Марцінків розповів про очікування від інвестиційного форуму, який завтра розпочнеться в Івано-Франківську

12-13 жовтня у готелі «Надія» відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум. До Івано-Франківська приїдуть 49 делегацій з міст побратимів, представники іноземних дипломатичних місії в Україні, міжнародних фінансових інституцій, фондів, сфери бізнесу, освіти та культури, народні депутати, очільники міст та областей.

Метою форуму стане активізація співпраці та обмін досвідом з питань економічного та соціального розвитку між Івано-Франківськом та містами-побратимами, а також презентація інвестиційних можливостей міста, налагодження нових та поглиблення існуючих економічних контактів.

«Питання залуження інвестицій та створення нових робочих місць зараз дуже важливе для нашого міста. Нещодавно в місті розпочали свою роботу два данських підприємства, успішно працюють й інші іноземні виробництва. Нам важливо показати, що Івано-Франківськ – це місто, яке сприяє залученню інвестицій, що у нас легко вести бізнес, що у нас сприятливий клімат для цього», - зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Роботу форуму буде поділено на два дні. Перший відведено для роботи з містами-партнерами. Другий – для поглиблення співпраці з міжнародними інституціями, налагодження роботи з потенційними інвесторами та експертами щодо залучення коштів у розвиток Івано-Франківська.

Заступник міського голови Богдан Білик переконаний, що проведення такого форуму дуже важливе для міста, адже після схожого форуму, що відбувся у Івано-Франківську чотири роки тому, комунальні підприємства міста змогли залучати співфінансування від проектів НЕФКО, ПРОМІС, GIZ, ЄБРР та ін.

«Ми готуємо наглядні пропозиції щодо того, куди можна вкладати кошти. Вже розроблено інвестиційний паспорт, буде роздаватися й довідник про підприємства міста, а також інфраструктурні проекти, які планують реалізовувати. Окрім цього, підприємці матимуть змогу представити себе та свою продукцію іноземним партнерам», - розповів Богдан Білик.

Та додав, що форум не стане обтяжливим для бюджету міста, адже до його проведення долучилися й міжнародні організації.

 

В Івано-Франківську відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: