Відео ганебного виступу Ані Лорак в Москві на Новий рік виклали в Мережу: українці обурені (ФОТО, ВІДЕО)

Колишня відома українська співачка, а нині мешканки Росії з незрозумілим статусом, Кароліна Куєк зробила черговий зрадницький вчинок по відношенню до України і в новорічну ніч виступила для жителів Росії з піснями і танцями на місцевому "Голубом огоньке"

Вітальне новорічне шоу транслювали російські канали на територію тимчасово окупованого Московією українського Криму і маріонеткових, терористичних "ДНР" та "ЛНР". Українські користувачі обурені фактом одночасного "роботи" Ані Лорак для українських телеглядачів на телеканалі "Інтер", який зайвий раз підкреслив цинічний і зрадницький вчинок співачки.


У соціальних мережах опублікували фрагмент виступу співачки. Користувачі засипали виступ Лорак гнівними коментарями і обурюються фактом спроби заробити в Росії гроші в той час, як десятки тисяч українських хлопців гинуть на Донбасі від російських окупантів.

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 04 січня, 16:50
Из статьи понял что десятки тысяч свидомых хлопцев сложили головы в Донбассе в боях с шахтерами , колхозниками и сталеварами . А бухие Парашенко и Полторак бубнят что потерь нет , брешут наверное .
Відповісти

Гість, 22 березня, 13:52
слышь ты СВЕДОМЫЙ , такое впечатление что так званые шахтари в даунбассе сразу с клеймом мордовцев и других национальностей с буками рождаются размножаются в шахтах целым стадом да не по часам а по секундам да все с рашистским оружием , это вы что МУКСЫ оплодотворили их всех в лдаунбасе такой спермой??????
Відповісти

Гість, 04 січня, 16:58
Була гарною колись...тепер це -шмата,в яку кінчали та втирались кому не лінь.тьфу.....
Відповісти

Гість, 04 січня, 19:04
все это и есть гибридвойна ибо используеться все что может обелить агресора и поэтому есть боевики в домбасе деды морозы на буковели и поляковы кароли на концертах в идейном укропе у нас в бандеровских горах!!!!и поэтому в ода работают те кого мы гоняли на 9травня с колорадами шматками и пр пр ибо нам надо начать кардинально чистить власть и избаляться от секосотов разных мастей и БЮТ
Відповісти

Гість, 04 січня, 19:46
"обурюються фактом спроби заробити в Росії гроші в той час, як десятки тисяч українських хлопців гинуть на Донбасі від російських окупантів" - це про Президента Уркаїни Порош=енка?
Відповісти

Гість, 05 січня, 19:18
Ганьба тим хто пише таке про українську відому співачку!
Відповісти

Гість, 05 січня, 21:06
Вона не вiдома спiвачка, а ганебна зрадниця!!! Бог розсудить!!!
Відповісти

Гість, 05 січня, 21:27
сука
Відповісти

гость, 06 січня, 15:11
Липецкая фабрика может зарабатывать,а Лорак нет,вы уж определитесь,как то. А с Ротару как быть?
Відповісти

Гість, 06 січня, 17:08
А кто еще зарабатывает в России деньги и платит огромные налоги? Почему вы молчите?
Відповісти

Гість, 19 лютого, 9:09
Зарабатывает? А отжатый Крым война на Донбасе мировой терроризм включая боевые действия на территории Чужих государств принесшие жертв и убытки несоизмеримые с подачками на пиар кампании Это способ зарабатывания? Подумай если ты не баран
Відповісти

Гість, 21 січня, 23:43
А чому Ани Лорак усі побачили, а Таїсію Повалій, чи навіть Наташу Корольову (Поривай) - ні?!
Відповісти

Гість, 25 січня, 14:08
Шалава
Відповісти

Гість, 10 лютого, 13:21
зрадниця
Відповісти

Гість, 07 березня, 11:10
Де гідність!Ви нагадуєте москалів, ті кажуть:"Бей своих, чтоб другие боялись".Де ж ваша європейська толерантність.
Відповісти