Цієї ночі в Івано-Франківську трапилася жахлива трагедія: дві особи загинуло, ще двоє перебувають у вкрай важкому стані

Цієї ночі в Івано-Франківську трапилася жахлива трагедія: дві особи загинуло, ще двоє перебувають у вкрай важкому стані

 

Результат пошуку зображень за запитом "ваз протаранив стовп"

фото ілюстративне

У ніч з вівторка на середу, о 04.14 годині, у м. Івано-Франківську по вул. Івасюка трапилася жахлива трагедія.

Біля автобусної зупинки, водій автомобіля «ВАЗ 2170», не впорався з керуванням та допустив зіткнення з електроопорою.

В результаті ДТП 2 особи загинули та 2 травмованих (особисті дані встановлюються).

Травмовані у важкому стані доставлені в ОКЛ.

Для надання допомоги на місце події виїжджали відділення  ГРР АРЧ АРЗ СП та чергова зміна ОКЦ УДСНС в області.

Працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою шанцевого і гідравлічного інструменту проведено деблокування 2 осіб, яких передано працівникам ШМД, а також від’єднано клеми АКБ в автомобілі, повідомляють в УПЦЗ.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 04 січня, 7:44
Шкода тих що загинули...дай Боже сили виздоровіти тим,що живі...але,пробачте - пуста дорога...не інакше як з Ельдорадо і під градусом...
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:05
люди на ВАЗах то страшна категорія осіб... на швидкості 30 км за годину навряд чи це би сталось, а з іншою швидкістю там і не мож їхати Усі люблять євромайдан, але ніхто не враховує інтереси суспільства.
Відповісти

Гість, 04 січня, 9:58
дуже сумно...., та ще сумніше те, що ніхто не хоче навчатися на такому гіркому досвіді і продовжують сідати п'яні за кермо, несправні авто і без досвіду і правил керування,напевно в дорожних ДТПв даний час гине більше молоді, як на війні.
Відповісти

Гість, 04 січня, 10:35
СУМНО БУЛО Б, ЯК БИ ВІН ТЕБЕ, АБО РІДНИХ ТВОЇХ НАХ,,,Й РОЗРУБАВ НА ДОРОЗІ, АБО ЗА НЕЮ,, ПРИДУРОК БЛЯ,,....
Відповісти

Петя Целофан, 04 січня, 10:46
Історія стара..набухалися в гадюшнику і мчали на зустріч пригодам!Пригода вийшла модна і резонансна!Добре, що там пішоходів не було, або не зустрічку не виїхав.Дурне життя веде до дурної смерті.
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:07
Якраз з диско вийшли - там двiж закiнчуеться в 4 ранку.
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:10
При чому тут люди на вазах. Пане бидло на мерсах ще страшніше.
Відповісти

Гість, 04 січня, 12:11
При чому тут люди на вазах. Пане бидло на мерсах ще страшніше.
Відповісти

Гість, 04 січня, 16:38
ну он гляньте на фото пане та й то буде вам у відповідь
Відповісти

Гість, 04 січня, 14:42
Шкода тих що загинули,шкода батьків...які все дозволяють
Відповісти

Гість, 04 січня, 19:10
Дійсно питання до батьків. Що 16-ти річна дівчинка робить в нічному клубі. А так то дуже шкода та сумно
Відповісти

Гість, 05 січня, 10:55
До речі, питання не тільки до батьків..до адміністрації клубу так само купа запитань!в штатах клуб уже би рвали на шматки!У них дуже сильне антиалкогольне законодавство.
Відповісти

Гість, 04 січня, 17:47
Так так треба менше пити і все буде добре
Відповісти

Гість, 04 січня, 18:15
Як родич,прошу всіх" закрийте свої смердючі роти-експерти срані"Алкоголь,не алкоголь..немає значення!Загинули діти.Майте повагу до батьків котрі можуть прочитати ваші коментарі! Виховуйте своїх дітей,а не роздавайте рекомендації
Відповісти

Гість, 06 січня, 0:27
! Коменты писали люди,пишут,и будут писать. Нехуй в 4 утра ездить х.. зна где и с кем! Порядочные девочки в это время спят!!! А не гасятся в клубах! Или они не видели ,что вливает в себя алкоголь водитель ,а!??? Понты- да,имеют что хотели!
Відповісти

Антон, 04 січня, 18:43
Як родич прийміть щирі співчуття.**Але Алкоголь не алкоголь якраз має велике значення іменно тому що загинули діти і нехай всі діти читають до чого приводить алкоголь і нехтування правилами дорожнього руху.Це я вам говорю як бувший алкоголік який пару десятків років Їздив п*яний за кермом бо мав прихвати....але ніколи не порушував правил дорожнього руху.Їздив доти допоки такий самий крутий алкаш не в*їхав в мене.Тому прошу всіх не сідайте за кермо випившими чи молодий чи старий.То не круто,то по бидлячому.
Відповісти

Гість, 04 січня, 19:04
Хай молодь читає і бачить наслідки,а не читає злобні коментарі про те,"так їм і треба".І дорікання батькам,що все дозволяють-абсурдне. Хай кидають в них палками ті,хто виховав своїх дітей ідеальними.Чи ви як колишній алкоголік теж звинувачуєте своїх батьків у вашому алкоголізмі,і в тому шо були п"яні за кермом?
Відповісти

Антон, 04 січня, 18:50
Круто це коли в нас в місті ви їдете з своєю сім*єю чи гуляєте як пішохід і на вас не наїде ніяке п*яне бидло таке яким я був колись.
Відповісти

Гість, 04 січня, 18:16
Тут фото іншої машини. Це зовсім інша картинка. Давайте достовірну інформацію
Відповісти

Гість, 04 січня, 20:30
На все воля Божья !
Відповісти

Гість, 04 січня, 22:36
І де саме трапилось дтп?навпроти якого будинку?
Відповісти