|
![]() |
|
Розсилка новин:
реклама
дошка оголошеннь
Додати оголошення
Знайомства Нерухомість Продам
Куплю
Робота Послуги
ПРАВДА.com.ua
посилання
|
Помер депутат обласної ради Петро Пушкар
Вчора помер депутат Івано-Франківської обласної ради, начальник НГВУ "Надвірнанафтогаз" Пушкар Петро Васильович. Як стало відомо з достовірних джерел, тиждень назад в Петра Пушкара стався обширний інфаркт міокарда, а пізніше інсульт. За попередніми даними причиною такого різкого погіршення здоров'я депутата міг стати конфлікт між Пушкарем та керівництвом ВАТ "Укрнафта".
Довідка: Петро Васильович Пушкар народився 1947 року в селі Камінна Надвірнянського району, в родині загиблого у 1948 році вояка УПА Василя Федоровича Пушкаря, осиротілий в однорічному віці Петро Пушкар у свій час закінчив Надвірнянський індустріальний технікум, пізніше – Івано-Франківський інститут нафти і газу по спеціальності інженер механік, машини та обладнання нафтових і газових промислів. Працював за направленням на Краснянській автобазі. Пізніше його трудова біографія тісно пов’язана з НГВУ “Надвірнанафтогаз”, де працював на різних посадах: механік тракторної колони, старший диспетчер АТЦ, інженер ВКБ, інженер з комплектації і оброблення матеріалів, старший механік цеху підтримання пластового тиску, начальник НДЛ стандартизації і якості продукції. З 1980 року Петро Пушкар – начальник відділу капітального будівництва НГВУ “Надвірнанафтогаз”. У 1990 році Петро Васильович Пушкар працював заступником голови Надвірнянського райвиконкому, з 1991 року – першим заступник голови райвиконкому. З 1992 по 1994 роки – був призначений на посаду Представника Президента України в Надвірнянському районі. З 1994 року – начальник планово-економічного відділу НГВУ “Надвірнанафтогаз”; головний економіст, заступник начальника НГВУ з економічних питань, а з 2000 року –начальник НГВУ “Надвірнанфтогаз”. Разом з дружиною Владиславою Михайлівною виховали сина Василя і дочку Олександру. Мають трійко онуків.
10 Березня 2010, 8:08
Версія для друку Обговорити на форумі Відправити другу До закладок Лист редакторуЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Коментарі:
Автор: Толік,
10 Березня 2010, 11:00
Це була людина з великої букви. Природжений керівник з найкращими якостями які тільки можуть бути притаманні людині. Нехай земля йому буде пухом.
Відповісти
Автор: Міша,
10 Березня 2010, 14:36
Наталочко, звертаюся до Доліної, його смерть на твоїй совісті...
Відповісти
Автор: Марія,
11 Березня 2010, 8:16
Доліна Наталія Олександрівна - головний бухгалтер ВАТ Укрнафта хотіла поставити на посаду НГВУ Надвірнанафтогаз замість цієї прекрасної людини але вже покійної (земля пухом) Пушкара П.В. - свого зятя - начальника НГВУ Полтаванафтогаз Наследнікова Сергія Валерійовича. А так як покійний був пенсійного віку (1947 р.н.) це було зробити просто. Між ними відбувся конфлікт і до чого він привів - до трагедії. Так що Міша в сому коментарі прав. А тепер вгадайте хто буде новим начальником НГВУ Надвірнанафтогаз?
Відповісти
Автор: Вася,
11 Березня 2010, 9:40
Хай земля буде пухом Петру Васильовичу. Хіба можна когось звинувачувати в смерті людини? Тільки в них двох були робочі конфлікти? Та в кожного колись були конфлікти з керівництвом -хіба в сраколизів цього не було.
Відповісти
Автор: Вася,
11 Березня 2010, 10:26
Хотів би я побачити як пан Наследніков стане начальником НГВУ Надвірнанафтогаз!
А критикують Наталю Олександрівну ті хто боїться зараз втратити своє тепле місце в НГВУ.
Відповісти
Автор: Дмитро Іванович,
11 Березня 2010, 10:30
В даному випадку і Гнип повівся некоректно, а точніше не мудро бо особисто давив на Пушкара, можливо і перегнув палку...
Відповісти
Автор: АННА,
11 Березня 2010, 10:51
В смерті Пушкаря ніхто не винен.
Відповісти
Автор: Петрович,
11 Березня 2010, 11:08
Винен він сам, бо дурне теля пенсійне думало, щовічно буде триматися посади. Не аби внуків бавити дома, єрипенився дідорня. Доєрипенвся камінецький дурень
Відповісти
Автор: Дмитро Миколайович,
11 Березня 2010, 13:23
Що ж Ви так про покійного. Про покійного можна тільки добре або ніяк. Тим більше за життя Він дійсно був хорошим і справедливим чоловіком.
Відповісти
Автор: Наташа,
11 Березня 2010, 13:19
Перед смертю Македонський просив щоб його поховали з розпахнутими руками, щоб всі бачили що він завоював половину світу, але туди не взяв нічого!!! Помоліться за його душу, бо ви не уявляте де вона зараз знаходиться.
Відповісти
Автор: АННА,
11 Березня 2010, 14:12
Ніхто з нас в цьому житті не скаже, в мене вже всього є вдосталь.
А жаль було лишати владу і ЛЮБОВ...
Відповісти
Автор: Вірт Р.Д.,
11 Березня 2010, 16:39
На запитання хто буде новим начальником
можу дати відповідь - звонить 050 433
4302
Відповісти
Автор: Пилип,
13 Березня 2010, 18:49
Менше пихи більше справи , Роман !Колектив тебе підтримає . Ти ніби чоловік не поганий ....
Відповісти
Автор: вася,
11 Березня 2010, 23:41
мудрішої відповіді від вас ніхто і не чекав,шановний ВіртР.Д.
Відповісти
Автор: Для мудака,
12 Березня 2010, 8:38
Добивав Петра і мусорок Качурак, есбіст Укрнафти
Відповісти
Автор: КОЛЯН,
12 Березня 2010, 11:11
Щось цікаве напередодні було на селекторній нараді! Але подробиць не знаю
Відповісти
Автор: М,
12 Березня 2010, 13:21
Підтримую це був керівник з великої букви...скоро ви всі в цьому переконаєтесь.
Відповісти
Автор: Петро,
12 Березня 2010, 13:30
Гординя і зверхність, ці дві риси останні 5-7 років притаманні були Пушкарю. Вони його і згубили. А крутити роман чи секасом займатися на робочому місці з секретаркою - це вседозволеність, а випивати на роботі в стінку - це безвідповідальність. Називаймо речі своїми іменами, друзі!
Відповісти
Автор: Працівник,
12 Березня 2010, 13:48
Він був керівником з великої букви хіба що для тих хто не був в його підпорядкуванні і навіть не має уяви яким він насправді був. Спочатку гроші, потім влада - два основні чинники яки призвили до такого ісходу. Останні роки він був богом і ні на кого не зважав... А зараз нам залишається лиш простити йому все і помолитись, нехай спочиває з миром!
Відповісти
Автор: Працівник НГВУ,
12 Березня 2010, 20:38
Згоден цілком з попереднім дописувачем
Відповісти
Автор: Тинейджер,
13 Березня 2010, 8:48
Перший пійшов. Вся Укрнафта сплошна дідорня. Но на пенсію ні-ні.Тількі вперед ногами. Приймаємо ставки на наступного.
Відповісти