Медики Івано-Франківської обласної лікарні відповіли на закиди у свій бік, щодо неадекватного ставлення до пацієнтів

Після широкого обговорення події, яка описана у статі "Скандал: у Франківську медики відмовились надавати допомогу хлопцеві, котрий був у важкому стані", у редакцію інтернет-видання надійшов лист від персоналу лікарні. У листі йдеться про причину такої поведінки лікарів із згаданим "важкохворим", у якого був "черяк на дупі".

Результат пошуку зображень за запитом "обласна лікарня івано-франківськ"

Нагадаємо, пацієнт заявив, що в ОКЛ ледь не вбили помираючого від болю 20 річного юнака з Надвірнянського району.

“Доброго дня і щасливого Нового року!

Нікому не бажаю такого початку Нового року як у мене …. Мені допис, поширений на Вашому ресурсі, байдужий, бо в нашій країні вже норма, коли на лікарів лиють бруд … Ніхто з пролікованих пацієнтів не напише подяку, а от “ображені” недостатньою увагою – то ще ті писаки!

Хлопець хамив зав. приймальним відділом, назвав її сукою – це стрверджує 2 лікаря і 3 медсестри. Я цього не чула. Коли я їх шукала на приймальному покої, то я дзвонила тітці пацієниа з телефона п. Хруника, але вона була така захоплена сваркою, що я чула дзвінок її телефону, а вона ні! Я не заперечую, що медперсонал теж не стримався в спілкуванні з ними, але ніхто не переходив на образи та не виганяв їх. А хлопець з ходу погрожував, що його тато прокурор і всім тут капець. В його стані я не бачила загрози життю, хоч я його не оглядала як лікар. Коли хлопця оглядав лікар прийм покою (я була присутня при цьому), він продовжував лаятися..

Їм сказали зачекати в приймальному покої приходу лікаря. З моменту їхнього дзвінка до мого приходу пройшло аж 9 хв.

Я часто стикаюся з неадекватними пацієнтами та їх родичами, але 90% з них після пояснень про те, що це лікарня ІІІ рівня “попускаються”, бо розуміють, що якщо в них не кровотеча або зупинка дихання, то їх (згідно закону, на який вони так люблять посилатися) мають право відправити на лікування по місцю проживання. Їх ніхто не виганяв – вони пішли самі. То був робочий день (12:21 – 12:30), вони не звернулися до адміністрації лікарні з вимогою госпіталізувати хворого – вони просто пішли, мабуть, вже тоді прийнявши рішення про свої подальші дії (облити брудом всіх і вся) …

Я кожного чергування оглядаю і даю лікування додому або госпіталізую від 2 до 10 пацієнтів. Лиш одиниці з них кажуть слово дякую. Я ніколи ні в кого не вимагала гроші за те, щоб покласти в лікарню. Частіше я переконую хворих в необхідності їх госпіталізації, бо вони відмовляються…

Чому так сталося? Люди хотіли королівської уваги … були накручені …. їх попросили почекати в коридорі … а тітка хворого вирішила показати “хто в домі господар” … Зміна на приймальному була не скандальна …. тож в основному постаралася вона ….

Спілкувалася з його лікарем на Матейки – там вони теж качали права, але їх попустили, а діватись їм було нікуди … Вони вже були в Надвірні і чомусь пішли звідти… потім в приватній структурі… потім в нас … тож робіть висновки самі ….

P.S. Звернення було 27.12.2016 р. А 31.12.2016р. помираючий пацієнт (Чіх Михайло Михайлович, 1995 р.н.) з діагнозом гострий підшкірний парапроктит (в народі “чиряк на дупі”) уже пішов додому зустрічати Новий рік. Тод питання як вмираючий хворий так швидко видужав?”

Мар’яна Богданівна Федорків

 

“Дякую за нагоду відповісти.

Читаючи статтю, я подумав: “куди ми котимось в нашій країні?” Будь хто може написати і будь що, облити брудом і нікому нічого за це не буде. Подумайте, люди (Уляна Синчвська) позвонили до мене і я сказав, щоб вони їхали, їх приймують інші лікарі, так як я буду в операційній. Якщо про мене добре в статті відкликаються, хіба я міг просити інших лікарів хамити хворому. Пацієнт (Чіх Михайло Михайлович, 1995 р.н.), якому двадцять років, за дев’ять хвилин встих попіаритись, що в нього батько прокурор і він всім покаже “кузькіну мать” та обізвати зав. відділенням Шабат сук…

Попередньо він лікувався тиждень в Надвірнянській ЦРЛ, яку покинув !!! (Чому?) та був консультований в приватній клініці. З ОКЛ пацієнт їде, по стандартах, в чергову лікарню і там проводиться оперція – розкриття, санація та дренування гнійника. Хворий (“помираючий” – дивись оригінал) благополучно на четвертю добу виписується в задовільному стані додому. Звичайно я не вигороджую своїх колег, я знаю, що в них має бути терпіння до пацієнтів, але повірте, і в пацієнтів теж має бути повага та терпіння до лікарів. Знайте, я ту людину (Marysia Tomashevsky, якій лише 23 роки), яка написала цю статтю, запрошую, щоб хоча б день посиділа в приймальному покої і подивилась на роботу медичних працівників.”

Хруник Анатолій Дмитрович

 

Нагадаємо, що В обласній лікарні черговий скандал зі зверхнім ставленням до пацієнтів

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 02 січня, 0:13
бидлочіх
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:31
Це стиль родича "дохтурки"
Відповісти

Гість, 04 січня, 11:02
зразу зрозумiли, про кого йдеться мова......
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:07
бидлородич!Дуже схожий на оригiнал нiкчеми!
Відповісти

Гість, 02 січня, 2:11
Я теж був такої не дуже доброї думки про лікарів обласної лікарні до тих пір,як три місяці назад попав туди.На приймальні мені стало різко зле дівчата зробили все,що могли через дві години стало легше і не було сенсу лягати на стаціонар.Лікарі тоді підчеркую були ввічливі,медсестри також.Я особисто свою думку змінив.А може це я попав на таких хороших людей.
Відповісти

Гість, 02 січня, 8:11
Ось лікар пише що зі всіх пацієнтів дякують одиниці,що саме вона має на увазі,незавдоволення лікуванням чи може матеріальну подяку?
Відповісти

Гість, 02 січня, 9:30
Моя мама кілька разів лежала в цій лікарні. Все було добре і правильно. Лікарям тільки подяка.
Відповісти

Гість, 02 січня, 9:56
Зміна на приймальному була не скандальна. ...Ви напишіть ті дні коли працює скандальна зміна- щоб люди мали змогу не приходити в ті дні.
Відповісти

Гість, 02 січня, 10:05
Як ставляться до хворих в ОКЛ ми вже знаємо! А як ставляться в районних лікарнях? Там на 100% гірше! В лікарнях чутка їде перевірка! От із всього персоналу збирають гроші для перевіряючих.Навідь санітарки повинні здати гроші, щоб подальше працювали.Все вирішено! Все добре!Перевіряючі поїхали із грошима. А все в лікарні залишилося без змін.Тому треба поміняти весь склад департаменту охорони здоров"я вже сьогодні!
Відповісти

Гість, 02 січня, 11:49
Лікарі дійсно рятують життя людям, майже кожен був у лікарні і лікарі Вам реально допомогли. Проблема 1 Окремі паціенти попадають на лікарів неуків, які вивчилися за гроші. Проблема 2 Більшість лікарів беруть хабарі сумніву немає ні у кого. Треба людям не давати гроші лікарям, а як вимагають зразу в СБУ і фіксація хабару. Вирішення проблеми: Звільнення третини лікарів неуків, підвищення заробітної плати до 7 тис.грн. і повідомлення по всіх телеканалах про заборону дачі хабарів лікарям і реальні номери телефонів куди звертатися, якщо у Вас вимагають хабар
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:33
та хiба у принизливiй “вiдповiдi” лiкарiв мова йшла про вiдмову хворих оплатити лiкування???Скорiш за все дохтури зразу очiкували побачили “зелень”, а люди були у вiдчаi, тому знахабнiлi ескулапи вдалися до кримiналу, зробили ситуацiю такою, щоб нещаснi втекли
Відповісти

Гість, 02 січня, 11:54
Досить цікава пропозиція😉 Знайте, я ту людину (Marysia Tomashevsky, якій лише 23 роки), яка написала цю статтю, запрошую, щоб хоча б день посиділа в приймальному покої і подивилась на роботу медичних працівників.” . ...і не обовязково саме Марусю😊
Відповісти

Гість, 02 січня, 12:20
Всі ми час від часу стикаємося з тими лікарями і добре знаємо, що буває по-різному, і що лікарська братва завжди покриває один одного, і про хабарі всім добре відомо, і про ставлення, і про бюрократичні приводи, щоб не займатися пацієнтом (відсутність флюорографії чи огляду уролога чи відсутність направлення при самозверненні) так що розказувати, що не кожен дякує за роботу, яку шановні лікарі зобов"язані робити не треба. І не дуже коректно рокривати лікарську таємницю (ім"я пацієнта та його діагноз) навіть зважаючи на ситуацію. Має бути офіційна відповідь закладу на такий закид - проведено розслідування (хоча й так зрозуміло на чию користь будуть результати), виявлено причини, які змусили пацієнта звертатися саме до цього закладу і зроблено висновки. А не псяче лаянна в соцмережах чи пресі.
Відповісти

Гість, 02 січня, 12:27
Доктор не має права без згоди пацієнта розголошувати діагноз.навіть якщо там два "черяка на дупі".це дуже не коректно.
Відповісти

Гість, 02 січня, 12:29
Цікаво, а за розголос діагнозу ця "лікарка" відповість?
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:35
та вона прикинеться вагiтною... i втече вiд вiдповiдальностi
Відповісти

Гість, 02 січня, 12:37
На приймальному в ОКЛ сидить лікарка - груба чорна 30-35 років. То таке хамло шо ЖАХ!
Відповісти

Вася Чіх, 02 січня, 13:53
А нічого, що Міша боровся за нас, за Україну на Майдані, саме на МАЙДАНІ простудився - і через простуду зявляються чиряки, і не тілько на дупі? Лікарів ОКЛ - в АТО! Нехай там теж простудяться, тварі!
Відповісти

Гість, 02 січня, 16:05
А нічого, що події на Майдані завершилися в 2014, а зараз 2017? Не маніпулюйте болючими темами, будь-ласка. Ми на Прикарпатті, тут всі мають відношення і допомагали на Майдані та допомагають в АТО. Толерантність повинна бути двосторонньою.
Відповісти

Гуцул Лютий, 02 січня, 20:04
Я - з Карпат. І не причетний до Євро- Майдану! Не вплутуй мене в ту вакханалію дебілізму!
Відповісти

Гість, 02 січня, 14:47
ЩОБ БУВ ПОРЯДОК, треба поміняти негайно весь департамент охорони здоров"я!
Відповісти

Гість, 02 січня, 17:00
Не може бути хороша людина з таких чмирів , як Хруник і Федорків ! Знаю, що говорю!
Відповісти

Гість, 02 січня, 19:21
Звільнити тих чмирів, щоб не смерділи там!
Відповісти

Гість, 02 січня, 23:05
знаю цих людей, порядні люди і хороші спеціалісти
Відповісти

Гість, 03 січня, 6:45
поряднi люди не будуть знущатися з хворих, яких "особисто не оглядали" i писати про те, про що вони "особисто" не чули - плiткарi гiршi у тисячу разiв за жовту пресу!
Відповісти

Гість, 03 січня, 6:52
"В його стані я не бачила загрози життю, хоч я його не оглядала як лікар." - Це- ШЕДЕВР!!!! Про що ще можна сперечатися??????
Відповісти

Гість, 03 січня, 10:16
Він не бачив "зелених", а інше йому байдуже. Гнати цих "спеців" в шию! Про знущання над хворими, лікарями можно писати "романи"!
Відповісти

