Серед 100 найбільш впливових українців – прикарпатець Ігор Насалик

Журнал "Фокус" оприлюднив рейтинг "100 найбільш впливових українців".
Результат пошуку зображень за запитом "насалик івано-франківськ"

"Фокус" представив ювілейний, 10-ий рейтинг. 

Особливості цьогорічної "сотні впливових", як зазначають журналісти, – рокіровка в пулі олігархів, найкрупніші з них продовжують втрачати вплив.

29 новачків – це переважно чиновники на високих посадах. Натомість з рейтингу "випали" люди, які ще рік чи два роки тому потрапили до нього завдяки активній громадянській позиції, волонтерству чи з Майдану.

Їх витіснили політики старої генерації та бізнесмени, які намагаються впливати на владу. 

48-ме місце в рейтингу "Фокус" віддав 54-річному міністру енергетики, екс-меру та колишньому нардепу з Калуша Ігорю Насалику. "Одружений, двоє дітей. Кар'єру почав провідним спеціалістом Центру мікроелектроніки в Ульяновську", – нагадали про міністра.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 03 січня, 23:19
Він маріонетка в руках БПП. Його використовують для розкрадання коштів в енергетичній сфері.На що він може впливати? Він що виділив кошти на будівництво другого моста на Пасічну?
Відповісти

Гість, 04 січня, 0:22
Він підлобузник звичайний . Коли , ющєнко став президентом і приїхав з першим візитом на Прикарпаття - Насалик подарував йому цілий літак обладнання для бжоловодства , навіть в пресі тоді про це писали . Або , на інагурації Порошненка він приніс до верховної ради дві торби цукєрків "Рошен" і пригощав депутатів . Необішлося без підлобузництва і при Кучмі ,Януковичі .Порошенка скоро знімуть з посади , буде ішній- Насалик буде і йому прислуговувати з лакєйською відданістю ,щоб залишитися при владі
Відповісти

Гість, 04 січня, 1:09
Це падло вже давно мало сидіти
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:09
бюджетні кошти калуша прямотоком пускають на закупівлю ліків і їх роздавання тим хто потім голосує за мера калуша. В чому тут реформа. Збирати гроші з тих хто хоч якось працює, або ефективно працює і роздавати тим хто нічого в житті не робив і не робить, а тільки слухав комуністів і хлопав їм на зборах? Ви не вибороли у комуністів все безоплатно хто вам що винен?
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:37
Останній негодяй! Падонок та брехун!!!
Відповісти

Гість, 04 січня, 15:19
А що ти один з другим зробив у своєму житті. Переживаєш що місця для підлабузництва не залишилось...
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Політика: