«Миттєвого покращення не буде»: у Франківську обговорили збільшення тарифів на проїзд в громадському транспорті

‡агрузка...

Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківській міській раді відбулись громадські обговорення. Обговорювали проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування», повідомляє Правда іф.

Результат пошуку зображень за запитом "маршрутки івано франківськ"

Розробник проекту регуляторного акта – управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.

Задекларована розробником мета проекту рішення – встановлення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування.

Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак наголосив на змінах, які будуть внесені у договір.

«Основні зміни: з 6 години ранку до 20 години вечора проїзд коштуватиме 5 гривень, а з 20 години до 23 години – 7 гривень. Перевезення пенсіонерів в період 10-16 год. здійснюватиметься без обмежень, а після 16 години буде тільки три пільгові місця в кожному маршрутному автобусі», – повідомив начальник управління.

Керівник приватної аудиторської фірми «Аудит-сервіс» Руслан Янчук пояснив чому варто збільшити вартість проїзду в громадському транспорті.

«Варто зазначити, що ціни ростуть не лише на паливо. Просто ціну на паливо на автозаправках бачать усі. Наприклад ціна на акумулятори колись становила 1600 гривень, а зараз – понад три тисячі. Найбільше частка фінансових витрат іде на паливо, на другому місці за фінансовими витратами є акумулятори, потім масла, шини і запчастини», – сказав Руслан Янчук.

І додав, що при новому тарифі не варто чекати закупівлю нових автобусів Проте, наголосив на тому, що вже за рік можна буде замінити 10 відсотків транспортних засобів. Це будуть не нові автобуси, але вони будуть в кращому стані аніж ті, які є тепер.

Водій 25 маршруту каже, що перевізників ніхто не поважає, якщо пасажир чимось не задоволений – відразу біжить жалітися владі.

«Те, що робиться тепер, не вкладається у жодні рамки. Я водій з великим стажем і бачив усяке, але такого не було. Навіть за Анушкевичуса було інакше, а тепер всі жаліються на водіїв Руслану Марцінківу. Водія за людину ніхто не вважає, лиш чую: «Хам», Бидло!». Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

«Наявність картки франківця полегшить ситуацію з пільговими перевезеннями», – сказав Олег Ганчак.

На що перевізник порадив перераховувати на цю карточку гроші і тоді не буде ніяких скарг.

Олег Ганчак підсумовуючи сказав, що на засідання виконкому буде винесено цей проект рішення. У дію він має ступити 1 квітня після внесення змін у договір.

(Visited 783 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Сука шакали! Миттевого покращення не буде а ось миттеве підвищення цін запросто! Як іздили в металобрухті з хамовитими водіями так і будемо іздити дальше тільки по Киівським тарифам адже місто в нас також дуже велике!

  Гість,

  Ая-я-яй! Бідолашні водіі! Жаліються на них часто і не хочуть люди терпіти вільного графіку та загаджених маршруток! Ще пенсіонери знахабніли та сваряться що водій курить та дітей виганяе в мороз з автобуса! Так за такий проізд люди мають всі гроші віддати і мовчки іхати і не псувати настрій шоферу!

  Гість,

  Ну не можу зрозуміти як проводиться аудит, коли не продаються білети? Як можна порахувати пасажирів.Нехай затрати на маршрут 1млн. , так перевізши 1млню пасажирів по 1грн, або 500000 по 2грн і затрати покриті. А ми рахуємо затрати на транспорт і розказуємо якісь звідкись висмоктані кількість пасажирів.

  Гість,

  Марцинків а чому пенсіонери не платять,за них мають люди платити , а пенсіонери катаються собі треба чи нетреба ,і деякі мають і пенсію велику а платити сукі нехочуть,а люди які получають мінімалку і мають сімї які здають гроші каждого місяця в садок в школу мають платити

   Галя,

   Ви ще запропонуйте забрати в старих людей всю пенсію і віддати іі перевізнику! Раз не можемо відстояти свое та перевізник все ж таки буде піднімати вартість проізду скільки забажае, то хоча б пенсіонери тоді нехай також платять! Ви зрозумійте що пенсіонери не взмозі щось змінити своіми грошами, перевізники голодні на гроші і ніколи вже не нажеруться ними на цьому світі!

  Гість,

  Якщо я правильно рахую то 500 пенсіонерів це 70% ,тоді за день перевозять 714 пасажирів ,з них 20% які платять за проїзд – це буде 142 людини! Тоді 142 множимо на 4 грн і получаємо 568 грн в день , а якщо піднімемо проїзд до 5 грн тоді буде 710 грн в день! Питання! Кого шановні водії ви хочете обманути разрахунками? Данні то не правильні! Робіть електронний квиток-тоді буде все чесно і ми узнаємо скільки людей ви перевозите! Тільки з ранку автобуси перевозять( від 7,00 до 10,00) більше
  300 пасажирів!

   Гість,

   А бензин амортизацію зарплату податки порахував? Чи то все безплатно?

    Гість,

    Якщо 568 помножити на 30 днів то получаємо 17000. І хочете довести що Київ менший за Франківськ якщо ціни таки самі будуть чи в Києві не рахують бензин і амортизацію…

   Гість,

   Розвели знову людей як завжди! Таку вже муть нарахували що виходить що люди платять за проізд а вони всерівно в мінусах! Виходить що вони навпаки платять щоб ми каталися! Що саме цікаво що іх позбутися просто нереально, не підуть вони з міста і будуть цього року ще три раза піднімати вартість проізду і наша влада паршива не проти таких дій!

    Гість,

    Пішки впірйод!! Лівою,правою…

     Гість,

     Нахер з міста! Досить воняти своім металобрухтом і створювати затори на вулицях міста! Ви як саранча якоі не можливо позбутися! Для такого малого міста вистачить 20 тролейбусів.

  Гість,

  треба водіям здавати всю касу,і небрати гроші собі в кишеню,а то їм наглюкам все мало

  Гість,

  Не знаю як на рахунок доріг і бруківки але якщо мер наш любий буде так чинити з людьми на рахунок проізду і прогинатися під перевізниками то на другий термін йому буде важко зацепитися бо ця тема вже дістала мешканців Франківська і наші шофера і перевізники граються з вогнем! Це вже все на грані.

  Гість,

  В автобусах сморід, везуть як дрова,холодно-за що платити,за який сервіс, водії білети пачками віддають на вимогу дати білет

  Гість,

  Один і той самий коментатор пише одні і ті самі коментарі ніби від імені різних людей. Це шизофренія

  Гість,

  це якийсь дурдом з цими перевізниками і з цими пижиками! підняли зарплату на пару копійок а вони стерв”ятники вже кричать щоб ім побільше віддати! я впевнена що якби ім було не вигідно то вони б не возили людей а так вони ще мають дякувати людям що ті мерзнуть в іх коритах і ще й платять

  Гість,

  Жити по новому

   Гість,

   Не думав, що так багато людей читає pravda.if.ua Там де можна поскаржитись нас багато, а де де треба щось зробити то нас нема. Цікаво чи ці читачі беруть активну участь громадській діяльності? Ну хоча б голосують на електронних петиціях? Чи вони тільки лаятися можуть?

    Гість,

    Якщо б була петиція про відставку президента то я б з радістю проголосував

    Гість,

    Всі хто голосує проти влади миттєво попадають в чорні списки СБУ

     Гість,

     Працівників сбу менше ніж бажаючих імпічменту порошена. Тим більше поліція(сбу) з народом як би. Чи нє

      Гість,

      Може кадебістів і менше, але вони при владі. В людей є сімї. Не так лячно за себе як за близьких. А поліцію вже давно змішали з гівном. Вони ніколи проти влади більше не рипнуться. Тому що відразу кримінальна справа, як проти того що суддю спинив

  Гість,

  Марцинків а де акціія підвези ти що вже впав перед перевізниками на коліна

  Гість,

  Білети не видають, GPS і відеореєстратор не працює, ніхто їх не прибирає головне ціни підняти. Спочатку умови створіть і графіку руху дотримуйтеся.

   Гість,

   Може тобі ще й каву з тортиком в автобус і особистого офіціанта

    Гість,

    А ти хотів просто у вільний час іздити по вулицях міста і гроші збирати? Як думаеш довго ще ти так протянеш на своему кориті? Будуть люди довго ще таке терпіти?

  Гість,

  Вам пенсіонери місця займають в транспорті, мало місця оплаченим пасажирам???
  Наїстися не можете?!!!

  Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:8852

Прикарпатський нардеп у ТОП-10 чиновників, за витратами на закордонне навчання дітей 21:47 1 коментар

Для випускників 11-х класів весела пора літніх канікул спохмурюється здачею зовнішнього незалежного оцінювання та вступом до університетів. Трохи більше щастить дітям політиків, які досить часто не пишуть ЗНО, оскільки здобувати...

Війна за сквер на Пасічній: БК "Вертикаль" немає дозволу на початок будівельних робіт 20:57

16 липня міський голова зустрівся з мешканцями Тролейбусної-Хіміків, які виступають проти будівництва двох багатоповерхівок біля школи №24. Після ранкового перекриття вулиці Галицької, в залі засідань зібралися мер, профільні фахівці, представники СБУ та...

Викрадення не було. На Привокзальній площі Франківська військові ловили дезертира 19:55 1 коментар

У центрі Франківська “викрали” військовослужбовця, який самовільно покинув частину Як писали ЗМІ, на пл. Привокзальна троє невідомих силоміць посадили особу в автомобіль і  кинулися тікати. Очевидці ж, які не знали ситуації,...

Розширити чи «законсервувати» Верховинський НПП: що краще для гуцулів? 19:27

Дякуючи недолікам прогресу, на Івано-Франківщині залишились дуже цінні скарби, які екологи намагаються зберегти. Йдеться про унікальні в Європі праліси та старовірові ліси. На Прикарпатті за участі та фінансової підтримки Франкфуртського...

Ходити по склу… У Івано-Франківську так і не прибрали розбите скло з понищеної вандалами зупинки (фотофакт) 19:21

Сьогодні Правда.іф повідомляла про те, що У Франківську вандали пошкодили нову зупинку на Хоткевича. Надвечір картина не змінилася – скло комунальні служби так і не прибрали. Мешканці міста, аби сісти...

У Івано-Франківську німецький письменник Роберт М. Зоннтаґ презентував книгу «Сканери» 19:14

Сьогодні, 19 липня, в «Промприлад. Реновація» німецький письменник та журналіст Роберт М. Зоннтаґ презентував свою книгу «Сканери», присвячену східним питанням політики, інформує Правда.іф. Ми знаємо, чим будемо займатися у найближчий...

Фахівці перевірили найбільш популярні джерела на Прикарпатті 18:54

Державною установою»Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» ведеться постійний моніторинг якості питної води централізованих водопроводів і криниць і каптажів громадського користування. Дослідження води індивідуальних колодязів проводиться згідно заяв власників колодязів...

Мешканка Івано-Франківська купила запліснявілий лаваш. Продавці запевняють, що проблеми – нема (фотофакт) 18:18

Мешканка Івано-Франківська Юлія Білик опублікувала на своїй сторінці в мережі Фейсбук фото купленого «свіжого» лавашу. Дата виготовлення продукту – 17 липня, але лаваш виявився із пліснявою, інформує Правда.іф. «Купила лаваш...

