Креативні підприємці Франківська мають шанс отримати підтримку Британської Ради

Британська Рада відкриває набір на програму Creative Enterprise Ukraine. Її мета – підтримка креативних підприємців України в запуску та просуванні власного бізнесу. Прийом заявок триває до 8 січня 2017 року. Тренінги в Івано-Франківську відбудуться 27 лютого – 2 березня 2017 року за підтримки платформи «Тепле Місто».

Результат пошуку зображень за запитом "британська рада"

 

 Як повідомляють в “Теплому місті”,  чотириденні тренінги розраховані на підприємців, які представляють креативний бізнес чи стартап та мають до 3-х років досвіду у бізнесі. Також до програми можуть долучитись люди із потужною ідеєю, які тільки планують започаткувати власний креативний проект.

Учасники програми мають представляти один із таких секторів: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла.

Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine розроблена британською агенцією з розвитку бізнесу та інновацій Nesta, що спеціалізується саме на креативній економіці. Тренінги проводитимуть бізнес-ментори з Великої Британії, акредитовані Nesta. В Україні партнером програми стала консалтингова компанія PwC Україна.

Тренінги у рамках Creative Enterprise Ukraine відбудуться протягом лютого-березня 2017 року у партнерських креативних просторах – Часопис (Київ), Spalah (Дніпро), Pawillion (Львів), Тепле Місто (Івано-Франківськ). Участь у програмі безкоштовна.

Програма Creative Enterprise Ukraine стартувала в Україні в 2015 році. У рамках першого набору тренінги відвідали 94 підприємці, які розвивають креативний ландшафт України. Серед учасників програми були такі проекти та ініціативи: Comma, Куншт, Їздець, Тиха Форма, Muzarium, La Boussole, Pictoric, Wood Baker, та інші.

Розклад тренінгів Creative Enterprise Ukraine:

Київ (Часопис): 14 – 17 лютого 2017

Дніпро (Spalah): 20 – 23 лютого 2017

Львів (Pawillion): 21 – 24 лютого 2017

Івано-Франківськ (Тепле Місто): 27 лютого – 2 березня 2017

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/199075203884966/

Більше інформації про програму та умови участі:

http://www.britishcouncil.org.ua/creativeenterprise

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. Британська Рада встановлює дружній діалог та будує порозуміння між людьми у Великобританії та в інших країнах. Британська Рада робить це за допомогою позитивного внеску в Сполучене Королівство та в країни, із якими вона працює – змінює життя, створюючи можливості, вибудовуючи зв’язки та довіру.

Платформа «Тепле Місто» об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська, комфортного перевтілення міського простору у тепле, зручне та естетичне середовище, створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу міста, обміну ідей та економічного зростання.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: