До Надвірної завітали діти з Миколаївщини (фото)

Цьогоріч близько 150 школярів зі східних і південних областей проведуть різдвяні канікули на Прикарпатті, зокрема із Житомирської, Миколаївської та Запорізької областей.

 

Головна мета таких відвідин – ознайомлення школярів з історією та традиціями нашого краю, їх патріотичне виховання, завдяки безпосередній участі дітей у новорічно-різдвяному дійстві, якнайтісніше пізнання ними звичаїв і традицій українського народу, передає  НП.

 

До Надвірнянщини завітали 23 представники Миколаївської області, серед яких 21 дитина віком 9-14 років. Разом зустріти Різдво, познайомитися із місцевими звичаями вони матимуть змогу, проживаючи зі своїми однолітками в звичайних пересічних надвірнянських сім’ях.

 

Миколаївські школярі висловили сподівання, що під час цих відвідин почерпнуть для себе багато корисного та цікавого. Руслан Голосний, батько 2 учениць Миколаївської школи, наголосив, що Прикарпаття є безцінним джерелом української культури, подякував за гостинний прийом та можливість побувати на теренах Надвірнянщини і запросив надвірняннців також відвідати Миколаївську область.

 

Для гостей приготували цілий комплекс заходів. Їх познайомлять з традиціями святкування Різдва на Прикарпатті, навчать співати колядок та щедрівок. Також вони відвідають етнографічний музей в с.Фитьків, музеї історії Делятинщини та «Карпати в мініатюрі», проведуть екскурсії в м.Яремче, прийматимуть участь у фестивалі «Тепле Різдво в Надвірній».

 

Крім того, школярі зі сходу відвідають районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, де проводитиметься фотосесія в національних костюмах, майстер-клас з розпису різдвяного пряника, розучування української коляди, майстер-клас з виготовлення різдвяних прикрас.

 

9 січня діти повертатимуться додому з незабутніми враженнями Різдвяних свят Прикарпатського краю.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: