«Миттєвого покращення не буде»: у Франківську обговорили збільшення тарифів на проїзд в громадському транспорті

Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківській міській раді відбулись громадські обговорення. Обговорювали проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування», повідомляє Правда іф.

Результат пошуку зображень за запитом "маршрутки івано франківськ"

Розробник проекту регуляторного акта – управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.

Задекларована розробником мета проекту рішення – встановлення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування.

Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак наголосив на змінах, які будуть внесені у договір.

«Основні зміни: з 6 години ранку до 20 години вечора проїзд коштуватиме 5 гривень, а з 20 години до 23 години – 7 гривень. Перевезення пенсіонерів в період 10-16 год. здійснюватиметься без обмежень, а після 16 години буде тільки три пільгові місця в кожному маршрутному автобусі», – повідомив начальник управління.

Керівник приватної аудиторської фірми «Аудит-сервіс» Руслан Янчук пояснив чому варто збільшити вартість проїзду в громадському транспорті.

«Варто зазначити, що ціни ростуть не лише на паливо. Просто ціну на паливо на автозаправках бачать усі. Наприклад ціна на акумулятори колись становила 1600 гривень, а зараз – понад три тисячі. Найбільше частка фінансових витрат іде на паливо, на другому місці за фінансовими витратами є акумулятори, потім масла, шини і запчастини», – сказав Руслан Янчук.

І додав, що при новому тарифі не варто чекати закупівлю нових автобусів Проте, наголосив на тому, що вже за рік можна буде замінити 10 відсотків транспортних засобів. Це будуть не нові автобуси, але вони будуть в кращому стані аніж ті, які є тепер.

Водій 25 маршруту каже, що перевізників ніхто не поважає, якщо пасажир чимось не задоволений – відразу біжить жалітися владі.

«Те, що робиться тепер, не вкладається у жодні рамки. Я водій з великим стажем і бачив усяке, але такого не було. Навіть за Анушкевичуса було інакше, а тепер всі жаліються на водіїв Руслану Марцінківу. Водія за людину ніхто не вважає, лиш чую: «Хам», Бидло!». Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

«Наявність картки франківця полегшить ситуацію з пільговими перевезеннями», – сказав Олег Ганчак.

На що перевізник порадив перераховувати на цю карточку гроші і тоді не буде ніяких скарг.

Олег Ганчак підсумовуючи сказав, що на засідання виконкому буде винесено цей проект рішення. У дію він має ступити 1 квітня після внесення змін у договір.

(Visited 798 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Сука шакали! Миттевого покращення не буде а ось миттеве підвищення цін запросто! Як іздили в металобрухті з хамовитими водіями так і будемо іздити дальше тільки по Киівським тарифам адже місто в нас також дуже велике!

  Гість,

  Ая-я-яй! Бідолашні водіі! Жаліються на них часто і не хочуть люди терпіти вільного графіку та загаджених маршруток! Ще пенсіонери знахабніли та сваряться що водій курить та дітей виганяе в мороз з автобуса! Так за такий проізд люди мають всі гроші віддати і мовчки іхати і не псувати настрій шоферу!

  Гість,

  Ну не можу зрозуміти як проводиться аудит, коли не продаються білети? Як можна порахувати пасажирів.Нехай затрати на маршрут 1млн. , так перевізши 1млню пасажирів по 1грн, або 500000 по 2грн і затрати покриті. А ми рахуємо затрати на транспорт і розказуємо якісь звідкись висмоктані кількість пасажирів.

  Гість,

  Марцинків а чому пенсіонери не платять,за них мають люди платити , а пенсіонери катаються собі треба чи нетреба ,і деякі мають і пенсію велику а платити сукі нехочуть,а люди які получають мінімалку і мають сімї які здають гроші каждого місяця в садок в школу мають платити

   Галя,

   Ви ще запропонуйте забрати в старих людей всю пенсію і віддати іі перевізнику! Раз не можемо відстояти свое та перевізник все ж таки буде піднімати вартість проізду скільки забажае, то хоча б пенсіонери тоді нехай також платять! Ви зрозумійте що пенсіонери не взмозі щось змінити своіми грошами, перевізники голодні на гроші і ніколи вже не нажеруться ними на цьому світі!

