На заправці в Коломиї пара молодят зустріла Петра Порошенка і ось що з цього вийшло (відео)

В мережі з’явилось відео, на якому екс-президент України Петро Порошенко разом зі сім’єю перебуває на АЗС у Коломиї, що в Івано-Франківській області. Приїзд колишнього глави держави викликає справжній фурор на АЗС.  У чергу на селфі з Порошенком стає пара молодят, яка в цей час також була на заправці, інформує Стартко.

“Зупинитись на каву – дуже гарна ідея, коли день такий насичений подіями.

Прямуючи з Коломиї до Франківська на заправці зустріли молодят. Марина каже, що це на щастя. Побажали міцного кохання, як у нас, та не менше чотирьох дітей.” – написав Петро Порошенко на своїй фейсбук-сторінці.

Свято Трійці колишній президент святкував разом з родиною у Карпатах, відвідавши службу в легендарному селі Криворівня у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

(Visited 32 008 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Пороху завжди раді в нашій області і зрадістю проголосують за нього щоб кацапів дальше натягував.

   Гість,

   Дешева постановка від місцевих сраколизів.
   А прикарпатцям пора мати елементарну гідність і показати своє відношення до брехуна,казнокрада і зрадника ідей майдану

    Гість,

    Басараб має ходити на допити до слідчого по питаннях фортифікаційних споруд на яких вкрали мільйони гривень,а не робити екскурсії по області і вести виборчу агітацію.Гуцули давно втратили свою гідність,тому і місце їхнє в сраці…

    Гість,

    Я був на фестивалі Underhil, так про пороха ніхто не чув, його навіть не об’являли, хоча він там був, а відео щасливих людей які тиснуть руку, це порохоботи. А фестиваль крутий.

   Гість,

   натягивали только его )

   Гість,

   I ТОРГУВАВ З НИМИ НА КРОВI СОБI НА БЛАГО !

   Гість,

   Фу, мерзота! Знов поділяєш людей і розриваєш українців за національністю. Ми стільки років жили мирно, докі у вас не засвербіло до Еропи.Ну і що, дочекалися? Люди збідніли, без роботи, без належної медицині. Нема грошей – то вмирай. Так що заткніть пельку і допомагайте президенту все це виправити.

   галинаГість,

   5 рокiв грабував Украiну мародер, ще й посмiхаеться.

   Гість,

   Ты дуполиз?

   Гість,

   за таких як ти та твого пороха на Донбасі гибнути хлопці. Порошенко кислотний, коли ви вже зрозумієте і перестанете розхитувати Україну.

  Гість,

  За цього баригу , злодія , брехуна , мародера найбільше проголосували тільки на Львівщині , а всі інші області сказали йому НІ. Таким чином , його злочинне правління було оцінено по заслугах. Не пройде цей негідник і в парламент , скільки би вишиванок на себе не натягував.

  Гість,

  Підарюга

   Гість,

   СЛУХАЙТЕ ВИ-ЗЕФАНИ ТА МОСКОВСЬКІ ВИЛУПКИ-ПОРШЕНКО СВОЇ МІЛІОНИ ЩЕ ДО ПРЕЗИДЕНСТВА ЗАРОБИВ А ЦЕЙ ДЕБІЛ-ЗЕЛІНСЬКИЙ,КОЛОМОЙСЬКОГО СРАКО-ЛИЗУН..БУДЕ КРАСТИ А НАРОД УКРАЇНИ ЙОМУ НЕПРОБАЧИТЬ-ГАНЬБА КЛОУНУ…!!..

  Гість,

  порох вперед дави русишвайн

  Гість,

  Цього злочинця судити треба , його місце на нарах , а не в парламенті. Це він зробив Україну найбіднішою країною Європи , влаштувавши геноцид українського народу. Це він знищив п’ять найбільших військових складів , чим підірвав обороноздатність збройних сил. Це він і його “любі друзі” цинічно обкрадали армію. Це він проводив бізнес на людській крові. Це він створював на фронті котли , де безглуздо полягли тисячі українських хлопців. Це він 5 років стягував з кожного військовий збір , хоча офіційно війни не оголошував. Це він довів корупцію в країні до небачених масштабів. Це він провалив всі реформи в країні . Це він організував тарифний геноцид , на чому збагачувався. Злочинні дії та бездіяльність цього бариги поставили Україну на грань існування. І після всього цього ця хитра і нахабна істота ще робить гарну міну при поганій грі , і преться до парламенту. Український народ і на цей раз покаже порошенкові , де його місце .

   Гість,

   Браво!!! Все сказано очень правильно и точно на 100%

   Гість,

   Проблема Пороха в том,что он оградил всю Украину от военных действий на Донбассе.Если объявить войну ,то тогда прерываются все отношения с этой страной а наша страна становится на “рельсы”.К тебе приходят домой и временно изымают твою машину или перепрофилируют бизнес.К нему есть много вопросов .Но он офигенный управленец. Он ни бекает ни мекает , он ни фопы 6 процентов .Он не селфится с шаурмой по пути к горнякам которые погибли.Если б ЗЕ пришло к власти в 14 то Украины уже не существовало.Посмотри видео как доты наши взрывают.Где танки ихние подевались? Это ж какая коррупция в армии что не жалко 10000 зелени на выстрел по доту.А безвиз. Это ж он тебе дятлу выбор дал, хочешь работай в Украине хошь в Европу дуй. Ты понимаешь слово ВЫБОР или СВОБОДА.Не было б Пороха ,была б Венисуэла с долларом по 200. Г + Г меньше смотри.

   Саня,

   пiдтримую кожне слово 100%

  Гість,

  Молодець Порошенко! Дав моцкалям просратися,, вони ще століттями будуть потіти від його вигляду так само як вони падають в паніку від слова БАНДЕРА! Слава Україні! Слава Степанові Бандері!

   Гість,

   Порошенко успішно веде бізнес в Росії , чим поповнює їх бюджет ,який фінансує російську армію і терористів на Донбасі . Окрім бізнесу на крові , нічого іншого Росії він не показав. Все це баєчки для наівних та погано поінформованих.

   Гість,

   а Украiна ще довго буде вiддавати борги МВФ якi ця худоба Парашенко поцупила.А ти i далi лижи йому дупу

   Гість,

   Ти йобнутий???? Та москалі срали на нас!!!))))

  Гість,

  Порошенко наш Президент, я з цим живу і буду жити, а клоун це тимчасове явище, як полоумні всі ті, що за нього голосували, дураки та й годі, не головою думали, а тим органом, звідки гамно вилазить, ось так і вийшло і президент гамно і всі його прихильники лайно

  Гість,

  Підлобузники западенські. Порох “обніс” людей на мілліарди, а вони і раді в руки цілувати і селфі робити.

   Агроном,

   Чому ви усі пишите, що не сіли б на одному гектарі відпочити з паном Президентом. Нічого б з вами не сталося.

  Кот Баюн,

  Да Порошенко просто самая последняя Гнида.

  Гість,

  Клоун сука

  Чужий,

  Дійсно,що брад Порошенко зробив велику політичну помилку…Він, мобілізовуючи прогресивних Українців на захист нашої Української Держави від самого коварного,підлого і ядерного ворога у світі /на сьогоднішній день/, не послав і не заставив тих покитьків //десь 40% // самими воювати за свою Державу згідно Конституції України… Ці ,,розумні гниди” сьогодні би співали по іншому або взагалі би перестали співати,бо їх штани назавжди були би обісрані….Ось така вона правда..

   Гість,

   Ти правий.Порох не послав туда своїх дітей.Не було на передовій і дітей його оточення. Реформи не зроблені.корупція яка була така і залишилась.Хтось хоч пам’ятає ідею майдану? Думаю що ні.І на останок….Ефремов буде балотуватися від партії регіонів… а міг же депутатську недоторканість скасувати.так багато міг зробити

    Чужий,

    Ось наприклад: ти був на Майдані!!!! А що Ти сам зробив після Майдана????? Ти думаєш, що революція пройшла і Ти будеш ,,жити”,і хтось за Тебе буде будувати Українську Державу???? Дуже розумно….А в загальному, я впевнений,що Ти знаєш,що ти пишеш….Це є проста московська ідеологія і проститутка буде засуджувати всіх і все.. Зупинись і ,,включи хоч на хвилинку Свої мозги”, може і відчуєш Божу Благодать.

  Гість,

  Кацапе ти тупорилий, гірших дебілів, ніж в сраній мордово-московії немає ніде більше в світі. Немиті мокші, які здатні тільки брехати, красти і пити та пхати свій ніс в кожну сраку. Бидлота нарвана, бики задрочені!

  Гість,

  Ха-ха! Порошенко вперед! Хуярь кацапа козломордого зариганого! Слава Степанові Бандері! Слава Україні!

   Гість,

   ну не скажи, Порошенко також добра Бандера.Прописав в Конституцію ЄС і НАТО, томос, мовний закон, заборонив кацапські канали і вконтакті, розігнав шобло ригівське, яке знову почало повертатися, відмовився від закупок газу в кацапів.А кловун, що зробив? Відновив Кучму, який привів до влади Януковича.

    Гість,

    так вiн це шобло ригiвське сам i створив i грабував скiльки мiг,а останнi 5 рокiв-то це жах.Газ пiдняв на 300%,села вимирають,дорiг нема,бандитизм,корупцiя,наркота,безробiття……яке НАТО яка ЕС,ви про що,нащо менi томос,нащо людям безвiз,коли нема за що заплатити за комуналку…та пiшов вiн………….

     Чужий,

     Ти,чоловіче,або залишився тупим совком з далекого колгоспного села,або сьогоднішній проросійський провокатор,якому чуже ВСЕ Українське……Тобі треба,або багато вчитися,щоб стати Українцем,або збирай свою совкову родину і на росію родіну….там твоє місце!!!!!!

  антипутiн,

  а твоя доля в ближайшем будущем,сосать у Кадырова

  Гість,

  Премйєр Гройсман заявив, що порошенко має відійти у минуле. Це жах, товариші.

  Гість,

  І мінус цієї влади, що дає можливість цьому злодіюююю отак їздити Україною і агітувати. Треба падло закривати і повертати вкрадене в українського народу

   Чужий,

   Прочитати написані коментарі і стає ясно, скільки гнилі, брехні,заздрості і совка ще твердо живе в ,,громадянам” в так званому по-паспорті України…І скільки потрібно років,щоб 40% цього населення України перетворилися на УКРАЇНЦЯ.
   Повага,довіря один-до-одного,Чути один-одного,Любити один-одного,……….А так,ви ніколи УКРАЇНИ. не побудуєте….

  Гість,

  Порох, вперед .. Бий москалів, не давай спуску нікому.. Поміняй команду кумів-сватів, й будеш мати підтримку..

  Гість, Ваш коментар очікує на схвалення.
  Гість,

  то, что порох- козел, ни у кого сомнения нет. но то, что пишут в комментариях- это ужас!! сумел он нас разъединить….

  Гість,

  І це вірно, народ каже правду.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7488

загрузка...

Мешканці Прикарпаття потерпають від нестачі води (відеосюжет) 17:49

Від нестачі води потерпають мешканці Прикарпаття. Попри дощове літо, криниці порожніють, а якщо вода є, то не придатна для пиття. Без живильної вологи залишаються цілі села і навіть райони. Криниці...

В Івано-Франківську на медовому ярмарку орудують кишенькові злодії 17:13

Як повідомлялось раніше, у Івано-Франківську розпочався фестиваль “Меди Прикарпаття-2019”. Міжнародний фестиваль меду відвідали сотні франківців та гостей міста. З появою великої кількості людей у середмісті активізувались кишенькові злодії. Про це у...

Чоловіка, котрий облив фекаліями прикарпатського нардепа Шевченка, оголосили у всеукраїнський розшук 16:52 1 коментар

В останній день агітації представники ОПОРИ представили результати аналізу передвиборчої кампанії на Прикарпатті. За словами представника ОПОРИ, вони зафіксували і передали в поліцію 76 заяв про порушення. У свою чергу начальник прикарпатської поліції Володимир...

На Прикарпатті дощитиме 16:52

На Прикарпаття суне негода. Про це пише Правда.іф з посиланням на УПЦЗ. В найближчу годину і з збереженням до кінця дня 19 липня та протягом доби 20 липня по області...

Шевченко відмовився судитися із Прощуком по окрузі N85 16:14 1 коментар

Сьогодні у Івано-Франківському окружному адміністративному суді відбулося засідання, де кандидат у народні депутати Віктор Шевченко подав заяву до кандидата у народні депутати Едуарда Прощука, щодо поширення недостовірної інформації, пише Правда.іф....

Поїздки Зеленського по областях: так принижувати державу - це треба вміти 15:38 5 коментарів

Пане Президенте, вважайте на свою поведінку і на вчинки своїх підлеглих. Бо, посада Президента України - це не сцена, а відповідальність...Пише Главком. Думав до виборів вже нічого не писати, але...

На Прикарпатті за борги споживачам відключають газ (відеосюжет) 15:25 3 коментарі

Загальна сума боргу по області склала півмільярда гривень. Детальніше дивіться у сюжеті: Канал 402

Франківські муніципали допомогли літній жінці (фотофакт) 15:14

18 липня, близько пів першої години в Івано-Франківську на площі Привокзальній до патрульних Комунального підприємства “Муніципальна варта” звернувся невідомий чоловік. Він повідомив, що поряд з сквером лежить людина без свідомості....

У штабі кандидата Олексія Петечела повідомляють про можливі інформаційні провокації в останній день передвиборчої кампанії 15:08

У штабі кандидата Олексія Петечела повідомляють про можливі інформаційні провокації в останній день передвиборчої кампанії. По це повідомляють в прес-службі висуванця "Європейської солідарності". Оскільки на окрузі №83 ведеться запекла боротьба,...

В Зеленського увірвався терпець під час розмови із директором аеропорту в Миколаєві (відео) 15:06 1 коментар

Зеленський розмовляв з директором аеропорту на підвищених тонах. Повідомляє Главком. Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Миколаєва у середу, 17 липня, поспілкувався на підвищених тонах з директором...

Стріляв по деревах: на Прикарпатті поліція вилучила у чоловіка зброю 14:51

Учора, 18 липня, близько 20 години 30 хвилин у селі Черганівка, що на Косівщині, місцеві мешканці почули звук пострілів біля річки і негайно повідомили поліцію. Наряд поліцейських оперативно прибув на...

Неподалік Франківська автівка розтрощила огорожу (фотофакт) 14:20

18 липня, у селі Ямниця Тисменицького району сталася дорожньо-транспортна пригода. За інформацією від очевидців, легковий автмобіль з’їхав із дороги та зніс огорожу. Транспортний засіб із місця події вже евакуювали. Про...

Бабин Яр. Зеленський та Вакарчук на межі грандіозного скандалу (фото) 14:05

Російські олігархи, які і кроку не ступлять без відмашки Путіна, готові вкласти $100 млн у проект посеред Києва?Пише Главком. Як говорить один зі співрозмовників «Главкома», тема Бабиного Яру надто провокативна...

В обленерго скаржаться, що кандидати незаконно рекламуються на їхніх електроопорах 13:53 1 коментар

В АТ «Прикарпаттяобленерго» сподіваються, що кандидати, які ще не встигли укласти договір з обленерго на розміщення реклами на опорах, виконають вимоги законодавства та укладуть його якнайшвидше або свідомо познімають передвиборчу...

У Івано-Франківську розповіли про перебіг виборчої кампанії 13:32

Сьогодні у Івано-Франківську відбулася прес-конференція ОПОРИ спільно із поліцією про перебіг виборчої кампанії на Прикарпатті та готовність до дня голосування, інформує Правда.іф. У прес-конференції взяли участь координатор спостереження Громадянської мережі...

Відома франківчанка поділилася секретами схуднення 13:15

Тіна Кароль зізналася, скільки кілограмів зараз важить. Так, її вага — 56 кілограмів. Співачка довго і наполегливо йшла до результату, яким зараз милується вся країна, а нещодавно поділилася секретами свого...

"Концертний Укроборонпром": Зеленський осоромився на засіданні антикорупційної нацради (відео) 13:04 1 коментар

Президент України Володимир Зеленський 18 липня під час засідання національної ради з питань антикорупційної політики не зміг вимовити назву Державного концерну "Укроборонпром". Так, розповідаючи про досягнення України у сфері боротьби з корупцією,...

Мер Тисмениці знявся з виборів на користь кандидата Михайла Довбенка 12:46 1 коментар

Міський голова Тисмениці Степан Сворак, який балотувався в окрузі №84, зняв свою кандидатуру на користь Михайла Довбенка. Відповідну заяву оприлюднила газета «Галичина». «Сьогодні ми не маємо права розпорошувати наші сили,...

5 причин голосувати за Прощука Едуарда зі «Слуги народу» на окрузі №85 12:38

Кандидат від політичної партії «Слуга народу» Прощук Едуард впевнено лідирує у своєму окрузі - у Калуському, Рогатинському та Галицькому районах. І це не дивно. Адже українці хочуть нарешті бачити нові...

Має бізнес у Росії: з'ясувалися скандальні факти про ще одну "слугу народу" (документ) 12:35 1 коментар

У 221 окрузі в Києві партія “Слуга народу” висунула 37-річну Анну Пуртову зі скандальною репутацією. Спершу на сайті Центральної виборчої комісії було зазначено, що вона безробітна й мешкає у Дніпрі....
 • ріел ІФ виринаюча