У Івано-Франківську навчатимуть виготовляти медові пряники та воскові свічки 16:25

Майстер-класи та навчальні семінари проведуть в Івано-Франківську під час фестивалю “Меди Прикарпаття”, який відбудеться цими вихідними на Прикарпатті, інформує Правда.іф. “Ми запланували проведення різноманітних тематичних майстер-класів. Зокрема, по виготовленню медових...

Нажахана та схвильована: Меланія Трамп здивувала мережу виразом обличчя після зустрічі з Путіним (фото, відео) 15:38

Чарівна дружина Президента США Меланія Трамп завжди привітно зустрічається зі світовими лідерами, даруючи їм милу посмішку. Однак після рукостискання з главою Кремля Володимиром Путіним перша леді виглядала нажаханою. Перед самітом...

Які міста України можуть залишитись без води: карта 15:06 1 коментар

Велика частина українських міст вже найближчим часом може залишитися без води через хлорний колапс. Де і коли закінчиться питна вода – читайте далі. Чому міста можуть залишитись без води? На...

Створимо красу і гармонію разом: у Франківську оголосили конкурс у сфері благоустрою (умови конкурсу) 14:58

У середу, 18 липня, за підтримки Івано-Франківської міської ради у місті ставртував конкурс на відзнаку у сфері благоустрою.   Позмагатися за перемогу зможуть мешканці, підприємці та управляючі компанії у п’яти номінаціях: Категорії конкурсу:...

Експерт назвав найбільш "болюче місце" в Україні, по якому може вдарити Путін 14:37

Президент РФ Володимир Путін може вдарити по найбільш хворому місцю для України – Азовському морю. Про це заявив військовий експерт і блогер Олексій Арестович в інтерв'ю "Апострофу". Можуть бути якісь дії...

Держпродспоживслужба підтвердила факт функціонування псевдомолокозаводу на Прикарпатті 13:43 1 коментар

Перевірку проводили фахівці головних управлінь Держпродспоживслужби в Івано-Франківській і Полтавській областях за дорученням Держпродспоживслужби.   Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провела розслідування фактів, оприлюднених...

"Це катастрофа": у мережі показали шокуючі фото з курортів окупованого Криму 13:36 1 коментар

В окупованому Російською Федерацією Криму назріла нова катастрофа - курортні міста півострова завалені великою кількістю сміття. Відповідні фото опублікували на сторінці RoksolanaToday&Крим у Twitter. Зокрема, на знімках показані гори сміття, що...

Боротьба з контрабандою лісу в ЄС: усі прикарпатські лісгоспи перевірять за дорученням Гройсмана 13:11 7 коментарів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Держаудитслужбі, ДФС, Держгеокадастру і Національній поліції перевірити лісові господарства на предмет незаконної вирубки лісу.   Про це він заявив на засіданні уряду 18 липня, передає “Українська...

Магнітні бурі у липні: коли сильні коливання досягнуть Землі 13:04

Магнітні бурі у липні 2018 року будуть сильнішими, ніж у червні. Метеозалежним людям доведеться пережити ще кілька слабких і сильних магнітних бур. Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця ФІАН. Згідно...

У Франківську вандали пошкодили нову зупинку на Хоткевича (фотофакт) 12:56 4 коментарі

Вандали пошкодили зупинку громадського транспорту, що по вулиці Хоткевича біля ТЦ "Кошик", інформує Правда.іф.

У Коломиї обговорили питання щодо створення полігону для сміття (відеосюжет) 12:42

Закрити сміттєзвалище, - заявив Ігор Слюзар на зустрічі із представниками ОТГ та мешканцями мікрорайону «Канада» в міській раді. Чиновники, спільно із представниками громади, обговорили питання пошуку місця для нового полігону....

Івано-Франківськ нарешті отримав Генплан! 11:52 4 коментарі

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків похвалився на своїй сторінці у мережі Фейсбук проектом Генплану міста, інформує Правда.іф. «Проект Генерального плану міста – вже в Івано-Франківську. Над створенням нової редакції працювали...
 • ріел ІФ виринаюча