  Гість,

  Якщо я правильно рахую то 500 пенсіонерів це 70% ,тоді за день перевозять 714 пасажирів ,з них 20% які платять за проїзд – це буде 142 людини! Тоді 142 множимо на 4 грн і получаємо 568 грн в день , а якщо піднімемо проїзд до 5 грн тоді буде 710 грн в день! Питання! Кого шановні водії ви хочете обманути разрахунками? Данні то не правильні! Робіть електронний квиток-тоді буде все чесно і ми узнаємо скільки людей ви перевозите! Тільки з ранку автобуси перевозять( від 7,00 до 10,00) більше
  300 пасажирів!

   Гість,

   А бензин амортизацію зарплату податки порахував? Чи то все безплатно?

    Гість,

    Якщо 568 помножити на 30 днів то получаємо 17000. І хочете довести що Київ менший за Франківськ якщо ціни таки самі будуть чи в Києві не рахують бензин і амортизацію…

   Гість,

   Розвели знову людей як завжди! Таку вже муть нарахували що виходить що люди платять за проізд а вони всерівно в мінусах! Виходить що вони навпаки платять щоб ми каталися! Що саме цікаво що іх позбутися просто нереально, не підуть вони з міста і будуть цього року ще три раза піднімати вартість проізду і наша влада паршива не проти таких дій!

    Гість,

    Пішки впірйод!! Лівою,правою…

     Гість,

     Нахер з міста! Досить воняти своім металобрухтом і створювати затори на вулицях міста! Ви як саранча якоі не можливо позбутися! Для такого малого міста вистачить 20 тролейбусів.

  Гість,

  треба водіям здавати всю касу,і небрати гроші собі в кишеню,а то їм наглюкам все мало

  Гість,

  Не знаю як на рахунок доріг і бруківки але якщо мер наш любий буде так чинити з людьми на рахунок проізду і прогинатися під перевізниками то на другий термін йому буде важко зацепитися бо ця тема вже дістала мешканців Франківська і наші шофера і перевізники граються з вогнем! Це вже все на грані.

  Гість,

  В автобусах сморід, везуть як дрова,холодно-за що платити,за який сервіс, водії білети пачками віддають на вимогу дати білет

  Гість,

  Один і той самий коментатор пише одні і ті самі коментарі ніби від імені різних людей. Це шизофренія

  Гість,

  це якийсь дурдом з цими перевізниками і з цими пижиками! підняли зарплату на пару копійок а вони стерв”ятники вже кричать щоб ім побільше віддати! я впевнена що якби ім було не вигідно то вони б не возили людей а так вони ще мають дякувати людям що ті мерзнуть в іх коритах і ще й платять

  Гість,

  Жити по новому

   Гість,

   Не думав, що так багато людей читає pravda.if.ua Там де можна поскаржитись нас багато, а де де треба щось зробити то нас нема. Цікаво чи ці читачі беруть активну участь громадській діяльності? Ну хоча б голосують на електронних петиціях? Чи вони тільки лаятися можуть?

    Гість,

    Якщо б була петиція про відставку президента то я б з радістю проголосував

    Гість,

    Всі хто голосує проти влади миттєво попадають в чорні списки СБУ

     Гість,

     Працівників сбу менше ніж бажаючих імпічменту порошена. Тим більше поліція(сбу) з народом як би. Чи нє

      Гість,

      Може кадебістів і менше, але вони при владі. В людей є сімї. Не так лячно за себе як за близьких. А поліцію вже давно змішали з гівном. Вони ніколи проти влади більше не рипнуться. Тому що відразу кримінальна справа, як проти того що суддю спинив

  Гість,

  Марцинків а де акціія підвези ти що вже впав перед перевізниками на коліна

  Гість,

  Білети не видають, GPS і відеореєстратор не працює, ніхто їх не прибирає головне ціни підняти. Спочатку умови створіть і графіку руху дотримуйтеся.

   Гість,

   Може тобі ще й каву з тортиком в автобус і особистого офіціанта

    Гість,

    А ти хотів просто у вільний час іздити по вулицях міста і гроші збирати? Як думаеш довго ще ти так протянеш на своему кориті? Будуть люди довго ще таке терпіти?

  Гість,

  Вам пенсіонери місця займають в транспорті, мало місця оплаченим пасажирам???
  Наїстися не можете?!!!

  Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7226

Держгеонадра звернулася до Івано-Франківської облради щодо спецдозволів на видобуток газу 00:13 1 коментар

4 жовтня Державна служба геології і надр України звернулася до влади п'яти областей, де ведеться видобуток газу. Вона відправила на погодження дані щодо продажу на аукціоні 13 спецдозволів на користування...

Лісова мафія: чому закон не може захистити Карпати від нещадних вирубок? (відеосюжет) 23:21

Минулого тижня ТСН.Тиждень показав, як у Карпатах вирубують найцінніший у Європі праліс. Його знищення – катастрофа для всіх, кажуть експерти. Для дикої природи: бо знищують її неповторний мікро-світ. І для...

Скільки депутатів франківської міськради використовують Facebook для роботи з виборцями 23:08

ГО “Центр Політичних Студій” реалізовує в Івано-Франківську проект “Атестація депутатів місцевих рад”. За підсумками кожного року діяльності Івано-Франківської міської ради депутатам будуть виставлятись оцінки їх ефективності. Одним із критеріїв ефективності...

На франківського забудівника відкрили справу за зайві поверхи: власниками фірми виявились скандальні народні депутати 22:44 2 коментарі

Івано-Франківський міський суд надав дозвіл на тимчасовий доступ до документації ДАБІ через завищену поверховість під час будівництва будинків ТзОВ "Арсенал Сіті". Як зазначається у матеріалах справи, 12 вересня слідчий звернувся...

Де франківці можуть здати відсортоване сміття (перелік пунктів прийому) 21:47

В Івано-Франківську діє безліч пунктів приймання вторсировини. Тож кожен свідомий франківець для того, щоб зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище, може зайнятись сортуванням сміття. Вже понад рік у місті обгоровоюють...

На Івано-Франківщині можуть ліквідувати два інтернати 20:56

Вчора, 16 вересня, в Івано-Франківську відбулося засідання президії обласної ради. Члени президії винесли на розгляд сесії проект рішення “Про реформування системи освітніх інтернатних закладів області в умовах Національної стратегії деінституалізації”,...

В Івано-Франківську на оновленій вулиці посадять дерева майже на 400 тисяч гривень 19:27 7 коментарів

В Івано-Франківську на оновленій вулиці Лесі Українки та на площі Міцкевича планують організувати висадку дерев. У розмові журналістці WestNews директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак розповів, що фахівці департаменту провели...

Стали відомими подробиці з життя прикарпатки, яка зарізала свою дитину 18:51 1 коментар

Раніше ЗМІ повідомляли, що позавчора, 15 жовтня, на Богородчанщині мати зарізала новонародженого сина. Жінка народила хлопчика на території свого домоволодіння, після чого, взяла до рук ножа та нанесла немовляті близько...

«Влада завжди подібна на своїх виборців». Відомі мешканці Івано-Франківська фотографуються з овочами на голові (фотофакт) 18:44 4 коментарі

Незвичний флешмоб шириться в мережі Фейсбук. Відомі мешканці Івано-Франківська фотографуються…з овочами на голові, інформує Правда.іф. Нагадаємо, вчора у Івано-Франківську становили новий рекорд України – школярів примусили сфотографуватися у вигляді тарілки...

