Львові 22:21 4 коментарі

Департамент охорони здоров’я ЛОДА подав подання в управління майном спільної власності Львівської облради про призначення в.о. директора Львівського обласного перинатального центру Олександри Бойчук – лікаря акушер-гінеколога з Івано-Франківська. Про це...

У Франківську асоціація учасників АТО відмовилася від безкоштовних квитків на виступ "Кварталу-95" 21:56 12 коментарів

Івано-Франківській міській асоціації пропонували дві сотні безкоштовних квитків на виступ "Кварталу-95" за участю кандидата у Президенти Володимира Зеленського. Шоумен і кандидат у Президенти Володимир Зеленський приїхав до Івано-Франківська 10 лютого разом з...

У 2019 році в розвиток палацу Потоцьких вкладуть 10 мільйонів 21:13 7 коментарів

Палац Потоцьких і вся його територія перейшли у комунальну власність ще в лютому минулого року. За цей час там провели кілька фестивалів, купу виставок, майстер-класів, кінопоказів, навіть відтворювали історичні битви....

Багатодітній сім’ї з Прикарпаття необхідна допомога: в 1-річної дитини сильні опіки 20:52

Однорічна дитина з Коломийського району потрапила з сильними опіками в лікарню: багатодітній сім’ї потрібна допомога небайдужих. Інформацію про необхідну допомогу опублікувала Наталя Перцович у Facebook. Пані Наталя розповіла, що однорічна дитина...

На основну сесію ЗНО цьогоріч очікують понад 12 000 прикарпатців. Що їх чекає? 19:43 1 коментар

До червня ще далеко, але не для цьогорічних випускників. Вони вже готуються до ЗНО – і пробного, і основного. На основну сесію ЗНО цьогоріч очікують понад 12 000 прикарпатців, пише...

Тарас Чубай приїде на Франківщину підтримати Порошенка 19:31 12 коментарів

У понеділок, 18 лютого, президент України Петро Порошенко приїде до Калуша. Глава держави зустрінеться з калушанами о 13.00 на площі Героїв. У програмі зустрічі  кандидата на пост президента України також...

Івано-Франківськ у п’ятірці серед обласних центрів, жителі яких найбільше користуються Facebook 18:24 2 коментарі

Агенція PlusOne провела дослідження аудиторії соціальної мережі Facebook. Згідно з отриманими даними, станом на січень 2019 року цієї соцмережею користувалося 13 млн українців, інформує WestNews. Найбільше соцмережею «Фейсбук» користуються у Києві...

СБУ підозрює "буковелівських" дорожників у крадіжці кількох мільйонів бюджетних гривень (документ) 17:31 9 коментарів

В провадженні старшого слідчого в особливо важливих справах 1-го вiддiлення слідчого вiддiлу Управління Служби безпеки України в Закарпатській області перебувають матеріали кримінального провадження №22018070000000105 за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч....
 • ріел ІФ виринаюча