Роман, 03 січня, 12:07
не тих лікарів Ви ганьбите, дуже порядні і щирі люди,які всього добилися самі, а ось так взяти , не розібравшись в ситуації, ображати і звинувачувати неможна. Журналісти повинні перевіряти інформацію.
Відповісти

Гість, 03 січня, 14:33
Ви читали, що ота "лiкарка" написала? Та це - жах! Вона нiчого не тямить!Жодна журналiстка таких перлiв не видасть! Краще б вже мовчала!
Відповісти

Гість, 03 січня, 13:26
ПОВНА МОРАЛЬНА ДЕГРАДАЦІЯ
Відповісти

Гість, 04 січня, 7:22
Пояснiть “колегам,” хто там може в ОКЛ бiльше тямить, що “гострий гнойний підшкірний парапроктит” – це не чиряк на дупi ! Вони хотiли образити i принизити пацієнта, збираючи та незаконно розповсюджуючи про нього iнформацiю, а продемонстрували свiй фаховий рiвень
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:25
Iвано-Франкiвському медуниверситетовi слiд замислитися, кого вони випускають з "червоними дипломами"!!!!!!...
Відповісти

Гість, 04 січня, 10:39
Чи потрібний такий медуніверситет??? Потрібний, викачувати гроші!
Відповісти

Гість, 04 січня, 10:23
Улянi Супрун починати реформування пiдготовки лiкарiв - з Iвано-Франкiвська! На пiдставi "квалiфiкацiй" федоркiв та хруникiв! Останнiй вимагае вибачень вiд хворого, якого НЕ ОГЛЯДАВ! НЕ ЛIКУВАВ! НЕ ПРИЙМАВ!, а ОБРАЗИВ, передаючи плiтки!!!!!!
Відповісти

Комедiа-клаб, 04 січня, 8:38
А про вашi, федоркiв та хруник ,дупи , ще нiхто не написав? Тодi ми йдемо до вас!!!
Відповісти

Гість, 04 січня, 10:41
Дупи зазначених осiб - в студiю!
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:21
+ 100000000000000000000000000000000000000000
Відповісти

Для федоркiв,Гість, 04 січня, 11:10
Чому ви повiрили "колегам" про суку, а не повiрили хворому, що йому зле? Де в Законах держави записано, що хворого у напiвсiвдомостi треба залишати без допомоги у ОКЛ, навiть, якщо вiн нецензурно висловився?
Відповісти

Гість, 04 січня, 11:38
Ось лікар пише що зі всіх пацієнтів дякують одиниці,що саме вона має на увазі,незавдоволення лікуванням чи може матеріальну подяку?
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:01
Якщо дякують одиницi, то там нiякого лiкування i ОКЛ треба розiгнати!
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:06
Лікарі ОКЛ кажуть, що вони нікого і ні що не бояться тому, що "крутяться" в таких кругах, що їм нічого не буде! Можливо громада скаже своє слово, і їх порозганяють із тих "кругів"!
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:17
Янукович теж казав, що нiкого не боiться? - i де вiн зараз? А чому "круги" не лiкуються в ОКЛ, а за кордоном?
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:20
Будемо сподiватися, що Гройсман, Супрун i Луценко про це жахiття вже поiнформованi
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:26
Пояснiть “колегам,” хто там може в ОКЛ бiльше тямить, що “гострий гнойний підшкірний парапроктит” – це не чиряк на дупi ! Вони хотiли образити i принизити пацієнта, збираючи та незаконно розповсюджуючи про нього iнформацiю, а продемонстрували свiй фаховий рiвень
Відповісти

Гість, 05 січня, 10:07
Лікарське самоврядування в Україні!
Відповісти

Гість, 12 січня, 11:00
їдьте в Європу чи США, вам видадуть чек на пару тис доларів за простий огляд. Чим наші лікарі гірші і повинні вчитись 10 років і працювати потім за 3000грн. Медицина в світі це розкіш, а ви ще пожалієте за часами коли приходили давали 100грн і вас обстежували як богів.
Відповісти