“На мене одягнули такий ліричний образ героя романтика”, – учасник шоу “Голос країни 8” Арсен Вітрецький з Прикарпаття (фоторепортаж)

Нещодавно в Україні завершився восьмий сезон популярного співочого шоу “Голос країни”. Серед учасників – наш земляк, 20-річний студент ІФНМУ Арсен Вітрецький.

Хлопець буквально підкорив суддів. Його проникливе виконання пісні Salvador Sobral – Amar Pelos Dois змусило розвернутися трьох тренерів: Потапа, Джамалу та Сергія Бабкіна. Хлопець обрав команду Джамали та пройшов далі у проект.

Згодом Арсен переміг у “нокаутах” та потрапив у прямі ефіри. Але опісля голосування глядачів, хлопець покинув проект. Журналістка WestNews вирішила поспілкуватися з Арсеном та дізнатися чим зараз займається хлопець, чому вирішив взяти участь у проекті та які має плани на майбутнє.

“Я ще досі не оговтався. Це якийсь післяголосовий синдром, ще відходжу після того свята. Там я себе почував у своїй тарілці, а тепер повернувся знову в те саме середовище, а ще ж навчання треба закінчити”.

Чому вирішив взяти участь у проекті?

Це була просто мрія, як і в кожного. Кожен себе пробує, кожен старається. Я ще змалечку, дивлячись на ці всі шоу, думав, що це щось таке нереальне, недосяжне. А зараз, коли потрапив туди, якийсь такий ефект “вау”. Коли стояв на сцені ніби спокійний, а в голові: “Я таки на цій сцені!” Я звичайно собі формував картинку, але насправді все кардинально відрізняється від  того, що ми бачимо. Навіть цей настрій всередині, все дуже напружено, але це нормально, це шоу, на телевізорі ми бачимо картинку і свято, всі усміхаються. Деякі плачуть, конкурс все ж таки.  Та насправді все трохи фальшиво. Ні в якому разі не хочу наговорювати ні на проект, ні на суддів, ні на кого. Вони мені дали те, що вони мені могли дати. Очікування зовсім інші. Настрій цього свята несправжній. Кажуть, що треба бути максимально щирим, але це не завжди виходить. Тому це можна замінити цією фальшивою усмішкою і це буде сприйматися, як щирість глядачам.

Над кожним учасником працюють окремо. До кожного приміряють якийсь образ. На мене одягнули такий ліричний образ героя романтика. Я дуже відповідаю цьому образу, я досить такий ліричний, але на проекті це трохи перебільшили. Вже в останньому ефірі вони кардинально мене поміняли, вирішили зробити з мене мачо (сміється).

Можливо ти маєш музичну освіту? Займався раніше вокалом?

Музичної освіти я не маю, але постійно займався музикою, ще зі школи. Брав участь у якихось конкурсах, ходив у вокальну школу, танцювальну школу, школу акторської майстерності. Постійно якось себе займав, навіть не мав часу з батьками поспілкуватися. Але їм подобалася моя зайнятість. І мені це подобалось. Паралельно тато  заставляв ходити на якісь додаткові заняття, особливо під час підготовки до ЗНО. Ніколи не мав вільного часу.

Коли йшов на проект, ти казав, що хочеш батькам довести, що можеш. Ти таки довів?

Я таки довів це. Треба розуміти, що відповідальність за життя лежить тільки на мені. Так, батьки впливають на мене спочатку, але вже потім вибір робити мені. Я не пішов проти їхньої волі. Вони мене не підтримували, не мотивували, але й не заперечували. Я завжди знав, що реалізую себе в музиці. У медичному університеті брав участь у різних заходах. Був такий конкурс “Пісня для двох” і “Голос університету”. Зробили все по принципу “Голосу” на телеканалі 1+1. Під час конкурсу познайомився з Іриною Батюк. Спочатку вона склала про мене враження, що я вискочка, а зараз каже, що повністю поміняла думку про мене. І вже більше, як 2 роки, я ходжу до неї на вокал. Вона мені дуже багато дала, і не тільки у вокальному плані, а й в розумінні шоу-бізнесу. Це жінка, яка надихає. Всіх своїх учнів вона реалізовує у всеможливих талант-шоу такі, як Голос країни, Х-Фактор, Дитяче Євробачення, Україна має талант , Чорноморські Ігри. Нею я так надихнувся!

Ти себе бачиш таким співочим стоматологом у майбутньому?

Чим раз, тим дальше, я себе не бачу стоматологом. Спочатку було так: “Поступив – класно! Можливо десь буду працювати“. А зараз трошки змінив орієнтир. Це просто неможливо розпорошувати себе на дві справи, які вимагають багато уваги. Я розумію, куди мені потрібно рухатись у музиці. Дуже раджу йти на “Голос” тим, які хочуть зрозуміти чи це реально їм потрібно. Я зрозумів це! Пройти всі етапи шоу – дуже важко. Там “або пан, або пропав”, швидше за все, що пропав. Там величезна конкуренція. Це великий фарт! У мене було дві спроби: перша була ще рік тому, і там я не пройшов. Але цього року було якесь внутрішнє відчуття, що я пройду, щось з того буде. Ще грає  велику роль, що саме ти співаєш. Будь-які дурниці співати не можна. Треба дивувати чимось новим, цікавим і актуальним. Редактори збирали про нас історію. Їх дуже зачепило, що я медик, бо треба людину з народу. У мене є ще “фішка” – очі! Вони різного кольору. Білет туди – це унікальність та, звісно ж, голос! Спочатку йде техніка, потім йде картинка: твоя зовнішність, як ти себе поводиш на сцені, розкутість, уміння говорити. Але вирішальне – це голос.

Як відреагували друзі та одногрупники, коли дізналися про твою участь у шоу?

Я досить довго не розказував нікому, що йду. Взяли верх забобони! Але коли мені подзвонили та сказали, що я пройшов, тоді розказав. Всі раділи, але не вірили. Деякі перешіптувалися за спиною. До мене доходили від друзів слухи. Казали: “Та він не прийшов й сліпі прослуховування”. А я пройшов! А потім пройшов батли, пройшов нокаути, потрапив у прямий ефір, у чвертьфінал! Викладачі теж йшли назустріч, дуже класно все сприймають, навіть хвалили мене. Це дуже мотивує та надихає.

А стикався із негативом у свою сторону?

Я стикався з негативом у свою сторону на “Голосі” після кожного виступу. Є багато негативу з сторони глядачів, і це нормально. Є своя аудиторія, яка каже тобі, що все класно, що ти молодець. А є такі люди, які кажуть: “Фу-фу, йди геть, зроби щось з собою”. Це теж нормально, це хейтери. Раніше це дуже гостро сприймав, а потім просто зрозумів, що це нормально, і що у всіх людей без винятку є ненависники.

А як щодо конкуренції?

Спочатку, коли всі знайомилися, то все було класно. Казали мені: “Такий класний!” Саме така думка складається про тебе спочатку. Але чим дальше ти проходиш в етапах, люди починають відкриватись, починає зростати конкурентність. Всі хочуть пройти далі, але по суті ця конкуренція їм нічого не допоможе. Це просто варто зрозуміти. Вона на сцені не дасть більше балів, не додасть більше впевненості. Тоді навіщо вона взагалі?

Чому обрав саме команду Джамали?

Я вибирав між Тіною і Джамалою. Вони мені дуже близькі по духу. Але ніхто не знає, яка людина є насправді, коли вона сама собою. Мене підкорює музика Тіни Кароль, і те що вона в неї вкладає. У неї є такі пісні, які настільки пробирають, від деяких я навіть ревів. Також мені подобається фільм про її життя. Я теж дивився і плакав, бо я дуже чутливий і емоційний. Сентиментальний до жаху! Про Бабкіна я не знав, як про людину, і про співака такого я теж не знав. Потап зовсім інший, він дуже грає, це тільки образ. Насправді, це спокійна, нормальна, адекватна пересічна людина, яка просто працює. Більше все ж таки хотілось піти до Тіни, але вона не повернулась, тому пішов до Джамали.

Як тривала підготовка до виступів та прямих ефірів з Джамалою?

Оскільки вона була вагітна, то ми не мали змоги багато готуватись. Я сам готувався зі своїм вчителем у Франківську. Переписувалися ми з Джамалою якось. Я спитався, як правильно і спокійно поводитись на сцені, як себе налаштувати на пісню. Ну не люблю я коли артисти співають ні про що, просто співають. Ну так, класно співають, але ні про що. Які високі верхні ноти не брали б, як би в камеру не дивилися, це не допоможе. Пісню треба співати комусь! Це грає дуже важливу роль, адже треба пропустити пісню крізь себе, а не просто грати. І тому я питав Джамалу, як себе швидше налаштувати на пісню. Вона сказала, що немає на сцені розслаблення взагалі, ні на секунду.  Казала, що це ілюзія, яку створює артист.  Але я б з нею посперечався, не сказав би, що це ілюзія.

Ти дружиш з учасниками вже після закінчення проекту?

Так, завів собі хороші знайомства. Це Нікіта Трондін, Ксюша Брідж. Хоча там був такий момент між нами: вона сказала, що я самозакоханий, але насправді, як виявилось згодом, вона говорила це про когось іншого. Ми з нею у хороших стосунках. Вона мене запросила до себе в Дніпро, познайомила зі своїм чоловіком, ми часто гуляли по Києву разом. Класна жінка! І ще Адріана Шевчук. Ми з нею подружилися ще з самого початку, хоча потім почала проявлятися конкуренція, з’явилася своєрідна зіркова хвороба.

Підсумуй, що загалом тобі дав проект?

Найперше, це зрозуміти чи це мені потрібно. Зрозуміти, в якому напрямку потрібно рухатись, розуміти і підкреслити свою унікальність. Мені дуже багато людей про це говорили спочатку. Але я не знав, що саме треба підкреслити. Вже зараз я це зрозумів. У кожного артиста це має бути щось таке, що притягує. Просто людина буде стояти на сцені і не рухатись, але тобі буде приємною дивитись, спостерігати. Проект більше мене змотивував у плані музики. Зараз я почав писати власну музику і дуже активно навіть. Ось тільки приходить вона мені англійською мовою. Українською взагалі не йде. Також я зрозумів, що треба постійно стукати, постійно пробувати, не боятися, переступати через страх і потроху рухатися вперед.

Що плануєш робити далі?

Хочу писати музику! Склалася така команда з Ірою, і я маю можливість собі спокійно писати. Це вже як знак зверху, що треба продовжувати. Коли тобі дається це все, то просто візьми, напиши.  Я не є музикант. Я себе дуже довгий період картав за те, що я не пішов у музичну школу. Я просто зрозумів, що мені всередині грає. Якось сів за фортепіано, в інтернеті зайшов таблиці, вивчив елементарні акорди і якось так швидко та легко пішло. Подумав,  чому ж я раніше не займався, придумав собі, що треба вчителя якогось, що сам цього не зроблю, а потім коли зробив, взагалі був шокований.  А от з текстом в мене проблеми – для тексту має бути натхнення. Тільки недавно зрозумів для себе що це. Я надихаюсь простими моментами, які будують моє життя. А ще – кохання! Для творчих людей дійсно потрібно закохуватись.

Розмовляла Ірина КУЙБІДА

(Visited 164 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9488

Голова Івано-Франківського міського суду Тарас Антоняк: «Наша основна функція – це правосуддя» 08:31

15 грудня в Україні відзначають День працівників суду. Про те, які справи найчастіше розглядає міський суд, які виникають труднощі у роботі та про різні цікаві аспекти читачам Правда.іф розповідає голова...

Відчути душу міста: як Франківськ став домом для ірландця Джона Стокса (фоторепортаж) 00:15

Сивого завжди усміхненого бороданя з гавайською гітаркою в руках нерідко зустрічають поблизу Ратуші. Чоловік співає власних пісень, грається з дітьми та не проти познайомитися. Це Джон Стокс – 59-річний мрійник...

Зіркові ведучі телеканалу 1+1 завітали до яремчанського музею (фотофакт) 23:21

До Яремче завітали ведучі телеканалу 1+1. Гості відвідали музей Карпати в мініатюрі, про який у січні вийде сюжет. Про це повідомляють у соціальній мережі Фейсбук: Наші зіркові гості зі Сніданку з...

Kozak System та прикарпатські "Едельвейси" презентували пісню до Дня Сухопутних військ України (відео) 22:44 1 коментар

Відомий уркаїнський гурт Kozak System та 10 гірсько-штурмова бригада "Едельвейси" презентували новий кліп до Дня Сухопутних військ України. "Щоб встояти і перемогти потрібно багато чого. Але є дві речі, без...

Як у Станиславові покарали підприємця за підвищення ціни 21:47 1 коментар

У сучасному Івано-Франківську ціни зростають на все, однак навряд чи хтось міг би уявити, щоб якогось підприємця покарали за завищені ціни. А в судовій хроніці нашого міста є такий випадок....

Краса вечірнього міста: як у Рогатині готуються до новорічно-різдвяних свят (фоторепортаж) 21:18

В мережі опублікували світлини, як у Рогатині прикрашають вулиці міста святковою ілюмінацією: Краса вечірнього міста. В очікуванні свят Рогатин оновлюється, – йдеться в описі до світлин.  Джерело

Влогер розповів, як у Франківську його ігнорували через російську мову (відеофакт) 20:56 4 коментарі

Столичний влогер Іван Проценко розповів у відео на своєму Youtube-каналі, як жителі Івано-Франківська реагують на російську мову. Чоловік, що здебільшого знімає відео саме на політичні теми, проводив в Івано-Франківську опитування, питався...

Збитки на свято Андрея в Коломийському районі підводу витягли на дах зупинки (фотофакт) 20:07 1 коментар

Сьогодні українці відзначають свято Андрея. Як прийнято в цей день парубки роблять збитки. Курйозним фото поділилися у соціальній мережі Фейсбук – в селіГоди-Добровідка, що на Коломийщині фіру затягнули на дах...

Міністр внутрішніх справ вручив прикарпатському генералу "Нагородну зброю" (фотофакт) 20:03 3 коментарі

Міністр внутрішніх справ вручив прикарпатському генералу "Нагородну зброю" Про це на своїй сторінці повідомив прикарпатський патрульний і ветеран АТО Андрiй Тiрон "Пишаюсь що ми знайомі та служили разом: генерал-лейтенант Балан...

У Франківську для дітей-пільговиків влаштують свято у «Чубі-бумі» та віртуальному світі 19:53

Вчора, 12 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього обговорили питання про проведення службою у справах дітей в місті заходів з нагоди Дня Святого Миколая та різдвяно-новорічних...

На Коломийщині невідомі познущалися над собакою: прив’язали дротом до дерева (фотофакт) 19:27

У селі Корнич Коломийського району невідомі прив’язали до дерева собаку. Про це у соцмережі написала Леся Іваничук. Жінка повідомляє, що собака прив’язана дротом до дерева і нікого до себе не підпускає....

Згадати все: сім років тому Глава УГКЦ проголосив Івано-Франківську Митрополію (фоторепортаж) 19:15

Сім років тому – 13 грудня 2011 р. Б. Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні Єпископату УГКЦ у катедральному Соборі Воскресіння  Христового в Івано-Франківську очолив Божественну Літургію з...

Франківські студенти передадуть 5 тисяч гривень на лікування онкохворої Марічки Троян-Мосорі з Рогатина (фотофакт) 18:51

11 грудня у Прикарпатському національному університеті відбулася благодійна акція "Творимо добро своїми руками". Захід проходить вже п’ятий рік поспіль. "Обов’язок кожного із нас – допомогти тому, хто потребує допомоги, особливо...

На центральній площі Івано-Франківська відбулося урочисте відкриття головної ялинки (фоторепортаж) 18:19 3 коментарі

Сьогодні, 13 грудня, в Івано-Франківську на Вічевому Майдані засяяла Центральна Новорічна ялинка. Встановлювати її почали ще 3 грудня. Як повідомляв раніше міський голова Руслан Марцінків, ялинка матиме зовсім іншу 3D-графіку...

Як франківчанка творить казку з пряників (фото) 18:12

Думаєте жінки у декреті не заробляють? Команда OGOGO! поспілкувалась із 24-річною Тетяною Вінтонюк, яка поєднує материнство та виготовлення солодощів. Особливою популярністю користуються пряники кондитерки на дому.   -Як почали готувати солодощі...

В Косівському районі упіймали неповнолітніх «гопників», які нищили техніку, котра займалася ремонтом доріг (фотофакт) 16:23

Зловмисників, які закидали камінням техніку дорожньої компанії «ПБС» знайдено. Ними виявились неповнолітні. Три місцевих хлопці серед ночі шукали собі пригод. У пошуках нам допомогли працівники поліції Косівського району. Так як...

У небі Галичини: якою була авіація Галицької армії (фоторепортаж) 16:02 1 коментар

Першого грудня 2018-го виповнилось 100 років з часу утворення авіації Галицької армії. Формування цього роду військ відбувалось майже на порожньому місці, до того ж, за умов війни проти поляків, які...

Популярний український ведучий показав сімейну ідилію з сином і дружиною (фото) 14:05 1 коментар

"Вмовити головного Ревізора країни на родинну зйомку майже нереально", - заявила дружина Миколи Тищенка Алла та все-таки вмовила коханого на фотосет. Разом зі своїм м’язистим чоловіком молода білявка попозувала у...

Більшість франківських депутатів вчасно звітують за роботу та зустрічаються з виборцями, – експерт 12:26

12 грудня представники ГО “Центр Політичних Студій” презентували результати моніторингу здійснення прийому виборців та звітуванню перед виборцями депутатів Івано-Франківської міської ради.   Керівник проекту в Івано-Франківську Михайло Джогола розповів, що...

У прикарпатському містечку, лісовоз втікаючи від поліції, протаранив службове авто патрульних (фото+відео) 11:13 2 коментарі

Позавчора в місті Снятин сталося ДТП за участі вантажного автомобіля, який перевозив лісову продукцію та патрульними Кіцманського відділення поліції. “Щодо даної ситуації ми звернулися за роз’ясненнями до начальника Снятинського відділення...
  • ріел ІФ виринаюча