“На мене одягнули такий ліричний образ героя романтика”, – учасник шоу “Голос країни 8” Арсен Вітрецький з Прикарпаття (фоторепортаж)

Нещодавно в Україні завершився восьмий сезон популярного співочого шоу “Голос країни”. Серед учасників – наш земляк, 20-річний студент ІФНМУ Арсен Вітрецький.

Хлопець буквально підкорив суддів. Його проникливе виконання пісні Salvador Sobral – Amar Pelos Dois змусило розвернутися трьох тренерів: Потапа, Джамалу та Сергія Бабкіна. Хлопець обрав команду Джамали та пройшов далі у проект.

Згодом Арсен переміг у “нокаутах” та потрапив у прямі ефіри. Але опісля голосування глядачів, хлопець покинув проект. Журналістка WestNews вирішила поспілкуватися з Арсеном та дізнатися чим зараз займається хлопець, чому вирішив взяти участь у проекті та які має плани на майбутнє.

“Я ще досі не оговтався. Це якийсь післяголосовий синдром, ще відходжу після того свята. Там я себе почував у своїй тарілці, а тепер повернувся знову в те саме середовище, а ще ж навчання треба закінчити”.

Чому вирішив взяти участь у проекті?

Це була просто мрія, як і в кожного. Кожен себе пробує, кожен старається. Я ще змалечку, дивлячись на ці всі шоу, думав, що це щось таке нереальне, недосяжне. А зараз, коли потрапив туди, якийсь такий ефект “вау”. Коли стояв на сцені ніби спокійний, а в голові: “Я таки на цій сцені!” Я звичайно собі формував картинку, але насправді все кардинально відрізняється від  того, що ми бачимо. Навіть цей настрій всередині, все дуже напружено, але це нормально, це шоу, на телевізорі ми бачимо картинку і свято, всі усміхаються. Деякі плачуть, конкурс все ж таки.  Та насправді все трохи фальшиво. Ні в якому разі не хочу наговорювати ні на проект, ні на суддів, ні на кого. Вони мені дали те, що вони мені могли дати. Очікування зовсім інші. Настрій цього свята несправжній. Кажуть, що треба бути максимально щирим, але це не завжди виходить. Тому це можна замінити цією фальшивою усмішкою і це буде сприйматися, як щирість глядачам.

Над кожним учасником працюють окремо. До кожного приміряють якийсь образ. На мене одягнули такий ліричний образ героя романтика. Я дуже відповідаю цьому образу, я досить такий ліричний, але на проекті це трохи перебільшили. Вже в останньому ефірі вони кардинально мене поміняли, вирішили зробити з мене мачо (сміється).

Можливо ти маєш музичну освіту? Займався раніше вокалом?

Музичної освіти я не маю, але постійно займався музикою, ще зі школи. Брав участь у якихось конкурсах, ходив у вокальну школу, танцювальну школу, школу акторської майстерності. Постійно якось себе займав, навіть не мав часу з батьками поспілкуватися. Але їм подобалася моя зайнятість. І мені це подобалось. Паралельно тато  заставляв ходити на якісь додаткові заняття, особливо під час підготовки до ЗНО. Ніколи не мав вільного часу.

Коли йшов на проект, ти казав, що хочеш батькам довести, що можеш. Ти таки довів?

Я таки довів це. Треба розуміти, що відповідальність за життя лежить тільки на мені. Так, батьки впливають на мене спочатку, але вже потім вибір робити мені. Я не пішов проти їхньої волі. Вони мене не підтримували, не мотивували, але й не заперечували. Я завжди знав, що реалізую себе в музиці. У медичному університеті брав участь у різних заходах. Був такий конкурс “Пісня для двох” і “Голос університету”. Зробили все по принципу “Голосу” на телеканалі 1+1. Під час конкурсу познайомився з Іриною Батюк. Спочатку вона склала про мене враження, що я вискочка, а зараз каже, що повністю поміняла думку про мене. І вже більше, як 2 роки, я ходжу до неї на вокал. Вона мені дуже багато дала, і не тільки у вокальному плані, а й в розумінні шоу-бізнесу. Це жінка, яка надихає. Всіх своїх учнів вона реалізовує у всеможливих талант-шоу такі, як Голос країни, Х-Фактор, Дитяче Євробачення, Україна має талант , Чорноморські Ігри. Нею я так надихнувся!

Ти себе бачиш таким співочим стоматологом у майбутньому?

Чим раз, тим дальше, я себе не бачу стоматологом. Спочатку було так: “Поступив – класно! Можливо десь буду працювати“. А зараз трошки змінив орієнтир. Це просто неможливо розпорошувати себе на дві справи, які вимагають багато уваги. Я розумію, куди мені потрібно рухатись у музиці. Дуже раджу йти на “Голос” тим, які хочуть зрозуміти чи це реально їм потрібно. Я зрозумів це! Пройти всі етапи шоу – дуже важко. Там “або пан, або пропав”, швидше за все, що пропав. Там величезна конкуренція. Це великий фарт! У мене було дві спроби: перша була ще рік тому, і там я не пройшов. Але цього року було якесь внутрішнє відчуття, що я пройду, щось з того буде. Ще грає  велику роль, що саме ти співаєш. Будь-які дурниці співати не можна. Треба дивувати чимось новим, цікавим і актуальним. Редактори збирали про нас історію. Їх дуже зачепило, що я медик, бо треба людину з народу. У мене є ще “фішка” – очі! Вони різного кольору. Білет туди – це унікальність та, звісно ж, голос! Спочатку йде техніка, потім йде картинка: твоя зовнішність, як ти себе поводиш на сцені, розкутість, уміння говорити. Але вирішальне – це голос.

Як відреагували друзі та одногрупники, коли дізналися про твою участь у шоу?

Я досить довго не розказував нікому, що йду. Взяли верх забобони! Але коли мені подзвонили та сказали, що я пройшов, тоді розказав. Всі раділи, але не вірили. Деякі перешіптувалися за спиною. До мене доходили від друзів слухи. Казали: “Та він не прийшов й сліпі прослуховування”. А я пройшов! А потім пройшов батли, пройшов нокаути, потрапив у прямий ефір, у чвертьфінал! Викладачі теж йшли назустріч, дуже класно все сприймають, навіть хвалили мене. Це дуже мотивує та надихає.

А стикався із негативом у свою сторону?

Я стикався з негативом у свою сторону на “Голосі” після кожного виступу. Є багато негативу з сторони глядачів, і це нормально. Є своя аудиторія, яка каже тобі, що все класно, що ти молодець. А є такі люди, які кажуть: “Фу-фу, йди геть, зроби щось з собою”. Це теж нормально, це хейтери. Раніше це дуже гостро сприймав, а потім просто зрозумів, що це нормально, і що у всіх людей без винятку є ненависники.

А як щодо конкуренції?

Спочатку, коли всі знайомилися, то все було класно. Казали мені: “Такий класний!” Саме така думка складається про тебе спочатку. Але чим дальше ти проходиш в етапах, люди починають відкриватись, починає зростати конкурентність. Всі хочуть пройти далі, але по суті ця конкуренція їм нічого не допоможе. Це просто варто зрозуміти. Вона на сцені не дасть більше балів, не додасть більше впевненості. Тоді навіщо вона взагалі?

Чому обрав саме команду Джамали?

Я вибирав між Тіною і Джамалою. Вони мені дуже близькі по духу. Але ніхто не знає, яка людина є насправді, коли вона сама собою. Мене підкорює музика Тіни Кароль, і те що вона в неї вкладає. У неї є такі пісні, які настільки пробирають, від деяких я навіть ревів. Також мені подобається фільм про її життя. Я теж дивився і плакав, бо я дуже чутливий і емоційний. Сентиментальний до жаху! Про Бабкіна я не знав, як про людину, і про співака такого я теж не знав. Потап зовсім інший, він дуже грає, це тільки образ. Насправді, це спокійна, нормальна, адекватна пересічна людина, яка просто працює. Більше все ж таки хотілось піти до Тіни, але вона не повернулась, тому пішов до Джамали.

Як тривала підготовка до виступів та прямих ефірів з Джамалою?

Оскільки вона була вагітна, то ми не мали змоги багато готуватись. Я сам готувався зі своїм вчителем у Франківську. Переписувалися ми з Джамалою якось. Я спитався, як правильно і спокійно поводитись на сцені, як себе налаштувати на пісню. Ну не люблю я коли артисти співають ні про що, просто співають. Ну так, класно співають, але ні про що. Які високі верхні ноти не брали б, як би в камеру не дивилися, це не допоможе. Пісню треба співати комусь! Це грає дуже важливу роль, адже треба пропустити пісню крізь себе, а не просто грати. І тому я питав Джамалу, як себе швидше налаштувати на пісню. Вона сказала, що немає на сцені розслаблення взагалі, ні на секунду.  Казала, що це ілюзія, яку створює артист.  Але я б з нею посперечався, не сказав би, що це ілюзія.

Ти дружиш з учасниками вже після закінчення проекту?

Так, завів собі хороші знайомства. Це Нікіта Трондін, Ксюша Брідж. Хоча там був такий момент між нами: вона сказала, що я самозакоханий, але насправді, як виявилось згодом, вона говорила це про когось іншого. Ми з нею у хороших стосунках. Вона мене запросила до себе в Дніпро, познайомила зі своїм чоловіком, ми часто гуляли по Києву разом. Класна жінка! І ще Адріана Шевчук. Ми з нею подружилися ще з самого початку, хоча потім почала проявлятися конкуренція, з’явилася своєрідна зіркова хвороба.

Підсумуй, що загалом тобі дав проект?

Найперше, це зрозуміти чи це мені потрібно. Зрозуміти, в якому напрямку потрібно рухатись, розуміти і підкреслити свою унікальність. Мені дуже багато людей про це говорили спочатку. Але я не знав, що саме треба підкреслити. Вже зараз я це зрозумів. У кожного артиста це має бути щось таке, що притягує. Просто людина буде стояти на сцені і не рухатись, але тобі буде приємною дивитись, спостерігати. Проект більше мене змотивував у плані музики. Зараз я почав писати власну музику і дуже активно навіть. Ось тільки приходить вона мені англійською мовою. Українською взагалі не йде. Також я зрозумів, що треба постійно стукати, постійно пробувати, не боятися, переступати через страх і потроху рухатися вперед.

Що плануєш робити далі?

Хочу писати музику! Склалася така команда з Ірою, і я маю можливість собі спокійно писати. Це вже як знак зверху, що треба продовжувати. Коли тобі дається це все, то просто візьми, напиши.  Я не є музикант. Я себе дуже довгий період картав за те, що я не пішов у музичну школу. Я просто зрозумів, що мені всередині грає. Якось сів за фортепіано, в інтернеті зайшов таблиці, вивчив елементарні акорди і якось так швидко та легко пішло. Подумав,  чому ж я раніше не займався, придумав собі, що треба вчителя якогось, що сам цього не зроблю, а потім коли зробив, взагалі був шокований.  А от з текстом в мене проблеми – для тексту має бути натхнення. Тільки недавно зрозумів для себе що це. Я надихаюсь простими моментами, які будують моє життя. А ще – кохання! Для творчих людей дійсно потрібно закохуватись.

Розмовляла Ірина КУЙБІДА

(Visited 179 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:8284

загрузка...

У Франківську шестирічного хлопчика забрали від батьків до лікарні (фотофакт) 21:47

Кілька днів працівники служби у справах дітей спільно з інспекторами ювенальної превенції, КНП «Муніципальна варта», лікарями–педіатрами КНП «МДКЛ», фахівцями МЦСССДМ, проводили обстеження житлово-побутових умов дітей за місцем їх проживання. За...

В мережі з'явилось відео початку заворушень на франківській стометрівці, де побились неповнолітні представники "Нацдружин" і спортсмени-"тітушки" (фото+відео) 21:26

В мережі з'явилось відео початку заворушень на франківській стометрівці, де побились неповнолітні представники "Нацдружин" і спортсмени-"тітушки". Відомий франківський художник на блогер Ігор Роп'яник виклав у мережу фото та відео початку...

“Народ спам’ятайтеся”: франківський комік зняв відео на підтримку екології (відеофакт) 21:18

Франківський комік, відомий широкому загалу як Місько Батяр, зняв іронічне відео посеред забрудненого сміттям поля. Короткий ролик, у якому чоловік із сарказмом звинувачує у всьому представників влади, він розмістив на своїй сторінці...

Івано-Франківськ хоче залучити державні кошти для ремонту вулиці Автоливмашівської 19:53

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради прийняв рішення «Про співфінансування з міського бюджету інвестиційних проектів». У міському бюджеті планують передбачити 15,63 млн. гривень для здійснення співфінансування інвестиційного проекту, який при відборі...

У Франківську, під час сутичок із "Нацдружинами" Авакова, постраждав журналіст 19:44 2 коментарі

В центрі Івано-Франківська група осіб порушила громадський порядок під час масового заходу. Це сталось сьогодні, 19 березня, напередодні зустрічі громадян з Президентом України, який з робочим візитом перебуває на Прикарпатті....

Так звані "нацжони" Авакова влаштували у Франківську сутички із охороною Президента (фото+відео) 19:36 7 коментарів

Під час мітингу на Вічевий майдан прийшли активісти Національного корпусу з протестом проти Свинарчуків та Порошенка. Однак на підході до Вічевого майдану їх зустріли організовані колони силовиків і чоловіків спортивної статури,...

Станиславівські оголошення: юні злочинці старого міста 19:27

Якщо злочини дорослих викликають обурення, то кримінальні вчинки дітей спричиняють шок. Сто років тому в Станиславові юні злочинці радше не були рідкістю. Що найсумніше, тодішнє правосуддя практично не робило різниці...

Жінка, яка повторила шлях Сковороди: історія видатної гуцульської художниці, фольклористки та етнографа Параски Плитки-Горицвіт (фото+відео) 18:12

Усі казали, що її маленька хатка з двох кімнаток була схожа на барвисту, казкову скриньку. Там завжди пахло квітами і різними лікарськими рослинами. Відусіль на вас дивилися ікони вбрані у...

Дружина відомого франківця Юрія Горбунова вийшла в світ в оригінальному вбранні (фотофакт) 17:09

Телеведуча відвідала презентацію першої весільної колекції дизайнера Андре Тана Відома українська телеведуча Катя Осадча давно завоювала звання однієї з найбільш стильно одягнених українських знаменитостей, доводячи це кожним новим виходом у...

У Франківську змагатимуться кіберфутболісти 16:23

Франківців запрошують взяти участь у турнірі з FIFA 19 та позмагатись за цінні призи від Фан-клубу МФК «Прикарпаття» та консольного клубу «Геймер». Для участі треба зареєструватись за посиланням http://tinyurl.com/y4q7svpo та...

В Івано-Франківську помер відомий винахідник різноманітної зброї академік Валерій Арциховський (фото) 16:12 1 коментар

У вівторок, 19 березня, о п’ятій ранку в лікарні помер академік Української академії наук Валерій Арциховський. Про це «Репортеру» повідомили його близькі. Протягом двох тижнів Валерій Арциховський перебував на інтенсивній...

У прикарпатському містечку неповнолітній школяр "замінував" місцеву школу (фотофакт) 16:05

Сьогодні, 19 березня, о 10 годині 37 хвилин до Галицького відділення поліції надійшло повідомлення від диспетчера ДСНС, що до них зателефонував учень 7-го класу і сказав, що Бурштинську школу №3...

На Прикарпатті знову вирубують дерева (фоторепортаж) 15:44

На Прикарпатті люди масово вирубують ліси. Тонни дерев вантажать і вивозять у невідомому напрямку, інформує WestNews. “Знову мисливці за дубами. Це Надвірнянщина, село Тисменичани. Люди знову виявили вирубані дерева”, – йдеться...

Вся в білому: Меланія Трамп вразила образом у церкві (фото) 15:38 1 коментар

Дружина президента США відвідала службу в церкві. Пише Сегодня. Для виходу в світ перша леді США вибрала total white look. Елегантна Меланія віддала перевагу двобортній сукні-піджаку з великими білими ґудзиками,...

Останні приготування: МФК “Прикарпаття” звершує підготовку у рідному місті (фоторепортаж) 15:12

Днями делегація івано-франківського “Прикарпаття” повернулася з Туреччини, де відбувся завершальний двотижневий навчально-тренувальний збір, інформує WestNews. Отримавши два дні вихідних, з понеділка підопічні Володимира Ковалюка продовжили підготовку до старту весняної частини сезону 2018/19. Цього тижня...

Мер та голови сусідніх сіл радилися, як утворювати Франківську ОТГ (фоторепортаж) 13:41

18 березня у міському виконавчому комітеті відбулася перша суттєва нараду з представниками сіл, з якими Івано-Франківськ на шляху до об’єднання в ОТГ. З Колодіївкою, Узином, Добровлянами, Підлужжям вже підписані угоди...

Рибою об підлогу: як у франківському супермаркеті поводяться з продуктами (відеофакт) 13:11

17 березня на сторінці Frankivskgram у соцмережі опублікували відео, на котрому співробітниця одного із франківських супермаркетів дивним чином “чистить рибу”. На відео, знятому очевидцем, помітно, як жінка кидає рибою об...

У Франківську затримали водія-порушника з підробленими документами (фотофакт) 12:57 1 коментар

Мешканці вулиці Південний Бульвар у ніч на 18 березня звернулися до поліціянтів через чоловіка, який в автівці увімкнув гучно музику. На місці порушення патрульні виявили у водія підроблені документи. На місці...

Князі Київської Русі йдуть у президенти: смішні меми з новими кандидатами (фото) 12:35

У мережі з'явилися кумедні меми з відомими історичними діячами в ролі сучасних політиків. Причиною створення незвичайних агітаційних плакатів стало наближення виборів президента України, пише maximum.fm. Користувачам запропонували уявити, що було б...

Поблизу Франківська трапилась карколомна ДТП - один з автомобілів застряг поміж деревами. На місці працюють поліцейські та медики (фото) 12:32 1 коментар

Аварія на дорозі між Івано-Франківськом та Тисменицею сталася вранці 19 березня. Наразі відомо, що зіткнулися “Опель Вектра” та “БМВ”. Внаслідок ДТП автомобіль “БМВ” перекинувся на бік та застряг між деревами,...
  • ріел ІФ виринаюча