Увага! Звернення рятувальників до мешканців Івано-Франківщини

За інформацією обласного гідрометеоцентру протягом доби 04 січня по області та місту  - посилення південно-західного вітру 25-30 м/сек.

 

Результат пошуку зображень за запитом "люті морози"

6-7 січня у зв'язку з вторгненням арктичного повітря в Івано-Франківській області очікується різке зниження температури: вночі до 13-19° морозу  місцями до 20-26° морозу, вдень до 11-17° морозу.

Водіям транспортних засобів настійно рекомендуємо утриматися від поїздок на далекі відстані. Також рекомендується обмежити рух великогабаритних транспортних засобів на дорогах державного значення при в’їзді в Закарпатську область на Вишківському та Яблуницькому перевалах.

Якщо виникла необхідність відправитися в дорогу, потрібно  стежити за тим, щоб палива в автомобілі було достатньо, а батарея мобільного телефону була заряджена. З собою необхідно мати аптечку та вогнегасник, в далекій дорозі також можуть стати в нагоді: додатковий комплект верхнього одягу та гарячі напої в термосі.

Враховуючи прогнози синоптиків, така погода викликає збільшення випадків переохолоджень та обморожень, які несуть загрозу для здоров’я, тому  кожен повинен зробити усе можливе, щоб у морозну погоду не постраждати.

Щоб уникнути обмороження та переохолодження потрібно якомога менше часу проводити на вулиці, обмежити час перебування на свіжому повітрі дітей та людей похилого віку. Дуже важливо правильно підбирати одяг. Він повинен бути вільним і багатошаровим. Це ж правило стосується взуття. Воно має бути просторим.

Щоб уникнути переохолодження, ви можете звернутися  за допомогою до стаціонарних пунктів обігріву, яких на території області функціонує 62 (http://if.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/8819.html). За необхідності,  за зверненням місцевих органів влади,  буде розгорнуто мобільні пункти обігріву Управління ДСНС в області та організовано їх цілодобове чергування.

У високогiр'ї Iвано-Франкiвської області очікується значний рiвень лавинної небезпеки. Управління ДСНС в Івано-Франківській області звертається до туристів  - на час складних погодних умов – утриматися від походів у гори! Для тих, хто все ж  відпочиває у горах, радимо суворо дотримуватися правил безпеки, обов’язково реєструватися та проходити інструктаж у гірських пошуково-рятувальних відділеннях Управління ДСНС в області, погоджувати з рятувальниками маршрути походів, періодично підтримувати зв`язок.

Будьте обережними у побуті та під час відпочинку!!!Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: