В Івано-Франківську батько-педофіл довів до самогубства свою власну доньку

Івано-Франківський міський суд у середу, 04 січня 2017 року, визначив міру запобіжного заходу місцевому мешканцю 1980 року народження, якого підозрюють у вчинені злочинів передбачених ч.2 ст. 155 ККУ (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, вчинені батьком, які потягли тяжкі наслідки) та ч.3 ст. 120 ККУ (доведення особи до самогубства, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, примусу до протиправних дій або систематичного приниження її людської гідності, яке було вчинене щодо неповнолітнього).

Результат пошуку зображень за запитом "повісилась дівчина"

 

Івано-Франківському міському суду сьогодні довелося визначати міру запобіжного заходу мешканцеві Івано-Франківська, якого досудове слідство підозрює у вчинені злочинів проти статевої свободи особи та доведенні до самогубства неповнолітньої, повідомляє прес-служба-суду.

Врахувавши всі обставини справи та ознайомившись із наданими матеріалами Івано-Франківський міський суд ухвалив визначити підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Оскільки злочини вчинені івано-франківцем відносяться до категорії насильницьких і покарання за них передбачене більше , а ніж 5 років позбавлення волі, то альтернативної міри запобіжного заходу у вигляді грошової застави суд визначати не став.

Якщо вину підозрюваного вдасться довести у суді, то йому загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 04 січня, 19:19
в цьому розпліднику демократії таких не може бути. він не цієї наіціональності, не ходить до церкви і не ходить на вибори. страшно подумати якшо він голосував на виборах і кого ж він вибрав? мабуть приїжджий з РФ або ISR, починав з випорожнення в ліфтах, не брав субсидію
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: