На Косівщині відбувся чемпіонат зі швидких шашок-64

Днями у приміщенні Косівського районного будинку культури відбулася відкрита першість району зі швидких шашок-64 на честь неодноразового чемпіона Косівщини Івана Кабина (Пантели), якому 4 жовтня виповниться 84 роки.
Результат пошуку зображень за запитом "На Косівщині відбулися змагання зі швидких шашок-64"

У турнірі взяли участь 31 спортсмен. Вшанувати ветерана спорту приїхали любителі гри в шашки із міст Вижниці, Коломиї, Косова, Космацької та Рожнівської ОТГ, сіл Косівського району Бабина, Соколівки, Черганівки, Старого Косова.

Гра проходила у сім турів за швейцарською системою по 10 хв до кінця партії кожному. Турнір проходив у дружній атмосфері.

У підсумку напруженого дня перше місце зайняв гість із міста Вижниця Василь Лучик, друге у перспективного спортсмена із села Бабин Івана Олексюка, третім став Святослав Сусак з Косова. Серед жінок перемогу здобула Олени Беженар з міств Вижниця, друге місце посіла Діана Васильчук з Косова, третє місце у Ксенії Голобуцької з Вижниці.

Переможці турніру отримали грамоти та медалі, а наймолодший його учасник, 8-річний Борис Гриджук, – пам’ятну відзнаку за сприяння сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.