«Не раджу брати шлюб в нашому ЗАГСі», – крик душі мешканки Івано-Франківська 18:18 3 коментарі

Мешканка Івано-Франківська Мирослава Крижанівська в групі Комуналка.іф соціальної мережі Фейсбук поділилася своїми не надто приємними враженнями від реєстрації шлюбу сина, інформує Правда.іф. «Шановні мешканці нашого міста, хочу поділитися своїми враженнями...

НАБУ знайшло 220 пам'ятних монет України в судді з Івано-Франківська 18:01 1 коментар

У підозрюваного детективами НАБУ в отриманні неправомірної вигоди в 5 тисяч євро судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки знайшли 220 пам'ятних монет України. Про це йдеться в ухваду Солом'янського...

На Прикарпатті у 155 школах перевірили харчування та назвали підприємців, які постачають неякісні продукти (список) 17:46 1 коментар

На виконання регіональної цільової програми "Дітям Прикарпаття – якісне харчування" спеціалісти Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели відбір проб харчових продуктів у школах і дитячих закладах області та провели лабораторні дослідження,...

Заснована місяць тому фірма зі статутним капіталом у тисячу гривень хоче 15 га на Прикарпатті нібито під вітроелектростанцію 17:09 1 коментар

ТОВ "ВЕС Прикарпаття" заявило про намір спорудити у Рожнятівському районі вітроелектростанцію (ВЕС), площа якої становитиме приблизно 15 га на території трьох сільських рад. Вітряк у селі Шевченкове Долинського району Про...

У Франківську розшукують водія, який щойно збив дівчину (фотофакт) 17:00

В Івано-Франківську, на вул. Мазепи, на пішохідному переході біля магазину Копійочка водій здійснив наїзд на двох дівчат. Потерпілі в лікарні. Про це повідомив брат однієї з дівчат, інформує Правда.іф. "Терміново...

LAMA запрошує франківців на святкування восьмої річниці “M Group Development” 16:36 5 коментарів

LAMA запрошує на святкування восьмої річниці будівельної компанії  “M Group Development“.   Зірка LAMA запрошує франківців на концерт на честь святкування восьмої річниці будівельної компанії  “M Group Development“. Привіт, мої любі...

У Івано-Франківську відкрили виставку, присвячену 100-річчю ЗУНР (фоторепортаж) 15:32

Сьогодні, 17 жовтня, в Музеї визвольних змагань імені Степана Бандери відбулося відкриття виставки, присвяченої 100-річчю ЗУНРу "Станіславів - столиця ЗУНР", інформує Правда.іф. “Наше місто було столицею Західно-Української Народної Республіки. Сто...

Франківців запрошують вийти на “Ходу за свободу” 15:12 1 коментар

Всеукраїнська акція “Хода за свободу” приурочена до європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначають 18 жовтня. Як повідомляють в мережі організатри заходу, акція не є протестом, це мовчазна і мирна хода,...

Виконком затвердив нові повноваження міської комісії з призначення субсидій 14:27

Комісія розглядає заяви осіб, яким може бути відмовлено у призначені субсидій через нові обмеження, запроваджені урядом. Зокрема мова йде про заяви непрацюючих осіб, які проживають самі, на понаднормову площу житла....

Тепло увімкнули, але не всюди: Франківці скаржаться на холодні батареї 14:15 1 коментар

З 16 жовтня в Івано-Франківську офіційно стартував опалювальний сезон. Протягом ночі тепловики запускали опалення на всіх котельнях міста. Як запевняють тепловики, щоб система повністю запрацювала необхідно три дні, інформує Бліц-Інфо. Наразі...

Коли в Україні похолодає: відповідь синоптика 14:05

В Україні продовжує тривати бабине літо. Проте, вже наприкінці цього тижня, на зміну теплій, сонячній і ясній погоді прийдуть холоди та дощі. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй...
 • ріел ІФ виринаюча