У жахливому ДТП, яке трапилося цієї ночі біля "Моди", загинула 16-річна місцева десятикласниця (фото)

Як повідомляли ЗМІ сьогодні, 4 січня, на вулиці Івасюка в Івано-Франківську трапилася смертельна ДТП.

Людмила  Турів

 

В автомобілі ВАЗ-2170 їхали четверо людей віком до 25 років – двоє хлопців і двоє дівчат. За попередньою інформацією, двоє пасажирів автомобіля загинули на місці від отриманих травм, а пасажир і водій шпиталізовані.

Серед загиблих 16-річна школярка Людмила Турів. Це підтвердив “Галці” брат дівчини. Вік загиблої повідомив і прес-секретар патрульної поліції Микола Гурак. Відомо, що вона вчилася у школі-ліцеї №23 у 10 класі. Її батьки на заробітках у Франції.

 

 

Нагадаємо, що  Цієї ночі в Івано-Франківську трапилася жахлива трагедія: дві особи загинуло, ще двоє перебувають у вкрай важкому стані

                        Прокляте місце. Смертельна ДТП, у якій загинуло двоє осіб цієї ночі, трапилась біля тієї ж електроопори, де декілька років тому тікаючи від ДАІ загинув водій «буса» (фото)



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 05 січня, 1:11
Посоромились би таке писати- загинули діти, така страшна трагедія сталась, а Ви злобствуєте. Співчуття всім рідним і близьким.
Відповісти

15;10, 04 січня, 23:42
чуєш блядіна, якщо для тебе Україна це; уркоина чи руїна ,то уєби звідси нахуй, а ще краще здохни сука!!!!!! мої співчуття рідним і близьким. PS.прошу вибачення за мою російську......
Відповісти

Гість, 04 січня, 17:40
Ебануться можно... Ты просто конченный!
Відповісти

Гість, 04 січня, 23:25
Важко тоді уявити,хто і з якого дуру кінчав в твою поєбуху мамашу,раз таке уйобство з неї вилізло.
Відповісти

Гість, 04 січня, 20:32
У всіх розважальних закладах області де торгують алкоголем і наркотиками повинен бути введений фейс-контроль хоча б для осіб молодше 18 років, а бажано і до 21 року і при виявленні в даних закладах неповнолітніх вони повинні позбавлятися ліцензій і закриватися. а батьки дітей, які не контролюють їх розваги притягатися до кримінальної відповідальності при настанні важких наслідків так як це роблять у цивілізованих країнах де дбають про молодь!!!
Відповісти

Гість, 04 січня, 21:02
Підтримую гостя 20:32. Чиновникам і правоохоронцям треба відривати зад від стільця і працювати за ту зарплату, яку вони отримують за наш з вами рахунок!!!
Відповісти

Гість, 05 січня, 21:11
100 процентів підтримую
Відповісти

Гість, 04 січня, 23:44
Які правоохоронці??? як вони в тому ж закладі морди з депутатами один одному товчуть. Одним словом БАРДАК(((
Відповісти

Гість, 05 січня, 1:40
Шкода дитя. 16 рочків, сумно, що так трагічно та безглуздо закінчилось життя :(
Відповісти

Гість, 05 січня, 9:58
Потрібно думати з ким сідати в машину...п'яний водій це вбивця!!!!
Відповісти

Макс, 05 січня, 13:41
Що зараз твориться по нічних клубах? Наркотики, розпуста, проституція... Нормальні люди туди не ходять, переважно дегенерати. Тим більше зараз час посту... Які розваги у такому часі? Коли теж війна на Сході?
Відповісти