Прикарпатський нардеп зробив щедрий новорічний подарунок для свого округу

Народний депутат України Юрій Соловей добився виділення коштів з державного бюджету для соціально-економічного розвитку Снятинщини, Косівщини та Верховинщини.

Перед Новим роком, завдяки роботі нардепа, з державного бюджету місцевим бюджетам 89 округу на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій вдалося залучити субвенцій на суму в понад 5 мільйонів гривень, – пишуть Версії.

Зокрема, передбачена цільова субвенція для Снятинщини в сумі 1 мільйон гривень, 3 мільйони 151 тисячу гривень – для Косівщини та 1 мільйон гривень – для Верховинського району.

Всі ці кошти нардеп пролобіював, реагуючи на звернення місцевих громад та їхніх представників.

Виділені гроші для Снятинщини будуть спрямовані на заміну покрівлі Снятинської загальноосвітньої школи №1 імені Василя Стефаника.

Нагадаємо, в 2016 році завдяки народному депутатові з фонду регіонального розвитку вже було виділено мільйон гривень для ремонту покрівлі старого корпусу цієї школи. Тоді відповідні роботи були успішно проведені.

«Повністю перекритий старий корпус нашої школи. Там цілком замінено деревину, перекрито всі водостічні труби. Усе здано в експлуатацію. Та є потреба ремонту другої частини даху школи…», – розповіла директор Снятинської ЗОШ ім. Василя Стефаника Вікторія Бойчук.

Дирекція школи повторно звернулась до нардепа, аби він посприяв у виділенні коштів також для заміни покрівлі у іншому корпусі навчального закладу. Тож, перед Новим роком Снятинська ЗОШ отримає ще один мільйон гривень для завершення робіт по ремонту даху навчального закладу. Роботи мають бути виконані найближчим часом.

Також нардеп добився виділення одного мільйона гривень на потреби Верховинського району.

Зокрема, для Білоберізької об’єднаної територіальної громади — 350 тис. гривень; для с. Ільці — 150 тис. гривень; для с. Зелене — 200 тис. гривень; для с. Буковець — 150 тис. гривень; для с. Стебні — 150 тис. гривень.

На Білоберізьку ОТГ минулого року з Держбюджету виділили 1 мільйон гривень. І за ці кошти вдалося покращити стан багатьох об’єктів соціальної інфраструктури громади.

«Нам вдалося зробити капітальний ремонт (заміна вікон) в селі Барвінково ЗОШ І ст. за 40 746 гривень. Облаштувати внутрішні санвузли в ЗОШ І ст. в селі Барвінково – 58 тисяч гривень. Здійснити капітальний ремонт вуличного освітлення селі Барвінково – 100 тисяч, капітальний ремонт вуличного освітлення села Хороцеве – 150 тисяч та капітальний ремонт дитячого дошкільного закладу «Теремок» в селі Білоберізка – 270 тисяч. Також ми придбали меблі для пришкільного інтернату Білоберізької ЗОШ І-ІІІ ступенів за 48 тисяч гривень. Облаштували внутрішні санвузли пришкільного інтернату Білоберізької ЗОШ І-ІІІ ст. (92 тисячі гривень). Здійснили капітальний ремонт приміщення місцевої пожежної охорони в селі Білоберізка, де буде створено центр безпеки громади. На це пішло 241 тисяча 254 гривні. Додатково до нас надійде з держбюджету 350 тисяч. З цих коштів 100 тисяч піде на центр безпеки громади на місцеву пожежну охорону, 50 тисяч, яких не вистачило, – на капітальний ремонт дитячого садочка, 100 тисяч, яких не вистачило, – на вуличне освітлення в селі Хороцеве та в селі Барвінково і 100 тисяч піде на ремонт адміністративного приміщення Білоберізьської сільської ради», – розповів голова Білоберізьської ОТГ Дмитро Іванюк.

Крім того, свою частку з Державного бюджету отримав ще один гуцульський район – Косівський.

Субвенція на соціально-економічний розвиток цього краю склала 3 мільйони 151 тисячу гривень.

З цих коштів планують ліквідувати заборгованість за виконані роботи по об’єкту “Капітальний ремонт приміщень Управління праці та соціального захисту населення Косівської РДА” (2 мільйони 250 тисяч гривень). Також провести капітальний ремонт Яблунівської районної лікарні Косівського району Івано-Франківської області (заміна вікон і дверей) за 296 тисяч гривень, здійснити капітальний ремонт Черганівської ЗОШ I—II ст. (заміна вікон і дверей) – 208  тисяч гривень. Провести капітальний ремонт Середньоберезівської ЗОШ I—III ступеня (заміна вікон і дверей) за 297 тисяч гривень та капітальний ремонт Ростоківської ЗОШ I—III ступеня (заміна вікон і дверей) за 100 тисяч гривень.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 січня, 12:53
подарунок за народні кошти
Відповісти

БОЄЧКО В М, 02 січня, 14:26
Я депутат Косівської районної ради інформую "версію" та громаду Косівщини що насправді кошти на капітальний ремонт Яблунівської районної лікарні Косівського району Івано-Франківської області (заміна вікон і дверей) за 296 тисяч гривень, на капітальний ремонт Черганівської ЗОШ I—II ст. (заміна вікон і дверей) – 208 тисяч гривень. На капітальний ремонт Середньоберезівської ЗОШ I—III ступеня (заміна вікон і дверей) за 297 тисяч гривень та на капітальний ремонт Ростоківської ЗОШ I—III ступеня (заміна вікон і дверей) за 100 тисяч гривень БУЛИ ВИДІЛЕНІ ТА СЕСІЯ ЗА ЦЕ ПРОГОЛОСУВАЛА ,та як вияснилося якась невідома фірма з Івано-Франківська за два тижні до поступлення коштів зробила обміри цих вікон та дверей і при поступленні коштів у район в останні дні місяця з договором і актом виконаних робіт прийшли підписувати у відділ капітального будівництва про виконані роботи. На самому ділі НІХТО НЕ ВИГОТОВИВ ЖОДНОГО ВІКНА ТА ДВЕРЕЙ. Акт виконаних робіт був їм не підписаний та кошти повернуті у державний бюджет. На мою думку,хтось хотів заволодіти цими коштами.Після вихідних депутати будуть звертатися у правоохоронні органи.
Відповісти

Гість, 02 січня, 17:45
Це робота депутата, щоб гроші вчасно виділялися з бюджету, не подарунок. Якщо він із свого бізнесу або із своєї хати ці гроші приніс, то це можна було б назвати подарунком. А так це піар, ще й до того ж наглий, разом із брехнею.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: