В Івано-Франківську, п’яний працівник ДАІ заснув за кермом автомобіля, а у відділку поліції почав «бикувати» (відео)

В Івано-Франківську п’яний працівник ДАІ заснув за кермом автомобіля а у відділку поліції почав «бикувати».

 

П'яний чоловік заснув за на одному із найжвавіших перехресть Івано-Франківська й відмовився проходити медосвідчення. пише West News

 Dодія такох впізнали, як колишнього працівника ДАІ. У відділі порушник поводив себе зухвало, як і у медзакладі, при цьому вживаючи нецензурну лексику. Патрульні склали протокол, але водій відмовився його підписувати

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 31 грудня 2016, 0:45
на добру купу гівна натрапили, бідні діти
Відповісти

Кацап, 31 грудня 2016, 1:10
Ахахахаха! Слава Украине. Кто не скачет тот москаль
Відповісти

кацапу, 31 грудня 2016, 11:15
коли ти падло уже здохнеш
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 2:30
Де була теща в цей час? Могло би вийти непогане передноворічне сімейне відео для подальшого перегляду...
Відповісти

9;35, 31 грудня 2016, 11:39
чуєш скотина біжи купляй боярышник ,бо весь розкуплять твої браття по розуму.З чим новий рік будеш зустрічати?
Відповісти

9;35, 31 грудня 2016, 11:33
Це вам кацапам дибілам без мозглим треба, щось "устраивать" ,поскільки ви не знаєте, що таке гіднісь! Революція гідності, це нормальна реакція нормальних людей на призидента зека злодія і зрадника! І завдяки якраз революції, він тому уже і колишній ДАІвець.
Відповісти

Гість, 01 січня, 19:53
Ахаха! від кого чути скавчання)) москалику, межа твоїх мрій - водка і огурчик) ти своїм курячим мозочком навіть не можеш охопити навіть суть слів які вимовляеш...
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 16:09
Ви москальнота раби по суті своїй,ви не здатні боротись за краще майбутнє,вам потрібен господар бо без нього ви ніхто,купа лайна без роду і племені.А то що про вас говрить цивілізований світ я навіть повторювати не буду.
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 10:19
Це п...ц!!! Виключити камеру, витягнути з машини і проламати черепушку!!!
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 10:20
ось вам і "лице"бувших мусорів....як ми терпіли таке бидло???
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 10:22
Але бичара, сука!!! В АТО його!!!!
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 11:39
Пацани копи красави. Витримка у них будь-здоров.
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 12:38
Правда.іф проконтролюйте розгляд справи в суді, щоб не уникнув покарання
Відповісти

Справедливий, 31 грудня 2016, 14:28
Це Дземан!!!))
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 14:29
Дземан попався!)
Відповісти

Гість, 31 грудня 2016, 17:05
То друг даїшників гомосексуалістів ференца і когуча))))))))))
Відповісти