На території “Арматурного заводу” планують збудувати найбільший в Західній Україні торговий центр

На 20 гектарах “Івано-Франківського арматурного заводу” по вулиці Коновальця планують збудувати і торговий центр на 100 тис. м кв., і житлові мікрорайони з інфраструктурою.

Результат пошуку зображень за запитом "сучасний торговий комплекс"

 

Про це пише Репортер у матеріалі “Арматурний виселять, собак залишать. У Франківську забудують ще одну промзону”.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, “Арматурний завод” був проданий влітку минулого року за 20 мільйонів гривень.

Директорка з маркетингу БК “Мельник” Оксана Мельник підтвердила, що нині територія арматурного належить компанії. Там планують звести найбільший у Західній Україні торговий центр на 100 тис. м кв. і житлові мікрорайони з розвиненою інфраструктурою. Однак собак ніхто не чіпатиме.

“Інформація про собак – неправда, їх ніхто не виселяє. Ми не казали, що нам не треба собак, від нас такої інформації не було, – говорить Оксана Мельник. – Загалом маємо 20 га землі. Проекти вже малюємо, але ще ніяких термінів немає – мусить бути певна процедура. Це буде щось нове і грандіозне. Нині британська компанія займається розробкою проекту торгового центру”.

За словами заступника міського голови Івано-Франківська Богдана Білика, місто  допомагає арматурному заводу з переїздом – шукають приміщення, куди можна було б перенести виробництво.

“Ми розглядаємо варіанти наших машинобудівних заводів – локомотиворемонтного, котельно-зварювального, “Автоливмашу”, – каже Богдан Білик. – З “Пресмашем”, наприклад, є перепони. “Пресмаш” нині у стадії банкрутства, між власниками немає згоди – вже п’ять років тягаються в судах. “Автоливмаш” теж не хоче пустити арматурний до себе. Можна було б розмістити на території ВО “Карпати”, але там теж ситуація неод­нозначна – підприємство є в планах на приватизацію”.

Раніше повідомлялося, що забудовник, який викупив територію “Арматурного заводу”, викидає на вулицю собак. Франківців просили забрати тварин. Однак пізніше у будівельний компанії “Мельник” повідомили, що тварин ніхто не викидає на вулицю.

Джерело

(Visited 2 373 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Олег,

  П І Д А Р А С И
  ніколи торгаші не замінять інженера.
  Не просто підараси, убогі підараси.

  Гість,

  Нахера нам власний арматурний завод і виробництво? Торгові центри приблизять нас максимально до Європи і ми будемо ринком збуту для їхніх технологій і товарів.

  Гість,

  Торгових центрі досить. Заводів немає. Чим від москалів відбиватись будемо і з чого укріплення будувати з устриць і трусів? Зглузду позїжджали торгаші розраховуючи на заробітчанські долари і украдені паразитами транші МВФ.

   Гість,

   З ким ти воювати зібралося?!! Ха-ха! Які нахер укріплення? В тебе що стрілами будуть стріляти? Якщо кацапи дойдуть вже до Франківська то тебе не спасе арматурний завод придурку!

  Гість,

  В Чернівцях є торговорозважальний комплекс на 120 000 кв.м а у Львові на 105 000. Тому це буде тільки третій за величиною в західній Україні

  Гість,

  А хто таку смішну ціну встановив. Один гектар землі обійшовся всього якихось 37 тис.дол Це коли сотка коштує більше тисячі.

  Гість,

  Всі свої заводи вже позакривали у Станіславі(

  Гість,

  от як нас із вами кучма із братками зробили жебраками спочатку довели заводи до ручки потім за копійки тіпа купили металолом продали землю перевили за допомогою депутатів із промислового призначення в житлову забудову тобто вкрали в громиди потім заробили ще на квартирах а ми без роботи і грошей …приїхали

  Гість,

  ці підераси із свободи скоро переводять землі промисловості і бахматюкуі мельникам т.д..а ми скоро будемо тільки торгувати трусами і шкарпетками китайськими в їхніх магазинах от українці

  Гість,

  Нах нам власні заводи,ми будемо для європейців дротиська збирати,іздити на заробітки до них жеж…А потім повертатися,та тринькати зароблене у ціх ТРЦ та квартирки купляти де це все побудовано по схемам,обманам і порушенням різноманітних норм.Чиновники добре влаштувалися і на державу їм класти.А ви,людиськи їдте гроші заробляйте по Європах

   Гість,

   P.S. А ну й тарифи ЖКХ ще піднімуть і штрафи різні….Можна ще штучно ціни на харчування підняти,досвід є.Бо бюджет чимось поповнювати.А тут людиськи з грошиками повертаються і неостригти їх гріх

  Гість,

  Почитав коментарі. Зрозумів, що все хріново. Вразив шквал пропозицій, що робити з цією промзоною, яка гниє на очах. Яке там виробництво? Суперпупернаносапи випускають чи що?

  Гістьолександр,

  Що за ціна???влада продала землю міста всього за 370 дол.за сотку???абсурд

  Гість,

  Це самі українці без маскалів розвалюють до кінця країну.Добре все придумано. Розвалили, колгоспи, заводи, не добудови, а тепер тримаються за голову, що вони наробили? Хоть якесь то б виробництво було, занятість населення була б. А тепер нічого не має.Як після всесвітнього потопу.Бери торбинку на плечі і їдь в світ за очі хліба заробити.Хтось спамятається, що він наробив?

  Гість,

  Вартість земельної ділянки штучно занижена щонайменше в чотири рази. Корупційна схема дерибану України спрацювала на відмінно.

  Гість,

  Курупція в Україні процвітає! Ніхто нічого не робить.Про це що не знає президент чи прем”єр. Так вигідно.Подвійні стандарти.

  Прокурор,

  что ж то робиться? ебана в рот ! цирк тай годі . на хуй воно нам надо ? я в блядь в вопак не маю грошей щоб сходити

  Юрій,

  Яке блюзнірство! “Собак не чіпатимуть”. Як можна так з людьми поступати?!

  Гість,

  Завод спеціально зроблено банкрутом щоб продати з молотка за копійки. Крім 20 ти гектарів цінноі земельки завод ще мав 60 000 м.кв виробничих площ а також лікувальнооздоровчий комплекс та базу відпочинку в с. Яблуниця Яремчанськоі міськради. І все це що було створено для того щоб мали роботу і заробіток тисячі прикарпатців вкрадено спритними ділками.

  Гість,

  Це кончена держава без майбутнього… Заробити грошей людям ніде, всюди тільки торгові центри, базари, супермаркети! Замість заводу супермаркет?? Так давайте Вже замість шкіл, лікарень, ВУЗів також наробимо супермаркетів, надбудуємо висоток? Заробляти люди будуть в Польщі? Дибіли бл..ь

   Олег,

   Ну правда блять. І плодять далі дебілів. І сука ні один не признається що він нічого не вартий, а тупа батарейка. Поїв, посрав, поспав і пішов на революцію

  Гість,

  Замість заводу на 8 тисяч робових місць супермаркет, генделик та наливайка на 100 працівників. Обпісяне довкілля, мордобої, цілодобове пияцтво. Догаздувалися, це ще й перемогою називають. І цілий мер намагається на тому пропіаритися. Свобода угробила наше місто

  Гість,

  Дисципліни у нас не має! Хорошої освіти не має. Більшинство студентів вчаться будь-як, за батьківські гроші, які зароблені за кордоном.Викладачам то байдуже ім гроші, зарплата.
  Роботу їм батьки разом із машиною, квартирою купили.
  От і сидить такий чиновник і вирішує питання міста чи області.Без нього ніхто не може вирішити і він теж не може. А вирішити треба. Результати ми бачимо на всіх рівнях.
  Мало у нас освідчених чиновників, все вирішується за “подяку” за відкати.Живуть нинішним днем. А люди. місто , область страждає і розвалюється на очах.
  Доброму спеціалісту знайти роботу не можливо. Розумних людей не допускають до кирівництва. Який кирівник захоче розунішого зама ? Так і живемо.

  Гість,

  Я только за. Если у людей будут деньги на посещение торгового центра, отлично. Налоги в казну польются, и кроме того, многие люди получат работу в этом центре. Рынок есть рынок, и он диктует, что важнее – завод или торговый центр. На данный момент завод проиграл. Но жизнь не кончается. Возможно. однажды хозяева торгового цента поймут, что деньги больше не приходят, и закроют его.

  Гість,

  Якщо не має де заробити грошей, зруйновоють заводи, чи прийде без грошей людина в супермарке.? Та ні! Супермаркет залишиться музеєм, а любе виробництво дає людям роботу, гроші і життя!
  В Китає в період кризи в кожному селі було якесь мале своє виробництво. Всі щось робили, думали, виживали.А не розвалювали побудоване.От як тепер живе Китай!

  Гість,

  Думки втілюються в життя.Хто як думає так і жити буде, бичим чи бичачим.Не сьогодні то завтра точно, не сам то його діти чи внуки.

  Гість,

  Розвалюють один з найунікальніших машинобудівних заводів в Україні і будують найбільший в Європі торговий центр для того, щоб прикрити: 1) Найбільшу в Європі мафію в організовану злочинність (після російської). 2) Найкорумпованішу в Європі владу, суди і правоохоронні органи. 3) Найбільший в Європі “тіньовий” обіг спирту і алкоголю.

  Гість,

  Для тих, хто дружить з “зеленим змієм” це не трагедія: “Хай живе “Залізний капут”.

  Гість,

  Це справа тих, котрі ведуть хижацько-паразитичний спосіб життя, котрі не прагнуть стати кращим за інших, а все роблять для того, щоб ішні стали гіршими за них. Їм добре тоді, коли комусь зле.

  Гість,

  Чи є на світі таке зло, яке б в цій хвті не було?
  Лишилося однеє: попробувати хочем – ну як то бути геєм
  (а може вже і попробували, бо люди з нормальною орієнтацією себе так не ведуть, не розвалюють, не розбазарують і не хапають все, що бачать).

  Гість,

  Цей завод скоро відкриють в Польщі. Туди поїдуть працювати наші голови та руки. Тут залишаться немічні пенсіонери. Поляки нам же будуть продавати вироби з цього заводу, наповнюючи свою казну. Свободу не спинити.

  Гість,

  Ти х… бичий їдь собі до Путіна і відсоси ви у нього

  Гість,

  Що за примітивна маячня. Про розіпятих хлопчиків на хресті ми вже чули. А ось про привязаного до ствпа бомжа ще ні.

  Гість,

  Як це не прикро але це правда. Ці відео самі націоналісти виклали у мережі. Схоже на провокацію. Але випадок такий був. Про це вже всім відомо. Вони дійсно мордували того бомжа ще й перехожим погрожували. Обіцяли так само тих хто його намагався звільнити попривязувати до слупів. Анархія якась. В мене враження що ми поринули у минуле часів коліївщини та безвладдя

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:5725

WWF подав скаргу до Федеральної служби лісів через імпорт нелегальної деревини з України (фото+відео) 15:21 1 коментар

WWF-Австрія подав у Відні скаргу до Федеральної служби лісів (BfW) через невиконання австрійськими компаніями Регламенту ЄС, що встановлює критерії експорту деревини на ринок країн ЄС (EUTR). Нещодавні звіти Агенції екологічних...

Наймальовничіше озеро на Прикарпатті потерпає від забруднення (відео) 13:28 1 коментар

Найвисокогірніше озеро в Україні страждає від накопичення сміття, інформує Правда.іф.     Бребенескул — найбільш високогірне озеро України, льодовикового походження. Вода настільки прозора та чиста, що можна побачити на дні...

Лісівники та науковці обстежили лісові масиви на території Пістинської сільради 12:13 2 коментарі

Представники консультативної науково-технічної ради при Кутському лісовому господарстві обстежили лісові масиви на території Пістинської сільської ради, які донедавна охоронялись НПП «Гуцульщина». В обстеженні взяли участь професор кафедри ботаніки, деревинознавства та...

На Коломийщині планують створити сміттєвий полігон (відеосюжет) 08:15

Куди діватимуть сміття? Коломийське сміттєзвалище планують закрити вже найближчим часом, а місця для нового полігону поки не знайшли. Однак на громадських слуханнях ще кілька років тому вирішили: воно буде на...

Скільки повинні заробляти франківчани, щоб не відчувати себе бідними 16:06

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке щорічно проводить держстат, середньомісячні загальні доходи пересічної родини Івано-Франківщини у 2017 році становили 10165 грн, що на 39,9% більше, ніж у попередньому...

Всихання лісів в Україні: Держлісагентство опублікувало приголомшливі цифри 15:06

Станом на сьогодні загальна площа всихання становить майже 400 тисяч гектарів. За останні роки спостерігається значне збільшення обсягів всихання саме соснових лісів Полісся. Про це йдеться на сторінці Державного агентства...

Мешканці одного з дворів Франківська нарікають на сміттєві баки (відеосюжет) 10:46

Жителі будинку по вул. Коновальця нарікають на те, що у їхньому дворі стоять сміттєві баки. Директор департаменту житлово-комунальної політики Івано-Франківська Михайло Смушак повідомив, що для вирішення проблеми комунальникам потрібно розглянути...

Фірми, які напряму пов'язують із франківським нардепом Шевченком, звинувачують в екозлочинах на території міста 09:36 12 коментарів

Під час сьогоднішньої оперативної наради керівник КП «Муніципальна варта» Богдан Кухарук повідомив, що дві фірми "Скорзенера" і ПБС скоюють екологічний злочин на території Івано-Франківська, інформує Правда.іф.   «Ці дві фірми...

На Бурштинському водосховищі держрибінспектори вилучили шість нещодавно поставлених сіток довжиною 600 метрів (фотофакт) 22:26 1 коментар

Зранку у вівторок, 31 липня 2018 року, розпочався рибоохоронний рейд по річках Галицького району, інформує Правда.іф.     Працювати доводилось у нелегких умовах: внаслідок випадання дощів вода у річках дуже...

Засуха в Криму: у мережі показали фото масштабів катастрофи 13:04 3 коментарі

Стан екології в окупованому Російською Федерацією Криму стає дедалі катастрофічнішим. Так, у селі Владиславівка Кіровського району через посуху озеро перетворилося на калюжу. Відповідні фото оприлюднив "Кримський Хахол" у Twitter. Як зазначив...

В Івано-Франківській області дві великі вантажівки посеред дороги розвантажили сміття (фото+відео) 19:20 18 коментарів

У Болехові із двох вантажівок сміття було викинуте просто посеред об'їзної дороги, мешканці обурені, іфнормує Правда.іф.     "Болехів. Об'їзна дорога. Хтось загубив дві фури мусору!!!",-про це пише Ilona Khalupinska. Відео...

Олігарх Ахметов продовжує труїти мешканців Івано-Франківської області (фотофакт) 17:29 36 коментарів

Олігарх Ахметов, бізнес -партнер Президента Порошенка продовжує труїти мешканців Івано-Франківської області, інформує Правда.іф.      "Олігарх Ахметов, бізнес -партнер Президента Порошенка продовжує труїти мешканців Івано-Франківської області. При цьому податки Ахметов...

Незаконну вирубку лісу на 190 000 тисяч гривень виявили в Івано-Франкіській області 07:42

В Івано-Франківській області  Державна екологічна інспекція  нарахувала 189 795 гривень збитків за результатами позапланового заходу державного нагляду (контролю), проведеного на території Явчинської сільської ради Рогатинського району, інформує Правда.іф.      "Перевірку проведено...

Івано-Франківщина лідирує за ростом цін на дизельне паливо 19:53

1 серпня роздрібні ціни на світлі нафтопродукти росли у всіх без винятку областях. Ціни на скраплений газ, який використовується в якості моторного палива, змінювалися в частині областей. Найсильніше подорожчало дизельне...

Від сьогодні у Печеніжинській ОТГ перестають вивозити несортоване сміття 23:21

Печеніжинська селищна рада попередила місцевих мешканців про те, що з 30 липня з ОТГ будуть вивозити тільки сортоване сміття. Про це йдеться на сайті Печеніжинської ОТГ "На виконання ЗУ "Про...

Бурштинська ТЕС увійшла в "ТОП-3" найбільших забруднювачів повітря України 19:48 5 коментарів

Бурштинська ТЕС увійшла у трійку найбільших забруднювачів повітря України, інформує Правда.іф  посилаючись на Телеканал 24.     Головним забруднювачем води в Україні стало маріупольське підприємство "Азовсталь". Криворізький "АрселорМіттал" опинився на першому...

У Франківську Держекоінспекція збирається проводити перевірки лише з правоохоронцями 21:19 2 коментарі

Вчора на засіданні колегії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області обговорювали результати роботи у першому півріччі цього року. Начальник обласної Держекоінспекції Ігор Стефурак зазначив, що інспектори, коли виїжджають на перевірки,...

Рибінспектори на Дністрі спіймали трьох чоловіків, які незаконно добували гравій 19:38 4 коментарі

Під час проведення рибоохоронних рейдів по Дністру держрибінспектори фіксують не лише випадки браконьєрства на воді, але й правопорушення на берегах – самовільне добування піщано-гравійної суміші. Протягом липня зафіксовано три такі...

В Івано-Франківську обговорили основні екологічні проблеми (фоторепортаж) 22:32

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання колегії державної екологічної інспекції в області. У цьому заході взяли участь начальник Державної екологічної інспекції Ігор Стефурак, голова постійної...

На колишній автостанції Брошнів-Осада можуть створити лісозаготівлю. Місцева влада проти 12:26

Як писали ЗМІ, на позачерговій сьомій сесії Брошнів-Осадської селищної ради обговорили питання повернення автостанція Брошнів-Осада у власність громади.   Депутати Брошнів-Осадської ОТГ виявили намір створити «Комунальну автостанцію», де вся площа приміщення, яка...
 • ріел ІФ виринаюча