pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На свято Купала, нетверезі прикарпатці ризикуючи власним життям, заполонили береги водойм08 Лип, 10:10

На свято Купала, нетверезі прикарпатці ризикуючи власним життям, заполонили береги водойм

Рятувально-водолазною службою області забезпечено безпечне проведення заходів святкування «Івана Купала» в м. Івано-Франківську на «німецькому озері» район Пасічна. Виставлено рятувальний пост в кількості 2 чол. з човном та рятувальними засобами. Приблизна кількість учасників святкового дійства 1000 громадян.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до купання в нетверезому стані 5 громадян. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.

Пов’язане зображення

 

На річці Дністер в м. Галичі черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в посиленому складі кількість 7 чол. з моточовном «Казанка-6» та рятувальними засобами, забезпечено безпечне проведення святкування «Івана Купала». Приблизна кількість учасників святкового дійства понад 1000 громадян.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия не допущено до купання в нетверезому стані 8 громадян. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.

7 липня 2018 року на міських озерах м. Івано-Франківська, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих, інформують в УПЦЗ.

(Visited 3 889 times, 1 visits today)