Над Закарпатською ОДА проросійські провокатори вивісили сепаратистський прапор (ФОТО)

Місцеві ультра націоналісти вчинили зухвалу акцію в ніч на новий рік, коли місцеве начальство вже во всю частувалось і залишило держбудівлю без належного контролю

За інформацією керівника організації «Карпатська Січ» Тараса Деяка, за кілька годин до настання 2017 року поряд з будівлею обласної адміністрації члени так званої «Підкарпатської Русі» вивісили сепаратистський прапор. Рух «Підкарпатська Русь» за численними заявами фінансується Москвою, зазначають Патріоти України.

Через деякий час Деяк написав, що вивішений провокаторами прапор зняли з будівлі ОДА, зловмисників затримали. Тепер вони мають пояснювати свої дії в СБУ. Тарас Деяк пообіцяв, що його організація не допустить, щоб в регіоні сталася дестабілізація ситуації. «Ми не дамо представникам сепаратистських рухів поширювати пропаганду. Новий рік стане роком вашої поразки, ми про вас «подбаємо», - підкреслив Деяк.

Раніше в ЗМІ з'явилося скандальне інтерв'ю голови обласної ради Закарпаття та представника БПП Михайла Рівіса. За словами цього діяча, уряд України не має забувати про існування цього регіону, якщо хоче бачити його далі в складі країни.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 04 січня, 18:50
100%
Відповісти

Гість, 04 січня, 19:16
Петро смог обмануть президента США Абаму и конгресс США,Петро утаил что Верховна Рада обсуждала запрет на русский язык предлагался тюремный срок 5 лет за использование русского языка,утаил свои планы на запрет русской православной веры, что не вписуется в "светочъ демократии"- Соединённых Штатов Америки.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: